Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Hej! Ale się tu rozpisałyście jak mnie nie było,będę miała co nadrabiać:-) A póki co napisze jak to ze mną było.Więc pojechałam w niedziele popołudniu do szpitala tak jak pisałam,bo spuchnęła mi reka i noga.Ordynator stwierdził,że zostaje juz w szpitalu,bo na KTG wyszły skurcze na 60-70%,rozwarcie na 2 porzadne palce.Noc minęla spokojnie skurcze były słabsze.Rano kazali mi iśc na porodówkę,wróciły skurcze,ale rozwarcie nie robiło się większe,wymęczyły mnie te skurcze i popołudniu połozna kazała mi wrócić na oddział,bo nic nie postepuje,a one miały tyle porodów,że dla mnie czasu nie miały.Więc kolejna noc spokojna.Rano na wizycie 31ego ordynator popatrzył,że nic nie postepuje,więc zarządził kroplówkę,bo powiedział,że przyszłam tu urodzić,a nie szpital obiadać.Podpieli mi kroplówke o 9ej rano,20po miałam już regularne skurcze.A o równej 10ej urodziła się mała,wiec szybko poszło.Położna była bardzo fajna,dała mi jeszcze dodatkowo jakiś zastrzyk na ta szyjkę,żeby rozwarcie się robiło.Była zdziwiona,ze brzuch miałam taki nie duży,a córcia to taka kluseczka.I rzeczywiście do kruszynek nie należy 3700gr i 57cm długa:-) Muszę uciekać,bo się obudziła moja kruszynka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betinka my na szczepienie idziemy w przyszłą środę lub czwartek kwestia pracy Męża- rano mamy zadzwonić do przychodni i się umówić ale szczepią od wtorku do piątku co dziennie :) tyle że nie wiem jaką szczepionką będę szczepić- jeszcze muszę pogadać z lekarką :) ale chyba 5 w 1 tyle że podobno jak raz się wybierze skorelowaną to już zawsze trzeba- to słyszałam od kogoś tam także będę się upewniać u pediatry :) Lisabell hehe aparat nasza jest karmiona po kąpieli razem z witaminami ale wczoraj też przespała swoją normalną porę aktywności i kąpaliśmy ją o 21 bo nie chcieliśmy jej budzić :) 3 godziny między karmieniami skoro spała są ok w końcu :) Trochę się boje dzisiejszej nocy bo z Małą byliśmy u Teściowej na imieninach i dużo wrażeń bo był chrześniak 9 miesięczny no i wiadomo Mała nie miała swojego łóżeczka a ona tylko w nim śpi- trochę pospała na rękach ale grzeczna była :) zobaczymy jaka będzie reakcja na tyle bodźców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesiulka, kochana, zryczałam się jak przeczytałam wiadomość od Ciebie. Ale teraz jestem pewna, że wszystko będzie dobrze i już przestałam lać łzy. Jestem z Wami całym sercem i trzymam kciuki, byś miała dużo sił a Nikoś szybko wrócił do całkowitego zdrówka. Bardzo mi przykro, że musicie przez to wszystko przechodzić. Tym bardziej, że spośród styczniówek forumowych Ty (jak kilka innych dziewczyn) jesteś mi wyjątkowo bliska. Możesz mieć pewność, że będę z całych sił zaciskać kciuki do momentu, aż napiszesz, że już jest wszystko OK. Gorące uściski :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kushion, Cama - wielkie gratulacje! No i wreszcie jesteśmy kompletnie rozpakowane :) Mufi - muszę się wziąć w garść, ogarnąć skrzynkę @ i wysłać fotki, postaram się w tym tygodniu. A widziałam, że coś mi przysłałaś, dziękuję! Lisa - super przepisy, dzięki. Ja trochę korzystam ze stronki, którą jedna z Was polecała, http://delicjematkikarmiacej.blox.pl/html. Jeśli znacie inne podobne strony, polecajcie! Edzia - mnie też zostało 10 na plusie..., nie chcą mi te kg lecieć za szybko, dopiero 8 