Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

🖐️ ja tylko wpadam wsciekla na chwile zaraz jade do lekarza dzis mialam juz miec paszporty Adasia i Marty i co?? no zgadnijcie.. NIE MAM 😡 Od rana dzwonie do konsulatu i echo nikt nie odbiera oj wqurwie sie jak nie przyjda do czwartu bo wtedy nie polece :( 😭 na potw zaplaty mam napisane do wysylki 29.07 nosz kurna a to special delivery ma byc wiec nast dnia u nas :( buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu pochlastam sie normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mogę się rozsiąść z kawką???? i dla kogo jeszcze??? Czytałam na bierząco ale jak już zbierałam się do napisania to zawsze coś... teraz też tak na chwilkę bo lecę do pracy a z drugiej strony też nie wiem czy mogę tak nie pisać przez parę miesięcy a teraz zasiąść jakby nigdy nic :-P Dziewczyny które się wakacjują udanego wypoczynku... bez pogody też można się dobrze bawić:-) chociaż powiem Wam że z tą pogodą to przesada na całego!!! Asik>> GRATULUJĘ takiej słodkiej córeczki i jeszcze takiego super porodu:-) Kimizi>> a Tobie gratuluję drugiego maluszka w brzusiu:-) nie martw się o reakcję dyrekcji...ułoży się i napewno docenią Twoje starania przez ostatni rok! na mdłości nie poradzę...a o leserach z targu opowiadałam komu mogłam:-P:-D Meaa>> Jezu bierz Kochana ten antybiotyk i oby szybko się to zaleczyło...Trzymam za Ciebie kciuki!!! bliska koleżanka miała podobną sytuację ale u niej późno wykryty bo rumień pod piersią był a kleszcze wogóle nie zauważyła:-( ale przeleczyła się antybiotykami i teraz ma "wyciszone" Będzie dobrze!!!!:-) Kessi>> pakuj się no przecież te paszporty muszą wkońcu przyjść!!!:-) podziwiam za Twoje zorganizowanie przy trójce plus praca:-) Misty>> Gratulacje dla Wikusi za brak pampersa:-) Super że budowy domków tak szybko idą:-) czyli budujemy obecnie 2 domki: Asik i Babeczki:-) Jesteśmy po poważnej ale udanej operacji Holly 🌼 Ty to dopiero jesteś Kobieto do podziwiania 🌼 cały czas jak tylko czytałam to wyczekiwałam co napiszesz i ogromnie się cieszę że widzisz poprawę!!! wiadomo że czasem jest gorzej ale najważniejsze jak choć trochę pomogło:-) wysyłam bo będzie ogromnie długaśny:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku>> dobrze że już jesteś z nami ale szkoda że tak szybko minęły te chwile z bliskimi...a kiedy macie zamiar wrócić na stałe do Polski??? Nadziejko>> Ty jesteś zdolna :-) Podziwiam Twoje zdolności artystyczne:-) a Dziewczynki no są przeurocze!!!:-) A u nas obecnie wakacje tzn zaliczyłam rok i jeszcze udało mi się przenieść na stacjonarne!!! z czego jestem baaardzo zadowolona a najbardziej zadowolony jest nasz budżet:-Ptym bardziej że dowiaduję się że jeszcze od tego roku podnieśli opłatę za semestr:-( Wojtusiek rośnie, przemądrza się i też mam podobne rozmowy jak u Was czytałam:-) a i też udało się porzucić pieluchy!!! i nawet na noc też albo woła w nocy przez sen że chce siusiu albo nie siusia przez noc:-) pewnie do pierwszej wpadki:-P Pozdrawiam Was bardzo gorąco teraz jak już jestem na bierząco to ja będę pisała przez wakacje jak Wy się urlopujecie:-P I nie mówcie że forum upadnie bo to przecieć niemożliwe!!! jadę do pracy Udanego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cari :) Witaj:) Nie przejmuj się, ja też mam takie okresy, że podczytuje a nie piszę parę miesięcy. Stwierdziłam, że jednak lepiej na bieżąco:) Nie może topik upaść!! Nie ma opcji! Gdzie ja bym wylewała swoje smutki i radości?? a co do smutków...ja to jestem nieskonczenie głupia. Wczoraj licytowałam super paczkę dla moich smyków i przegrałam. Więc wkurzona wzięłam się za licytację innej - znacznie gorszej jak się potem dobrze przyjrzałam. No i tą wygrałam...wrrr w zasadzie są w niej same bluzy , jak ja spodni potrzebuję..cała Gosia. Pierwsze robi, potem myśli i żałuje wydanych pieniędzy.. a co do allegro. Mam pełno ciuszków po chłopcach, ale większość jest z prezentów. I tak się zastanawiam czy mogę je sprzedać. W końcu to może być przykre dla wszystkich którzy chłopców obdarowywali. Głównie dziadkowie. Nie mam komu dać tych ciuszków i tak siedzą i siedzą...sama nie wiem, co zrobić. Może po prostu będę czekać na jakieś dziecko w rodzinie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Cari pisz pisz bo miesiąc będziemy tkwiły na jednej stronie :-p Kimizi brak słów na tą dyrektorkę :-( olej i się nie przejmuj! Goni ja mam ten sam problem i wszystkie rzeczy piętrzą się w piwnicy - co prawda część oddałam szwagierce ale wciąż myślę o innych rzeczach czy ktoś się nie obrazi- że jak będzie jakiś dzidziuś że nie będę mu mogła przekazać rzeczy po Ani .. eh ciężko tak a rzeczy niepotrzebnie się kurzą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumi_aga Dokładnie - i niszczeją. Ja mam bardzo dużo firmowych rzeczy - ZARA NEXT H&M C&A Cocodrillo Wójcik, są w idealnym stanie , ale ich nie sprzedam na pewno. Dostałam je od pewnej cudownej kobitki:) Mojej dentystki nawiasem... Kiedyś wam pisałam:) Ma synka starszego od mojego Wojtka o 2 lata i daje mi po nim ciuszki. Czasem myślę jak jej się odwdzięczyć, bo nie chce przyjmować żadnych prezentów. Te rzeczy przekazuję dalej. Mojej koleżance dałam część, część zostawiłam. Postanowiłam że sprzedam rzeczy, które sama kupowałam a te które dzieci dostały zostawię...może kiedyś moje kuzynki zdecydują się na dzieci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry!! dziękuję wam bardzo kobitki za słowa otuchy :) czuję się rewelacyjnie. nie mam już zadnych objawów, rumień powoli blednie i już nie swędzi :) jestem dobrej mysli :) Kimizi - przykra reakcja jak cholera... ale pamietaj, ze co nas nie zabije to nas wzmocni i moze to znak, ze nie warto sie tak spalać dla takiej dyrekcji... wiem, ze wszystko co robisz, robisz dla uczniów, ale reakcja dyrektorki to znak, ze musisz bardziej myslec o sobie :) Mamuniu - udanego wypoczynku!!! Pia - wróciłaś juz? Cari - witaj!! :) gratuluję studiów i odpieluchowania! Gonia, Gumi_aga - co do ciuszków to ja nie miałabym oporów ze sprzedaniem ;) nie sprzedaję jednak nic bo ciągle w głowie siedzi mi Julek... ;) że kiedys do nas dołączy :P pogoda pod psem :o juz przestałam wierzyc, ze to lato w końcu nadejdzie... za 10 dni jedziemy na Węgry i ja nie chce widzieć tam deszczu!!!! Dusia, ok :) kochana, przytulaska, mądrulka :P alem skromna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Cari, Goniu - piszcie nawet po przerwach kochane :) ja jestem wsciekla na maxa bo dodzwonilam sie do konsulatu i paszporty jeszcze nie sa zrobione :( no PARANOJA to chyba tylko mozliwe w Pl :( dzis ponoc dopiero dostali pesel Marrty no mam ochote pojechac do nich i zrobic awanture 😡 Pani obiecala ze do piatkui paszporty dotra ehhhh Ale jjak pytalam czy zdaza ze wszystkim bo nam zalezy i ze moge doplacic za tryb pilny to nieee wszystko bedzie na czas.... ide sie wyzyc na czyms bo nie moge normalnie Mamie nawet nie dzwonie bo wiem ze spyta o paszporty :( najgorsza opcja to leci maz z Aneta a ja z mlodymi zostaje i dolece pozniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hejka:D u nas byl dlugi weeknd takze razem w trojeczke korzystalismy na maksa z bycia razem i.in zaliczylismy basen. no radosc taka, zbieralam sie i zbieralam tutaj zeby pojechac na niego no i doszlo do