Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

kobietki powiedzcie mi jaką macie normalną temperature pod pachą ? ja mam od ponad tygodnia 36,9 37,1 tylko ze 2 dni po owulce miałam jeden dzień 36,4 a tak to 37 cały czas i zastanawiam sie czy ta tempka jest normalna czy to może zaczynać sie jakieś przeziębienie , gin mi powiedziuał że na hsg musze być zdrowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane!przeprzaszam Was,ale nie mam czasu kurka by nawet dokładnie poczytać co u Was..:(...u mnie lepiej fizycznie,krwawień nie ma w końcu i od razu lepiej sie czuję.brzuch juz nie boli=czyli goi się wszystko:)w srodę na kontrolę do ginka.Psychicznie tez co raz lepiej(myślę..)w srode tez ide na rozmowe o pracę(jakies 14 godzin dziennie na raz)chyba,że na 2 razy da sie rozłozyć=zobaczymy.chyba jest mi to potrzebne=wtedy lepiej sie czuje psychicznie.i znów sie rozpisałam:(a,nawet nie przeczytałam co u Was...ale sorki naprawde zmęczona jestem. POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE KOBITKI:)MYSLAMI JESTEM Z WAMI! jak ogarne hatkę i męzusia obiadek skończę,postaram się odezwac jeszcze.BUZIACZKI DLA KAŻDEJ Z OSOBNA I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Misia:)🌼do pózniej mam nadzieję..:)mój Misiu zaraz z pracki wróci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silka Kochana to dobrze,że już lepiej...my też jesteśmy myslami z Toba :) :* Oluś zaakceptowałam Twoje zaproszenie :) A ja byłam dziś z synusiem po nowe okularki...ma wadę wzroku po mnie... Ja także mam nowe szkła i jakoś nie umię się przyzwyczaić do nowych.Troche oczy mnie bola.Mam nadzieje,że to minie echh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , ja już po wizycie. I lekarz powiedział ,że raczej dziewczynka!!!! ale na 100 % nie potwierdził , powiedział ,żeby się nie nastawiać no i nie wiem sama :( waży ok 530 gram to nie wiem czy dużo czy mało. Ale najważniejsze ,ze zdrowiutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MISIA a testujesz? mnie bola mocno piersi i brzuch jak na @ a mam jeszcze tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulegałka najwazniejsze,ze zdrowe:)Super:)Ja bym chciała miec parke,ale mi to obojetne byle zdrowe:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, strasznie dlugo mnie nie bylo nie mialam internetu ale nadrobilam wszystko. Ulegalka ciesze sie bardzo ze raczej dziewuszka, najwazniejsze ze zdrowe. u nas ok, dzisiaj zaczynamy 21tc malutki rosnie i coraz bardziej sie wierci. trzymam za Was kciuki, nie poddawajcie sie wszystkim sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia- oj,dopiero na kafe poszla moja wiadomosc do ciebie:) ulegalko- moze moze-wiesz w sumie blisko mieszkamy:) fajnie ,ze rosnie dzidzia-super ulegalko, ze zdrowe 🌼 Silka- 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patra- oj faktycznie dawno ci nie bylo,fajnie ,ze napisalas :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ULEGAŁKA=super=cieszę się!najważniejsze,że zdrowa dziecinka!:) PETRA=niech rośnie,rośnie synuś!zdrówka dla Was! Tez Was,chciała bym mieć na nk-fb...do naszejMychy pisałam moje dane,to moze jak bym wysłała jeszcze którejs kochane to byscie dały dalej...?jak miała by czas oczywiscie...bo z moim to kiepsko..:(dziekuję kochane ze wogóle myslicie o mnie:)bardzo mi miło!znów musze uciekac na jakis czas...ale pózniej postaram jeszcze być(i doczytać co naskrobałyscie)BUZIAKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulęgałka tylko się cieszyć! Najważniejsze,że zdrowe!!!! Patra także pozdrawiam :) Oczekujaca wysłałam Ci maila :) Misia cały czas trzymam kciuki :) !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki,sorki=nie chce dzis schizować i przedewszystkim Wam zawracac głowy.ALE!i chyba:)zajmę sie czymś miłym=czyli,chciała bym Was pozapraszać na nkj.czy fb:)TROSZKĘ ODSKOCZNI OD PROBLEMÓW NASZYCH ...I,już do KRZEWUSZKI wysłałam maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro mam extra wolne,ostatni dzień przed świętami-także jeszcze posiedzę i postaram sie wysłać dane do reszty dziewczynek=tylko musze poszukać troszke wstecz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszke Was poczytałam ale doszłam tylko do str.491...dalej wstecz nie dam rady,powoli oczy sie kleją...DOROTQ=JAK BOLA I SWĘDZĄ...czyli rosną!To,myslę chyba dobry znak:)wysłałam Tobie maila z moimi danymi:)CIAMISIA=Tobie też słonko:) BEZIKU I TEACHERKA,nie widzę namiarów do Was...a,co do temperatury to tez mam niska i cisnienie...ale u mnie to chyba od duzego umiaru krwi przez ost.czas.Oby nie anemia!u mnie okaze sie po srodowym badaniu krwi.tez zauwazyłam ostatnio drzenie rąk(lewej w sumie) i powieki lewejale lekarz powiedział,ze to niedobór magnezu i potasu.od miesiaca nie biorę folika i magnezu-lekarz zakazał przy leczeniu MTX(TA CHEMIĄ cholerna... ) ale koniec=było i mineło i juz nie wróci!:)TEACHERKA U CIEBIE hsg i reszta jak pisałas ok także SUPER!STOPKA KROPKA=NASTEPNYM RAZEM SIE UDA:)BEZIK I RESZTA DZIEWCZYNEK BĄDZCIE DZIELNE! CAŁY CZAS TRZYMAM KCIUKI ZA WSZYSTKIE I BEDE CZEKAĆ NA WASZE DWIE KRESECZKI!:)i dalej obserwować na zdjątkach Wasze pociechy!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEZIKU!!!nie załamuj sięczasami! cóz to 13!a uwierz,ze dla niektórych SZCZĘŚLIWY!:)TRZEBA BYC TWARDYM=MY KOBIETY JESTEŚMY SILNE!MUSIMY DĄZYĆ DO CELU!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×