straciłam. Ale do wiosny jeszcze 5, mam nadzieję, spokojnie stracę. A resztę na spacerach i na basenie :) Dziewczyny ja bananów nie jem, bo boję się, że mogą wywołać zaparcia = bóle brzuszka małej. Ale widzę, że Wy spokojnie włączacie je do diety, więc może się zastanowię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisa - jutro robię krem z cukinii :)! Tylko zamiast na bulionie - na wywarze warzywnym i kuraku, bo staram się unikać glutaminianu. Reszta przepisów - też super, tylko ja bym margarynę wywaliła/zamieniła. Dziel się dalej pomysłami. Ja się zajadam knedlami z kaszy manny z tej stronki, którą wkleiłam w poprzednim poście. Smaczny, słodki deser - jem z malinami/jabłkami pieczonymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kushion, Cama, pati gratulacje!!! a u nas wczoraj wyłaczyli prąd nasze centralne zaczęło bez pompy wariować i wzrosła temperatura na piecu do 100stopnie, maż wynosił płomienie ognia w węglarce by nie wywaliło rur i kaloryferów, potem czyszczenie połowy zakopconego mieszkania - malutki na szczescie przespał w sypialni, potem zwialismy do mamy i dzis znowu tu wrocilismy maz wczesniej by nagrzc - bylo tu 11 w sypialni i 7 w salonie i jako tako w sypialni teraz jest 18 :( mieszkanie w bloku nieogrzewanym i narożne - naprawde trudno tu nagrzac i zal mi malego, dzis nawet go nie kapie mimo ze wczorja myłam na sucho i dzis powinnam ale on sie potem by trząsł mi z zimna i jeszcze by sie przeziebił, obyśmy w te noc utrzymali ogien i oby jutro nie bylo tu z rana tak zimno :( pewnie wszystkie z powodu tych mrozów tez macie teraz przewalone :( ani z dzieckiem wyjsc, a zimno wszedzie wy tu tyle przepisów a ja nie gotuje ostatnio bo nie umie sie polapac z tym kiedy malutki w dzien przespi czasme poł godziny czasem 15 minut najchetniej zdrzemnie sie na mnie pryz odbijaniu, generalnie czasem totalnie nie mam kiedy gotowac i mi obiad podrzuca mama, wczesniej jak maz był w domu czasem cos robiłam, ale to tez wszystko zalezalo od małego, jak wstanie o 10 to czasem jest potem co godzine na cycu i tak przebieranie, cyc, odbijanie, przebieranie, marudzenie, ja sie martwie co jest, a on znowu glodny cyc itd, i tak do 14-15 potem drzemka pol godziny i znowu, ale w nocy spi nawet 8 godzin.... powinnam sie cieszyc ze moge sie wyspać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny chyba się wstrzymam z ta herbatą z kopru włoskiego bo raczej nam nie pomaga i nie wiem czy czasami dodatkowo nie szkodzi Lisabell przepisy rewelacja - żeby tak ktoś jeszcze chciał mi gotować .... jakoś ciągle u nas deficyt czasu i wszystk ona szybkiego i byle jak niestety ; dziwię sie trochę że jecie pomidory, ale skoro wam nie szkodzą to pewnie ja się jednak obawiam nasz synek też ostatnio kąpany na śpiocha i dziś to samo - kimnął w wannie :) a skąd ty jesteś ? może zacznę wpadac do ciebie na obiadki :) pytanie do mam dzieciaczków 6 - tygodniowych i więcej : co ile karmicie w dzień i w nocy maluchy i jak dlugo wiszą na piersi ? Gapp widzisz nie wiedziałam że raz wybrana szczepionka już zobowiązuje do dalszego potem podawania , jak to potwierdzisz u pediatry to jeszcze napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi zostało prawie 3 tyg po porodzie 5 kg na plusie, a w ciazy przybrałam 15, czyli 10 juz zeszło, sama widze ze u mnie na obkurczenie macicy i na to ze mam coraz mniejszy brzuszek wpłya