realizacji:D Kubus potem to juz chcial bez kolka, to maz go kladl na wode, podtrzymywal , brakowalo nam rekawkow musze dokupic, bo za tydzien tez chcemy jechac:) Kimizi- brak slow na dyr. olej to, bo nie warto marnowac nerwow na kogos takiego. ja tez tego nie rozumiem z jednej strony trabia, ze malo dzieci sie rodzi ale jak je rodzic jak czlowieka spotykaja przykrosci i hocki klocki w pracy. przykre to. buzka dla Ciebie, nie mysl o tym👄 Kessi- to gdzie zalatwialas te paszporty? w pl? bo chyba przeoczylam, bo jak tutaj to moze bylaby mozliowsc zeby po nie pojechac, byloby na bank pewne. trzymam mocno kciuki zeby wszytsko poszlo zgodnie z planem, bo domyslam sie jakie masz nerwy:( Mamuniu- udanego wypoczyku i oby slonko dopisalo.:) i tak we wrzesniu znow lecimy:D Mea- ciesze sie bardzo, ze juz lepiej sie czujesz. najwazniejsze, ze szybko antybiotyk masz zapodany. bedzie wszytsko dobrze. mnie tez kiedys nad morzem ugryzl kleszcz. mialam podobna sytuacje, siedzielismy sobie na lawce, odpoczywalismy na lawce i tak patrze na moja lydke ze jakies "nogi" mi wystawaja spod skory. przerazajacy widok, ale maz go rach ciach wyjal. Gumiago, Goniu- tez mam mase ciuchow po Kubusiu. wiekszosc juz w pl, tak wywozilam sobie. niektore sprzedaje, bo zdecydowanie za bardzo nieraz szalalam i nie wynosil tego to wychodze z zalozenia, ze jak teraz on nie chodzil w tym to nast pewnie tez nie, ale czesc zostawiam dla nast. malucha:D bo chodzi mi po glowie i chodzi;) Cari- jeszcze raz gratulacje, brawo z dostania sie na stacjonarne:D super Cie widziec i pisz kochana pisz co u Ciebie. my hmmm nasz powrot do pl planujemy tzn ja planuje w przyszlym roku, bo maz nie sadzi zebysmy uwineli sie do tego czasu. w kazdym razie wtedy kiedybedziemy mogli juz sie wprowadzci do naszego domku. teraz troche udalo nam podgonic prac. maz montowal schody na strych, robil poddasze( we wrzesniu bedzie konczyl te poddasze), drzwi zewnetrzne mamy zamowione za 4 tyg maja je wprawiac. i we wrzesniu murarz ma tynki, te pierwsze nam zrobic.plytki na piwnice leza tez juz w piwnicy i czekaja na polozenie, ale to tez chcemy sami zrobic. i raczej juz nic wiecej nie damy rady zrobic w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko tak czytam mojego poprzedniego posta,boze jak ja pisze:O tak piszecie o tej pogodzie w pl... jak bylismy w jakis tam dzien niebo zachmurzone, troche chlodniej ale w krotkim spokojnie mozna smigac i slysze jak mowia" matko jaka pogoda niepewna" " beznadziejne lato".... a dla mnie tam raj ze moge wyjsc w krotkim rekawie;) dzis spacer juz zaliczony nad woda bylysmy z kolezanka. dzieci sie wybiegaly:) obiad gotowy, ziemniaki, pieczen z sosem i duszona cukinia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimizi- oby juz z gorki bylo z tymi nudnosciami, mnie tez tak dlugo trzymaly. do 12 tyg dzien w dzien i caly dzien wisialam w lazience nad toaleta ( na spacer sama nie bylam w stanie isc :O) potem tak stopniowo wyciszalo sie, tzn:nie meczylo mnie juz caly dzien, potem co drugi dzien i w koncu jakos przeszlo. trzymaj sie kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Dziewczyny w piątek mamy jechać do tego Świeradowa, a ja mam jakieś irracjonalne lęki...