Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Socjo No herbatke też podajemy, nawet dwa razy w ciągu dnia, czasem wypije całe 100 czasem 50 ml :) no i dodatkowo jak ma męczącą czkawkę to parę łyczków też mu podaję :) aniela6 Ja na początku dawałam tylko butlę bo pokarmu nie było i dawałam wit D. Ostatnio mówiłam lekarce że karmię cycem i dokarmiam bebilonem i czy w związku z tym, że w mleku jest wit d mam dalej ją podawać w kapsułce. Powiedziała mi że wit d podaje się przy karmieniu piersią i jeśli dziecko wypija do 1 l mleka sztucznego dziennie, więc na mój gust nie musisz podawać dodatkowo, ale podpytaj swojego pediatrę aniela6 No Mati dziś non stop zasypia na rękach i dlatego mam tyle czasu na pisanie :) a jak go odkladam to po 15 min ryk , mam nadzieję że chociaż w nocy pośpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisabell wyjście do kina ... no fajnie ale ja nie wie czy wy tez tak macie jak wychodze gdzieś na np godzinke czy więcej to ciągle myśle o tym czy synkowi mnie nie brakuje i stresuje mnie to ze nie mam go obok siebie trudno mi się wobec tego zrelaksować i raczej szybko i w lekkim stresie wracam do domu - a on zazwyczaj śpi , to chyba moja nie przecięta jednak pępowina :) a na obiad wpadnę latem przy okazji wakacji :) Alka28 my korzystamy z wody morskiej do czyszczenia noska i friedy no i jestem zadowolona , choc teraz przez to że palmy ostro w piecu to powietrze w domu suche i mimo mokrego ręcznika na kaloryferze małemu w nosku furczy więc często aplikujemy tą wodę , jednak wydaje mi się że i tak jedna dziurka mu się zapycha , moze przez zapchaby kanalik łzowy albo ulewanie Mufi a te gołąbki to normalnie miałaś z kapustą ? zazdroszczę jutro powtarzamy badanie moczu żeby sprawdzić czy ta infekcja znowu nie powróciła - tak profilaktycznie bo skoro raz się powtórzyła to warto czuwac, mielismy to dzis załatwić pobrac rano próbke ale pospalismy do 10 :) zobaczymy co wyjdzie , w środę neurolog nas czeka a za tydzień zakaźnik, sporo u nas tych lekarzy ciągle mi się wydaje że bujamy się po nich non stop a w przerwach jakies badania no i ciągle się zastanawiam czy szczepic z ta utrzymująca się zółtaczką ??? a co się stanie jak nie zaszczepię w 6 tylko w 8 tygodniu, myślicie że to jakieś jest znaczące ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwka79 ja się pediatry nie zapytam bo u nas takich nie ma vizytorka przychodzi raz w tygodniu , ale tu i tak żadnych witamin dziecią nie dają więc musze i tak działać na własną rękę . A wy tez dajecie cebion multi ? ???? ja daję i w cebionie też jest d więc mi się wydaje że wystarczy i w mleku + cebion to chyba będzie wystarczająco .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolka ja też tak mam, wychodzę bez Matka sama bardzo rzadko i na bardzo krótko ale z reguły zaraz po wyjściu dzwonię czy wszytsko ok :) jutro muszę rano do dentysty i pewnie będę się tak stresować na fotelu że hej :) Hmm do kina też bym poszła, a słyszałyście o Multibabykino w Multikinie? Ciekawe rozwiązanie ale jakoś sobie tego nie mogę wyobrazić heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufi-ja wode do podmywania malej mam w zakrecanym pojemniczku i zeby woda zawsze byla cieplutka trzymam ja na kaloryferze :),nie wyparuje bo pojemnik zakrecony jest.:)Taki moj maly pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala dyniowa, mmmm pycha, chodzi za ma już od dawna, nie mogę dyni nigdzie u mnie na prowincji dostać. :-) a ja podobnym sposobem robie jeszcze zupę z