karmienie,a le brzuch nadal wyglada jak u mnie w 3 miesiacu ciazy, wiec jeszcze troche, moze ta dieta matki karmiacej - zdrowe jedzenie sprawi ze wroce do mojej starej wagi, mialam 53 teraz mam 57, tak do 54 bym chciała wrócic , ale przede wszystkim chce stracic brzuszek rana z cc czasem ciągnie troche, ale generalnie jest mała i mało zauważalna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka właśnie też miałam pytać o karmienie bo wydaje mi się że moja mała już mniej więcej sobie ustaliła pory jedzenia i nie wiem czy nie za rzadko je. Wieczorkiem mamy karmienie 7albo8, potem 12,1 następne 4,5 potem rano 8,9 południe 12,1 po południu 4,5. To tak orientacyjnie te godziny. Jeżeli chodzi o długość to mam z tym spokój. Moja je bardzo szybko (chyba ma to po mnie :-) ) 10 min na jedną pierś a zdarza się że i szybciej. Najada się puszcza i luz. Czasami tylko lubi się trochę pobawić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betinka1 no to u nas podobnie średnio co 3 godz ale widze juz nawet wieksze przerwy co 4 i tak sie zastanawialam czy to ok po kapieli o 20.30 potem 24-1, 4-5, 8-9, 12-13, 16-17 i niby je po 15- 20 min i tylko z jednej ale w trakcie czesto odbijamy bo ulewa i zwraca wiec wychodzi nam na całość nawet do godz bo odbijanie po kilka razy to 40 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widzę że mamy po 6 karmień. Myślałam że mało bo moja dopiero kończy 5 tydz, ale z drugiej strony jak czasami próbuję jej dać szybciej bo np płacze i wydaje mi się że głodna to właśnie wtedy coś dziamnie i zaczyna się bawienie cycem cmokanie, lizanie itp :-). Więc stwierdziłam że widocznie jej te 6 x wystarcza. No nic zobaczymy przy szczepieniu jak będzie ważona czy dobrze przybiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elzuniaw1 No właśnie ja tez mam wrażenie że po tych pieczonych jabłkach mam wzdęcia :( a bananów na ciepło jeszcze nie próbowałam Dziękuję za propozycje menu :) kajek Dzięki za linka. Mam nadzieję, że coś tam znajdę i w końcu urozmaicę sobie moją dietę. fasolka99 No właśnie mój Mati też źle znosił biogaie. Po pół godzinie od podania prężył się i bolał go brzuszek więc na razie odstawiłam. Teraz podajemy lefax i póki co znosi dobrze. No właśnie mi mój gin też kazał brać dalej te witaminy, które brałam w ciąży ale hmmm ciężko u mnie teraz z systematycznością, praktycznie wzięłam może pare tabletek bo zawsze zapominam :) a może to rzeczywiście lepiej brać bo w końcu nasze dzieciaczki miały to przez całą ciąże a teraz nie dostają... a z tymi herbatkami koperkowymi to chyba jestr tak ze one pomagaja oddawac gazy, bo przeciez po nich dzieci bardziej purtaja :) ale kto wie, może ja też powinnam przestać je podawać i pić te dla matek karmiących Kurcze mój Mati ma coś na buźce i to wygląda jak skaza białkowa :( powinnam odstawić nabiał całkowicie? nawet takie rzeczy jak masło ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ma we wtorek 5 tygodni i tez podobne pory z jedzeniem (choc z butelki) jak wasze , moze oprócz nocki , bo w nocy to ostania bytla miedzy 11.30 a 12.30 i potem pobytka 5-6 rano potem 8-9 i cały dzień prawie co 3 godziny jedna dłuzsza przerwe w dzien ma po południu bo dłuzej spi. no szczepienie pierwsze mam wizyte umówiona jak mała bedzie miała 2 miesiace. cos mi ja zas wysypało , na buzi i główce zastanawiam sie czy nie przez chusteczki nawilzajace bo sie pozygała i ja wczorej wytarłam ta chysteczka a rano to tyle chrost miała , ale zas tyłek tez wycieramy tymi samymi chusteczkami i nic jej nie wyskakuje , buzka moze bardziej wrazliwa .