Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość parasolka czerwona

bliźniaki po clostilbegyt

Polecane posty

jak ja robiłam testy owulacyjne to już byłam cała głupia z tego bo zawsze miałam 2 kreseczki i musiałam się bardzo przyglądać czy kreseczka jest grubsza czy słabsza itd. a dodam ze robiłam test owulacyjny codziennie :P ale i tak mi nie pomógł :P Didronka jakie to skutki uboczne odczuwasz? no 4 cykl to już długo, z tego co wiem clo można stosować 6 cykli a potem przerwa, ale mam nadzieje że już niebawem napiszesz że już nie potrzebne Ci clo bo dołączyłaś do grona ciężarówek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didronka
Tez mialam ochote zakupic testy owu. ,ale po co skoro jestem monitorowana. Kasienia-Przy poprzednim cyklu i podczas brania clo na przemian bylam nerwowa, pobudzona a za chwilke spalabym na stojaco, uderzenia ciepla i potliwosc :-( i tak w kolko. Teraz poki co 2tabs zazyty na noc i jest ok. A jak Ty sie czujesz i maluszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syl_wia1987
Ja zdecydowałam się na testy owu mimo monitoringu, ponieważ dzięki nim wiem dokładniej kiedy nastąpiła owulacja. I w moim przypadku się potwierdziły, ponieważ na monitoringu widać było płyn w zatoce douglasa, a on utrzymuje się do kilkunastu godzin po owu i testy też wychodziły pozytywne tuż przed monitoringiem. Kasienia jak maluszek i jak samopoczucie? Jak Ci się udaje zachowywać "oszczędny" tryb życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz jak to jest :) moje testy owu pokazywały zawsze 2 kreski hehehe :D Ja i maluszek czujemy się dobrze :) to już nasz 15 t.c. :) oszczędny tryb życia jest teraz mniej oszczędny :P bo mężuś mój ma urlopik i sobie śmigami raz tu a raz tam :) do gina idę dopiero 23.09 i jestem ciekawa ile cm ma już moje szczęście :) i nie umiem doczekać się usg kiedy zobaczę moje małe wielkie szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elus162
czesc dziewczyny, witam tez nowe forumowiczki. dzieje sie widzę u was, oj dzieje się, Kasienia jak dobrze, że jest juz wszystko ok, możesz cieszyc się teraz tym pięknym okresem jakim jest ciąża. Sylwia, coś czuję, że w tym cyklu nie zapeszając uda ci się:-) Didronka musisz byc wytrwała, nie poddawaj się, ja mam 6cm torbiel na jajniku i mam 3 miesiące przerwy...no jeszcze 2 zostały i troche nie oszukując odpuściłam sobie to wszystko, może dlatego , że tak bardzo się starałam żeby się udało a wyszło gorzej, więc teraz będe po prostu wytrwała, cierpliwa i z dystansem do wszystkiego. Zdrówka życzę kobitki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syl_wia1987
Eluś ja wręcz przeciwnie, od początku tego cyklu miałam przeczucie, że nic z niego nie będzie, jak nigdy nie czekałam na monitoring i teraz jakoś też nie czekam na zrobienie testu. Trzymaj się Kochana, przez tą przerwę trochę się odstresujesz, nabierzesz dystansu do wszystkiego i później już będzie tylko lepiej. Kasienia, u mnie testy wychodziły zawsze pozytywne zanim dostałam Siofor, czyli ten lek na cukrzycę, ponieważ miałam wysoki poziom LH, ten lek miał właśnie wyrównać poziom hormonów i chyba spełnia swoją rolę, skoro wynik testów miałam potwierdzony na monitoringu. Didronka trzymaj się, to Ty zawsze nam pisałaś, że nie można się poddawać, że przyjdzie w końcu na każdą czas, więc głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) jestem załamana, byłam na wizycie u lekarza w czwartek wykryl niedrożność jajowodów z wodniakiem zauwazyl to z jednej strony jajowodu, jezeli z drugiej strony niema wodniaka jest szansa