Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka100

Chłopak dał nam czas

Polecane posty

Ja wcześniej właściwie tu się nie wypowiadałam, dopiero jak mnie problem spotkał to tu wlazłam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentossss
moje wypowiedzi nie maja nic wspolnego z niesprawiedliwoscia, mowie co to mysle i nie oceniam was. wiem, ze sama tez popelnialam wiele bledow w przeszlosci, popelniam je i dzis. nie tylko w zwiazkach, w ogole, w zyciu. jestem tylko czlowiekiem. gdzies tam sie pojawila opinia, ze nie moge wiedziec czy jest tak czy siak, ze skad to moge wiedziec. a skad Jego Pani mzoe wiedziec np. w przypadku brunetki, ze jej facet teskni za nia? jak moze pisac dziewczynie, ze tak, teskni, a jesli nie? gdyby tesknil to juz by byli razem, dla mnie jest bzdurne takie robienie prob. i wierze, ze wy tez tak w glebi duszy myslicie, nawet jesli tego glosno nie przyznacie. milosc jest zazdrosna, o czas itp. dlatego to mi nijak pasuje do milosci. to, ze ten koles pisze do brunetki moze miec rozne podloza. to tez wiecie. i choc ta sprawa mnie nie dotyczy, zadna z waszych spraw nie jest moim problemem, to solidaryzuje sie z wami. i wierze, ze wam sie ulozy. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentossss
a mi sie pokazesz:P? tez ci wysle fotke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko wyślij foto na tego maila który otrzymałaś na gg. nie pogadamy na gg bo mam starą wersję i nie chce mieć tej najnowszej bo mi się nie podoba, a Ty mozesz czytać ode mnie wiadomości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeeekam :) A mnie ciekawi co się dzieje z Załamaną Zrozpaczoną..? Mam nadzieję że nastrój lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentossss
ok, jestem ale musze znikac, bo sie umowilam na miescie. dziewczyny trzymajcie, zajrze tu wieczorem poznym albo jutro juz. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co? Nie odezwę się w niedzielę, teraz jego kolej... najwyżej zdechnę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzieki za Wasze uswiadomienie, niestety dla mnie juz chyba nie ma szansy:-( strasznie mnie to boli, nie chce juz zadnego mezczyzny, chce byc sama. Nie wiem jak mozna nie chciec wspolnie naprawiac tego , co jest problemem, tylko milczec i czekac az to sie zmieni, az ktos sie domysli. Z drugiej strony wczoraj zaproponowal to pobycie osobno, ale ja tak nie chcialam, to nic nie daje wg mnie. Ja go kocham, nie widze zycia bez niego. To mnie wkurza, ze ma obawy, ze sie boi co bedzie za 5/10 lat jak juz teraz są problemy, ale kto ich nie ma? I chyba powinno sie je rozwiazywac wspolnie? Tak mnie kusi, zeby napisac, co u niego. Nie wiem, co robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×