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Od początku podczytuję Wasze forum i wszystkim Wam serdecznie gratuluje!!!! Ale przyznam szczerze, że najbardziej kibicowałam Camie_85 i cieszę się, że jej córcia wiktoria zdrowiutka już na świecie!!! Cama_85 gratuluje Cie bardzo bardzo :) Chciałam też napisać do Agnieszki, że ja również modlę się za jej synka i wierzę,że wszystko będzie dobrze. Pozdrawiam Was i jeszcze raz gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry mamuski moja malutka dzis tylko raz sie obudzila w nocy no szok za to mam piers jak kamien wlasmie ja opruznia, co za ulga. Przeisy proste i szybkie do zrobienia napewno mi sie przydadza, u mnie tez brak czasu na gotowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane.Wpadlam na momencik poczytac czego wczoraj juz nie przeczytalam i sie przywitac :).I zmykam szybciutko ogarnac siebie i prasowac.Moja mala nad ranem cos marudna byla usnela mi na rekach i teraz spi,ciekawe jak dlugo,bo widze i slysze na niani ze cos tam marudzi i sie wierci. jesli chodzi o witaminy ktore bralam podczas ciazy to biore je tez teraz,lekarz powiedzial zeby je brac bo przekazujemy je dzidziusiowi w pokarmie.No i na wielu wit.pisze na opakowaniu ze dla kobiet w ciazy i karmiacych piersia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lisabel jesteś nieslamowita tak zorganizowana mam, tylko świecić przykładem!!!! Menu ustalone dziecko wykarmione i zadowolone....BRAWO!!!!!!! jagódka ja mam identycznie - chodzi o proporcje w gubieniu kg w ciąży przytyłam ok 12 kg . przed ciążą ważyłam 50 kg a teraz 54 się twardo utrzymuje a jestem już 3 tyg po porodzie. Wczoraj ze starszym synem się wyrwaliśmy z domu na wyprzedaże. Do tej pory 34 na mnie była idealny jako rozmiar teraz nie ma szans 36 jedynie. Ale fajnie było młody się obkupił. SZalelismy w złotych tarasach przeceny mega spodnie które kosztowały ok 140 zł kupował za 49PLN w pull&bear polecam Betnika moja mała ma identycznie zsynchronizowana noc jak Twoja dziecinkate same godziny karmienia teraz też sobie podsypia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagódka_1984- u nas taka sama awaria, miała miejsce tydzień temu(ale na piecu mieliśmy już 105stopni!) Lisabell- przepisy świetne- już skopiowane:) A co do kąpania na śpiocha- uśmiałam się nieźle:) pati1784- no to dzieciaczka "wystrzeliłaś" wręcz!!! W godzinkę urodzić? szacun... Alka28- idę w czerwcu na wesele do szwagra , więc muszę schudnąć, żeby jakoś wyglądać... ehhh maminka39,5- z chęcią wybrałabym się na zakupy po galerii, ale najbliższą mamy 30km od miasta... a małego nie zostawię na tak długi czas... Dziewczynki, a maliny można jeść? tzn. np dżem? NIe jest przypadkiem silnym alergenem jak truskawki? U mnie został 1 zewnętrzny szew,wewnątrz to mam na pewno masę:(Ale od 3 dni siadam na tyłku!!! hip hip hurra!!! Tylko jak oglądałam bliznę , to w jednym miejscu(tam gdzie puścił szew po kilku godzinach), mam dziurę! Jak opowiadałam mamie, to się śmiała, ze mąż będzie miał możliwość wyboru:P ale jak mąż zobaczył, to nie był zachwycony... A wizyta dopiero za ok. 3 tyg. u gina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagódka_1984- u nas taka sama