Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaolivka

Ćwiczę, kto ze mną???

Polecane posty

Gość malena =-=
sorry za duble, najpier wcielo posta , a potem ,,zwrocilio'' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Girl*with* skipping-rope
Zielonaolivko a moze jestes przed okresem? Wszystkie widzialysmy Twoje zdj - efekty super ! Wiec tymi kg ktore sie przyplataly nie musisz sie przejmowac :) Mam okrutne zakwasy - na steper dzis nie wejde :( Sprobuje ogarnac jakies cwiczenia albo zumbe na xboxie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki laski, to motywuje. Lepsza duza pupa ale jedrna, cwiczenia to podstawa. Jako motywacje dla was dodam ze mam 39 lat, mam nadzieje ,ze to was nie odstraszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malena mamy teraz podobne figury - wymiary tylko ja bez miesni hehe Wstawie fotki jak osiagne 1 cel - powinnam miec juz figure zblizona do Twojej,ale to tak w przyszlym miesiacu ;) jeszcze trzese sie jak galareta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malena tak jestem raczej drobnej budowy nie wysoka, choć zawsze miałam pulchniejszy krągły tyłek i większe uda jak to Gruszka ;) w mojej figurze nie podoba mi się tylko ten po ciążowy brzuch i jeszcze z ud by mogły spaść 2cm ale ogólnie jest ok nie muszę nosić rozmiaru S żeby czuć się dobrze :) Też uważam że tyłeczek masz na swoim miejscu super! jak dla mnie twoja figura jest bez zarzutu :) no i widać że dbasz o ciało, ćwiczenia działają :) zazdroszczę brzuszka, aha i nie powiedziałabym że wyglądasz na swoje 39lat raczej na 29 albo i mniej ;) Girl no właśnie nie jestem przed okresem może przesadziłam ostatnio z soleniem albo od tabletek anty, trudno powiedzieć bo dawno tak nie miałam żeby mi się woda zatrzymywała a zwykle przed okresem jak coś, nie przejmuję się bo wiem że to tylko woda :) Współczuję Ci zakwasów ale za dwa dni nic już nie powinnaś czuć, czekamy na fotki! Wypiję zieloną herbatę i czas poćwiczyć z Jillian, byłam już na spacerze prawie godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malena =-=
Hej, nie moge sie do cwiczen zebrac, ale zawsze dzien po basenie tak mam. Chociaz brzuch zrobie, z Tracy to 7 min tylko :) Zielona, nie wiem skad te kilogramy, nie wygladasz nawet na 61 :) Tu fotka z wakacji- 5 kg mniej wazylam, tzn 57 kg- mam nadzieje ze chociaz 58 do lata bedzie :) http://wrzucacz.pl/file/7671362659600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjopejka123
hej kobitki:) Witam sie dopiero teraz...ale tak jak myślałam..wiosna i od razu więcej roboty sie zrobiło:( Każdy czegoś chce!!! Wczoraj wróciłam z całą teczką papierków do domu...ale tak jak postanowiłam poleciałam na fitness:)takie zakwasy mam dzisiaj...chyba źle się rozciągnęłam.... A dzisiaj tez..po pracy lecę jeszcze parę podpisów pozbierać..a na 18 na zumbę - mam nadzieję, że się wyrobi9ę:):)Już nie mogę się doczekać...ćwiczenia to jednak odprężają:)Tylko wyglądam już jak śmierć..z worami pod oczami..ehhh i słońca brak:( marudzenie mnie coś naszło dzisiaj:) Trzymajcie się ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po spacerku z malym i po Jillian;) ale cieklo ze mnie na maksa! uuu...potrzebowalam tego czuje sie megaaaaa lepiej;*** jeszcze wieczorem sobie zumbe potancze i bd ok;* ale Zielona Ty jestes szczuplutka! brzuszka pozazdroscic tylko! ja mam okropny ;( ! Twoj jest mega jedrny ! Malena aTy to dopiero Laseczka jestes;) Kasjopejka - ważne ze sie nie poddajesz! mimo ze nie masz juz mocy to jeszcze po pracy idziesz cwiczyc ! jak tylko slonko wyjdzie to nam buzie nabiora kolorku;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się nie mogłam zebrać do ćwiczeń jak siadłam z tą herbatą na kanapie tak nie chciało mi się ruszyć ;) ale ja sobie zawsze myślę tak jest np. godz 14 o 14:40 będzie po wszystkim a jak tak będę siedzieć bezczynnie to czas leci a mi cm nie ubywa :) Jak zawsze Killer z Jillian dał mi wycisk uwielbiam widok mokrych ciuchów po treningu :) wiem wtedy że dałam z siebie wszystko i spaliłam sporo kalorii a dzisiaj przed treningiem zjadłam kilka ciastek do herbaty więc musiałam się postarać ;) kasjopejka dajesz radę jest ok :) mania naprawdę nie ma czego zazdrościć z brzucha jestem najbardziej nie zadowolona bo mi wystaje ze spodni, jedynie boczków się pozbyłam ale fakt ciało ujędrnione od ćwiczeń galarety już nie ma na szczęście ;) może ty też się pokażesz? Malena ja już zeszłam niedawno z wagi do 5tki z przodu ale jak zaczęłam regularnie ćwiczyć to mi poszła w górę bo nabrałam trochę mięśni dlatego nie ma co się sugerować zawsze wagą bo obwody najważniejsze ;) Powiem Ci że nie widzę wielkiej różnicy między tymi zdjęciami a ty piszesz że aż 5kg różnicy jest! na obu wyglądasz świetnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malena =-=
Wsunelam pyszna kolacje- salatke cesarska- na deser zrobilam sobie bezkofeinowa kawe z cynamonem i 3 migdaly (3!) , poczytalam was i sie do cwiczen zmotywowalam :) Jak Kasjopejka po pracy moze, to ja tez ! Zrobie ramiona i stepper chociaz z 15 min. Dzieki za mile slowa i ..faktycznie tych 2 cm roznicy w obwodzach to za bardzo nie widac. O co ja walcze, heh No ale ubrania mowia co innego, nie wlaza na tylek po prostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena ***
dziendoberek :) Macie moze jakies fajne linki do Zumby? Przymulam po sniadaniu, chyba czas na kawe..a potem cwiczenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dzisiaj świętujemy nasz dzień :) Też mam ochotę spróbować Zumbe ale trzeba poszukać coś fajnego, kiedyś Mania podawała link do takiego kolesia od Zumby. Ja chyba dzisiaj tylko pokręcę na hula hop 30min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena ***
Moja trenerka od aqua-aerobiku ostatnio byla w szortach i sie nie moglam napatrzec jakie ma szczuple, umiesnione nogi, zero cellulitu, jak 17 jakas, a skonczyla 40 lat, szok! Zapytam ja ile cwiczy i czy diete jakas trzyma. Spodobala mi sie perska zumba- http://www.youtube.com/watch?v=4O1M8P21kmE Kasjopejka, kupilam suszona roze- owoce, zalalm wrzatkiem i smaku to nie ma, wiec te rozmoczone owoce zjadlam. Jak Ty to stosujesz? Za to zielona rooibos ( tak, zielona) pyszna , dodatki jakies ma pachnace, kwiatki , truskawki, mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski :) Zumbe mam na xboxie-fajne sprawa bo korygujesz sobie ruchy-nie mozna oszukiwac bo czujnik ruchu Cie nie lapie i nie zalicza Propo herbat - kupilam czerwona z platkami rozy z bio aciv i znalazlam kawe! Slimming coffe - hmm kupilam :) wypilam 2 razy i na mnie dziala przeczyszczajaco- jak kazda kawa parzona ale jest slabiutka Swietujcie dzis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeszukałam YT i nic mi się nie spodobało szczególnie, same krótkie filmiki kilka dłuższych ale to nie to ;) Malena ten link który podałaś to chyba jedyna fajna Zumba trwa te 30min i dobrze widać jak ćwiczyć. Ja teraz przeglądam Chomika i tam jest dużo :) tylko trzeba zapłacić za filmik 2,50 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malena =-=
Dorzuce jeszcze trzy grosze w sprawie zelaza, bo nawet nie wiedzalam ,ze np cynamon jest jego zrodlem. http://blog-medyczny.pl/zelazo-we-krwi/ cyt; ,,zioła bogate w żelazo. Należą do nich między innymi: pokrzywa zwyczajna, mięta, pietruszka, kminek, cynamon, tymianek, mniszek. A roza tez polecana przy anemii. I rooibos i honey bush- te to pyszne przynajmniej sa :) Do zumby gotowe, start :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjopejka123
Hej dziewczyny:) Wszystkiego co najlepsze z okazji dzisiejszego święta:) No ja wczoraj pozumbowałam - wróciłam z pracy o 17 a na 18 leciałam na zumbę:)Dałam radę..wróciłam do domu i padłam jak mops:) A w niedziele - kolejny maraton zumby!!!Tylko tym razem kupię jakieś banany..albo coś, żeby mnie tak po tych 3 godzinach nie muliło jak ostatnio:)Wolałabym coś zdrowego - niż np batony czekoladowe - jak to polecała jedna instruktorka. Banany będą dobre? A no i powiem Wam, że wlazłam dzisiaj w spódnicę, spod której jeszcze ostatnio się wylewało - a dzisiaj - genialnie leży - czyli mimo braku spadku wagi - jest dobrze:) Fakt - herbatka z dzikiej róży jest bez smaku - no ale piję...cóż zrobię:) Chociaż wolę z owocu głogu:)Polecam bo na prawdę