ze zajde w ciąże sama, powiedział.. ze jednak tu nie jest problem owulacji, przede mną operacja, i proby, ale stwierdził ze po operacji jajowod i tak nie pełni tej funkcji jak byl zdrowy i pozostaje tylko in vitro, jutro kolejna wizyta, potwierdzenie wodniaka i sprawdzenie jak drugi jajowod, modle sie aby chociaz drugi byli zdrowy... czy ktoras z was ma taki problem, prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarliZ tak mi przykro Kochana ... mam koleżankę która miała laparoskopowo przetykane jajowody bo miała oba niedrożne, niestety do dziś nie zaszła :( ale trzymam kciuki ze z Tobą będzie wszystko dobrze, biedactwo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea78
Czesc dziewczynki dzis rano zrobilam test ciazowy i niestety wyszedl negatywny :( czulam ze tak bedzie bo mnie piersi od tyg. bolały i teraz pobolewa dol brzucha wiec nic tylko wygladac na @ i zaczac kolejny cykl z Clo . A jak tam staranka u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didronka
Hej sloneczka! Bylam dzis na monitorowaniu i jestem w szoku bo to dopiero 10dc a tam juz jeden pecherzyk 25mm. Niestety napaknal tez o badaniu droznosci jajowodow z kontrastem jesli teraz nie wyjdzie :( Jeszcze dwa podejscia z clo i to bedzie koniec. Nie wiem co dalej,nie wiem jakie plany ma lekarz. Sylwia-Kiedy testowanie? bea-Glowa do gory,nowy cykl nowa szansa :) Marliz-faktycznie nie fajnie,ale dobrze ze wykryte i bedzie leczone.Nie martw sie,wszystko bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, byłam wczoraj u lekarza, troche mi lepiej po wczorajszej wizycie, lekarz powiedział, ze wodniaka nie widac... i czy mam drożne jajowody dopiero wykaze badanie hsg. Zauważyłam ze on nie jest pewny tego co ostanio zauważyl. Powiedział ze przez 3 cykle bedzie leczenie clo i zastrzyk ovitrelle, jak sie nie uda przez 3 miesiące to badanie na droznosc bede miala. mam nadzieje ze sie uda:) w sobote mialam zastrzyk jestem juz po owulacji, czekam teraz czy sie miesiączka zacznie, biore tez tabletki d*phaston... a zaraz po zaplodnieniu są jakies objawy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elus162
Marliz, całe szczęście, że lekarz nie jest pewien, co widział, jest duża nadzieja, że zostanie ci 'tylko' clo i ovitrelle a nóż się uda w tym cyklu, czego ci życzę z całego serca, co do objawów to nie pomogę, chodź też chętnie bym już doswiadczyła tego:-) ja nie byłam w ciąży a objawy miałam wszystkie ale tak chyba to działa wszystko. Jeżeli mogę zapytać-ile się staracie już?czy długo?, Być może nie doczytałam a pisałaś :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea78
Dziewczynki moje kochane po tescie negatywnym dalej czekam na @ a mam ja regolarnie jak w zegarku zawsze do 11 godziny juz jest , moze a noż widelec sie udalo :) i testy znow na mnie nie dzialaja jak poprzednio albo za wczesnie jest , poczekamy pozyjemy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syl_wia1987
Hej, Didronka testowanie, o ile znów mnie małpa nie wyprzedzi od koniec przyszłego tygodnia. A potem jak się nie uda laparoskopia, moja gin stwierdziła, że nie ma na co czekać...także powoli nastawiam się psychicznie na pobyt w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea78