awaria, miała miejsce tydzień temu(ale na piecu mieliśmy już 105stopni!) Lisabell- przepisy świetne- już skopiowane:) A co do kąpania na śpiocha- uśmiałam się nieźle:) pati1784- no to dzieciaczka "wystrzeliłaś" wręcz!!! W godzinkę urodzić? szacun... Alka28- idę w czerwcu na wesele do szwagra , więc muszę schudnąć, żeby jakoś wyglądać... ehhh maminka39,5- z chęcią wybrałabym się na zakupy po galerii, ale najbliższą mamy 30km od miasta... a małego nie zostawię na tak długi czas... Dziewczynki, a maliny można jeść? tzn. np dżem? NIe jest przypadkiem silnym alergenem jak truskawki? U mnie został 1 zewnętrzny szew,wewnątrz to mam na pewno masę:(Ale od 3 dni siadam na tyłku!!! hip hip hurra!!! Tylko jak oglądałam bliznę , to w jednym miejscu(tam gdzie puścił szew po kilku godzinach), mam dziurę! Jak opowiadałam mamie, to się śmiała, ze mąż będzie miał możliwość wyboru:P ale jak mąż zobaczył, to nie był zachwycony... A wizyta dopiero za ok. 3 tyg. u gina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej melduję się i w końcu ja :) rozpakowana :) Nasza niespodzianka przyszła na świat 01.02.2012 o godz 4 rano przez cc, po długim i koszmarnym porodzie sn który niestety zatrzymał się na ostatnim etapie stąd zakończenie cięciem. Maluch okazał się być chłopcem - ważył 3620 i miał 56cm i ma na imię Mikołaj. Wczoraj wyszliśmy ze szpitala, miało być w sobotę ale maluch za dużo ubył na wadze i walczyliśmy o każdy gram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, Ja zagrze balam sie w robieniu kartek ze zdjeiem synusia dla najblizszych. Dobrze ze maz ma wolne to zajmuje soe gotowaniem a ja moge kleic. Jeszcze trzy i skonczone. Ja powolutku odkladam nakladki. Uzywam ich jedynie w nocy i jak mam bardzo pelne piersi, bo wtedy maluszek ma problem z chwytaniem. Moj synus spi i je jak mu sie podoba. Wczoraj jadl o 10:00, 12:00, 15:00, 18:30 i potem od 20:00 do 24:30 co chwila ladowal przy cycu. Poszedl spac gdzies o 1:00 i nastepne karmienia 5:45, 10:30. Nie ma regularnosci, ale w nocy daje pospac. To lepsze od tego co bylo na poczatku kiedy to dlugie przerwy na sen mial w dzien a w nocy rozrabial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iti-gratuluję i mam nadzieję, że synek będzie teraz ostro przybierał na wadze:) ZUZIA_K-a cóż to za tajemnicze kartki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki Cama, Pati, Iti gratulacje Edzia moja blizna po nacięciu też mi się nie podoba :-( Po pierwszym porodzie nic nie było widać że było cięte a teraz mi tak brzydko zszyli -jakoś tak na zakładkę że wszystko widać. Mam nadzieję że jeszcze to się wyrówna. Właśnie zrobiłam te roladki z kurczaka i marchewki wg przepisu Lisabell :-) Fajnie, wreszcie coś nowego :-). tak pomyślałam, że taką tartą marchewkę można poddusić i sobie zrobić z pieczoną rybą, taka ala ryba po grecku. Chyba jutro wypróbuję. Sylwka moją małą też wysypało. A do tego dwa dni temu jej się bardzo ulewało. Ja na razie odstawiłam nabiał. Ulewanie ustało tyle co troszkę po jedzeniu, więc to mnie jeszcze bardziej utwierdza że to może być właśnie nabiał. maminka ależ Ci zazdroszczę zakupów. Ja na takie musiałabym jechać 40 km :-(. Nic to za tydzień u nas ferie. Mąż nauczyciel będzie w domu he he. Mi dzisiaj przyjdą woreczki do zamrażania pokarmu. Narobię zapasów i się może uda wyrwać. Jeszcze koleżanka mnie dodatkowo nartami kusi. Ech coś wykombinuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sa to tajemnicze kartki. Ja osobiscie sama robie kartki swiateczne, ktore wysylam do rodzinki a teraz pomyslalam, ze symatycznie bedzie wyslac do najblizszych kartki informujace o narodzinach naszego synka z informacjami typu data urodzenia, wzrost, waga, imie itp. i co wazniejsze wszyscy dostana pierwsze zdjecie maluszka. Tak rozpieszczam rodzinke i znajomych. Wreszcoie wyslalam Wam zdjecie mojego synusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Wasze maluszki piękne :) powysyłam nowe zdjęcia Tymka jak sie przeprowadzimy. Pozdrawiam. Gratulacje dla Kushion i Camy. Agniesiulka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniela6 Może to być od chusteczek, Matuś dostał krostek na buźce po chusteczkach pampers sensitive :) dziwne bo sensitive ale już dwa razy nam się tak zdarzyło jak mu przetarliśmy buźke, więc teraz już tak nie robię :) tym razem Mati ma inne krostki i coś mi się wydaje, że to może być skaza białkowa ;( betinka1 No Mati też często ulewa, kurcze co chwilę coś... ostatnio znów zrobil dwie zielonkawe kupki, ah już sama nie wiem, może ja przewrażliwiona już jestem. Odstawiam też od dziś nabiał, ale myślisz że nawet takie rzeczy jak masło powinno się odstawić? Mufi Możesz podać raz jeszcze Twój adres email? Miłego dzionka życzę! Buziaki dla Mamuś i Maluszków , a niedawno jeszcze brzuszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któraś próbowała jeść pieczarki?? Mam jeszcze pytanko do mam karmiących lub dokarmiających mlekiem sztucznym. Ile wypijają Wasze maluszki z butelki? i jaką wagę mają obecnie. Mój Matuś jest dokarmiany, do popołudnia udaje nam się karmić piersią ale wieczorem i w nocy ciężko, pytam bo nasz potrafi wypić 135 ml a waży obecnie 4500 kg i się zastanawiam czy to nie za dużo dla niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwka masło zostawiłam. Moją wysypało jak zjadłam jednego dnia trochę więcej przetworów mlecznych. Jak jadłam rozsądnie to nic jej nie było. A wtedy zjadłam pół jogurtu, 2 naleśniki z serem i mleko do kawy zbożowej. Też nie jestem w 100% pewna ze to jest skaza. Nie wiem też czy tak drastycznie się odstawia wtedy nabiał. niedługo mam szczepienie to się wypytam. Myślałam nawet żeby wcześniej iść do lekarza ale oprócz tej wysypki nic innego jej nie dolega więc nie będę jej targała po mrozach do tych przychodni pełnych chorych dzieciaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem jak dziecko ma skazę białkową to nawet masło się odstawia u nas jest tak że najpierw jadłam jedna porcję nabiału, potem dwie a wczoraj w sumie 3 ( jeśli kawałek sernika liczyć jako porcję nabiału). Ważne żeby były mniejsze i w dużym odstępie czasu :) Betinka ale idziesz jak co do dzieci zdrowych :P poza tym wezwij pediatrę do domu :) od czego są wizyty domowe?:P Co do chusteczek to Małej po pampers sensitiv też na pupce wyszło uczulenie ale po pierwszej bo jej wychodzi po wszystkim co nowe- na inne pieluszki tez tak reaguje za pierwszym razem :) a potem już jest ok :) tak samo było np z pieluszkami pampers. I takie pytanie któraś może używa biedronkowej Dady pieluszek? Bo nie wiem do jakich pieluszek one są podobne? Bardziej cienkie jak pampers czy grubsze jak Happy bo wiem jakie są te większe a tych małych właśnie nie i nie wiem czy kupować:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×