że będzie wypadek, że zginiemy...kiedyś już miałam takie jazdy, ale nigdy aż tak silnych...może to normalne , bo nigdy tak daleko nie jeździliśmy z dziećmi...a ja ogólnie jestem panikarą. A może nie jechać??? Przesadzam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorową porą:-P Goniu>> nie martw się aż tak podróżą, musisz sobie wytłumaczyć że jedziecie na urlop, wypoczynek wspólny, czas dla Waszej 4-reczki!!!:-D ja bym tylko o tym myślała...ale trochę Cię też rozumiem bo miewam czasem takie lęki przed podróżą...może też jest to u Ciebie spotęgowane bo wypadek mamy, a może też dlatego że właśnie ostatnio Wam się tak dobrze układa...mam nadzieję że zrozumiałaś i nie namieszałam za bardzo:-) a tak z innej beczki od zawsze jesteś lasencja i teraz jeszcze dieta:-) podziwam Cię:-) Amorku>> my też niedawno byliśmy na basenie po roku przerwy zdecydowaliśmy się znowu ale Wojtusia trzeba namawiać przez 15 minut żeby zamoczył więcej niż stopy:-P narazie więcej nie pójdziemy:-Pa Kubuś to jak synek naszych znajomych, odrazu na głęboką wodę:-D Kessi>> noramalnie szkoda gadać z tymi paszportami, trzymam kciuki żebyście lecieli razem!!!oj te urzędasy:-( Gumi>> a jak Anulka??? bo ostatnio Was choróbska dopadają, jedyne co to przynajmniej Ania już zahartowana w przedszkolu:-) a ja dzisiaj w pracy zrobiłam porządki włącznie z oknami które już błagały umyjcie nas:-P, papierzyska się do mnie uśmiechają już od początku miesiąca ale ja chyba czekam na noc z 9 na 10 bo wtedy już mam bat i robię wszystko:-P potem pojechaliśmy z Wojtasiem do moich rodziców na kawkę i obiad a mąż został w pracy:-) uwielbiam te popołudnia kiedy mogę spędzić z Wojtaśkiem, mimo że nie potarfię się z nim jakoś bawić ale zawsze coś robimy razem a to dla mnie mega szczęście:-D wysyłam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze Wam pomonologuję:-P uffff jakie dziwne słowo;-) u nas też mamy plany przedszkolne ale bez jakiejś presji tzn Wojtuś jest 1. na liście rezerwowej u nas na wsi do przedszkola, malutkie słodkie przedszkole, ale że nie mamy tutaj meldunku tylko w K-wie to myślałam że nie mamy szans od początku i dlatego nic nie załatwiałam ale pani dyrektor jest bardzo fajną kobietą i powiedziała ze jak się już zacznie rok to napewno wszystkie dzieci nie będą chodziły i wtedy my dostaniemy szansę:-D zobaczymy jak to będzie, bo jakoś ten rok udało się ułożyć z pomocą sąsiadki u moich rodziców-i Wojtuś też bardzo przyzwyczaił się do cioci Zosi:-)i dla mojej chorej mamy to też mega przyjemne jak czwartki zawsze byliśmy u nich:-D zobaczymy co czas pokaże:-) Mea>> BARDZO SIĘ CIESZE ŻE LEPIEJ SIĘ CZUJESZ!!!:-) a jeszcze Wam napiszę że też ostatnio byliśmy w Ikei i kupiliśmy Wojtasiowi dorosłe łóżeczko, dorosłą pościelkę i namiot + tunel do pokoiku:-D narazie nie zmieniamy bo za 2 tygodnie jedziemy ja i Wojtuś z moimi rodzicami na tydzien do Rabki a potem jeszcze parę dni u moich rodziców spędzimy- takie wakacje:-) a mąż w tym czasie przygotuje to łóżeczko i będzie nauka spania - narazie nie myślę ale trochę się boję bo Wojtuś zawsze po kąpieli, kaszka łyżeczką + książeczki, ząbki i włażeniu do łóżeczka zasypiał:-) ciekawe jak będzie teraz:-P już słyszę te wołania przy barierce na górze:-D Ciekawe które kobietki już są a które na wyjazdach???:-) Pia??? Samadama>> zazdroszczę tej cudnej Chorwacji:-)ja też chcę a powiem że mąż parę dni wcześniej wspomniał że może w przyszłym roku pojrchaliyśmy do Chorwacji:-D ciekawe czy będę go namawiać:-P Izu??? Mamunia>>udanej pogody Babeczka>>Wam również:-) Tomaszkowa??? Baryłka??? urządzanie czy wyjazd??? Holly>>też dawno nie zaglądałaś???co u Was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Kochane Babeczki:-D ja zaczynałam dzień i ja kończę :-P dla tych które nie lubią nudnych opowieści radzę przelecieć:-P dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cari - ale Ty słodzisz kochana:) Do lasencji to mi brakuje:) Musiałabym cały swój tłuszcz przelać w biust to by coś wyszło. zreszta wtedy to chyba miałabym 1,5 metra w biuście:P A z podróżą chyba faktycznie