Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

te kwestie to mamy już omówione od dawna :-) co tam jesz ciekawego dzisiaj na kolację, bo bym coś zjadła ale nie wiem co i nie chce mi się iść zrobić ...te spanie mnie rozleniwiło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jem tę mysz upolowaną :D żatruję, jeszcze nie wiem.Pewnie kanapki z serem i szynką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa,nawet jak jakiś kolega do mnie wpadnie to on spierdala po cichu na góre do pokoju oglądać TV :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj jest deficyt dziewczyn,jest ich po prostu mało a z tych,które są ,żadna nawet nie jest godna żeby dostać zaproszenie do mojego skromnego pokoju :p hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymagania: przyzwoity wygląd miły,ciepły,bezkonfliktowy charakter brak kurewskiej "kariery" to dużoooo? Chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba sam lepiej wiem czy przesadzam :p zresztą huj z tym.To jak to jest z tymi papierosami? Palisz czy nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli pale to maks 3 papierosy dziennie ale to tak 2dni pale tydzeń nie pale , tak w kratkę :D to jest mój sekret więc nikomu nie mów,bo jeszcze znajdą skrytkę nie powołane ręce :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tak,że na trzezwo mogę i miesiąc nie palić ale jak już się napiję to w 4 godziny wypalam paczkę.Więc u mnie albo wszystko(picie i palenie) albo nic :D chociaż nie powiem bo od czasu do czasu zapalę sobie fajke na trzezwo ale to sporadycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużo paczka, ja tyle wypalałam w 2dni ale jak nie było nikogo w chałupie to był pewien luz :p dobra muszę zapytać bo oszaleję z ciekawości :D czy ja bym dostała zaproszenie do twojego zacnego pokoju ?? :D :D tylko szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybka-też tak czasami mam jak cały dom wolny to siedzę i cały czas palę. Ale już mnie tak nie ciągnie jak kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Technologia nawala, wchodzę, a tam was nie ma, a mieliśmy bić rekord najdłuższego tematu XD komp mi padł dlatego mnie urwało z tematu, sorry za błędy ale mam małe literki w TV. U mnie jakoś leci, powiedzmy że średnio trochę zalatany byłem no i jestem, ale mniej teraz hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×