Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
gugajnaa

zdrowy styl życia

Polecane posty

Tez podczytuje to forum i nawet mam tam swoje konto ;) Dzisiaj 45 min power walk, 15 min rowerek, rozciąganie. Na kolacje (o 19) mam salatke z feta, kurczakiem i warzywami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mnie połamało w kręgosłupie w poniedziałek :( wczoraj byłam cały dzień u siostry bo nie byłam w stanie opiekować się małą :O dziś nie jest dużo lepiej, ale zostaję w domu Brak ruchu + koniec postu nie sprzyja moim planom :O myślę, że jeszcze kilka dni bez ćwiczeń spaceruję tylko ale w wolnym tempie od dziś zapisuje wszystko co jem hej szczupłe ciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, dostałam cynk o topiku, miałam nie zagladać ale nie wytrzymałam :-) skoro "zlatują się harpie z topiku Kawy" to ja też do klubu należę gugajno - my się nie znamy, podczytywałam Cię w 2009r. kiedy prowadziłam swoją walkę, byłaś moją motywacją :-) Joasia, Binga i Karolina - jak zawsze trzymam za was kciuki :-) a wszystkim dziewczynom życzę POWODZENIA. Joasiu, ta pomarańcza to jakiś fanatyk, skoro zadała sobie tyle trudu żeby odszukać i wkleić twój wpis sprzed lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki, no lepszej niespodzianki sobie wymarzyc nie moglam. Napisz, co tam u Ciebie, jak tam trzymanie wagi, ciezko, czy luz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki OMG ja motywacją????? Dzięki, może wtedy tak... a teraz sama widzisz bardzo się cieszę, że "Harpie" się zlatują :D i gratuluję Ci że się trzymasz!!!!!!!! 🌻 ja po kulawym spacerze ale ponad 2h dziś na 18:30 idę do neurologa ładnie się trzymam ale do wieczora daleko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po cwiczeniach, dzisiaj byl czas na silowe, rozgrzewka rowerek 10 min i na zakonczenie rozciaganie :) Ale jestem zmeczona, masakra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super Karola :D ja dziś ładnie, piszę na Twoim linku ile kcal ważę wszystko i wracam powoli na dobre tory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam chodzę do odchudzającej wróżki leczy mnie kukułkami, krówkami czekoladą mleczna z orzechami a nawet kostkami cukru , potem mnie siodła ja zostaję na go i galopujemy po rondzie zgrupowania AK a potem na wiejską ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laski! :) Dla osób które daaawno nie ćwiczyły polecam ćwiczenia z Cindy Crawford z kasety New Dimension: http://www.youtube.com/watch?v=jMY7b2iIuW0 - 10 minutowy naprawdę leciutki trening z paroma brzuszkami, przysiadami i wykrokami http://www.youtube.com/watch?v=1tlg7cAo3DU - 15 minutowe ćwiczenia te co wyżej plus lekkie cardio i pompki Ja od nich zaczynałam :) Najpierw 1, potem 2, a jak już miałam lepszą formę, to robiłam oba - prawie 30 min całkiem niezłego treningu ;) Powoli, powoli i kondycja się polepszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczorajszy dzień ładny 1800kcal, spacer 2h oby tak dalej a jak mnie wreszcie puści ból to zaczynam ćwiczyć ale dziś jest lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ale cicho sie tu zrobilo, mam nadzieje, ze cwiczycie tak ostro :D Na dzisiaj nowy plan - rowerek + cwiczenia z serii 30 day shred z Jillian Miachels.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _kachna_
Dziewczyny, pijcie chlorofil z dużą ilością niegazowanej wody i kilka razy dziennie, to naprawdę jest niezłe. Kupiłam sobie Phytolife i zużywam powoli (jedna butla starcza na ok. 2 miesiace). Jem zdecydowanie mniej, bo mi się nie chce. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Szczerze polecam Brazil Butt Lift! Te ćwiczenia mnie wykańczają! A myślałam, że mam dobra kondycję ;) Widać może i mam, ale za to moja doopencja już nie :D Pot się ze mnie lał, jak w saunie! Naprawdę BBL daje ostro w tyłek! ;) _kachna_ W moim przypadku jedzenie mniej nic nie da, bo ja ogólnie jadam mało! Tylko co z tego, skoro to jakość jest ważniejsza od ilości! ;) Trzeba jeść zdrowo, produkty jak najmniej przetworzone, odpowiednie proporcję białko/węglowodany/tłuszcze i będzie dobrze! Zresztą wystarczy przypatrzyć się polskiej kuchni: jemy bardzo mało białka! U mnie w domu mama zawsze gotowała makarony, ziemniaki, zagęszczane mąką sosy, do wszystkiego dawało się jasne pieczywo, itp. A białko? Chyba tylko w postaci twarogu w pierogach ruskich :D A potem wyrosłam taka pulchna, że to geny niby ;) W drugą stronę też nie należy przesadzać, bo nadmiarem białka można zrobić sobie krzywdę! Tak samo jak niedoborem węgli - w końcu to węglowodany dają nam energię ;) Dlatego nie jestem zwolenniczką żadnych ekstremalnych diet! :) Uff, rozpisałam się! Buziaczki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kulawy spacer z odrobiną truchtu zaliczony jestem po obiedzie nadal pilnuję i jakości i kalorii też nie tnę kalorii bo u mnie to daje tylko i wyłącznie efekt tycia w rezultacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro się pomierzę minął 2 miechy odkąd zaczęłam coś robić szkoda, ze zmarnowałam 1,5 tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak... okaże się, że 1,5 tygodnia zniweczyło 2 miechy :O no ale widziały gały co do gęby wkładały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha :D Ja mysle, ze jednak to nie tak, ze te 1,5 tygodnia wszystko zniweczy, po prostu mniej spadnie i tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ileż może boleć kręgosłup? kuźwa no chyba znowu muszę iść do kręgarza za 250zł... ciekawe skąd brać ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szczęście nie mam diety, wiec nie muszę się takowej trzymać! :P Ale ćwiczę za to ostro! Wczoraj miałam rest day w Brazil Butt Lift, to zrobiłam sobie ćwiczenia z Cindy Crawford. Dziś znów BBL, wiec jutro czekają mnie zakwasy!:D gugajnaa, współczuje! To coś poważnego z tym kręgosłupem? Ja odkąd ćwiczę pozbyłam się bólów pleców, a miałam z nimi duży problem - siedzący tryb życia, praca przy komputerze, itp. Może odpowiednie ćwiczenia pomogą? http://fitness.wp.pl/fitness/na-sportowo/art163,cwiczenia-na-bole-kregoslupa.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze mnie za słowka nie łapać :P Każdy wie o co chodzi :D Dzisiaj jakos długo mi zeszło na cwiczeniach, zaczelam robic juz po 4 serie, i razem z rozgrzewka i rozciaganiem na koniec pyklo 1,5 h . Chyba tempo musze zmienic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sczupłe ciało u mnie zaczęło się to 16 lat temu na woodstok :O tak przeziębiłam korzonki, odnawiało mi się co rok, dwa potem zaczęło się odzywać przy ciężkiej pracy fizycznej i przy pracy w ogrodzie wiadomo jaka jest u nas służba zdrowia wszystko prywatnie i robiłam tylko to na co pozwalał portfel czyli ciepłe okłady, masaże, maści rozgrzewające i gimnastyka izometryczna w ostateczności trafiałam na pogotowie i do domu w 2010 jak zaniemogłam totalnie pojechałam do neurologa i mnie nastawił od tamtej pory ćwiczę z jego zaleceń ale mówił, że się odnowi bez rehabilitacji no i się odnowiło w poniedziałek znów jadę do niego, znowu mnie nastawi i tyle ale idę też państwowo do rodzinnego po skierowanie do neurologa a od niego po skierowanie na rehabilitację będę czekać miesiące, ale to nic w porównaniu do tego ile mogę mieć jeszcze przed sobą lat życia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale cisza wczoraj byliśmy u mamy i niestety moja siostra zepsuła mi humor dokumentnie no ale olać, dziś już jestem ponad to :) pomierzyłam się, mam tylko -13 cm od 20 lutego no ale od świąt kuleję jak macie gorszy czas to piszcie, może się razem z tego wyciągniemy! dziś sobie zrobiłam sok warzywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Nie podoba mi sie ta cisza, mam nadzieje, ze wszystko z Wami ok. Ja za tydzien jade nad morze, stwierdzilam, ze hantle biore ze soba, bo jak mi wypadna 2 treningi z rozpiski to moze byc kiepsko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×