Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Tyle się napisałam i...mi zeżarło :( niech to..... Agusii, sto lat, sto lat :) Spełnienia marzeń :) A co do wieku to nie masz lat osiemnastu? Jak ja :D zresztą jak my wszystkie :D Asia, masz rację - maluch naiebra takiego rozpędu w chodzeniu, komunikowaniu się :) Nawet nie wiadomo kiedy to się tak szybko dzieje :) U nas OK. Mały nie gorączkuje, nic nowego się nie przypałętało, więc zakłądam, że to już koniec mych stresów :) Oby :) cudnaOla, współczuję sytuacji w pracy :o Ja do pracy teraz nie chodzę, na zwolnieniu jestem. Choroba trochę dawała mi się we znaki ( stres ją zaostrza), a potem usłysząłam od kolezanki że jak wrócę to będą próbowali mnie zwolnić albo zrobią tak, że sama odejdę - taka "bombonierka" po 4 latach pracy :o Szkoda gadać. Kala, współczuję choroby małej. A na biegunkę faktycznie dobre są jagody. agusii, mój M chodzi do pracy :) Na szczęście :D Bo bym go zabiła. Nie wiem jak u Was wyglądają choroby waszych mężów, ale u mnie jest kiepsko. On po prostu umiera ;) Także lepiej dla mnie że chodzi do pracy. Choć wg mnie powinien tą anginę wyleżeć. Ola, po co Ci wysłali zdjęcie maluszka? Musi boleć...Ola, ale nie smuć się. Niedługo zajdziesz w ciążę i będzie wszystko OK :) Nowy rok, nowe nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia - jak będą próbować zwolnić to współczuję, miałam identyczną sytuację i wiem że psychika siada. obecnie jestem na bezrobociu, ale wolałabym iść do pracy jak by jakaś się trafiła. Jedynie co Ci życzę w tej sytuacji to wytrzymałości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiaa, kanapki robie mu co drugi dzien (tyle udało mi sie wypertraktować kompromisu). Robie je wieczoram i wkladam do lodowki. Jeszcze by tego brakowalo zebym o 4:00 rano robila kanapki :P Dobrze masz z mezem. Moj w weekendy sie leni bo twierdzi ze skoro w tygodniu zapieprza po 12h to mu sie nalezy wolne w weekend. Tylko ciekawe kiedy mnie sie takie wolne bedzie nalezalo?! Nie narzekam. I tak sie oplaca bo maly wynagradza mi to usmiechem no i calym sobą :) ale krew mnie zalewa gdy mąż cokolwiek mi wypomina! Maly ma lekka temp i plakal bardzo az sie wyginal. Posmarowalam mu dziasla zelem i sie uspokoil nieco. Potem dalam mu ibufen malinowy i teraz mam super cisze :) Bawi sie grzechotka i oglada bajke. Czyli zeby daja mu sie ostro we znaki. Nic dziwnego ze spac nie moze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vilia też wspólczuje Ci sytuacji w pracy, bo u mnie podobnie ... cholera az boje się tam jechać w przyszłym tyg, bo zona szefa chce ze mna porozmawiać :/ co do usg, nie wiem dlaczego mi je przeslali...pamiętam ze dolaczali do kartoteki, lekarz potrzebowal do badan...a dziś spojrzałam w skrzynke, myslalam, ze to wyniki badan, ale zdjęć się nie spodziewałam..no nic...musze je schować gleboko do szuflady i nie wracac do nich..chociaż to bardzo ciężkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy ropiejace oczko :( i przepisała nam pediatra antybiotyk do zakrapiania oczka :( nie zaleciła zadnego masazu ani nie stwierdziła zadnego zatkanego kanalika tylko moze ze to wirusowe. moje biedactwo strasznie łzawi i duzo tej ropki. mial ktos z was podobna sytuacje?? kiedy to moze ustapic ??? sorki za bledy ale mam adasia na rekach i pisze tylko jedna reka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora jak to trzeba masować?? nie chce robic czegos źle ;/ ucisnełam kacik oka i wyskoczyła ropa boje sie ze te kropelki nie pomoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika, jesli ma ropke to faktycznie to nie kanaliki. Raczej nie