Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

kurcze, ja nawet nie pomyślałam, że soki mogłyby zaszkodzić dzidziusiowi ( te bez cytrusów) i jabłkowy piłam już w szpitalu - ten 100%. Teraz pijam te marchewkowe przecierane bardzo często i malej nic nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sparking marchewkowy można od początku na pewno tylko trzeba uważać na rzadkie kupki bo pamiętam że jak była położna a Mała zrobiła taką rzadką to się pytała czy pije :P Ehh posprzątane, Mała solenizantka śpi, ciuszki uszykowane a ja się nudzę, dziwne to uczucie- dawno go nie miałam ale jest przyjemnie :P może się pouczę? Nie aż tak mi się nie nudzi:D Miłego weekendu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alka ja byłam zdecydowana na Hexe, ale w przychodni mają tylko 5w1 nawet nie wiem jakiej firmy i mam problem, bo nie mam recepty na hexę. Ale chyba zadzwonię do Pani doktor żeby mi wypisała i mąż podjedzie. Zresztą zobaczę co mi powie. I jestem zdziwiona że nie mają 6w1 bo mąż z nią rozmawiał o podaniu od razu pneumo a te można podać tylko w przypadku 6w1 inaczej trzeba odczekać. No i w ogóle zamieszanie. Sparking współczuję z powodu choroby. Gapp no to udanej imprezy. A ja zmykam spać bo mieliśmy ciężką noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Dawno nie pisałam , ale mam urwanie głowy:) Fasolka 99- my braliśmy 3 rodzaje kropli i nie pomogło(masaż oczywiście 3 razy dziennie)- musimy jechać do szpitala na udrożnianie kanalika łzowego:( Po rumianku zrobiła się zielona wydzielina- okulistka mówiła, że nie powinno się używać.. Termoopakowanie wg mnie jest do d... Lepiej kupić zwykły termos. Trzyma temp. baaardzo krótko- mam z canpolu Sparking- kuruj się , a szczerze nawet nie słyszałam o czymś takim...hmmm Byłam we wtorek z Szymkiem na szczepieniu, niestety pani doktor odmówiła , bo coś się dzieje z kupką małego. Znalazłam kropki krwi 3 razy- mam obserwować... No ale muszę się pochwalić- mój smyk w 2,5 tygodnia przytył cały kilogram! Codziennie chodzimy na spacery- nawet jak wieje(zakłądam folię ochronną) Wczoraj byłam u gina i powiedział, że wszystko ładnie się goi, choć mówił, że nacięcie na pośladku ogromne:( To już 7tyg. a ja jeszcze mam szwy w środku:( Kazał teraz dużo przytulać się do męża, żeby wszystko wróciło do normy... Zdecydowałam się na wkładkę dopochwową - koszt 500zł z założeniem , tylko czekam na jakieś krwawienie bo wtedy można ją założyć... Co do mleka MM - raz dziennie dokarmiam małego właśnie HIPP-em bio combiotic- nie zawiera glukozy, więc bakterie mają mniejsze pole do popisu. Dodatkowo zawiera kwasy omega3,6 , probiotyki i praebiotyki. Pani dr mówiła, ze jest to teraz jedno z lepszych mlek na rynku(w polo markecie jest najtańsze - 800g za 36zł ) Raz podaliśmy bebiko- i wtedy zaczęła się krew w kupie... Wysłałam Wam zdjęcia wampirka cwaniaczka:) Oglądałam Wasze dzieci- cudne rojberki:) Spadam - zaraz gości będziemy mieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie potrafię odróżnić - nie wiem mamy chyba ciemieniuchę albo tato nie splukał dobrze szamponu z głowy , tak na czole i trochę do środka , sama nie wiem, czy to ma jakiś zapach, jak to rozpoznać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka termoopakowanie trzyma około 3 godzin mniej więcej tyle jak nakarmisz dziecko przed wyjściem wlejesz wżądku i idziesz na spacer po około 2,5 -3 godzin dziecko głodnieje wyciągasz i robisz , może jest do kitu gdzieś na podróż na wyjście które będze trwało dłużej niż 5 godzin ,zależności co ile dziecko je , ale mi np jak ,lece na miasto ,zakupy to mam take najtańsze gówno :P i dla mnie ok a ciemieniucha nie wiem czy ma zapach ale to wygląda jak