Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Moje plany sylwestrowe.... picolo z córkami. A o północy brzuchaty taniec że dotrwałam do stycznia :D hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia no ba, grunt to dobre towarzystwo. :D hehe dziś wieczorem można zacząć wykurzanie maluszka na świat -będzie w nowym roku. :P Mój chłop już się cieszy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elżunia dziękuję za komplement :) zaraz skoczę zobaczyć twój kącik ;) monia dziękuję, ja rodziłam w raszei oba moje skarby. jeśli chodzi o opiekę to mucha nie siada, do tego doszły nowiusieńkie, wyremontowane oddziały + sale porodowe... chyba nic więcej nie trzeba :D znaczy znieczulenie by się przydało :P ale mam koleżanki co w św. rodzinie rodziły i były bardzo zadowolone ;) jednak teraz zanim bym wybrała szpital, sprawdziłabym, czy na położnictwie mają łóżka elektrycznie podnoszone :P no cóż... raszeja mnie rozpieściła :D nie wyobrażam sobie po cc podnieść się na zwykłym łóżku :D co do pielęgnacji to ja też popieram mufi. poza tym nie jesteśmy w stanie dokładnie wymyć oczek palcami swoich rąk, a po co narażać dziecko na ich ropienie. ja widzę po nikosiu, że okolice oczek bardzo mu się przetłuszczają. woda z wacikiem bardzo sie sprawdza. kika u nas odwrotnie - tesia ulewała a mały nic a nic. nie przejmuj się, taki jego rok, chyba, ze nie będzie przybierał na wadze, to wtedy do lekarza. no i aż nie wierzę, ze kupkę ci robi 2 razy dziennie :D u nas co karmienie to pielucha z kupką plus dodatkowe 3-4 jak zmienię i on zaraz zrobi :D ale ty dajesz mm to może dlatego, na piersi dziecko inaczej sie wypróżnia. wit K+D mam w kapsułkach, które wyciskam bezpośrednio do buźki małemu. podaję mu też 2 krople wit c, bo u nas choróbsko :o bardzo mu smakuje :D no własnie ja sie porządnie rozłożyłam, mąż chory i tylko tesia powoli wychodzi na prostą, obyśmy jej nie dobili :( no i mały niech się trzyma dzielnie. od razu piszę co można na przeziębienie w czasie karmienia piersią - od położnych ze szpitala: 1. rutinoscorbin (nie rutinaceę, bo ma cynk) 2. tantum verde do psikania na bolące gardło 3. wit c 4. wapno 5. gripovitę 6. paracetamol w razie gorączki mufi jutro zaktualizuj proszę, bo mąż źle podał, waga nikosia to 2780g długość 53cm milea ja też mam elektryczny medeli ale ten za 500zł, ma różne biegi - szybkości, no i na początek można włączyć funkcję pobudzania sutka, a potem dopeiero funkcję ściągania. a jak jest w tym modelu za 220? ja pożyczyłam samą część elektroniczną od koleżanki, a część sterylną sobie dokupiłam. w necie kosztowałoby mnie to 50 zł, w sklepie zapłaciłam 100zł, no ale potzrebowałam od zaraz. natomist w szpitalu mieli najlepszy odciągacz na świecie, też medeli, taki wielki z pompą ssącą :D ale nic a nic nie bolało :D a w swoim życiu już troszkę tych laktatorów użyłam ;) pati m/w 10 sztuk na dzien idzie tych pieluszek. ok, zmykam spać. życzę szczęścia w nowym roku!!! i żeby sie żadna nie rozpakowała przed północą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że z moim rozpieszczonym psiakiem też nie będzie większych problemów...bo jak nie to mąż już jej zapowiedział cudowną budę na tarasie:) Moje plany sylwestrowe typowo domowe, aczkolwiek właśnie się zginam co by manicure i pedicure zrobić na wszelki wypadek gdyby mi przyszło po 24tej na Karową pędzić - młoda wygina się na wszystkie strony a kłucia szyjki też nie małe ,,,co ma być to będzie... Zamawiamy z mężem zestaw sushi (dozwolony dla mam tj na bazie serka i pieczonego lososia a co:)) torcik na deser , sąsiedzi coś doniosą, o 12 stej lyk szampana, może pare fotek z brzucholem i tyle z szaleństw sylwestrowych....a i musi być mega głośno jeśli chodzi o filmy i muzykę, żeby mój pies nie oszalał-mega strach przed wszelkimi wybuchami. Dziś przyszła mi mata bezdechowa zamówiłam ją w allegro za pół ceny jeszcze na gwarancji Babysense II za 180 PLN a nówka 460 PLN. Allegro znacznie mi