mrożonego groszku, tylko wtedy dodaje jeszcze pora. fasolka ja dziś pierwszy raz wyszłam z domu od przyjścia ze szpitala, ale nie miałam takiego poczucia, Czarusiowi jest zle, była z nim moja mama, która spędziła już z nami koła dni I nocy, mleczko było, więc wiedziałam, ze dadzą sobie radę I ze moja mama utuli go równie dobrze jak ja. no nie wiem, mam nadzieję, ze wszystko ze mna I moim instynktem macierzyńskim ok... a do kina to mnie narazie nie ciagnie, ale moze za jakiś czas, czemu nie. mufi golabki? z kapusta? tesciowa chyba lekkiego focha mi zapodala, bo powiedzialam, ze nie chce się pokazywać jak karmie syna piersia, po prostu wyszlam karmic do sypialni a ona zapytala czy moze popatrzec, na co moj maz znajac moje zdanie od razu powiedzial, ze nie, bo ja sie krepuje. zdziwuona tym ogromnie powiedziala, ze no przeciez czego? ze nie ma nic piękniejszego niż matka karmiąca. no I ja się nawet zgadzam, tylko czy to oznacza, ze muszę moje cycki wystawiać na widok publiczny? twardo stanelo na moim I byl koniec dyskusji. no kurcze, nigdy nikomu cyclow nie pokaxywalam, to dlaczego teraz ma się to zmienić? ok, tetaz ich głównym zadaniem jest karmienie, ale to caly czas sa moje piersi, a nie dwie butelki, nie? a u was jak to wyglada, jakie macie podejscie? strasznie mnie rozvzula widok mojego męża z małym na rękach, jest tak opiekuńczy I delikatny w stosunku do niego ze mnie totalnie tym rozwala. masuje mu brzuszek, czesze wloski a dzis mu do snu czytal bajke! na prawde nie podejrzewalam go o takue emocjonalne zaangazowanie. ale moj maz to fajny facet :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam wszystkie, sylwka po pieczarkach nic malej nie jest, wczoraj nawet pojadlam czekolade, i tez sie nic nie dzieje. Fasolka ja karmie glownie przy kobietach, ale juz przy facetach nie, jedynie przy mezu, a kilka razy sie zdazylo Ze kolega wszedl, ale wystarczy zaslonic pieluszka i gotowe. Tylko z bluzkami do karmienia klopot bo mam tylko 2 A jest latwiej jak musze gdziesc wyjsc. A tak w zwyklych bluzkach pokazuje caly brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniela ja daje ten cebion multi, witaminę D i K :) Lisabell mnie wkurzało jak szwagierka karmiła przy Mężu bo widziałam że czuł się tym lekko zażenowany wiesz w końcu to żona jego brata... a teraz sama karmiłam przy jego bracie ale siedząc do niego praktycznie tyłem... nie jestem zwolenniczką afiszowania się cyckami :P ale nie potępiam lasek które karmią w miejscu publicznym tylko ja bym tak po prostu nie umiała i nawet nie chce umieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ira ja noszę bluzki z dużym dekoltem i karmię górą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to do lisabell mialo byc. Ale powiem wam jak przychodzi szwagieska i sie mi wymadrza a to tak sie robi, a gluwke tak sie trzyma i jej porady to mi z nerwow pokarm nie leci chyba, ostatnio jak byla to malutka sie prezyla przy cycku, pewnie miala wzdecia, a ona daj jej butle... brr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ira a dziecko pręży się od wzdęć? Bo właśnie się zastanawiałam że od wczoraj Mała mi się tak pręży i wywija przy cycku i to nie jest to że mleko nie leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisabell fileciki super. Najważniejsze że mąż też zjadł ze smakiem. Pewnie będę je często robić :-) A mnie dziewczynki coś zaczyna rozkładać.Co można przy przeziębieniu żeby nie zaszkodzić też małej? Chyba mnie przywiało jak otwierałam okno przy werandowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gapp ja tez przy facetach nie chce karmic wkoncu jes to nasz intymna ciala. Betina ja tez jestem przeziebiona katar bole glowy a dzis kaszel, eh polozna kazala mi wziasc paracetamol, herbata z miodem, inhalacje na katar, jak nie przejdzie to do lekarza,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Gratuluje wszystkim nowym Mamusiom!!! Rozpakowywanie zakończone ;) Agniesiulka - Tobie i Nikosiowi przesyłam moc buziaków. Twój synek jest bardzo silny i na pewno wszystko będzie dobrze. Życzę ZDRÓWKA i szybkiego powrotu do domu. Dziewczyny zadowolone jesteście z pieluszek Huggies? Bo dla mnie są one okropne, strasznie przeciekają bokami. Non stop muszę przebierać córeczkę. Na szczęście mieliśmy tylko 2 paczki i już się kończą. Skusiła nas promocja ;) ale nigdy więcej.... Chusteczki też okropne jak dla mnie, tzn.dla pupy maluszka. Od początku używałam Pampersów i Dady. Gapp - pytałaś o pieluszki Dada. Ja również je polecam, są naprawdę bardzo fajne, nic nie przecieka, nie odparzają. Cena również przystępna. Chusteczki również świetne, delikatne i dobrze nawilżone. Dla mnie to jedne z najlepszych chusteczek, a sporo już ich przetestowałam ;) Mufi - hehe u mnie też rodzinka stwierdziła, że nie wiemy o tym, że mamy dziecko ;) Położna na wizytach to samo: że taka grzeczna i że już pewnie taka będzie. No fajnie, czyli musimy z M.postarać się o synka to może on da nam popalić ;) Lisabell - u mnie nie ma takiego problemu, że teściowa chciałaby sobie popatrzeć ;p, ale karmiłam już kiedyś przy niej i nie krępowałam się. Mimo to nie chcę mieć wtedy obok siebie żadnych obserwatorów (z wyjątkiem M.oczywiście) i wszyscy doskonale to rozumieją. Gdy jesteśmy u teściów to zawsze wychodzę do innego pokoju. Bardzo dobrze, że postawiłaś na swoim. Co do męża to też jestem z mojego dumna ;) Uwielbia zajmować się córeczką i robi to wspaniale. Ja już go o to "podejrzewałam" wcześniej ;) bo zawsze miał świetny kontakt z innymi dziećmi. Wieczorami gdy wraca z pracy mają chwile tylko dla siebie. Ok zmykam poczytać książkę bo bardzo mnie wciągnęła, potem karmienie Małej i obiadek. Dziś odwiedzi nas tato z bratem. Dziewczyny ja również nie mogę doczekać się wiosny, spacerów i podróży do rodziców bo ostatnio w rodzinnej miejscowości byłam we wrześniu :( papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, Pochwale sie moim szkrabem. Dzisiaj dal sie rodzicom wyspac. Od 22:00-3:30 spal w swoim lozeczku, potem zjadl i spal do 7:00,ale juz z nami. Teraz je wiec zabieram sie za czytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam e-booka na temat karmienia piersią, jeżeli będziecie chciały to mogę Wam go przesłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. Oj ciężko mi coś teraz napisać na forum bo mała bardzo mało śpi w dzień i ogólnie ciągle by jadła:) Juz mi się wydaje że jest jakaś większa... szkoda że nie mam na razie jak jej zważyć, niby mam tu przychodnię niedaleko ale w takie mrozy to lepiej nie wychodzić z takim maluszkiem - ma trochę ponad tydzień. Co do rozstępów to ja mam też okropne, ale tylko na piersiach - za to bardzo dużo i na razie wygląda to strasznie, choć smarowałam się od chwili kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży - najpierw oliwką a potem już specjalnymi kremami. My na razie używamy pieluszek pampers i jestem z nich zadowolona, jak mi sie skończą to może faktycznie spróbujemy tych z biedronki, skoro większość z Was je zachwala. Ja mam kupiony leżaczek-bujaczek z