Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inka081

Mamy dzieci urodzonych w październiku 2012 :)

Polecane posty

Gość nnnnnnwwwwwwwww
majka. ty projektujesz ale na kafeteri:D czytalas swoje posty???i ty masz studia??? chyba nawet 8 klas podstawowej nie ukonczylas, chyba za duzo na seriale patrzysz i cos pomieszalo ci sie w tym pustym saganie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....... DATA URODZ....... IMIĘ..........WAGA........DŁ.......RP reniaaa22.......09.10.........Adaś............3650g..... ..54 cm......sn inka081..........10.10 ........Albert.......... 3280 g......56 cm.......sn Mama Pazdziernikowa..10.10..Olga.......2490 g.......52 cm........cc .miszka...........11.10.........Pola..............3220g.. ......57cm.......sn Majka............14.10........Aleksandra..... 3800g.......58 cm ......sn kasssia___.....18.10........Viktoria........3010g........ 53 cm........cc katka654.......23.10........Olek.............44 30g Fiolcia87........24.10....Wiktor...............3550g Kapijonka.......30.10.......Zuzka...........330 0g.......54cm..........cc lolipop30........31.10.......Tymoteusz......395 0g ......57 cm.......sn uznajcie że mnie tu nie było narazie i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadna nowość
no prosze jaka fochmenka,raptem jeden post napisała i wielce obrazona ze nikt nie odpisuje buahaha , mam nadzieje dziewczyny ze nie zdążyłyście jej podać tego maila bo chyba byłby problem z ta pania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co nie masz sie odwagi podpisac !!!!!!!!!!!!!! a pozatym nie pisałam jeden raz !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reniaaa22 dzieki ze pytasz ale to juz nie wazne , i nie mam zamiaru was obrazac ani nic z tych rzeczy powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do żadna nowość nawet nie masz odwagi sie podpisac tak jak piszesz na forum, tak mi sie wydaje ze ty tez obrazasz Majke , współczuje ci bo to tylko zazdrosc ,zazdrosc i jeszcze raz zazdrosc a w rzeczywistosci to fajnie sobie z nia piszesz pod innym psełdo trzymaj się ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo widzę, że już się zaczyna... focha nie ma co strzelać, bo dużo tu się robi dziewczyn, postów sporo to umyka wiele. Mi też nikt czasem nie odpisuje i się nie obrażam. Ja też jestem zmęczona i nie zauważam wszystkiego. Coś mi się zdaje, że za jakiś czas i tak będzie nowa skrzynka... Trzeba miesięcy, żeby się tu dziewczyny wyklarowały - które zostają, z którymi czujemy się dobrze. Majka - Ty się tak nie przejmuj wyglądem. Dziecko urodziłaś w końcu. Dojdziesz do siebie, czasu trzeba. a chusty to miękkie najlepiej - dla takich maluchów mogą być elastyczne, bo łatwiej dociągnąć, ale ja od razu polecam tkaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justi nie wiem czy na drugim forum październikówek jesteś, ale tam zawsze możesz dołączyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohoh widze ze tu sie gorąco robi to ja tez strzelam focha bo mi nie odpisalyscie na post na 2 stronie hehe dziewczyny mam propozycje zeby nie podawac kazdej nowej dziewczynie ktora dolączy od razu hasła do maila, narazie zna je nasze scisłe grono ,a reszta dziewczyn które chcą dołączyć niech troszkę popiszą i dopiero razem ustalimy ze mozna dac hasło, bo nigdy nic nie wiadomo, są tam nasze prywatne zdjecia, opisy itd co wy na to??????????? mama pazdziernikowa ale o jakie nosidełko chodzi? fotelik czy takie na szelkach ?? majaq wowo jestes sliczna i sliczna jest Ola :) pozniej napisze wiecej bo ssak sie obudzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSSSSSSSSSEEEEEEEE
majka jak tam firma?:Dczy ogladasz nastepny odcinek serialu zeby cos napisac na forum:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSSSSSSSSSEEEEEEEE
V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graga007*