łupiesz + skorupy się robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z synkiem sama. Maz w sluzbowej podrozy. W domu mam potworny balagan. Synek daje w kosc jak nigdy. Na nic nie mam czasu. Zaraz Przeczytam Wasze wpisy. Do pomaranczki. Tak ten tradzik powoduje ze skorabjest chropowata i wydaje sie byc sucha. Nalezy to myc tylko woda. Takie zalecenie dostalam od poloznej i potwierdzili to dwaj lekarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sparking - ja tak miałam 2,5 tyg. po porodzie, miałam 40,2 st. gorączki i okropne dreszcze. Ledwo żyłam, myślałam że to grypa jakaś, zadzwoniłam do lekarza kazał wziąć paracetamol i ew. jechać na IP (była 22) ale nie poszłam bo po końskiej dawce paracetamolu gorączka i dreszcze powolutku ustąpiły ustąpiły.Ja po pierwszym porodzie też tak miałam, dreszcze+gorączka, tylko leżałam wtedy w szpitalu i lekarze też nie wiedzieli skąd ta gorączka. Do tej pory nie wiem co to mogło być. Powiem Ci że dziwne że wszystko ok i daje Ci antybiotyk, to po co się faszerować.. Może zrób sobie CRP? o ile dobrze pamiętam to mi to po pierwszym porodzie to badanie zrobili, ale było w normie więc oleli sprawę i żadnego antybiotyku nie dawali. JulkaZ - ale fajnie pozuje do zdjęcia:)) Edzia - moja Majka jak miała 3 msc to miała jakieś pasemka śluzu i krwi w kupce, lekarka zleciła badanie w kierunku salmonelli i czegoś jeszcze, nie pamiętam.. ale nic nie wykryli a ja zaczełam dokarmiać małą mlekiem sztucznym i kupki wróciły do normy. Fasolka - na brwiach główce robia się takie żółte łuski ze skóry. lisabell - mi też lekarz powiedział żeby t pneumokoki później trochę zaszczepić, w przerwie między szczepieniami. Ja szczepiłam 5w1.6w1 trochę za drogo by mnie wyniosło x2. camilla2011 - a może to katarek spływa i powoduje ten kaszel, bo podrażnia gardło..A nie masz czasami suchego powietrza w domu? bo jak jest bardzo suche powietrze to taki katarek może się pojawić. Jak się martwisz to lepiej do lekarza jechac, przynajmniej posłucha czy w oskrzelach czysto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sparking to powrotu do zdrowia zycze :-) ja tez od poczatku pije soki z kartonow i jest ok :-)Gaap najlepsze zyczenia imieninowe dla coreczki :-) ja nawet nie wiem kiedy moja ma,musze sprawdzic,chodz ja imienin jakos specjalnie nie obchodze :-) Edzia zgadzam sie,termoopakowanie jest do kitu.ja chcialam w nim Trzymac herbatke w nocy,zeby dac malej jak byla chora i d..a po godz herbatka zimna :-( Youstta-tak to katar splywa i od tego kaszle.z tego miala zapalenie oskrzeli,katar na nich osiadal. Tylko nie mialam pojecia z kad ten katar,taki duzy.fakt,mam suche powietrze ale staram sie nie przegrzewac,tak ok 21 stponi,i wieszam mokre pieluchy na kaloryferze :-) a dzis jest jakby lepiej,nie kaszle,katar mniejszy.duzo jej czyszcze nos frida i woda morska,kroplami euphorbium i chyba to pomaga.do tego syrop clemastinum czy jakos tak :-) Ide robic ryż z warzywami :-) milego wieczorku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, przede wszystkim zdrowka dla wszystkich chorowitek-tkow, fatalna pogoda, wirusy mnoza sie na potege...moja gwiazdka poki co zdrowa jak ryba, dzis mielismy wypad na zakupy, mezus musial garnitur do pracy zakupic a ja przy okazji fajne spodenki kupilam , pochwale sie ,w rozmiarze xs, ale brzuch pozostawia wiele do zyczenia....jest obrzydliwy a poki co brzuszki po cesarce dozwolone najwczesniej 6 m-cy po porodzie:) zachaczylismy tez o znajomych i nasza dzialke- wybiegalismy psa- mala spedzila ok 3 h lącznie z nami w aucie, dwa razy dostala cyca- ludzie z autobusu mieli wielki ubaw- goly cyc wystajacy z kurtki- bo jak ona chce jesc to musi miec co chce natychmiast - mala terrorystka- wypilam z fotelika i zaspokoijam cycowaniem co mialam robic a z drugiej strony to mega wygodne... my rota szczepimy w 3 miesiacu a pneumokoki tez pozniej. milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jednak mamy tą ciemeniuchę, myślałam że tylko na czole ale jak zaczęłam po oliwce wyczesywać to się okazało że cała głowa ... uzywacie czegoś specjalnego czy oliwką smarujecie przed kąpielą ? i faktycznie na wodę na mleko to raczej kupię dobry termos :) bardziej się przyda i solidniejszy ! dzięki za opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolka Ja piję tylko niegazowaną wodę. Przed ciążą i w ciąży piłam gaz lub lekkogaz ale z racji tego, że po operacji nie można to w szpitalu zaczęłam pić niegaz i się przestawiłam. Teraz jak napiję się wody gazowanej to od razu zgaga :) ale dziś zrobiłam dwa łyki coli - mmm jaka dobraaa :) już miałam takiego smaka :) Dam znać co powie lekarka na to nieszczęsne odbijanie Co do termoopakowania to trzyma jakieś 2-3 godzinki jak wlejesz wrzątek, chyba lepszy jest mały termosik no ale my jak jedziemy na jakieś większe zakupy to wlewam wrzątek, a mleko albo herbatkę mam w takich pojemniczkach z nukka Co do ciemieniuchy to położna mówiła że smarować oliwką i dosyć mocno wyczesywać, podobno najlepsza do tego jest miękka szczoteczka do zębów :) My nie mieliśmy ale słyszałam, ze to nawet później moze się pojawić Gapp Ja od samego początku nie płuczę ubranek dwa razy, z reguły piorę w loveli i płuczę w białym lenorze ale zdarza mi się czasem parę rzeczy wrzucić z naszymi i wtedy vizir sensitive (zawsze używam proszku sensitive bo mam alergie) i Małemu nic nie jest więc chyba skończę kupować lovelę A co do prasowania to staram się jednak prasować ale czasem zdarza mi się ubrać jakiegoś bodziaka bez prasowania bo wiadomo nie zawsze jest czas i chęć na prasowanko agniesiulka Brawo dla Nikosia :) Mówiłam że to dzielny facet!! W domku jest pewnie przeszczęśliwy :) elzunia Oj znam to i to jest okropne jak po jedzeniu dziecko ma czkawkę - też szykuję sięod razu do wycierania ulewajek My usg bioderek mieliśmy w szpitalu a drugie kontrolne mamy teraz 7 marca w przychodni, pierwsze było ok, ale u nas to podobno standard że jest kontrola edzia A my musieliśmy hippa zmienić na bebilon bo Małego brzuszek bołał i ulewał non stop, jak widać każda dzidzia inna :) maminka Brzuszki dopiero 6 miesięcy po cc?? Na serio? kurcze to jak te fałdkę zlikwidować :( Ale fajnie, że już lepsza pogoda i można sobie urządzać dłuższe spacerki :) Dziś spacerowaliśmy 2,5 godzinki, chyba mama będzie miała zakwasy :) Idę spać Buziaki! Przyjemnej niedzielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pamiętacie mnie jeszcze? wreszcie założyli nam internet mam sporo do nadrobienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martini jasne ze pamiętamy :) opowiadaj jak tam na nowym?:) Sylwka ja płucze bez płynu bo tak mi mama doradziła ale teraz chyba zacznę bo mam dwie butelki (lovelle kupiłam w biedronce i płyn był w gratisie) a proszku będę używać jeszcze trochę bo mam 1,8 kg jeszcze nie otwarte :P Moja Córunia zrobiła Mamie prezent na imieniny- zawsze spała spokojnie właściwie bez ruchu no może zsunęła się trochę w dół a od wczoraj się przekręca i śpi w poprzek łóżeczka :P wygląda to komicznie ale będę musiała jej zrolować kołdrę żeby była bezpieczna- patent siostry bo jej wcześniaczek to nawet w gondoli potrafił się przekręcić :P Po wizycie rodzinki Mała została wykąpana nakarmiona i przyszło 4 znajomych i chyba nie mogli uwierzyć że z dzieckiem można tak normalnie żyć- parę razy poszłam dać jej smoka a po jakiś 15 minutach spała jak Aniołek ;) odpukać ona jest grzeczniutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, od czegoś musze zacząć bo tak tylko podczytuję i sie wbić nie mogę :D a wiec tak: mufi rozbawiłaś mnie swoim mężem, nikoś przesyła mu pionę 🖐️ sylwka, mój gin mówił, że ćwiczyć moge wszystko po połogu, dodał drukowanymi "WSZYSTKO", ja juz robiłam brzuszki, wiadomo na początku zaczynałam od 10, ale potem już nawet i 60 robiłam, teraz miałam przerwę szpitalną, ale od dziś zaczynam znów. dziś mam wychodne, mąż zostaje z nikosiem a ja z tesią jadę na urodzinki do jej koleżanki na plac zabaw. jeszcze samochodem firmowym, ale juz w środę odbieram pierwszy swój własny samochód :D wczoraj przelałam pierwszą transzę pieniedzy :D musze tylko jechać do jakiegoś mechanika, zeby mi wyłączył poduszke powietrzną u pasażera, bo nie można jej wyłaczyć w samochodzie. mam nadzieję, ze sie uda. co tam piszecie... hmmm ja piorę tylko w nikosiowym proszku, jak przeprasuję to są miękkie, a prasuję zawsze, bo lubię jak takie ładne są :D tojah ty sie pytałaś o rota? mam nadzieję, ze dobrze zapamietałam. otóz pierwszą dawkę musisz podac do 12tyg. nikos będzie miał 12tyg i 5 dni i juz nie dostanie. kolejną dawke musisz podać najpóźniej do 6 m-ca. a ja juz miałam kupioną tą szczepionkę (300zł), dobrze mieć szwagierkę farmaceutkę :D inaczej byłabym do tyłu z kasą :D tesia jest na etapie robienia zastrzyków i przetoczeń i oblepiania pokaleczonych lalek plastrami :D mam coś od nikosia dla was, ale nie mam ani pół waszego maila :( sama po tej akcji z grupowym mailem nie chciałam juz sie dzielić swoim adresem :( jednak bardzo chciałabym wam to wysłać. moze chociaż do jednej z was, która by potem porozsyłała dalej, chyba, ze jest to faktycznie sprawdzone grono - wtedy (jeśli byście mnie przyjęły) skusze się na dołączenie :D w ogóle jestem bardzo szczęśliwa, bo nikoś jest bardzo malutko naciety (pod paszką) i pięknie zszyty. docent sie postarał. nikoś ma ładniejszą bliznę po 3 tygodniach od operacji niz ja po 11tyg od cc. dla mnie :o dla niego :D donia a ty na co sie szykujesz z maxiem? przepuklina? dobrze doszukałam się? no, mogę śmiało powiedzieć "witajcie spowrotem" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sparking jeszcze do ciebie, choc juz po fakcie. ja z tesia miałam 39st gorączki, wezwałam pogotowie, które niewiele mi pomogło, zadzwoniłam do położnych ze szpitala gdzie rodziłam. tam powiedziały, ze dostawiać do piersi mogę nawet powinnam, zeby tesia miała przeciwciała, miałam brać paracetamol, i wziąć kąpiel ciutkę chłodniejszą niż temperatura ciała. u mnie pomogło. ale powiem ci jakie bzdury powiedział mi facet z pogotowia - kazał mi odciagać swoje mleko i je przed podaniem tesi przegotować :o szok! położne powiedziały, ze to był jakiś idiota. pomagają też zimne okłady w pachwinach i na karku (nie tylko na czole). do 39st spokojnie można karmić, powyzej skontaktować się z lekarzem lub położną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesiulka - serdecznie witamy :) Zwłaszcza, że wracasz z tak dobrymi wiadomościami! A mnie boli brzuch jak na @ :( :( :( Mała mniej chętnie je z jednej piersi, więc już prawie jestem pewna, że okres się zbliża. A tak się łudziłam, że będę szczęściarą i może za pół roku pójdę do sklepu po tampony :(. Czy któraś z Was, oprócz Mufi, też jest taką "farciarą" jak my?