firmy Bright Stars - jest śliczny i ma wibracje i melodyjki, ale jeszcze nie używaliśmy go, bo chyba dziecko musi być większe co?Jak myślicie od kiedy dziecko można w tym bujać? Od kiedy dawałyście swoje maluszki na brzuszek żeby ćwiczyły podnoszenie główki? moja mama mi mówi że można od razu? Ale to jeszcze takie maleństwo. Wczoraj byłam na zdjęciu szwów, Madzia została z babcią pierwszy raz:) Strasznie się martwiłam, a,e babcia świetnie dała sobie radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sparking ja na brzuszek, klade kilka razy dziennie od kiedy zgubil pepek, czyli od 10 dnia zycia. moj maluch to non stop trzyma glowke w górze, ani na chwile nie kładzie. w szoku jestem. dziewczyny a jak kapiecie w oilatum itp. to uzywacie jeszcze jakiegos mydelka czy zelu? czy wtedy tylko ta woda? I juz bez oliwki po kapieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę ze epidemia wysypek na buzi sie rozprzestrzenia... moja mala ma ta wysypkę od 1,5 tygodnia mniej wiecej raz jest bardziej zaogniona raz mnie...dzisiaj np wogole jej nie widac... Ja wezwalam pediatre w zwiazku z powyższym do domu a co !! :) Tylko ze niczego sie nie dowiedzialam bo albo uczulenie, albo skaza, albo trądzik :) Kazano mi odstawic nabiał, i kąpać tylko w oilatum (kremuje tez tylko tym) i obserwować !! Z obserwacji jednak wynika ze to chyba nabiał... bo jak wypilam kefir to mala byla bardziej zsypana... ale równie dobrze to moze być przypadek... u mojego syna skaza bialkowa wygladała typowo tzn placek czerwony z krostkami taki łuszcząco - błyszczący... a mała ma poprostu zsypaną glówkę,szyjkę i troche krostek jest na karku i piersi... krotki blakną na zimnie i czerwienią się w cieple np jak spi na policzku... Polożna byla u mnie 5 razy... hmmm do was tez tak często przychodzi? No i ostatnnio kazala mi juz jesc wszystko... czyli gołąbki z kapustą też :) Stwierdziła ze trzeba jak najwiecej wprowadzac zeby mleko nie było jałowe :) i obserwowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez szybko zaczynalam klasc na brzuszek jest to zdrowe dla maluszka i staje sie silniejszy. Moja malutka trzyma glowke juz sztywno i w gorze, im predzej tym lepiej bo puzniej moze tego nie polubic. A i nie klasc na brzuszek wtedy kiedy maluszkowi boli, bo to pogarsza bol. Ja kapie tylko w oilatum juz bez mydla, glowke myje szamponem oillian, i zadnymi kremami nie kremuje ciala tylko buzke na noc kremem z hipp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry mamuski :).Niedawno uspilam swoja niunie,nie spala 2,5godz i padla jak betka.Juz 3 dzien spi w swoim lozeczku w ciagu dnia:).Troszke musimy sie nameczyc ale powoli sie przyzwyczajamy,a dzis cala noc przespala tez w zwoim lozeczku.jak na spiocha ja karmilam to nie bylo problemy z powrotem do lozeczka gorzej nad ranem jak sie rozbudzila ale usnela przy cycu i ja przenioslam. Lisabell-ja przy swojej mamie karmie normalnie i wiadomo przy mezu.Ale jak sa u nas goscie albo jedziemy do tesciow to wychodze do drugiego pokoju bo fakt po co ktos sie ba gapic na moje cycki,skoro nigdy nimi nie swiecilam na prawo i lewo. Aguniek-ja z Huggisow tez nie bylam zadowolona,na poczatku byly ok a jak mala zaczela wiecej siusiac to tez ciagle musialam ja przebierac.najbardziej denerwowalam sie w nocy bo wiadomo przy przebieraniu mala mocno sie rozbudzala i juz po spaniu. Sparking-moja mala juz niebawem ma miesiac a ja jeszcze nie daje jej do bujaczka ,moze ze podlkladam kocyk zeby jeszcze bardziej lezala,bo niby on rozklada sie