Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

moim zdaniem to już owu miałaś...bo temp musi skoczyć minimum o 2 kreki :)u Ciebie skoczyła o 3:)no nic zobaczymy czy usg to potwierdzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Kurcze pędzę rano do pracy żeby się z Wami przywitać i zobaczyć co ciekawego napisałyście jak spałam:-) Fajnie że jesteście:-) U mnie już pachnie wiosną, co prawda popaduje jakiś mały deszczyk ale jest pięknie!!! Zapytanie czas rozpocząć:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratowniczka - jesli chodzi o temp, to witam w klubie:) Monisia - tylko wiesz, problem polega na tym, ze we wczesniejszych cyklach mialam temp powyzej 37 po owu. I przede wszystkim owu byla wczesniej. Zastanawiam sie czy to czasem nie castagnus mi tak namacil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholerka, wlasnie przeczytalam, ze castagnusa nie powinno sie brac jak hormony sa w porzadku, bo moze narobic wiecej szkod niz przyniesc korzysci. Ktoras z Was brala przy regularnych cyklach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alw wiecie co, wychodzi na to że mam wcześnie owulację bo dziś jest 9 dc, jakbym miała słuchac tego co piszą na testach ze jak mam cykl 26 dniowy to mam zaczynać robić testy 10 dc to mogłabym zrobić za późno. a coś mnie tknęło i zrobiłam we wtorek pierwszy i wczoraj te piękne dwie krechy!!!! od razu do mojego słoneczka zadzowniłam się pochwalić:-) Szampan się chłodzi, pracowity weekend go czeka:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa ja wyczytałam ze castaginusa nie można brac jak się bierze hormony..... bo wtedy może poważnie namieszać. Musisz się spytać lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa ja brałam:)tylko tyle ze do starań miałąm za wysoką prolaktyne..i mi pomógł:)wydłużył faze lutealna:)a ja ci powiem że po owo 37 temp to ja mam rzadka...max to 36,9:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholerka, to jak bede dzisiaj, to jak lekarz bedzie normalny (bo to jakis obcy, tylko do usg) to podpytam o tego castagnusa. Najwyzej przerwe po 1 op.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratowniczka , ja codziennie ćwiczyłam na siłowni i sama ustaliłam sobie dietę , od lutego do maja spadłam z praie 44 na 36 rozmiar teraz mam prawie 38 i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia, teraz juz nie pamietam, jak bede w pracy to Ci napisze. Ale byla w normie. Castagnusa wzielam po tym feralnym 21dniowym bezowulacyjnym cyklu. I teraz sie boje, ze zle zrobilam. Chociaz endokrynolog kazala mojej kolezance kupic castagnusa mimo, ze prolaktyne miala w normie. Wszystko przez jej rozdraznienie i spore PMSy. Powiedziala, ze na pewno nie zaszkodzi. Pogubilam sie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mozesz napisac mniej wiecej co jadlas?? ..ja tak pragne dziecka..ale wg niego jestem na nie za gruba...:( i znow zlapalam ciezkiego dola:((((( ehhh..szkoda słow odezwe sie jak minie..nie chce nikomu psuc humoru..buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratowniczka Wykluczyłam pieczywo i ziemniaki - i to najwięcej pomogło jadłam surówki ( na szczęscie była wiosna) i do tego gotowaną pierś kurczaka, indyka. Ratowniczko kochana uszy do góry wiosna idzie będzie dobrze, a tu bądź nawet jak masz doła od tego jesteśmy, żeby Cię "przytulić"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia, ja mialam 16,86. Wiec z tego co mowisz, tez delikatnie za wysoka. Progesteron 20,68. Ratowniczka, ja stosuje diete MŻ, ale malo mi ona daje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim staraczkom. Sublima, a czym zastąpiłaś pieczywo? wiadomo ziemniakow mozna nie jeść, facetowi podać obiad z ziemniakami a my tylko sałatka plus mięsko, ale jak z pieczywem? próbowałam jesc z wasą ale nie smakowało wase wole chrupać samą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śniadania nie jadam więc kawa:-) do pracy brałam miskę - dosłownie sałatki, coś zielonego (sałata , kapusta pekińska, ogórek, pomidor, cebula czerwona - w sosie winegret z oliwą z oliwek, do tego plasterki wędliny chudej np. z indyka. na obiad filet z kurczaka gotowany w ziołach i trochę ryżu. czasem robiłam sałatkę z pokrojonym kurczakiem. i wsio:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima dziękuje. A ja tak bardzo lubie polską kuchnie ze schaboszczakiem, ziemniakami i kapustą. Trzeba będzie się przestawić na inne smaki, nie ma co rozpaczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dużo dały treningi. dwa razy w tygodniu aerobik i codziennie jedna godzina na biezni - sama sobie ustawiałam cykl ćwiczeń. czasem wymiennie z aerobikiem brałam rowery - to dopiero wykańcza!!!!! potem jak schudłam zostawiłam sobie rowery. a najciekawsze jest to ze nie widziałam wogóle tego spadku wagi. dopiero jak zmieniałam garderobę na wiosenną zauważyłam ze nie mam co na siebie włożyć, bo wszystko wisi:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
malinowa1986 no jak na marzec ciepło.A na święta ma byc 20 i nawet 24 stopni.A w maju 28 tak pisało a czy się sprawdzi niewiadomo. ratowniczka ja się obudziłam przed 7 się zachciało siusiu i myślałam że usnę ale gdzie tam się męczę.Jak mi się spac chce a mały nie daje skrzeczy.Pewnie następne zęby będą wychodzic.Się strasznie ślini. A u mnie słoneczka nie ma.Już bynajmniej od 3 dni.Pochmurno teraz jeszcze wieje.Pogoda chyba jesienna.Temp dzisiaj 36,9. I przyjechali niedawno goście.Później przeczytam i spróbuję odpisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×