ograniczyło wszelkie koszta zakupów dla małej. Malujcie pazurki dziewczyny, byle lakierem bezbarwnym bo na IP będzie problem.Buziaki sylwestrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj chłop mi tez po picollo musi pobiec :D zaraz też zrobie listę filmów na wieczór :) przed chwilką była u mnie mama mam już duzo ubranek 56,62,68,74, te 68 i 74 mi mama wzięła do wyprania :) bo teraz wszystko długo schnie tu u mnie na mieszkaniu - na strychu :( mój mąż się śmieje że mame wykorzystuje ale ona w domu to w łaziece wysuszy i luz schowa a ja w kwietniu - po prostu jak dziecko będzie do tych rozmiarów dochodziło i tak muszę to wyprać i wyprasować, a tak te uzywane były pokurzone poplamione nawet Kika całkowicie sie nie przejmuj tym ze piszesz o siebie wszystkie jesteśmy ciekawe co u ciebie i jak sobie organizujesz :) a z tym ulewaniem moja tesciowa zrobila tak ze materacyk z łozeczka ulozyła pod skosem - dała taki klin i tak rozwiazała problem i mozna tak zrobic, tylko dziecko nie moze spac na poduszce ale materac moze byc nierówno i tez sposob sie sprawdził przy jej 3 dzieci no to dziś te z nas które chciały dotrwac do stycznia o 12 w nocy wznoszą toast :) a mamusie co mają swoje maluchy je przytulają myśląc jaki cud przyniósł im rok 2011 :):):) buziaki i udanego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati na zdjeciach poznaje Dębowiec, z Bielska jesteś? mój M. jest z Bielska :) piekne miasto, on podziwia to jak sie zmieniło na plus w ostatnich latach, te drogi itd. bo my mieszkamy na ślasku - Ruda Śląska i non stop porównuje tam powietrze a tu, drogi, budynki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesiulka - ty zapewne masz ten medela swing, ma on bardzo dobre opinie wśród użytkowników... ja mam model mini electric... mozna w nim pokrętlem regulować siłę ssania... mnie póki co sutki nie bolą, a laktator można sobie odpowiednio wyregulować. Myślę że za tą cenę to bardzo dobry zakup... ściągam nim codziennie więcej dzisiaj rano ściągnelam z dwóch piersi ok. 160 ml. A tak w ogole jak przeliczyliśmy z mężem ile nasza mala ciągnie mleka przez dobę to aż się za głowę złapałam bo wyszlo prawie 900 ml...a dzisiaj dopiero 9 dzień życia... ale żebyście te poteżne kupy widziały.... szok :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagodka widze ze u Was na odwrot jak u nas ja jestem z Bielska a M z Zabrza i przeprowadzil sie tu bo stwierdzil ze BB o wiele piekniejsze niz slask :) zgadzam sie z nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie życzę Wam i Waszym bliskim wszystkiego dobrego w Nowym Roku 2012! Samych radości i pociechy z Malenstw tych juz nagrodzonych i tych czekających na styczeń 2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej bielszczanki pozdrawiam serdecznie ja też pochodzę z Bielska-Białej ale aktualnie mieszkam w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! Ja też wskakuję,by Wam złożyć najcudniejsze życzenia sylwestrowo-noworoczne. Fajnych imprezek, tym balującym,a reszcie spokojnej i miłej nocy i wieczoru. A na Nowy Rok, szczescia i zdrowia i miłych, szybkich porodów. I cudnych, spokojnych maluszków. takich ja te już urodzone nam :-) I tak przeleciałam szybko... Yourmind - chyba coś przegapiłam,ale o co chodzi z tym straszeniem porodem? Poród musi się odbyć i już,a ja Wam powiem ze to taka fajna adrenalina,ze tak człowieka nakręca,ze hoho, nie poznacie siębie, ile macie siły i energii i wiary i na koniec taka nagroda,ze nawet jak kogos zaboli to zapomni o tym w sekundzie :-) Gwarantuję! I tak sobie wczoraj do kumpeli mówię,ze daje sobie 80% ,ze dziś jednak nie pojadę na IP,a ona: tak mało? ja dawałąm sobie 100%,ze na drugi dzień nie urodzę i co? i rano w podskokach pedziłam na porodówkę hihi..I coś w tym jest, bo pamiętam,zę o 8.50 dzwoniłam do męża,ze niestety dziś nie rodzimy jeszcze, a już o 9.15 dzwoniłam,ze rodzimy teraz i natychmiast !!!! hihi... A co do stopnia dojrzałości to oznacza,ze czas już rodzic, a nie że się szybciej zacznie. :-) Ale jutro bardzo prosze się zameldowac, dobrze? :-) Co do pieluch, ja też liczyłam ok. 10 szt na dobe, zatem jedna paka new born to chyba na 4 dni starcza... Więcej już nie dam rady popisac i umykam! Trzymajcie się i miłego wieczoru! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika piękna dziewczynka z tej twojej Zuzi a Kajtuś wcale nie wygląda na wcześniaczka - taki pulchniutki - słodziak. Trzymać się tam dziewczynki do 24:00 a w 2012 życzę Wam szybkich i lekkich porodów i żebyśmy dały radę w cycowaniu :D Natel u mnie też się dziś pojawiła jakaś wydzielina i brzuszek się stawia, ale dam radę jeszcze te 9 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny sylwestrowo :) ja dziś mam kiepski dzień i zero nastroju niestety ... Wieczór szykuje się bardzo spokojnie z jedzonkiem i najbliższymi przy Piccolo ;) Ode mnie również przyjmijcie proszę najserdeczniejsze życzonka - Szczęśliwego Nowego Roku 2012 - dla każdej z nas będzie w końcu inny od tego mijającego ;) Dla mam rozpakowanych - jak najszybszego powrotu do kondycji i zdrówka dla maleństw, niech Wam rosną i dają pociechę, a dla całej reszty do której ja sama póki co należę szybkich rozpakowań i powrotów do domków z maleństwami. Uściski i miłych wieczorków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no dziewczyny nie nakręcajmy się tak od razu tym nowy rokiem żeby nie wyszło że wszystkie zaczniemy po północy rodzić. :P u mnie motywację byle do 2012 dał gin a mąż ucieszony że zakaz harców się skończy zaraz to mi już dziś pewnie nie odpuści. ;) Ale wątpię że zaraz urodzę. Nie ma tak dobrze. hehe. W sumie perspektywa że i tak za tydzień trafię do szpitala nie jest tak najgorsza choć wolałabym żeby samo od siebie ruszyło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku obecnym juz i przyszlym mamom :) a co najważniejsze dużo zdrówka i radości z macierzyństwa :) my dziś rodzinnie czyli we trojke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja też spędzam sylwestra tylko z mezem w domku. Wypozyczylismy sobie filmy, przygotowalam kolacje i deser. Kupiliśmy trochę lakoci co by się porozpieszczac, w końcu sylwester jest raz w roku! Agniesiulka, ale główny składnik wszystkiego to gotowana marchewka ;-) Życzę wszystkiego dobrego w nowym roku, na pewno 2012 będzie rokiem który zapamietamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagódka_1984 -jestem z Bielska,od urodzenia tam mieszkałam i niestety nie udało mi się namówić mojego,żeby się przeprowadził,więc ja musiałam się przenieść do Dąbrowy Górniczej,ale dość często jestem w Bielsku,bo rodzinka tam została:-) Co roku na wakacje tam jedziemy,bo rodzice mają działkę niedaleko Dębowca właśnie.Ma rację twój mąż pozmieniało się w tym mieście i to sporo na lepsze:-) A gdzie mieszkał,bo ja przed Komorowicami. Groszkowa-a tobie udało się męża do siebie zaciągnąć czy w Zabrzu mieszkacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa83- O jakaś nieprzytomna jestem,przecież piszesz,że sam się przeniósł do Ciebie,nie musiałaś go namawiać:-) Jakoś mi to uciekło i pytam niepotrzebnie,sorki:-) Aless- ciebie zaś do Krakowa dla odmiany wywiało,też mąż cię tam ściągnął czy studia i zostałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika - śliczne masz dzieciaczki, a Kajtuś ma taką czuprynkę jak moja Agatka. A Zuzia slodziutka. Życzę Wam wszystkiego dobrego, oby w Nowym 2012 Roku spełniły się wszystkie Wasze marzenia oraz by był to rok samych sukcesów i radości. Udanego Sylwka!!! My we trójkę spędzamy go oczywiście w domku. Coś obejrzymy, coś pojemy :) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwego Nowego 2012 Roku , wszystkim życze :-) , wy będzieciecie piccolo otwierać a ja cherbatkę popijać o waszej 12 bo ja piccolo otwieram godzinę puzniej , i tą godzinę dłużej nogi zaciskam :P Ja sobie dziś polatałam troszkę po mieście ,flaszkę chłopakom na sylwka kupiłam, bo idziemy w gości no szampana oczywiście też dla mnie i dzieciaków piccolo :D Dziąsełko mi się uspokoiło ,przestało boleć , mam nadzieje ,że do porodu się to nie powtórzy , a potem prosto do dentysty :-) A własnie jak się karmi piersią ciekawe jak to jest z zastrzykami u dentysty , można p zastrzyku karmić ale chyba sobie lepiej poodciągac pokarm przed na zapas i darować sobie z jeden dzień , ah zobaczymy jak to będzie :P To do Siego Roku !