jest niezła:) Pozdrawiam Was serdecznie i miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malena właśnie o tego kolesia mi chodziło od Zumby też jest ok, dobra ściągam te dwa filmiki z YT i będę próbować może dzisiaj albo w przyszłym tygodniu ;) Kasjopejka weź sobie banany i batony musli też ponoć dobre po wysiłku. Jak ty dajesz radę aż 3 godz szaleć? ja to godzina ćwiczeń góra więcej nie dam rady jak jest cardio. Gratuluję spadku obwodów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Podczytuję Was od jakiegoś czasu i stwierdziłam, że ten wątek i atmosfera na nim panująca to coś dla mnie :) czy mogę się dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak więc :) natura nie obdarzyła mnie zbyt hojnie wzrostem -160 cm jednak próbuje mi to zrekompensować obwodami ud, bioder i łydek.:P jestem standardową gruszką więc na talię w porównaniu do całej reszty nie narzekam.... aż tak bardzo. ;) nie jestem osobą grubą jednak nigdy nie lubiłam sportu. Od szkoly podstawowej załatwiałam sobie zwolnienia z wfu i teraz w wieku 24 lat mam ciało 50 letniej baby ( zaniedbanej bo moja mama w wieku 60 lat ma bardziej zbite cialo niż ja;/) dlatego proszę Was o pomoc i ukierunkowanie mnie od czego powinnam zacząć? jak często? nie moge się znów zniechęcić bo nie chodzi tu o fanaberie lecz kwestie wyglądu stosownego do wieku ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do moich ćwiczen napewno dołączę rowerek stacjonarny ponieważ dostałam go na imieniny :) a przez pół roku służyl mi jako wieszak i podstawka pod kubek. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjopejka123
Dzięki Olivka:) A powiem Ci, że dla mnie zumba to przede wszystkim dobra zabawa, fakt, że po godzinie spocona jestem jak mysz i bluzkę można wykręcać:) ale przy niektórych układach czujesz sie normalnie jak na parkiecie:)Fajne rytmy:) Porcelanowa - witamy:) Powiem Wam, że wkurzyłam się dzisiaj na moich Panów w pracy:) Pracuję w firmie gdzie jestem jedyną kobietą...zajmuję się ogólnie pojęta administracją - firma jest budowlana - więc Panowie - pracują fizycznie:) Przyszedł szef dzisiaj i pyta - czy wolę kwiatki cięte czy w doniczcę..bo lepiej żebym sobie wybrała i była zadowolona:) Więc mówię, że wolę w doniczce.. a szefo mówi, żekupi od siebie i od chłopców:) Przyniosłam ciasto do pracy...do kawy dla szefa - a chłopakom - zgodnie z panująca w firmie tradycją - piwa - bo Ci nie pija wódki:) Ale tym,czasem Panowie nawet życzeń nie złożyli:) I teraz pytanie..czy oni dali pieniądze szefowi żeby kupił kwiatka - bo oni sami pracuja ostatnio po 12 godzin - wyjeżdżają z samego rana i wracają późnym wieczorem - czy po prostu nie kupili nic, nie zebrali się a szef żeby nie było mi przykro postanowił kupić od nich i od siebie:) I teraz pytanie...należy im sie podziękowanie w postaci piwa czy nie:) A może bezpośrednio zapytać szefa jak to wyglądało...bo przecież trzeba się szanować:)!!..nie dam im piwa jak oni nawet nie pomysleli o życzeniach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porcelanowa to masz podobnie jak ja nigdy nie ćwiczyłam i nawet mnie do tego nie ciągnęło ;) też jestem gruszka ale powiem Ci że fajne są te krągłości na dole bo jakbyśmy były jabłkami to raczej o talii nie było by mowy a to duży atut ;) Nie wiem co byś mogła polubić jakiś fitness, siłownie czy po prostu ćwiczenia w domu z filmikami? ja też miałam sflaczałe ciało tyle że po ciąży, sporo schudłam i taka galareta się zrobiła ze mnie, ale już jest ok na szczęście :) Ja nie miałam żadnej kondycji zaczynałam od Skalpela Chodakowskiej ale dopiero Jillian Michaels sprawiła że polubiłam codzienne ćwiczenia :) ją mogę polecić każdemu bo efekty są rewelacyjne a ma dużo treningów do wyboru. Na początek warto zrobić 30 day shred Jillian na YT jest, 3 levele każdy 10 dni trzeba ćwiczyć, to tylko 30min dziennie a naprawdę poprawia kondycję i spadki w obwodach są jak dodasz do tego kilka razy w tyg. rowerek będzie super! Ale sama zdecyduj bo jest wiele trenerek każdy lubi co innego, dla mnie Jillian okazała się najlepsza a Chodakowska nudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×