Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka100

Chłopak dał nam czas

Polecane posty

Dlaczego? To nie w Twoim stylu? I LEPIEJ. A co Ty byś chciała? Tęsknię, kocham Misiu, papa :* :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I koniec. Nie pisz nic. teraz będzie Ci trochę ciężej... niestety.. ale dasz radę i następnym razem jak napisze zacznie proponować spotkanie :) mam nadzijeę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko, musisz naprawdę uważać. Chciał czas - to niech się liczy ze słowami. Musisz milczeć. Odezwie się pewnie jutro lub w niedzielę. Nie wiem jak wyrobię tutaj w weekend, mam nadzieję że Nastazja i inni będą.. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede:) co prawda jestem dzisiaj wieczor umowiona ( nie wiem czy nie odwolac, bo starsznie mi sie nie chce), ale jak cos to po powrocie sie tu pokaze na pewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunetka, wiem, ze lodowate slowa, ale co mogl na to odpisac? CHyba gorzej by bylo jakby w ogole nie odpisal. Mysle, ze te slowa daly mu duzo do myslenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie właśnie wtedy się ocknie.. my mamy trochę inną sytuację, Twój pisze bo mu ciężko ale nie odważa się na śmielszy krok..co oznacza ze nadal nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję.... ;( przecież nie może mi przestać na nim zależeć po 1 dniu!! wczoraj bylam dla niego bardzo miła. Musi pokojarzyć fakty, że to wszystko przez jego wczorajsze zachowanie. MUSI!!! Ale jak mówi Kamila, oni nie analizują. Na pewno nie pomyśli, że to przez wczoraj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata.. nic sie nie martw, moze i nie analizuje, ale swoj rozum (jakis, jak to facet) ma i swoje uczucia takze. Przeciez jak serce sie bedzie rwalo do Ciebie to on tego nie zahamuje. Wiem, ze Ci ciezko, ale to dobra proba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziękuję, dobrze. Chociaż jak sobie uświadomię że od niedzieli cisza.. i tylko dziś ten jeden sms. No to ciężkawo, ale dam radę. Poczekam, chce dać mu szanse zatęsknić :] Nastazja, a Ty jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunetka, trzymaj sie:) Jego pani... daj mu szanse, ocknie sie. A u mnie generalnie dobrze, chociaz czasem mnie korci, ale nie:) damy rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoj rozum (jakis, jak to facet) ma GENIALNY TEKST :D jak serce sie bedzie rwalo do Ciebie PIĘKNE SŁOWA :( jak ja bym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×