masuj. Ja jako dziecko mialam tak na tle alergicznym (az mi oczy sklejalo) i wtedy przemywala mi mama rumiankiem oczka ale nie wiem czy wy tak mozecie? Nie panikuj. Kropelki tak od razu nie pomoga. Trzeba czasu. Spokojnie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika, juz sama nie wiem co Ci doradzic. Jesli chodzi o masowanie to jednym palcem delikatnie masuj (tylko chwile) kącik oka od str noska. Tak jakbys masowala swoje zmeczone od kompa oczy. Mikus Love chyba cos kiedys mial z oczkiem. Poczekaj az Love sie odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie duzo ma i juz płacze jak tylko wacik widzi :( co tylko przemyje za chwile znów jest. dziekuje zora oki poczekam jeszcze na love. biedny trze oczko paluszkami pewnie go swedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to bez antybiotyku sie nie obeszlo zapalenie gardla ma i gdyby nie ten kaszel to by antybiotyku nie dostala. 100 na lekarstwa poszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia uspółczuje :/ u mnie nie wiem chyba gorzej tyle tej ropy jest :/ dzwoniłam do położnej i powiedziała ze to nie mogą byc zatkane kanaliki bo one sa tylko po porodzie, adaś płacze jak tylko mu się oczko dotyka biedak nie daje nawet oczka przemyć a tak się staram delikatna byc co przemyje za chwile znów chyba pójde za rada połoznej i poprosze o skierowanie do okulisty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika leki dla doroslych tez sa drogie wogole leki w Polsce sa drogie :/ Moja spi ale tak kaszle i tak mi jej zal ze wolalabym byc na jej miejscu by sie nie meczyla biedna :( Z tym oczkiem wybierz sie do okulisty bo to roznie bywa mojej kolezanki coreczce tak ropialo oczko ale nie pamietam co miala zrobione ze przeszlo. Mala od urodzenia cierpi na zacme na jednym oczku a jest mies starsza od mojej malej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amela2013
Dziewczyny, które oczekują na dzidzię trafiłam w sieci na ciekawy sklep z odzieżą ciążową i bielizną do karmienia www.sklep.brzuchatki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziękuje dziewczyny za życzenia. Mam doła, wczoraj pisze do mnie dziewczyna z pracy życzenia a potem tekst że " jeszcze miesiac mam odpoczynku" odpoczywam jak cholera- jestem niewyspana i ledwo żywa i jak wróce to musze wziasc takie same godziny pracy jak ta co jest za mnie czyli 2 razy na 7.30 odpisałam jej tylko, że zobaczymy, ale mnie wkurzyła ona mieszka pod pracą a ja mam 40 minut dojazdu,dzieci nie ma, jest w moim wieku, ma męża, o dziecko sie nie stara bo "chce czuć sie wolna" my mamy takie dni w tyg ze trzeba byc dluzej bo a to zebrania a to rpzmowy itd i wtedy ile pozniej sie przyjdzie tym lepiej bo sie siedzi i do 21, np od tej 7.30 :(( . Dziewczyny nie wiem co robić nikogo tu nie mam do opieki, w pracy pozabierali mi dodatkowe funkcje i kase za nadgodziny bo jestemw domu i moja sama pensja to na opiekunke tylko i moze na czesc paliwa by do pracy dotrzec, wiem ze moze to glupie ale nie umiem wyobrazic sobie ze ktos obcy dotyka mojego dziecka i sie nim zajmuje :( na wychowawczy nie chce bo z jedna pensja szkoda gadac :(. Musielismy kupic drugi samochod, oczywiscie kilkuletni abym mogla z synkiem gdziekplwiej jechac do przychodni, kupic chleb itd bo na tej wsi 4 km do sklepu i teraz od grudnia zyjemy na debecie i tak bedzie do lutego przynajmniej boi ubezpieczyc trzeba samochod :( ja mialam cytologie zrobic isc do endokrynologa- musze prywatnie bo z synkiem nie pojde, a sam nie zosranie w domu, noa teraz nie pojde bo kasa, bo rachunki, bo OC bo to bo tamto a o fryzjerze nie ma mowy :( Zostal mi