Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Poproszę z twarogiem i polane syropem malinowym.Ale narobilaś mi apetytu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Wpadłyśmy na siebie. Marysiu, bardzo się cieszę. Powodzenia dla syna, da radę. Dumna jesteś pewnie z córki. Wszystko idzie ku dobremu. Oby tylko zdrowie dopisało. Luna, no to tak na deser, jeden malutki naleśniczek. Pozdrawiam, odpoczywaj. Do niedzieli 6 dni zostało:-( Papilociku, przepadłaś? Ruda, co tam w pracy? Widzę że jesteś zaparta. Coraz wcześniej wstajesz:-) Dajesz radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu, Globusiku, a Wy lubicie naleśniki? Z bitą śmietaną mogę zapodać, ale tak niekoniecznie :-( Za dużo fatygi:-) Dziewczyny, znacie pewnie taką bułkę chałkę? Drożdżowa, zawijana w warkocz? Ja to nie wiem, u mnie tak to się nazywa. Jak mi zostaje, taka przedwczorajsza:-) to kroję ją w plastry, moczę w jajku i na patelnię. Z syropem klonowym ponoć najlepsza. Można polać czym się chce, a i bez polewki też pyszna np. na śniadanie. Mój młodszy S nie cierpi kanapek, a bez śniadania nigdy go nie puszczę do szkoły:-) Kombinuję zatem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z lubi z twarożkiem na słodko. Chałkę uwielbiam z ciepłym mlekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Kto kombinuje ten dobrze na tym wychodzi. Baaardzo lubię naleśniki poproszę więc obojętnie z czym:) a ta bułka u mnie tez nazywa się chałka , najlepiej smakuje mi z masłem. NO i czuje głód:) gdzie te naleśniki????? LUNKA! Lubię jeżeli zostanie coś w garnkach po niedzieli. Oddech od gotowania. Dobrze,że podesłałaś nam ciepło, dzisiaj jest bardzo przyjemnie. MARYLKO! Gratuluję C. i ściskam Wasze dłonie. Trzymam kciuki z S. Czas uczy pokory , będzie dobrze. LIVIO! Czy sałatka gotowa???? PAPILOCIKU! jak żyjesz???? SPRAWDZILAMTO! Wpadnij na naleśniki do 1 2 3! dzieli i częstuje wszystkie Paniusie. Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki :) tak się zasprzątaliśmy w sobotę, że dopiero co do komputera usiadłam. A tak poważnie to miałam takiego lenia w weekend, ze nawet komputera włączyc mi się nie chcialo.. Odpoczynek odpoczynkiem, a teraz znow wstawanie o 6, praca, praca, praca. Już nadrabiam, juz się biorę za czytanie. Miłego wieczoru 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdzilamto
Hejka, jestem jestem. Nalesniki pycha :) Mario -> gratulacje dla Syna :) Poklep go mocno po plecach ode mnie. Niech trzyma tak dalej :) 123 - nadal staram sie wstawac a do tego codziennie rano ucze sie francuskiego :) A dzisiaj pierwszy dzien mojego nowego sposobu na sprzatanie. Pomyslalam, ze bede sie z Wami dzielic co mam w planie, zeby mi bylo razniej. No wiec jeszcze dzisiaj (o 18:40 wrocilam dopiero z pracy :/): - kurze we wszystkich publicznych pomieszczeniach (publicznych w sensie salon, kuchnia, przedpokoj ;) ) - odkurzanie w pomieszczeniach jak powyzej - zmiana poscieli u dzieci, ale to mnie nie dotyczy - umycie toalety i zadbanie o zapas papieru w lazience :) Plan na jutro: - kuze i odkurzenie pokoju dzieci - u mnie odpada, fiu... - dezinfekcja pilotow do telewizorow i telefonow - umycie kuchenki i piekarnika od srodka - posprzatanie i kurze na stolikach nocnych jutro moze byc ciezko, bo wroce bardoz pozno do domu szefowa przyjechala i jutro i pojutrze stoluje sie w reastauracjach. Uwielbiam zbierac w ten sposob inspiracje do kuchni domowej :) No ale nic. Zakasam rekawy i dam rade. Buziaki dla Was! -- http://www.sprawdzilamto.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda fajnie ,że testujesz nowe sposoby,może i ja się czegoś nauczę. Papilociku no to w domku masz błysk,odpoczynek rzecz święta,należy się! Życzę spokojnej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdzilamto
uff... kurze w kuchni, salonie, przedpokoju - 30 minut odkurzanie salon - 15 minut kuchnia - 10 minut przepdokoj - 5 minut wyglada sensownie. Ale tak sobie mysle, ze gydy na przedpokoju nie bylo tego pudelka, w salonie tyle tych kabli (macie jakis pomysl na kable??), a na meblach tyle bibelotow..to byloby rachu ciachu i po ptokach :/ Chyba poszukam jakiegos fajnego bloga pisanego przez minimaliste zyciowego :) Aha, zmiana planow - dzisiaj zmiana poscieli w sypialni a toaleta w czwartek ;) ...za to moj M pozmywal, umyl kuchenke, zrobil pranie, sciagnal posciel...mam Skarb w domu! --- http://www.sprawdzilamto.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Mglisto na tyle,że nie mogłam trafić do Wagonika. Doprowadziły mnie tory:) Przygotowane poranne powitanie, zapraszam. Kawa, herbata i chałka z masłem. SPRAWDZIŁAMto! dokładnie przeczytam scenariusz na sprzątanie. Pozdrawiam wtorkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć RATOWNICZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Nie mówmy już o tym, ale jak się was pytać będą, co to znaczy, to powiedzcie: Dzień dobry, dziś święty Walenty. Dopiero co świtać poczyna; Dla Walentynek i Walentych❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam walentynkowo! Choć za oknem deszcz,w serduszku pogodnie i pełno miłości. Globusiku dziękuję za kawę. Zmykam do pracy,miłego dnia! Pozdrawiam was i do wieczorka.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Witam koleżanki i nowo przybyłe panie:-) Globusiku, dosiadam się do ciebie i do tej chałki:-) Czytam ten plan sprzątania Luny, i tak sobie dumam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosiadam do kawy. Witam walentynkowo❤️ Smażyłam na kolację naleśniki z twarogiem. Dobry pomysł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPRZĄTANIE uff.. po mnie ciary chodzą jak czytam :D Minimalizm jak najbardziej wskazany. tylko - STOJAKI TZW. Pełna chata.:( Kiedyś - meblościanka wypełniona komunistycznymi "skarbami" - wszystko było w cenie - cokolwiek można było zdobyc. Wieczna robota - wyciąganie zza szyb,mycie,odkurzanie..ustawianie wystawy z powrotem:( Meblościanki komunistycznej się pozbyłam - przy przeprowadce,STOJAKI - rozdana częśc na prezenty,część w kartonach w garażu,część w śmietniku! Wypytuję dzieci - chcecie??Przyda Wam się?? - odpowiada mi wzruszenie ramion. Doszła nowa moda.Zdjęcia w ramkach.Są u mnie dumnie stoją!! Zbieractwo kamieni - leżą w całej chacie,( te cenniejsze) ściany przyzdobione korzeniami -szczególnie w przedpokoju i na korytarzu. Mają różne nazwy - delirium, nerwica,spokój.. Stojaki - wieszaki - to mój dom i moje życie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż!! Kobiety dojrzałe są poważna i co mają Fiubzdziu w głowie. To samo tyczy się nas facetów. Znam kobietę 32 letnią a w glowie ma nasrane jak by miala z 10lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JARUŚ :D, ta 32 letnia Kobieta potrzebuje Twojego ciepła i opieki. Masz misję do spełnienia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Otóż to JARECZKU , kobieta radosna i powoli dojrzewa:) możesz poprowadzić ją za rękę. SPRAWDZIŁAMTO! scenariusz na sprzątanie dokładnie zaplanowany. Trochę z niego skorzystałam. Po odkurzaniu /zgodnie z zaleceniem/ zrobiłam pranie. Umyłam tez kuchenkę i żeby być zadowoloną do końca znowu ułożyłam bieliznę osobistą w szafce. Niby jestem poukładana , a w tym własnie miejscu ciągle mam nieporządek.Wiem najlepsza byłaby garderoba. BABKI dzisiaj na kolacje robię omlety. Mogę podać z dżemem , śmietaną lub sokiem żurawinowym. Chętne bardzo serdecznie zapraszam. Myśląc o prognozie pogody obserwuję świat i wyczekuję śniegu. Malutko go u mnie a przecież zima niebawem nas opuści. Przyjemnego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Bibelotów też troszkę mam. ZDJĘCIA to oddzielny temat. Bardzo mi się podobają , mam sporo i bardzo je pielęgnuję. Mam wrażenie,że nie jestem sama , a w gronie bliskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej po pracy. Dzieci zmogła jakaś choroba, byla czwórka. Dłużyło się. Lepiliśmy serca z plasteliny dla mam , tatusiów itp. Czego nie lubię robić w domu? Nie cierpię prasowania, leży sobie gromadka od tygodnia..może się doczeka. Muszę jeszcze wyjść po zakupy. Na razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Oczywiście plan sprzątania, Rudej analizowałam, sorki pomyliło mi się. Czyszczenie piekarnika odpada, myję go zawsze dokładnie po pieczeniu:-) Co do reszty : najpierw odkurzam, a potem wycieram kurze i myję podłogi na mokro. Nigdy nie dezynfekowałam klawiatur, ani telefonu, potrzebny jest na to jakiś specjalny środek? Zresztą, każdy domownik, ma swoją, kurz się z nich wyciera. Globusiku, bardzo lubię omlet. Wpadam. Moja kawalerka wybyła z domu - wiadomo, wielkie święto :-) Mogę sobie z Wami ble...ble.. bezstresowo:-) Co porabiają dzisiaj nasze najmłodsze koleżanki? Papilociku, Ruda? Marysiu, wracaj szybciutko, omlet pachnie. Livciu, przyprowadź tu nam jakiegoś Walentego:-) Luna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×