Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zgubilamznowusie

potrzebuję wsparcia:) od jutra zaczynam-kolejny raz...

Polecane posty

One same w sobie mają też dużo wody... No to teraz jak będziesz robiła tą naprzemienną? 5/5? 3/3? Jutro rano się zważę i się pochwalę... chyba,że nie będzie czym. no to też w sumie się pochwalę, że lipa straszna. i wtedy rzucę się na słodycze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o lody na Dukanie,to oczywiście beeee,ale ....można poszukać takich,które mają niezłe "parametry" i jesli już strasznie "przyciśnie chcica" to zjeść właśnie takie(WYDAJE MI SIĘ,ŻE PIPI-NORDISU np.) ; a "łącznik" do sałatki(choć nie wiem jakiej)to polecam zawsze jogurt naturalny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro mierzenie :):) .. trzymam się dzielnie .. wyjątkowo dzielnie .. mama piecze ciasto, pachnie w całym domu ..moja ulubiona wuzetka ;/ ale bez poświęceń nie ma efektów.. ułożyłam plan ćwiczeń ..pełen extreme.. za miesiąc dam zdjęcia "przed" i "po" ..:) a tak to do jutra.. zobaczymy czy coś już zdziałałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj zjadło by się lody, zjadło. Tak robię naprzemienną, próbuję robić 5/5 tak podobno są najlepsze efekty a ja jestem zawzięta i to bardzo więc muszę dać radę. Jak będzie mi ciężko to zrobię kilka dni 1/1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgubilamznowusie nie tknęłam ... Mama proponowała, ale delikatnie mówiąc - pogoniłam ;p .. Zaparłam się jak nigdy ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo!!! MałaCzarna gratuluję, warto było się pomęczyć. Twój cel coraz bliżej i bliżej... :) Tak trzymaj to za 9 dni efekt będzie taki jak powinnien :) Ja jestem na fazie warzywnej i jak myślałam spadek wagi przystopował. Ale ważne by przez te 5 dni waga się nie zwiększyła. A najlepiej jakby spadła o choć 0.5 kg. Codziennie sprawdzam wagę ale wyniki napisze dopiero po zakończeniu fazy warzywnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie oficjalne ważenie:):) też nie jest źle-tym bardziej, że miałam jakieś tam małe grzeszki;/ no i dieta taka MŻ po prostu. no ale w nagrodę pozwoliłam sobie na kawałeczek ciasta:) nie poddaję się... coraz bliżej celu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mnie te słodycze gubiły... teraz nie słodzę i nie objadam się tymi słodyczami, co daje efekty:) w sumie gdybym tylko z tego zrezygnowała to już by mi coś to dało... no ale już 55kg jest blisko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już myślałam, że całkowita rozpusta u was:D nic się nie chwalicie... ja dziś powstrzymałam się od zjedzenia batona-jestem z siebie dumna^^ MalaCzarna udanej imprezki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziękuję, dziękuję .. nie widziałam się z tymi ludźmi prawie 3 msc..zobaczymy czy zauważą różnicę we mnie:) Hah, to byłby największy motywator :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem :) Nie grzeszę, ale waga spada wolniutko oj wolniutko. Też życzę udanej imprezy, idę sobie placki otrębowe upiec do pracy i pewnie tu wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie nie wiem czy spada... troszkę grzeszę, ale tak umiarkowanie... (staram się pilnować, ale za bardzo jestem dla siebie wyrozumiała) czekam do poniedziałku z ważeniem. wiecie przeczytałam gdzieś, że nie powinno się jeść 6! godzin przed snem. zawsze czytałam o 3. dziwne. i tak teraz nie jem po 18, a chodzę spać po północy, więc jest te 6godzin, ale mimo wszystko jestem w szoku. a wy jaką zasadę stosujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michelld
Hej mogę się przyłączyć?Też jestem na Dukanie, od 5 go września dzielnie walczę,raźniej by mi było z Wami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny! szybkie odchudzanie i diety cud to mity! sama byłam na diecie kopenhaskiej i Dukana, pierwsza bardzo wyczerpująca, na drugiej nie wytrzymałam :P MŻ i WR czyli mniej jedzonka więcej ruchu to jedyny sposób na pozbycie się zbędnych kilogramów, zacznijcie się ruszać i jeść wszystko na co macie ochotę, ale rozsądnie a będziecie szczęśliwsze! :) w internecie też piszą takie mądre rzeczy, np. na portalach zdrowotnych, poczytajcie, może się przekonacie, że nie warto katować się dietami? :) http://portal.abczdrowie.pl/bezpieczne-odchudzanie pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonappetitt Też witam i zapraszam. Ja też jestem na dukanie, ale dopiero 10 dzień :) Jak tam Twoja waga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny:-) Samopoczucie ok:-) Przez pierwsze 3 dni tylko głowa bolała i osłabiona byłam,odczuwałam to znacznie,ale teraz jest ok. Waga nie wiem w tej chwili,bo dopiero 26 go czyli w poniedziałek kolejne ważenie.Jednak już gołym okiem widzę, że brzuch mi spadł i boki,wchodzę w spodnie,które jeszcze w sierpniu były zbyt obcisłe żeby je nosić;-) Ogólnie wagowo to rewelacji nie ma,ale nie poddam się choćby nie wiem co!Jedzenie mi smakuje,nie chodzę głodna,tylko żebym jeszcze więcej się ruszała;-) Marzę o tych 58 kilogramach jak o gwiazdce z nieba;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×