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alka no właśnie ja dołączam do Waszego grona. Wczoraj dostałam okres. Myślałam ze to znowu plamienia ale dzisiaj już jestem pewna :-(. Szybko bardzo a przecież karmie tylko piersią. No ale cóż jedni dostana po kilku tygodniach a szczęściary po roku :-). Wczoraj upisałam się ale wszystko mi wcięło przez jakieś reklamy i pewnie dzisiaj o połowie rzeczy zapomnę. Maminka pisze o rozmiarze XS. Uuuu miałam kiedyś taki ....na studiach w czasie sesji... :-). No ale teraz S tylko z troszkę szerszym brzucholkiem na razie :-) elżunia u Ciebie czkawka oznacza ulewanie, a u mnie zupełnie odwrotnie, jak mała dostanie czkawki to wiem że na bank nie muszę już nic pod bródkę podkładać bo na bank się nie uleje :-) A dzisiaj mamy małą imprezkę w domu, rodzinka przychodzi na torcik, bo jutro moja starsza córa ma 6 urodzinki. torciku niestety nawet nie spróbuję bo z bitą śmietaną. Zmykam gotować obiadek, póki tatuś na spacerku z dziewczynami . Miłej niedzieli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesiulka u mnie cała rodzina kibicowała Nikosiowi - :-) super zuch z niego. A co do Rota to możesz kupić Rotarix - tam są dwie dawki i może zdążyłabyś podać do 24 tygodnia obie. Nie mogę się doliczyć jak to tam u Was wychodzi. Youssta cały czas mam w głowie Twoje bliźniaki :-) bo Ty się martwisz że one nie dopieszczone, ale pomyśl że one się nawzajem ciągle adorują i do końca życia będą mieć kogoś bliskiego i tą niepowtarzalną więź. Ale rozumiem Cię bo też mi źle jak Młody leży w łóżeczku a ja robię coś w domu zamiast z nim się pobawić. A ja kupiłam jeszcze wczoraj proszę Dzidziuś mam nadzieję że nie uczuli, a dużo tańszy niż Lovella i też już płuczę w płynie bo jednak ubranka są wtedy przyjemniejsze. No i chyba muszę odstawić nabiał bo śluz w kupie, kupki zielone i młody się pręży. Elzuniaw czy u ciebie jest poprawa po odstawieniu nabiału? Martini jak tam na nowym? Alka głowa do góry - ja się pocieszam że mnie już przynajmniej okres nie zaskoczy w najgorszym możliwym momencie :D I chyba uda mi się zaszczepić Hexą :D i to za połowę ceny. Troszkę kombinowania ale mam w nosie moją przychodnię i zaszczepię u mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny! Dziś piękna pogoda, spacer poranny zaliczony. Synuś śpi poobiednie (czyli cycuś). Agniesiulka, tak zgadza się, u mojego skarba przepuklina pępkowa i pachwinowa (trochę schodzi do moszny, mimo odprowadzania do brzuszka). We czwartek jedziemy do Prokocimia na konstultację i ustalenie zabiegu :( Na szczęście, synuś nie czuje jakiegoś dyskomfortu, pięknie je, kupki idealne, słoneczne :P i śmieje się non stop. Aż trudno uwierzyć, że coś mu jest. Myślę pozytywnie o całej tej sytuacji, bo tak jest lepiej :) Życzę miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufi u mnie po całkowitym odstawieniu nabiału kupki się poprawiły bardzo a też mała miała dużo śluzu no i krew się pojawiła. Fakt okres nas już nie zaskoczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja od 2 tygodni piore w normalnym proszku, tak to pralam z senzitiv, a maz ostatnio przez nieuwage wziol normalny i malutkiej nic nie jest ale dodatkowe plukanie robie. Mnie tez pobolewal brzuch, ale poki co @ brak. Usg mielismy w szpitalu, i teraz dodatkowo u lekarza i wszystko wporzadku. Martini witamy po dlugiej przerwie, agniesiulka wkoncu w domku, ciesze sie bardzo. A ja mam problem moja malutka nie moze usnac, co zasnie to 5min i po tem oczy jak piatki. Jest strasznie marudna i tak caly dzien. W nocy spi dobrze i nie wiem co na to poradzic. Ma tak od 3 dni. Moze podsunecie jakies pomysly. Teraz jestem sama z dwojka dzieci maz wyjechal na tydzien. Cos okropnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam ja pije soki marchwiowe ale nie codziennie, i tak jak ktoras z was napisala kupki sa luzniejsze. Nawet nie wiedzialam zaprzestane je pic i zobaczymy, jaka zmiana bedzie. Malutka mi zasnela przy cycu, az sie boje ja przeniesc, zeby jej nie obudzic. Moja malutka dostala krotek na buzce, najpierw