Witam Was wszystkie cieplutko w ten paskudny deszczowy dzien :) wczoraj mialam dostac @ narazie jej nie ma :) ale test wyszedl negatywnie , od zastrzyku 4.09. z Ovitrelle pobolewa mnie brzuch jak na @ ale narazie cisza :) moze na mnie testy nie dzialaja jak w poprzeniej ciazy bylam w 3 miesiacu i testy wychodzily negatywnie , jest to mozliwe zeby i tym razem tak było ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do elus162 My się staramy 3 lata o dzidziusia z małymi przerwami... chodzilam do lekarza wczesniej, ale panstwowo i z badań zawsze wychodziło wszystko ok, ale wraz nie zachodziłam w ciąże... niedawno trafiłam do tego lekarza co teraz chodze, on pracuje w klinice NOVUM w Wawie.. dojezdzamy do warszawy 200 km. elus162 - a wy ile czasu sie staracie??? i jaki u was jest problem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syl_wia1987
Bea skoro już miałaś taką sytuację w 1 ciąży, to może i tym razem ten sam problem wystąpił. Może warto zrobić w takim wypadku betę, skoro @ nie przychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea78
Sylwia poczekam do poniedzialku jak nie przyjdzie @ to zadzwonie do swojego gina i zobaczymy co mi powie , pewnie kaze mi przyjsc na wizyte i wysle na bete .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bea - popieram wypowiedz Sylwii :) już miałaś taki przypadek więc czemu miałby się on nie powtórzyć ;) śmigaj na bete!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea78
Dziewczyny boje sie ze bedzie to co w tamtym miesiacu jak nigdy mi sie @ spoznila 6 dni i lipa a zawsze mam ja jak w zegarku , tylko ze w tamtym miesiacu nie mialam dojrzalych pecherzykow a teraz byly dwa po Clo i to duze i zastrzyk z Ovitrelle to moze cos z tego bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didronka
MarliZ-Mam nadzieje ze jednak wszystko jest u Ciebie wporzadku :) i hsg bedzie zbedne.Co do wczesnych objawow,mysle ze trzeba odczekac conajmniej do czasu spodziewanej @. bea-Oby sie okazalo ze jedneak test sie pomylil :) i masz w brzuszku fasolke :) Sylwia-Trzymam za Ciebie kciuki, aby sie udalo :) U mnie owu sie zbliza,dzis najpozniej jutro bedzie.Boje sie ze znow sie nie uda,a wtedy najpierw badanie droznosci i dalej wszystko zalezy od wyniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didronka
MarliZ-Mam nadzieje ze jednak wszystko jest u Ciebie wporzadku :) i hsg bedzie zbedne.Co do wczesnych objawow,mysle ze trzeba odczekac conajmniej do czasu spodziewanej @. bea-Oby sie okazalo ze jedneak test sie pomylil :) i masz w brzuszku fasolke :) Sylwia-Trzymam za Ciebie kciuki, aby sie udalo :) U mnie owu sie zbliza,dzis najpozniej jutro bedzie.Boje sie ze znow sie nie uda,a wtedy najpierw badanie droznosci i dalej wszystko zalezy od wyniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea78
Dziewczyny zaraz po moim poscie zauwazylam mala plamke dziwnego koloru nic to jasny braz ni czerwony mleczny i od tamtej pory nic nawet, po wytarciu sluz czysty taki przezroczysto mleczny , nigdy tak nie mialam zawsze mnie od razu zalało przy @ zobaczymy do wieczora , ogladalam na yuotube ze jak jajeczko przesuwa sie przez jajowod do macicy zeby sie zagniezdzic to zaczepia sie haczykami i wtedy moze nastapic lekkie plamienie. Boje sie z w tym cyklu bedzie lipa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodziana123
Dziewczyny, to ja, wczęsniej pod nickiem czy ja też mogę dołączyć. Zmieniłam nick na bardziej normalny Bea trzymam kciuki za ciązę A ja dzisiaj nie wytrzymałam i zrobiłam test chociaż to dopiero 22dc, wyszedł oczywiście negatywny. Wciąż zastanawiam się w jaki sposób mogę jeszcze zwiększyć szanse na dziecko. Kupiłam magnez, pije ciągle ziółka ojca Sroki. Czasami nie mam już siły. Teraz czekam na @ mam nadzieje że szybko nadejdzie, aby zacząć już nowy cykl, bo z tego nici:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea78
