Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość Crunczips
O matko Baletka aż mnie scielo z nóg :( :( :( :( trzymaj sie Kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze mi cos poradźcie. Za 2 dni mam.miec @ wiem wiem niedlugo ale nienaaleze do cierpliwych osob.Jakis tydzien temu mialam brazowe plamienie dziwne i taki krotkotrwaly bol brzucha kilka razy piersi tez bola mniej niz zawsze robilam w poniedzialek test była 1 krecha ale po godzinie zobaczylam znow i 2 wiem ze po godz juz sie nie patrzy ale ja go pieprzlam i moze akurat w ciazgu tych 15 min sie pojawila a ja zobaczylam później mam nadzieje bo kochalam sie z mezem w dniu plodnym a sluz byl jak bialko kurze. Ehh wiem pewnie glupia sb nadziejerobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baletka :'( tak mi przykro, tak bardzo :-( nie ma słów które by ukoiły ból który nosisz w sercu ale wiedz że jesteśmy z Tobą kochana. Trzymaj się <3 Też się popłakałam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_25
Baletko tak bardzo mi przykro:( wiem ze teraz żadne słowa Ci nie pomogą, ale pamiętaj, że nas masz... Przytulam Cie mocno! Trzymajcie sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baletka to nie może być prawda :( trzymaj się kochana, choć wiem że żadne słowa nie pomogą :( Ja dziś się umówiłam na pierwszą wizytę 27 grudnia, która mam nadzieję że potwierdzi ciążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crunczips
Nieee dlaczego to wszystko musi byc takie trudne i niesprawiedliwe :( Trudno znalezc słowa. Tez rycze :( Baletka wszystkie jesteśmy z Tobą musisz byc silna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Baltka tak strasznie mi przykro ;( wiem że ci ciężko bo znam ten ból. Czas pomoże Ci złagodzić ten ból naprawdę.... to jest nie sprawiedliwe że tyle Sie można starać a jednak spotyka cie taka tragedia. Nitka w piątek mam monitoring to zobaczymy czy cos Sie wytworzyło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko Baletko nie mogę uwierzyć co się stało nic na to nie wskazywało tak mi przykro jesteśmyz tobą w tym smutku kochana :* Ja termin juz mam dziś 30 dc jeszcze jutro poprzedni cykl był 31 nigdy nie miałam dłuższy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_25
Evi trzymam kciuki! Aga testujesz jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Baletka :-(:-( strasznie mi przykro....nie wiem co powiedziec....Trzymaj sie kochana.... Zastanawiam sie co sie stalo, ze serduszko przestalo bic...przeciez bylas pod stala opieka...nic nie zauwazyli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga ja bym na twoim miejscu nie wytrzymala :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga ja tez sie boje mam termin w piątek. Mam bol piersi chodz mniej niz zawszebyl dzwiny bol brzucha brazowe plamienie i dwie kreski ale zauwazylam 2 godz po wiec juz niealtualne napewno. I jak zwylle @ do mnie przyjdzi.Ehh spróbuj moze siw tym razem udali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daaj znac jak Ci wyszedł :) ja tez sie zastanawiam gdyby nie to ze mam pewnosc ze dzien plodny (sluz bialko kurze) to bym nie myslala tak o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baletka :((((( Strasznie, strasznie mi przykro. Moje dwa dzidziusie też w 6 tygodniu odeszły :( Oh, jak powiedziałam mojemu mężowi to aż pomartwiał, doskonale rozumiemy jaka to strata, nawet na tak wczesnym etapie :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Baletko trzymaj się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Dziewczyny czy ktoras z was moze mi to wytlumaczyc bo kupilam serum do biustu ujedrniajace z eveline dermapharm i dopiero na odwrocie tubki bylo napisane ze nie stosowac w ciazy na kartoniku nic nie bylo. No i kasa wydana i dlaczego niby nie moge stosowac?? Nie rozumiem. Czy moze cos sie stac? Moze ktoras z was sie orientuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, miałam dokładnie taką samą sytuację jak nasza Baletka. Ponieważ badania wszystkie mam ok, doktor twierdzi, że skoro serduszko już biło a przestało, tzn że mógł być zator krwi. Ale z tego co kojarzę to chyba Baletka tak się martwiła, że dzidziuś jest taki mały. Może lekarz coś przeoczyl :-( Baletko, ja wiem, że nasze słowa nic teraz nie znaczą. Ja z nikim nie rozmawiałam po wszystkim, nawet z mamą! Ale kochana proszę, trzymaj się. Masz tu nas, jakbyś chciała pogadać to jesteśmy tutaj. Aguś nie trzymaj nas w niepewności :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje,ze jesteście. Do mnie to chyba nie do końca dotarło.. mam usg z informacją co i jak i zwolnienie lekarskie do stycznia taki mam czas na samoistne poronienie. Modlę się żeby nie trzeba było robić zabiegu. Lekarz mówi, że muszę zrobić histopatologie bo to juz2raz i być może mam zespół antyfosfolipidowy. Gdybym miała podwyzszona temperaturę etc kazał iść do szpitala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zauważyli bo nie było oznak, beta byla ok. Mnie nic nie dolegalo. Serduszko pięknie biło tylko.ciąża była młodsza. Parę dni dosłownie po wizycie przestało bić i mały się już nie rozwijał. Z pomiarów dziś wyszło 6t 3dni. A jak byłam na usg 3tygodnie temu to było 6t1d. Badania wychodziły super, tarczyca spadła w 3tygodnie do 1. Czyli intuicja i to ze biust miekki i mniej chodziłam sikac jednak było tym spowodowane... Ciężko mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniula22
Baletko płaczę razem z Tobą. Wiem że nie jesteśmy w stanie Cię pocieszyć dlatego nawet nie probuje. Wiem co czujesz kochanie ;(. Mój aniołek zaopiekuję się Twoim anioleczkiem tam w niebie. Całuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_25
Baletko, czasem nie rozumiemy tego co sie dzieje, ale ja wierze ze wszystko ma swój sens, choć czasem go w ogóle nie widać. Wiem co czujesz, przechodziłam to samo, do dzis nikt nic nie wie tylko mój mąż. Trzeba czasu, czas pomaga... Przytulam Cie mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×