Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vanne

Z Wieloryba w super Foczkę czyli wielkie Walenie na lądzie xD

Polecane posty

No hej Eklerka :) Ja codziennie zaglądam ale wczoraj np nie miałam siły po pracy pisać. Jak u Ciebie .? Dalej się trzymasz .? Ja mam niewielki wzrost ok 1-1,5 kg popuściłam sobie przez stres i nie potrafię się zmotywować do dalszej walki. Ate Wam kibicuję nieustannie :) Grosia jak wesele .? Dobrze się bawiłaś .? W co ubrana .? :) Hipcio jak kolejny weekend .? Dałaś radę .? Powinnyśmy mieć swoje facebooki czy cokolwiek żeby sciągać się tu z powrotem bo każda potrzebuje motywacji. Eklerka opisuj co u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nic ciekawego jeden dzień kilo mniej jeden kilo więcej. Teraz czekam na okres i waga stoi jak zaczarowana :) a trzymać trzymam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mam nadzieję, że po okresie waga sprawi C**prezent mikołajkowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna_27
Dziewczyny, tylko nie zapominajcie o nawadnianiu organizmu, jeśli chcecie zostać super foczkami to pijcie Ustroniankę z potasem, na pewno zadziała! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipcio 89
hej dziewczyny u mnie problem osobiste jest spadek ale mnie to nie cieszy. Dzisiaj byly wymioty ale mniejsza z tym mam to wszystko w d......ie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grosia1
po weselu...wybawiłam się za wszystkie czasy,ale...przed wyjazdem ważyłam 99,1,po...(o zgrozo) 101,8,to dzisiejsza waga.Normalnie załamka.Dziś nic nie jadłam,bo czuję się pełna.Może to zatrzymana woda w organiźmie tak mnie rozpiera?W sumie waga mnie nie dziwi aż tak ,bo wiadomo...ciasta i alkohol wysoko kaloryczne,ale postawiłam sobie cel i do lata muszę zrzucić jakieś 20 kg:). Vanne,miałam długą granatową sukienkę,fajnie układała się,tył troszkę dłuższy jak przód,góra marszczona.Strasznie mi się podobała:)W lustrze oglądałam się i było świetnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i super dziewczyny że wróciłyście. Hipcio w d**e to Ty możesz ale kopniaka zarobić. Wracaj do nas a nie rób z siebie ofiary. Bo samej będzie Ci trudniej niż z nami a widać że znów się poddajesz. Spinaj dupsko i wracaj. Nie możesz wiecznie sie wycofywać bo nigdy sama nie będziesz z siebie zadowolona i zamiast być żuczkiem nieboraczkiem zrób z siebie w końcu lwa, pantere czy naszą piękną foczkę. Każda z nas ma problemy, ja Wam moje opisałam. Może nie chciałyście czytać ale mi się lżej zrobiło więc usiądź i napisz co tam u Ciebie piszczy i co powoduje u Ciebie ataki itd. Monte u Ciebie też zapał maleje, nie ma co się oszukiwać. Dziewczyny już prawie miesiąc za nami :) Monte gdzie Twoja energia i optymizm .? Co Cię gryzie .? Grosia cieszę się że dobrze się bawiłaś :) Może wrzuć jakieś fotki nam tutaj z tego jak się prezentowałaś .? Ja jak chcę coś pokazywać np ser to wrzucam na fotosika bo tam najlepiej a ciekawość mnie zżera :) Jak na niecałe 2 kg z wesela to niewiele :) Samo weselisko czy z poprawinami .? :) Ja dzisiaj mam barburke u dziadka, zawsze hucznie obchodzoną. A za 2 tyg urodzinki 20 mam :) No czekam na kolejne relacje dziewuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grosia1
fotek nie wyślę,bo jeszcze nie mam.Poprawiny też były,ale nie usiedziałam na nich długo,bo dziecko było zmęczone i ja również:).Przybyło mi 2,7 kg,ale to chyba woda,wzięłam termogenik dziś i latam do kibelka co chwilę i nie mogę obrączki zdjąć.Brzuch mam twardy i taki...jak nie mój:D,jakby przed okresem,a jestem tydzień po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipcio 89