miesiac, nie wiem co robic :( jeszcze od 2 tyg jestem chora :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś współczuje Ci dobrze wiem co to znaczy jak kasy brakuje... a ta koleżanka jest wredna ale uwierz mi że przyjdzie taki czas że i ona zapragnie dziecka i może być już za późno... nie wiem co Ci poradzić kurcze człowiek nie raz ma zawsze pod górke ale na szczęście dzieciaczki zdrowe i to najwazniejsze. Trzymaj sie jakoś :* U nas lepiej z antybiotykiem pomaga w nocy nawet oka nie mógł biedak otworzyć ale za to rano już lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Sory, że tak rzadko sie ozywam ale wiadomo praca , dziecko, dom na głowie. Na razie jakoś sobie daję rade ale jak teściowa wyjedzie to może być ciężko. Z oczkiem - jak boli to raczej nie kanalik - przynajmniej Mikiego nie bolało to zapchane oczko. Pewnie to coś poważniejszego. Spadam do domu bo czas pracy się skonczył. Pozdrawiam - odezwe sie pewnie za jakiś czas .... papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika, no widzisz? Jeszcze troche i zupełnie oczko bedzie zdrowe. Moj skarb odmawia siedzenia we wozku, lezaczku itd. Dzis o dziwo preferuje łóżeczko no i oczywiscie moje rece :P Pozwolilam mu sie dzis wyszalec na podłodze (mam panele i do tej pory rzadko przebywał na podlodze bo sa zimne i sliskie). Potem go wykąpalam a teraz bawi sie autkiem. Rozmawialam tak sobie z mężem i oboje stwierdzilismy ze maly za duzo oglada tv. A jak jest u was? Tv bez limitu czy jestescie bardziej konsekwentne ode mnie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja nie oglada bo nie lubi woli sie zabawic zabawkami :) jak sie zabawi to spokojnie godz wysiedzi sama sie bawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, u nas mała nie zainteresowana TV, woli przewracać gazety i wszędzie włazić. Jak u Was wyglądają noce, bo u nas od listopada co 1-2 noce płacz tak z godzinę. Ciągle jakieś zęby jej idą, końca nie widać, nieprzespała jeszcze ani jednej nocy, a właśnie minął 12 m-c. Agusii, koleżanka raczej nie miała nic złego na myśli, tak się wszystkim wydaje, że na macierzyńskim to się leży, tym bardziej jak się tego nie doświadczyło. A co do tego, że jesteś silna, to jak opisujesz swego M, to podobnie jak u mnie. Najlepiej nak wszystko na mojej głowie. Jeszcze jak człowiek nie pracuje to OK, ale jak i praca i w domu wszystko zrób, kup, to chyba trochę niesprawiedliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie synek jak leży na brzuszku lub bawi się zabawkami na kocyku to patrzy w TV ale czy ja wiem czy dużo czy mało? nam odbiera tylko 1 czasem 2 programy, mamy stary telewizor i brak mebli w salonie poza stołem i tym TV pewnie gdyby były bajki albo muzyczne kanały to by patrzył więcej :) Nika - dziękuje :) jest wredna bo to był początek wypowiedzi dalej nie miałam nerwów pisać, ona jest taka dla wszystkich, jest bardzo egoistyczna i ma mało empatii w sobie do wszystkich, trudno mi się z nią pracuje, a nie mam wyjścia, to dobra znajoma szefowej, przyjaciółka jednej z nich- choć przyjaciółką nie nazwałabym osoby, która obrabia jej tyłek ale ta nic o tym nie wie, a ja wychodzę pod byle pretekstem jak zaczyna. No nie ważne Nika- ja jak byłam mała, ale raczej wiek wczesnoszkolny tez mi czasem ropiało oko tak podczas snu i wtedy miałam diagnozę zapalenie spojówek, potem alergie, wiec może warto i do lekarza i do okulisty się przejść, tylko się nie stresuj, często dzieci coś z oczkami mają, a co coś wpadnie a to zatrze. moniaaa123- to współczuje Ci, że też tak masz, mój dziś wrócił wcześnie bo o 19.10 synek go usłyszał i nie chciał spać, wiec go