Witam was wszystkie ciepluto :) u mnie po wczorajszym rannym dziwnym plamieniu cisza oby tak dalej :) z kolejnym testem sie wstrzymuje do poniedzialku , jak @ nie bedzie dzwonie do mojego gina i umawiam sie na wizyte :) brzuch przestal mnie bolec ale piersi nadal bola :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea78
Jagodzianka to tak samo jak ja tez mnie korcilo zeby zrobic test wczesniej ale po zastrzyku z Ovitrelle wiedzialam ze wynik wyjdzie pozytywny dlatego sie wstrzymalam , zrobilam go w dzien w ktorym mialam przyjsc @ wyszedl negatywny moze dla tego ze po 2 w nocy bylam siusiu a test zrobila przed 6 rano , ale nie dobieram sobie tego do glowy bo we wczesniejszej ciazy bedac w 3 mies. zrobilam 3 testy i tez wyszly negatywnie dopiero na usg wyszla ciaza , i mialam prawie normalny okres , a w pierwszej ciazy wszystko sie zatrzymalo i po tescie z moczy wyszedl wynik pozytywny po 3 tyg. powiedzcie mi kochane w ktorym tyg widac juz fasolinke na usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojego syneczka było widać już w 5 t.c. na usg :) (jestem w pierwszej ciąży i przyznam się bez bicia że nie wiedziałam że tygodnie ciąży liczy się od pierwszego dnia ostatniej @ :P ) bea mam dobre przeczucia co do Ciebie :D 3mam kciuki mocniuteńko :) Jagodziana wiem że już szalejesz ale ja też tak szalałam ale powiem szczerze że w tym 4 cyklu z clo już przed pójściem na monitoring sobie to tak odpuściłam lekko, dostałam potem zastrzyk Pregnyl i wiedziałam kiedy mam owulacje i najpiękniejsze jest to ze właśnie wtedy kiedy mi się udało czerpałam największą przyjemność z sexu :) bo w poprzednich cyklach to był taki sex że zamiast czerpać przyjemność to ciągle myślałam "a może teraz się uda, może to już, może to to" itd. nawet powiem szczerze że nie podniecałam się przed stosunkiem :/ ale w tym 4 cyklu jak już powiedziałam sobie "ehh... co ma być to będzie, nic na siłe" i naprawdę byłam wyluzowana, sex był cudowny i teraz wiem ze to właśnie dzięki temu że byłam tak wyluzowana i odprężona właśnie się udało :) wiec dziewczyny w moim przypadku przepis na dzidziusia wygląda tak: clo + pregnyl + nie spinanie się + luzik + mężuś + przyjemność z sexu = DZIDZIUŚ :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea78
Dzieki Kasienka za twoje przeczucie obys miala racje i Twoje przeczucie sie sprawdziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didronka
Kasienia-Dobry duchu tego forum :) Spodobal mi sie przepis na dzidziusia w Twoim wykonaniu :) Jak sie czujecie z maluszkiem?? Jagodziana-Cierpliwie odczekaj.Wspomagasz sie to i efekty predzej czy pozniej beda.Mam nadzieje ze ten cykl bedzie owocny ;) Bea-U kochana,chyba mozesz przybic piatke z kasienia :) Trzymam kciuki. Ja w pierwszej ciazy fasolke widzialam w 5tyg. :) Zakupilam testy na owu. podkusilo mnie zeby jeszcze lepiej sie przyjrzec w tym cyklu.Zdziwiona jestem bo 10dc. byl pecherzyk 25mm,a na tescie pojawily sie dwie kreski z czego jedna blada jakas,wczoraj to samo.Czy to mozliwe ze pecherzyk jeszcze nie pekl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no może tak być, mój gin powiedział że czasami jest tak że pęcherzyk nie pęka tylko się wchłania z czasem, ale jeśli są takie objawy właśnie wtedy przepisuje się ten zastrzyk (w moim przypadku Pregnyl), a może jeszcze Ci nie pękł, a czujesz to jak masz owulacje? bo ja nigdy nie czułam, poczułam dopiero po zastrzyku a tak to cichosza, nic nie bolało i nigdy nie wiedziałam kiedy mam owulacje :/ hmm... no nie wiem jak to może być ... ale 3mam kciuki za Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×