Moje problem sa skomplikowane, wiec zaczynam. Mam wspanialego meza I cudownego synka 4 latka. Maz pracuje ja nie moglam dluzszy czas znalezc pracy moj brat zaproponowal mi opieke nad jego dzieckiem w irlandii. Z wielkim bolem ze musze zostawic dziecko z mezem I dziadkami ale zgodzilam sie zeby cos dorobic nie sa to wielkie pieniadza ale zawsze cos bo remontujemy dom od moich rodzicow duzo tam zrobilismy, ale zaczelo brakowac kasy na kilka rzeczy. Jesyem tu 3 miesiace z mala przerwa I bylo wszystko ok z bratowa dogadujemy sie super nie bylo zadnych problemow. Az tu nagle wczoraj moj brat zrobil mi jazde ze nie umiem bawic sie z dzieckiam ze za malo do niego mowie I ze czekam tylko na wyplate a jak sie odezwalam to powiedzial mi zebym sie uspokoila bo jak nie to mi przypiedoli. 14 grugnia mam samolot jade do domu na swieta I mialam w styczniu wracac ale po takiej akcji nie mam zamiaru, bratowa namawia mnie zebym to jeszcze przemyslala ale ja juz zdania nie zmienie. Mam nadzieje ze nowy rok bedzie lepszy od obecnego. Co wy o tym myslicie tylko szczerze Ataki u mnie sa najczesciej choc takie ze jak jestem zla na cos lub kogos to na przekor calemu swiatu nic nie jem a potem jak sie nadjem to wszystko wymiotuje lub jak ktos mnie zmusza musisz to zjesc to wtedy tez wymiotuje. przepraszam za wczorajszy post ale mialam strosznego dola Teraz tylko mysle zeby przetrwac do 14 I wracac do rodziny I mysle ze juz wtedy bedzie ok bo przez te 3 miesiace chyba sioe zmienialm I mam inne podejscie do zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak tylko z doskoku u Was czytam co tam jak tam, wybaczcie :) Ale teraz to mnie zagięło ... :( Przykro mi z Twojego powodu Hipcio, nie dość, że tak daleko od swojej rodziny to jeszcze własny brat taki atak ... znam to, mam to samo, ja jestem nieudacznikiem a on wielki Pan ... Olej to, wracaj do swoich !!! Kasę jakoś skminicie inaczej może a jak nie to kiedyś na pewno dokończycie to co zaczęliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie obraź się kochana ale ten Twój brat to pacan. :O W ogóle się nim nie przejmuj, pewnie coś go w tyłek ugryzło i się na Tobie wyżył, jesteś fajna dziewczyna i na pewno sobie poradzisz. Powodzenia. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipcio 89
dziekuje dziewczyny za wspacie tego mi bylo trzeba. Moj maz jak to uslyszal to tez go zagotowalo. On sobie mysli ze jak ma troche wiecej kasy niz my to moze mna pomiatac jego niedoczekanie. Bratowa sie teraz zastanawia kto bedzie mala bawil, Powiedziala ze myslala ze my jako kobiety sie nie dogadamy a tu miedzy name ok o rodzina okazala sie chamstwem. Stwierdzil ze dziecko za malo sie rozwija bo nic jeszcze nie mowi I nie raczkuje tylko pelza I jest to moja wina bo ja z nia najwiecej czasu spedzam I przy mnie sie nic nie uczy a dziecko ma dopiero 9 miesiecy paranoja ale to juz nie moj problem byle do 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zrobic stopke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, moge dołączyć ? moj wzrost to 170 a waga;/ 87 troche sie zapuscilam przez ostatni rok no i teraz trzeba zrzucac zbedne kilogramy.. Moim celem jest schudnięcie ok. 30 kilogramow, fajnie by bylo do wakacji tyle zrzucic:) zaczelam od tego poniedzialku cwiczac na rowerku 15min+ specjalne hula hop na spalanie tkanki tluszczowej + cwiczenia z Chodakowska no i oczywiscie zero slodyczy, jedzienie malo kaloryczne, a w nim duuzo warzyw i troche mniej owoców:)) Czekam na efekty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hipcio moja droga jak ma więcej hajsu to niech opiekunke zatrudni obca pewnie bedzie lepsza i niech sie w d**e cmoknie. Tutaj znajdź jakąkolwiek prace i na pewno dasz radę. Nawet jak nie znajdziesz czegoś stałego to i tak jest pleno ofert na zlecenia itd a na początek to i to wystarczy :) Pamiętaj że nikomu tym na złość nie robisz tylko krzywdę sobie tym robisz. Komu tym na złość robisz co .? ;) Tylko sobie żeby mieć stopkę musisz zarejestrować nick :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo Hope :) My również czekamy na relacje :) A co do Chodakowskiej to nie umiem na Nią patrzeć , Jej twarz mnie wkurza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha jakoś mi nie przeszkadza :D bardziej skupiam sie na ćwiczeniach podobno są naprawde dobre ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipcio 89