pojawily sie na czole z prawej strony, potem z lewej a teraz na twarzy ma jakby taka kaszke. Krostki sa wypelnione bialozoltawym plynem , jak jest cieplo robia sie czerwone, a jak chlodniej to bledna, czy to moze byc tradzik niemowlecy? Pisalyscie co niektore, ale nie pamietam co? Czy bylyscie z ta wysypka u lekarza? Nie chce zeby przeszly na pozostala czesc ciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i juz po spaniu dziewczyny pomozcie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ira - trądzik, moim zdaniem. Moja córka ma to samo. Przemywam jej częściej twarz - w ciągu dnia - i chyba jest lepiej, a może to przypadek, bo trądzik u niemowlęcia pojawia się z powodu naszych hormonów. Moja Hania też była dzisiaj cały dzień marudna, niespokojna, mało spała i nawet na spacerku jej się nie podobało. W nocy spała bardzo ładnie, ale to u niej tradycja, zobaczymy dzisiaj. U nas, moim zdaniem, jest to spowodowane problemami ze zrobieniem kupki (mniej robi a ciągle się pręży), ale biorę pod uwagę też pogorszenie laktacji - chyba spowodowanym zbliżającą się @. Na razie czekam i nie konsultuję problemu z lekarzem czy położną, bo waga dziecka rośnie. Karmię na żądanie, ale w ciągu dnia częściej chce być przy piersi, więc coś jest na rzeczy. Obym się myliła i oby szybko mojej Kruszynce przeszło... Wizytę u lekarza i szczepienie mamy w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.tak to prawdopodobnie tradzik lub potowki,moj tez to ma.lekarka powiedziala ze niczym nie smarowac,nawet oliwka bo moze sie nasilic-chyba ze buzia sucha.przemywac tylko woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie przed chwilką moje dziecko zasnęło a ja padam od godz 13 mi nie spał a przez ostatnie dwie godzinki to taki marudny. Jestem trochę zła ale będę z tym walczyć otóż jak wam pisałam w ostatnim poście kupiłam laktator i cyc twardy to odciągłam z niego 120 ml a drugiego cyca dałam dziecku. No i po kąpieli ok 19 widzę dziecko głodne to przygotowałam mu wcześniej odciągnięte mleko chcę podać a on w ryk :( ile razy bym mu nie włożyła do buzi butelki ten dosłownie histerii dostawał, mało tego dusił mi się przy każdej próbie karmienia, a jak podałam mojego cyca to spokój :/ nie wiem czemu nie chce pić a przecież pił już z butli herbatkę :( jutro spróbuję poraz kolejny No i my się z mężem poprzytulaliśmy wczoraj pierwszy raz od porodu i... było boleśnie ale jakoś daliśmy radę tyle że rano idę do łazienki a tu krew :/ okres to raczej nie bo tylko do południa krwawiłam teraz tyle co nic, dobra nie gdybam w piątek do gin ahhh jak nie urok to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka zasnela wkoncu Tez mysle ze to tradzik u mnie tez tylko woda w ruch dzieki za odpowiedzi,,, julka u mnie tez ze spaniem lico zobaczymy jutro. ide spac bo tez juz ledwo co zipie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alka ja tez zauwarzylam u nas ze kupek jest mniej, ale u nas to o niczym nie swiadczy jutro z ciekawosci zapisuje czas ile malutka mi przespi moze to tylko chwilowe oby tak bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamuśki. Ja znów do tyłu z czytaniem i pisaniem. :( Przejrzałam tylko "szybko" co u was. Donia - juz kiedyś pisałam, że my też mieliśmy przepuklinke robioną. Tak wyszło że operował nas lekarz z Wrocławia. Dr Patkowski - ponoć najlepszy specjalista od nieinwazyjnych operacji u Maluszków. Gdybym jeszcze raz musiał podejmowac decyzje o operacji napewno starałabym sie jechac do Wrocławia i starac sie żeby to on operował. Pozdrowionka dla wszystkich. ( powoli dojrzewam do tematu wysłąnia maila - zazdroszcze wam oglądania zdjęć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×