prawie na lezaco ale jak jej pupa wpadnie w ten dolek to jakas taka pokrzywiona siedzi i boje sie o jej kregoslup. A jesli chodzi o kladzenie na brzuszek to mi mala juz w szpitalu kladli na brzusio.Polozna tez mi mowila zeby przed karmieniem,ale jak ona wstaje to odrazu chce jesc :P.wiec ciezko z tym lezeniem na brzuszku jest,ale ona i tak jest wyjatkowo silna i glowke podnosi bez problemu.Ale spokojnie mozesz juz swoja malutka klasc na brzuszek. Millea-u mnie polozna byla jak narazie 3 razy i w tym tygodniu tez ma przyjsc juz pewnie ostatni raz.Ale wogole ja myslalam ze polozna to przychodzi tylko jednorazowo ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnosnie pieluszek. Ja mialam na poczatek paczke Haggiesow (ktore ubieram, jak chce przebrac maluszka, bo zawsze mu cos wyplynie) i paczke Pampersow (te sprawdzaja sie super i je dkupujemy). Od jakiej wagi ubieracie dzieciaczkom 2? Sparking ja synka klade na moim brzuszku bo jeszcze mu nie odpadl pepek. Jak odpadnie to ruszamy z gimnastyka. Jak malutki lezy na moim brzuszku to latwiej schodza gazy, zatem to dobre nie tylko na cwiczenie glowki. Sama nie wiem jak to mozliwe, ale moj silacz sam unosi glowe i nia kreci a nie ma 2tyg. Zreszta od samego poczatku nie jest takim lecacym przez rece niemowlakiem. Lisabell ja kapie tylko w Oilatum i juz niczym nie smaruje. Zastanawiam sie tylko czy nie dokupic szamponu, bo malutki ma tluste wlosy po takiej kapieli. Milea u nas polozna byla juz 3 razy i teraz w srode ma byc ponownie. W tym tygodniu przyjdzie tez polozna ze szkoly rodzenia, bo jedno spotkanie mialo byc po narodzinach. Wiem, ze w planie jest wiazanie chusty. Ja od samego poczatku jem wszystko, bo lekarz i polozne sa zdania, ze nie wolno jesc jalowo, jezeli pokarm ma byc wartosciowy. Zrezygnowalam tylko z grzybow i kapusty. Wczoraj na obiad byla chinszczyzna, jem wszystkie owoce. Nie pamietam ktora pytala o kiwi. Jem i nie ma problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój Tymek albo zaczyna mieć kolki,albo to od mleka :( i ciężko z kupą :) robi twarde bobki,trwa to już od tygodnia ;/dopajam glukozą,i rumianek też dostaje. eh :(a mleka z piersi tyle co nic,smutne to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajtek ja tez myslalam, ze polozna przychodzi tylko raz, ale ciesze sie, ze czesciej bo systematycznie wazy maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, pieluszki mamy Pampersy 2 i Babydreamy 2. Pampersy 2 dokańczam i raczej już nie kupię kolejnej paczki -jakoś zjeżdżają małemu z pupy. Wolę Babydreamy. Muszę przetestować też Dady -używałam większych rozmiarów dla pierworodnego i byłam zadowolona. :) Co do brzuszka to kupy są normalne ale i tak widać że małego męczą gazy. Oj potrafi dać koncert. Na razie nic nie daję ale wygrzebałam butelkę i będę testować jak się na to synuś zapatruje. :D Smok nadal be. :P Jak u was z wielkością brzucha? Bo u mnie te ostatnie 10cm stoi jak zaczarowane. :O Już mnie to osłabia -nawet bardziej niż te 3kg pozostałe na wadze. Czekam na koniec połogu i wprowadzam ćwiczenia bo dołuje mnie że nie wchodzę w stare spodnie. :O Co do bluzek to się nie spinam bo wiadomo że biust karmiący to większy ale te spodnie mnie męczą. