Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alkoholiczka 1982

Alkohol zrujnowal mi zycie Nie wiem juz kim jestem Trzezwieje Alkoholiczka

Polecane posty

Lepiej byłoby dla niej jakby unikala takich jak Ty:). Jestes zwyczajnie chora z tej nienawisci:) a karma powraca pamietaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie piłam nigdy i nikt w mojej rodzinie nie pije a tekst o karmie słaby - za to co zrobiłeś swoim dzieciom i żonie ty się raczej powinieneś powinieneś obawiać powracającej karmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na kolanach to Ty idz do psychiatry:) najlepiej z samego rana:). Powrarzam...gowno wiesz o mojej rodzinie:) wiec juz zamilcz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda boli, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę spać:) rano ide do pracy:). W przeciwienstwie do Ciebie nie mam sponsora:). Dzieki za rozmowę:) uswiadomilas mi ze sa jeszcze gorzej chorzy ludzie ode mnie:). Mimo tego twojego jadu ktorym tu chlapiesz pol dnia i pol nocy:)....zycze Ci slodkich snów i milego dnia:) Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha ha ha! nie dość, że myśli o sobie "wspaniały" to teraz jeszcze uważa, ze jest "dowc*pny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strzel se z paltza kretynko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałeś iść spać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i pomarańcza chlewu narobiły, w chlewie się pewnie wychowały to i chlew wszędzie zostawiają:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy możecie przestac....zalozcie podobny topik i dyskutujcie i dowalajcie jeden drugiemu i sie przekrzykujcie.zepsuliscie wszystko.to wygląda jak jakiś czat albo rozmowa na gg dajcie spokój....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie myslałaś o tym aby zachlać sie na śmierć ,? po co chcesz żyć ? alkoholicy to najgorsze s****wa czy trzezwy czy nie jest pomiotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko syf robią przede wszystkim ci którym solą w oku są tematy na których ludzie się wspierają :-) Tak również było z tematem "czy jest tu jakaś alkoholiczka" Generalnie chyba nie jesteś nowa na kafeterii :-) ;-) więc właściwie dziwic cię nie powinno jak "kochają ludzie" osoby uzależnione ;-) a poza tym jak chętnie rozwalają ludziom tematy. Ostrzegałem że nie zawsze życzliwe wpisy tu będą kilka dni temu. Od samego początku jak założyłaś tego topa pełna wiary w dobroc ludzi czy zrozumienie obawiałem się że w końcu zrobią ci tu syf. (wystarczy spojrzec na te wpisy które atakują Ciebie że po co zakładasz temat, albo że masz się zachlac itd. ) Wczoraj pięc razy apelowałem by osoby które mają problemy z emocjami, frustracją z powodu zycia z alkoholikiem pisały gdzie indziej :-) Szkoda że nie napisałaś o tym jak było na AA :-) Jakby co masz do mnie namiary prywatne :-) jeśli chcesz pogadac. pozdrawiam :classic_cool: i oczywiście żal że takie tematy są niszczone :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"przede wszystkim ci którym" ci dla których x Zobacz jak fajnie zaczął się Twoj topik, ilu ludzi się odezwało :-) z podobnym problemem. Jednak bez moderowania takie tematy są narażone na ataki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój Boziu, skrzywdzone, nie zrozumiane przez nikogo poalkoholowe bidulki - wszyscy ich krzywdzą, topiki im niszczą, a przecież wszyscy powinni ich podziwiać, pomniki im stawiać, na rękach nosić i kłaniać im się w pas! ach, jaki ten świat niesprawiedliwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uderz w stół a nożyce się odezwą :-) Nikt tutaj nie prosił o współczucie ale poszanowac czyjs temat chyba można nie ? JEżeli tego nie potrafisz to jak śmiesz uważac się za kogoś lepszego od nas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypiertalaj juz stąd tępa krwo!!!:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj ktoś raczej potrzebuje relanium:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka chyba sobie odpuscila po wczesniejszych wpisach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odzywa się na maila :-) trudno..jeśli myślała że tutaj będzie kolorowo to się myliła :-( ja od początku martwiłem się że tak będzie i teraz mi przykro że ktoś kto chciał pomocy dostał kopa w tyłek . Szkoda. Nie pierwszy temat który został zniszczony. Najlepiej szukac wsparcia na forach takich jak alkofora, czy w realu. Tutaj gdyby autor tematu zalogowany miał możliwośc moderacji byłoby inaczej. Tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×