przesadzam. To dlatego, że pierwszy raz tak daleko jedziemy. Pierwszy raz we 4, bo sami z mężem jeździliśmy i po 1500 km do Chorwacji na samo południe. W przyszłym roku chcę tam wrócić...To cudowny kraj, zwłaszcza okolice Makarskiej...trochę się boję z moim bielactwem,ale nawet choćbym miała siedzieć na plaży ubrana od stóp do głów w białe pareo i smarować się co pół godziny blokerem , to pojadę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten piękny słoneczny dzień:-D Gonia Ja wczoraj zasiedziałam się do 2.30 nad przygotowaniem materiałów do sprzedania bo tak jest teraz (za moich dawnych czasów studiowania tak nie było a teraz forum farmacji uj i normalnie ogłoszenia:-P no więc poprzygotowywałam tego i teraz mam nadzieję że się sprzeda bo trzeba następne kupować:-P normalnie dzisiaj jak wstałam to nie uwierzyłam że tak piękne słoneczko wkońcu zaświeciło jakby komuś brakowało to przesyłam oby tak zostało do końca sierpnia!!! też jesteście tego zdania??? a ja dzisiaj później do pracy jadę ale za to do 20...no cóż czasem trzeba troszkę popracować jak się przez cały rok zbija bąki:-P buziaki dla wszystkich i napiszcie choć troszkę bo aż mi głupio tak pisać samej:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Cari super ze teraz będziesz studiować dziennie :-) u Andzi jak zwykle co chwila się coś przypałęta - lekarka zaproponowała 3 miesięczne odstawienie od przedszkola - ale nic nie mogę z tym zrobić , zresztą jak wróci do przedszkola to znowu może się zacząć eh szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja sie witam :) z wódką ;) wprawdzie czysta i przegotowana ale smakuje wyborowo :P w koncu slonce, Cari milo ze piszesz, w koncu slońce nie tylko na dworze zaświecilo ale chyba równiez na forum ;) no i super ze dzienne studia, zawsze to taniej, fajny masz kierunek. powiem Wam ze teraz do mnie chodzi dziewczyna na angielski po chemi, gdyz chce sie przygotowac do rozmowy kwalifikacyjnej a wyobrazcie sobie ze teraz by sie dostac do firmy związanej z chemią i laboratorium tzreba znac perfekcyjnie angielski? ja sie jej pytam ale czemu, ano ze teraz wszystkie artykuly z chemii są po angielsku, musi znac i posiedziec przy komputerze zanim pojdzie do laboratorium.... Goniu :) a powiedz ile Ty masz wzrostu ze chcesz schudnąć? mi niby Dukan wyszedl ze nie musze nic zrzucac ale waga o zgrozo poszla w góre ze hoho i teraz sama sie ze sobą źle czuje. wiadomo, brak slońca to sie siedziw domu i piecze, przynajmniej w moim przypadku. A podróżą sie nie martw na zapas, wez apteczke i wszystkie wazne telefony, moze to Cie uspokoi i ciesz sie z wakacji;) Gumiago :) szkoda ze Ania choruje, ale wiadomo nie ma lekarstwa jak mama musi pracowac a dziecko w przedszkolu, oby sie juz nic nie chwytalo ;) a my po rowerku:) tak tak przemoglam sie i wzielam Wiki i sama pojechalam w trase, ale widoki, niby byle co a nabieram przez to powera ;) milego dnia kochane :) PS. Kessi trzymam kciuki no przeciez musicie wyjechac wszyscy razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki kochane 👄 Dzis dostalam paszporty !!! No to lecimy !!! Jeszcze bede zagladac ale czasu coraz mniej jeszcze zakupy i jutro kurier po paczke przyjedzie (no bo sie przeciez nie zabierzemy ze wszystkim :P ) Teraz spadam robic liste co jeszcze dokupic ;) Buziaki dla Was - kochane jestescie 👄 a co ze sprawa Kasi i Krystianka ? bo moze przegapilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejooo Kessi super!! :) 🌼 dziewczyny nareszcie sie pojawiłyscie :D mam nadzieje, ze forum odżyje :) bo szkoda by było, zeby to sie rozpadło aaa Kessi sprawa Kasi jest na tyle skomplikowana, ze Kasia miała