hej kobitki nie stresujcie sie tak pomaranczowymi:) kroras pisala ze ma ksiazke jezyk niemowlat w pdf, moglabym prosic na maila bo szukalam na necie ale znalezc nie umiem:) tez jestem mama pazdzirnikowa,ale pisze na drugim temacie:) moj mail ardelka24@gmail.com dzieki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie az tu wrze :P ech.....nie ma co sie denerwoac ze ktos nie odpisal na posta a wredna pomaranczke proponuję ignorowac :) Kapijonka fajne te cwiczenia, pompki mnie wykonczyly i to ost cwiczenie na brzuch ciezko mi szlo bo juz nie mialam sily, ale fajnie fajnie dzis sie cala pomierze i ciekawa jestem czy beda jakies efekty Mama pazdziernikowa nosidelka sa rozne rozniaste ergonomiczne, dopasowujace sie do dziecka i usztywniane, a nawet znalazlam polaczenie chusty z nosidelkiem czyli cos co sie zwie mai tai, wszystko zalezy od tego na co sie zdecydujesz, ale mnie sie wydaje ze dziecko powinno umiec sztywno trzymac glowke, no chyba ze kupisz takie z wkladką ją podtrzymującą :) tego jest tyle do wyboru ze naprawde ciezko sie na cos zdeydowac przynajmniej mi Inka wczoraj to przegielismy z tymi wizytami, zdecydowanie za duzo bylo na jeden raz, na szczescie takie okazje nie zdarzaja sie za czesto :) graga ja mam te ksiazke to wysle ci pozniej na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolipop ja też mogę prosić o książkę na e-mail:)? animart@vp.pl A co do nosiedłka to ja mam jakieś, dostałam w prezencie tylko nie wiem gdzie jest i nie mogę się zebrać żeby go poszukać. Ale skoro mówisz że dziecko powinno trzymać sztywno główkę to chyba za wcześnie u mnie bo moja mała jest jeszcze niezbyt stabilna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do SSSSSSSSSSEEEEEEEE
SSSSSSSSSSEEEEEEEE po co to piszesz, Majka i tak nie czyta postów ha ha i pewnie Ci nie odpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! :) Jak tam dzień mija? :). Ja mam teściową na chacie ;) justi, ja staram się chociaż krótko każdemu odpisać na pytanie, ale też mi się zdarza coś przegapić, czasem po wysłaniu posta sobie przypomnę, ale np. muszę iść do małego i później już mi wylatuje z głowy... katka, dobry pomysł z tym nie podawaniem od razu maila. mama październikowa, teraz prawie wszystko jest od razu od wieku +0, w sensie takie różne sprzęty typu leżaczki, maty, nosidełka...ale ja mam takie swoje widzimisie i takiego malucha tuż po urodzeniu bym do leżaczka nie wsadziła, teraz już ma prawie 3,5 miesiąca, a nadal jestem sceptyczna, w sumie fajna sprawa z praktycznego punktu widzenia, ale staram się malucha dłużej niż godzinę dziennie w tym nie trzymać, obawiam się o jego kręgosłup. Ja się już zdecydowałam na chustę, w tym tygodniu zamawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są różne wiązania chust, więc dla nietrzymających główki też coś się znajdzie. lilipop wyslij na wspolnego maila tą książke, co...? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka:)
Hej. Mogę dołączyć? Jestem tu, bo forum poleciła mi Majka- jesteśmy rodziną. Mój synek jest z 14 października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka:)
Proszę nie obrażać Majki ona jest naprawdę świetną kobietą. Można jej ufać. Świetnie dogaduje się praktycznie ze wszystkimi. Jej super szefową, matką i żoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolipop wyślij mi te książkę na maila. Napisz mi wasz wspolny adres to tam napisze do was i wtedy wyslesz mi ja, bo nie chce podawac adresu na forum. Chce ja poczytać i zobaczyć co tam ciekawego jest napisane. Moja koleżanka nie dawała sobie rady ze swoją 5 miesięczna córka, cały czas siedziała jej na piersi, była strasznie niespokojna jej mała. A teraz jak przeczytała ta książkę i wprowadziła kilka rzeczy to jest o wiele lepiej. Ja ze swoją nie mam większych problemów, ale poczytać nie zaszkodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka - witamy :-) i strzelam, ale Wszystkiego Najlepszego z okazji imienin :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Któraś pytała o moje nosidelko. Ja mam takie na szelkach, noszony na przodzie i niby może być długo używane, do roku chyba. Nie za wiele o nim mogę powiedzieć, bo uzywalam tylko 2 razy, wiecej nie miałam potrzeby. Nie wiem jakby się sprawdziło przy częstszym używaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka:)
Hehe. Dziękuje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×