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati mój mieszkał na osiedlu karpackim, a dwa lata temu jego rodzice wybudowali dom pod Szyndzielnią, na prawo do szpitala, przeprowadziliśmy się do mnie bo ja miałam pracę w gliwicach, on studiował w Gliwicach i tu znalazł pracę - programista, no i dostaliśmy tu mieszkanie od moich rodziców (stało puste wynajmowane i skorzystaliśmy), a w bielsku musielibysmy wynajmować, albo kredyt i kupić a to obecnie jest raczej nierealne, tez tu w fajnej miejscowosci pod gliwicami jest działka i moze kiedys wybudujemy tam domek Bielsko jest piekne, ale droższe i cieżko by było sie tam rpzenieść a maz mówi ze jako informatyk tu ma lepsze możliwości ale co dwa tygodnie jestesmy w Bielsku na weekend i jak bedzie dziecko napewno bedziemy czesto tam wpadali i zabierali małego na spacery pod szyndzielnią, do cygańskiego lasu albo po prostu do centrum, sama uwielbiam jak tam jestem wziasc samochód i sie wybrac do centrum pospacerowac pod pretekstem ze musze cos kupic czy chce isc do fryzjera, zawsze zostawie autko w sferze wpadne na cappucino do McDonalda, czasem po sferze pochodze, czasem w okolicznych uliczkach :) w Bielsku tez ogladałam suknie slubne, ale w końcu tu kupiłam groszkowa, aless heh wszystkie dziewczyny tu mówią o szpitalach w warszawie sa z tej samej okolicy wiec miło tak tez pogadac z kimś z podobnej miejscowosci (nawet tak nie mieszkanej tylko po mężu :P), moja kolezanka rodziła w szpitalu prywatnym w Bielsku ale podobno wojewódzki to tez teraz tam rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagódka_1984 moja koleżanka rodziła w wojewódzkim w Bielsku i jest bardzo zadowolona. pati1784 wyjechałam do Krakowa na studia i tak już jakoś zostało a męża mam z mazur :) życzę wszystkim wszystkiego dużo w Nowym Roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) My też z małżem sami w domku na spokojnie. Maluch nasz wytrwale do 2012 doczeka tak jak z nim ustaliłam ;) Życzę Wam wszystkiego naj najlepszego kobietki na ten Nowy 2012rok! Szybkich porodów,zdrówka i pociechy z maluszków. miłej zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane ja tez wam wszystkim zycze najlepszego w Nowym Roku, my spedzamy sylwester u szwagierki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny już po 18.00 .... do 24.00 już niewiele zostało wiec liczę na to, ze żadna z nas już dziś nie urodzi. Wam mamusie brzuchate życzę lekkich i wspaniałych porodów natomiast mamusiom z maluszkami dużo miłości i samych pięknych i radosnych chwil. Kochane możemy być z siebie dumne bo rozpoczynamy rocznik 2012 ;) Czekamy na was styczniaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też życzę Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim mamom. Tym które dzieci mają już przy sobie aby dzieci zdrowo rosły a czekającym na poród jak najlżejszych rozwiązań. Oby wam się darzyło w tym Nowym 2012 roku. :D Mnie dziś brzuch męczy okresowo cały czas. hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuśki, wszystkiego, wszystkiego NAJLEPSZEGO w Nowym 2012 roku. Przede wszystkim (dla tych co jeszcze zaciskają nogi) jak najkrótszych, "książkowych" porodów a dla pozostałych ( w tym Nas również)samych pięknych i radosnych chwil z maleństwami na długie, długie lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszłe i obecne mamuśki równiez zycze wam wszystkiego najlepszego w nowym roku, by się maluszki dobrze chowały a męzowie sie sprawowali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×