ja wiem ze nikomu nie robie na zlosc tylko sobie niszcze zdrowie ale tak mi zostalo z diecinstwa jak rodzice pili albo byla jakas woja to tym sie odgrywalam ale mam nadzieje ze juz sie to skonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczyny ze utwierdzilyscie mnie ze nie ma co tu wracac. Ten wyjazd ujwiadomil mi jak bardzo kocham swojego meza I ze nie bylam dla niego zawsze dobra przez moje napady zlosci ale czas tozmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahaha Vanne rozmiażdżyłaś mi psychikę tym tekstem o Chodakowskiej :D Nie lubię tej laski, tak mnie denerwuje, że masakra... No widzisz Hipcio, człowiek uczy się na własnych błędach, wracaj do rodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekirodzyn wlasnie mam taki zamiar. Ja ostatnio nic nie cwiczylam ale jak wroce to biore sie za orbitrek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie, orbitrek całkiem przyjemny sprzęt aerobowy ! Strasznie chciałabym mieć w domku swój ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim:) właśnie jestem po ćwiczeniach :)) Czwarty dzień za mną iiii 2 kilo mniej ! ;) a u was jakies spadki wagowe ? ;) Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam swojego ale moja mama ma bo jest po wylewie i cwiczy moze pol godzinu dziennie a tak stoi wolny. hope gratuluje u mnie jest 8 kg spadku ale juz 2 misiac walcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w ogóle to pisałam na Waszym topiku jakiś czas temu, ale nie miałam czasu ani chęci siedzieć na kafe, bo jak na początku waga poleciała, tak potem była chwila załamania :D Ale wracam. To może coś o mnie: Mam 23 lata, Studiuję, prawie końcówka inżynierskich. W sezonie pracuję jako ogrodnik- mój zawód ( nooo i pomimo ruchu jestem beczka) ważyłam w październiku 93kg, obecnie 89,4 aktualnie jestem pod okiem dietetyka, 11.12 dostanę dokładną dietę, teraz mam wstęp do niej i od ponad tygodnia się nie ważyłam, nastąpi to dopiero 11 :D Mam duże problemy z hormonami, już walczyłam z torbielami, teraz walczę z 10kg nadwyżką wody w moim organiźmie z czego 6 w brzuchu :D Codziennie chodzę na siłownię, nie chciałabym wyglądać jak babeczka w wieku lat 80 ... 40 min aerobów i ok 30 min ćwiczeń pupa, brzuch nogi etc ... Siłownie zaliczam już 3 miesiąc praktycznie, ale nie było jakiś mega efektów, tyle, że kondycja mi się poprawiła. Mam do zrzucenia 33kg, więc Vanne więcej niż Ty :D Ale bardzo podobnie w sumie, może damy radę ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grosia1
dzień dobry:) Wracam do siebie,to znaczy do wagi:).Dziś rano 99,8,ale nadal opuchnięta jestem.Obrączki na palcu nie mogę ruszyć.Od wczoraj wieje strasznie i nie mam już tyle ruchu,napadało śniegu.Zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytam ten temat od jakiegoś czasu, patrzę na te wasze wagi i zdziwiona jestem. Jak można się tak zapuścić :) to przerażające. Jedno jest pewne. Wieloryb nigdy nie bedzie foczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grosia1
do gość:P:D człowiek,który nie toleruje innych takimi jakimi są,nigdy nie będzie człowiekiem szczęśliwym:P:D Już widziałam twoje posty na innych wątkach,więc nie robisz na mnie żadnego wrażenia:D,tylko śmiech na sali pozostał z twojej wypowiedzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grosia masz racje z takimiludzmi to szkoda nawet dyskutowac. Dziewczyny jestem w kropce, wiem ze to forum o odchudzaniu ale jak juz znacie sprawe to pomóżcie. Rozmawialam dzis z bratowa i ona bardzo chce zebym tu przyjechala po swietach i ze bedzie nas godzic z bratem. On wie ze przegiol ale teraz mu glupio do tego sie przyznac, ja juz decyzje mialam podjeta i teraz nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×