Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

koniec miłego wieczorku...mały się przebudził płacze,bardzo go boli, i dostał gorączki. Ale i tak oczekuję wiadomości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam oj tam raz na jakiś czas mógłbyś zdać relację ze swojej sielanki :-) Maxx a Ty co tak niedawno pisałeś że musisz o nas dbać a teraz ani be ani me ani kukuryku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wieczorkiem :) moje słonko o dziwo szybko padło :) po dniu wrażeń . Nowa Pani została przyjęta bardzo miło :) Zobaczymy jak będzie dalej. Ale bardzo się starała , rozśmieszała nas do łez :D Stara Pani natomiast wysłała do dzieci list. I ma zamiar prowadzić tę korespondencję przez cały czas swojej nieobecności :) A tutaj też widzę że już wymiana po za forumowa ruszyła :) Ach wy nieśmiali ludkowie :D i fajnie . Dzisiaj faktycznie obległy blondynki forum :) A ja taka inna :( My jesteśmy w klubie dwie. No chyba że kogoś pominęłam pokręconego :D Jak myślisz Megotko ? :) Co do wieku to ja miałam takie zdarzenie u lekarza jak byłam z córą, kiedy pani doktor zapytała czy jestem jej starszą siostrą ? Myślała że mam 25 lat :) Kiedy to było . Nawet mój nick na forum już się zestarzał o całe 3 lata :D Alebazi u mnie szturm ruszy na miesiąc , choć już pewnie coraz gorzej . Aż mi się nie chce jutro wracać po urlopie :( Ale nie ma rady trzeba dalej walczyć, ale z tymi nieco starszymi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż Dudzia szykowala całą szkolną wyprawkę (kompletowanie, okładanie, podpisywanie, i ble ble). A potem spędziłam upojny wieczór z rozpalonym ......................... żelazkiem. Idę spać 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobienie samemu czegoś takiego wcale nie było proste! jeszcze z dzieckiem ktore ciągle cos chciało ze mną robić :D ale już prawie skończone, moge być z siebie dumny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem A wiesz jak będzie zabawa jak zaczniesz tą cudowną zabawkę malować . Ja miałam rok po zmontowaniu . :) Dzieci uwielbiają farbę :D Dudzinka ja dzisiaj spędziłam podobnie dzionek . Przygotowanie rzeczy do szkoły i pranie po urlopie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM - a Ty wiesz, że młody zasnął przed 20-tą. Ja w szoku jestem. Ale nie narzekam - luz blues miałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój mały się jeszcze pląta. Pakował plecak na jutro z takim zapałem i to by było na tyle. Jutro już pewnie zapał minie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro Wam coś przepowiem bo dzisiaj już dwom osobą układałam życie to teraz muszę nabrać nowej mocy :-) A Ty ktosiu może daj dziecku spać bo może jak mu śpiewasz kołysanki to on nie może zasnąć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam jak grasz na gitarze to mu nie przeszkadza. Trzy dni później dziecko zasnęło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia i co dotarło coś do Ciebie czy znowu muszę dostać jakąś instrukcję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×