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Mała jest od wczoraj jakaś niespokojna- śpi po paręnaście minut i się budzi z płaczem i chce na ręce ale na szczęście w nocy ładnie spała :) dwa razy po 4 godziny (od karmienia do karmienia). Moja ma 4 kg i Pampersy 1 są już za małe za parę godzin sprawdzę 2 ale ogólnie tak jak mówiłam dziś Mąż ma mi kupić Dadę tylko sprawdzi rozmiar :) a ja dostaje na głowę wczoraj Mąż w pracy praktycznie od 3 do 23 poza przerwą na obiad dziś od 6 do 17 a ja sama z Małą dostaje na głowę- chciałabym sobie gdzieś wyjść... ehh niech już będzie ciepło :) u mnie z wagą sprawdzę w poniedziałek u lekarki a z brzuchem... hmm zawsze miałam duży- zwłaszcza od września 2010 a przed samą ciążą zaczęłam gubić więc teraz czekam na poniedziałkową wizytę u gina i zaczynam ćwiczyć :) próbuję wypożyczyć od teściowej rowerek ale Mąż mi nie wierzy że będę ćwiczyć :P ale ja chcę schudnąć- współczuje mu bo będzie musiał go znieść z 3 piętra :P haha to on już będzie miał ćwiczenia :) a dziś po raz kolejny na obiad ryż na słodko z musem jabłkowym własnej roboty ale kocham ten obiadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak gołąbki jadłam z kapustą :-) a dodatkowo zjadłam 3 pierogi z kapustą i grzybami :-) ale dziewczyny nie sugerujcie się tym że jedna z nas je wszystko a inna nie, bo jedne dzieci będą tolerowały wszystkie nasze pokarmy a inne na każdą nową rzecz zareagują alergicznie. No ja na razie próbuję codziennie coś nowego. Mam wątpliwości co do jabłek surowych więc na razie je odstawiam. Fasolka możesz spokojnie zaszczepić w 8 tyg. ważne żeby było 6 tygodni po ostatniej szczepionce. Sylwka właśnie widziałam ta ofertę Multikina, ale zastanawiam się jak to w praktyce wygląda, jakoś sobie tego nie wyobrażam, ale na pewno na wiosnę się wybiorę. Kajek doby pomysł, tyle że u mnie w nocy piec wyłączony i kaloryfery zimne :-( Co do pokazywania piersi to nie mam z tym problemu :-), mogę to robić wszędzie i przy wszystkich, natomiast widzę że innych to krępuje . Rozumiem jednak Was że się krępujecie. Lisa niech teściowa nie strzela focha, bo co jak co ale karmienie to prywatna sprawa Twoja i Synka. Aguniek dzięki za info o Huggisach, bo mi też ciągle przecieka ale myślałam że to wina tego że źle je zakładam, dziś kupię Dady, bo pampersy też mi się zsuwały więc odpadają. Mój Synuś dziś babcię obsikał no i już wiem gdzie leży problem :D Sparking mi się też wydaje że jeszcze za wcześnie na leżaczek. A co do leżenia na brzuszku, to u mnie tak jak u Lisy po odpadnięciu pępka. No i mam Małego leniuszka i muszę go często kłaść. Lisa ja kąpię w Oilatum i bez mydełka już a potem smaruję ciałko Emolium bo Hrabia jest bardzo suchy. Przedwczoraj pierwszy raz go nie smarowałam bo myślałam że już nie trzeba no i na drugi dzień znowu się z niego sypało, więc na razie muszę go smarować. A włoski myję szamponem z Oilatum i potem czeszę szczoteczką. Millea u mnie położna ma być 4 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki mam pytanie- wczoraj o 22.00 ściągnęłam 50ml pokarmu, wstawiłam do lodówki. Dziś o 11.00 wyciągnęłam, podgrzałam i pojechaliśmy do okulisty-synek zaś usnął i jeszcze śpi. Pokarm mam w butelce w termoopakowaniu. Czy mogę je ponownie podgrzać? Czy muszę je wylać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie położna była 2x i pytała, czy przyjeżdżać jeszcze ... stwierdziłam , że nie ma potrzeby... Szymusia kąpiemy w emolium bez dodatku innych rzeczy... Tylko przed kąpielą smarujemy go delikatnie oliwką do masażu:) strasznie to lubi nasz pieszczoch i pielęgniarka w szpitalu nam tak radziła:) Do włosów nie powinno się używać już niczego innego- włoski mają być troszkę natłuszczone -mniejsze prawdopodobieństwo wystąpienia ciemieniuchy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×