zawołałam a ten był trochę zły bo właśnie podgrzewał sobie obiad który mu przygotowałam i nie zdążył zjeść, ale co tam dzięki temu ja zjadłam :P i mogłam dalej iść karmić i układać do snu Zorka- a to jaki!!! jak on może Ci takie rzeczy gadać, Ci faceci to czasem tak coś palną i odwalą ehh a gdzie reszta dziewczyn karolina, kwiatek itd co u Was, odezwijcie się!! Dziewczyny kiedyś tu był ten temat, dziś mi znajoma opowiada jakie to wspaniałe techniki są by zaplanować płeć- ona che dziewczynkę, synka już ma ma prawie 2 latka, co o tym myślicie, znacie jakie metody ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---monia123---, u nas nocki bywaja rozne. Maly niby przesypia je cale ale ostatnio czesto sie budzi. Raczej nie placze tylko marudzi przez sen. Domaga sie smoczka, przewiniecia, picia (no i pewnie dziąsła go bolą) ..zaraz po tym zasypia od razu no ale dla mnie meczacy jest taki przerywany sen i czasami trudno mi powtórnie zasnac. Nam wlasnie wychodzi 3 ząbek i przy jedzeniu maly czesto placze. Pomaga posmarowanie dziasel zelem pare minut przed jedzeniem a raz musialam podac mu lek przeciwbolowy bo widac bylo ze bardzo cierpi. Do tej pory pomagal sam smoczek a teraz wszystko idzie w ruch: gryzak, paluszki, zabawki a nawet zaczął podgryzac swoje lóżeczko :D Bardzo sie boje co bedzie gdy beda wychodzily tylne zęby - podobno najgorzej boli. ---Mąz sie dzis ,,postawil malemu'' i wieczorem wyłaczył mu tv, no i chyba cos w tym jest że za czesto oglada bo dzis zasnal nam w miare szybko. Rano daje mu mleko a on pijąc patrzy na wyłączony telewizor i woła yyyyy - to znaczy ze mam go włączyc. Spróbuje mu ograniczyc oglądanie bo za bardzo go przyzwyczailam do tv -ale czego człowiek nie zrobi dla odrobimy spokoju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana jak wam sobota mija? Ja zaraz wychodze do sklepu tylko kawe dopije, mala spi ale maz w domu to z nia zostanie. Ania ciagle ma kaszel w nocy tez kaszlala, glos prawie stracila i jak sie smieje to taki rechot zabki sie wydostaje. Milej soboty kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia ale z Ania już lepiej?? u nas z oczkiem już lepiej tylko troche ropki było rano... a teraz szukam i zastanawiam się gdzie na wakacje pojedziemy zakopane czy nad bałtyk... i szukam czegoś w miare taniego i w centrum tylko musze zdecydawać z m gdzie w góry czy nad morze... chce żeby adas choć na kilka dni gdzieś był co roku bo ja tego nie miałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ciagle kaszle ale goraczki nie ma i nie miala, glos tez ma zachrypniety czy jest poprawa nie widac. Antybiotyk dostaje wiec powinno byc lepiej. Maz dzis ma zamowic na allegro inhalator z tego co slyszalam dobra sprawa miec go w domu. Ja bym wybrala morze jodu sie maly by nawdychal a dobrze mu to zrobi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to dobrze ze z Anią lepiej. Jaki inhalator?? pochwal się zakupem, lekarz wam doradził z czego inchalacje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrop/masc
pulneo jest wycofane w krajach UE....tylko u nas i w Rumunii jest dostępny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inhalator chce kupic taki : http://allegro.pl/inhalator-philips-family-respironics-promocja-i2922582152.html Kolezanki z forum mi go polecily i moja szwagierka tez poleca inhalacje ogolnie czytalam i slyszalam ze to dobra metoda leczenia przeziebien, kataru itp nawet jak dziecko zdrowe a w mieszkaniu jest suche powietrze to od czasu do czasu dobrze uzyc inhalatora z sola fizjologiczna. Lekarze tez zalecaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×