dostarczyc dokumenty, zaswiadczenia, konto z fundacji.. bez tego ani rusz u nas nareszcie pogoda!! chyba do wieczora będę z Dusią na dworze siedziec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku - napisz mi kochana jak to z tymi naszymi dziecmi? ja wiem ze moge miec jedzenie i picie dla Adasia ale Marta? nie za duza juz? pomoz prosze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kessi- superrrrr:D mozesz jak najbardziej miec i picie i jedzenie dla Martusi. np: ost mielismy jedna herbatke zrobiona w kubku niekapku, w drugim soczek a do tego jeszcze 1-litrowy termos z wrzatkiem, pojemnik z mlekiem i kaszka jakby lobuziak zglodnial i inne przekaski: typu: ciastka, paluszki itp.ale super, ze lecicie:D jak masz jeszcze jakies pyt pisz:) a u nas jesien:O leje i wieje.... na spacer poki co nie ma szans. i w ramach tej pogody juz na jesienne ciuchy patrze i nie moglam sie powstrzymac i zamowilam Kubusiowi taka czapke;) http://www.nextdirect.com/ie/en/shopping/boys/younger-boys/55/1?pid=723686&curr=eur&lang=en&country=ie&curr=EUR&returnurl=%2fshop%2fgatt2%2f3%2fgatt2%2f7%2fcat%2f467%2fcat%2f466%2fcat%2f469%2f0%3fnxti%3d0%26nxtv%3d000%26isort%3dbst%26curr%3dEUR%26country%3die%26lang%3den&bct=%26quot%3bShop%20By%20Product%26quot%3b%26nbsp%3b%26gt%3b%26nbsp%3bYounger%20Boys%26nbsp%3b%26gt%3b%26nbsp%3bOlder%20Boys%26nbsp%3b%26gt%3b%26nbsp%3bHats%26nbsp%3b%26gt%3b%26nbsp%3bGloves%26nbsp%3b%26gt%3b%26nbsp%3bScarves i taki sweterek z pieskiem http://www.nextdirect.com/ie/en/shopping/boys/younger-boys/19/3?pid=444340&curr=eur&lang=en&country=ie&curr=EUR&returnurl=%2fshop%2fgatt2%2f3%2fgatt2%2f7%2fcat%2f422%2f0%3fnxti%3d0%26nxtv%3d000%26isort%3dbst%26curr%3dEUR%26country%3die%26lang%3den&bct=%26quot%3bShop%20By%20Product%26quot%3b%26nbsp%3b%26gt%3b%26nbsp%3bYounger%20Boys%26nbsp%3b%26gt%3b%26nbsp%3bOlder%20Boys%26nbsp%3b%26gt%3b%26nbsp%3bJumpers no nie moglam wytrzymac;) heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cari- dziekuje za mile komentarze na fb:) Mea- ja tam nie chce slyszec o zadnym rozpadzie;) co ja bym bez was zrobila no...:) Goniu- jedz smialo i wypoczywaj i nie nakrecaj sie z wypadkami. stres ten pewnie stad, ze jedziecie w tak dluga podroz. mysl o cieplym slonku i o tym, jak w czworeczke super spedziecie wolny czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaaa czadowa ta czapa!! ja tez chce taką dla Nadii! dlaczego u nas nie ma Nexta? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea-jak chcesz moge Ci kupic i wyslac nie ma zadnego problemu:) zaraz pokaze Ci nna typowo dla dziewczynek jakie super sa: http://www.nextdirect.com/ie/en/shopping/girls/older-girls/76/9?pid=385850&curr=eur&lang=en&country=ie&curr=EUR&returnurl=%2fshop%2fgatt2%2f4%2fgatt2%2f8%2fcat%2f467%2fcat%2f469%2fcat%2f466%2f0%3fnxti%3d0%26nxtv%3d000%26isort%3dbst%26curr%3dEUR%26country%3die%26lang%3den&bct=%26quot%3bShop%20By%20Product%26quot%3b%26nbsp%3b%26gt%3b%26nbsp%3bYounger%20Girls%26nbsp%3b%26gt%3b%26nbsp%3bOlder%20Girls%26nbsp%3b%26gt%3b%26nbsp%3bHats%26nbsp%3b%26gt%3b%26nbsp%3bScarves%26nbsp%3b%26gt%3b%26nbsp%3bGloves

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbys chciala to w niedziele moja koleznka leci do pl to bym mogla ja przez nia przekazac dla mojej mamy a moja mama z Pl by wyslala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku dziękuję, piękna ta czapka. ale chyba drogo by wyszła... dobrze widziałam? 8 funtów? czyli ok 40 zł za czapke + przesyłka (ze 20 zł?) bardzo chętnie, ale to dużo...:( ale piękne te czapki!! aż sama bym taką chciała!! moze sie na allegro pokażą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×