Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zbulwersowanamama28

no nie mogę czytać o tym macierzyństwie po 40

Polecane posty

Gość gość
Tak. Teraz sie wylogowalas i bronisz siebie jako ktos inny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem przerażona tym co tu piszecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Qazwsxedcrfvtgbyhnujmikolp wypowiada sie kulturalnie i z klasa, nie daje sie sprowokowac kilku ujadaczkom, nieszczesliwym i zaniedbanym :P Led jest pyskata i wulgarna. Watpie, aby to byla ta sama osoba. Charakter trudno sobie zmienic. Nawet na kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajomy z usa przyjechal na wakacje, idziemy przez miasto po czym on do mnie z pytaniem...nie obraz sie, ale dlaczego u was tyle mmlodych dziewczyn pcha wozki? Ile one maja 25lat? Mowilas ze u was ciezko z praca, kredytami, mieszkaniem, ale chyba tak nie jest skoro tak wczesnie macie dzieci? Objasnilam mu nasza kulture i podejscie "jakos tak bedzie". nie wierzyl, ze mozna swiadomi decydowac sie na dziecko bedac samemu jeszcze dzieckiem, MIESZKAJAC Z RODZICAMI nie majc minimalnej stabilizacji zawodowej. Myslal ze przynajmniej mamy jakis socjal sensowny jak objasnilam, ze nie to w ogole byl w szoku. Ogolnie uwazaja na zachkdzie ze mamy tak wczesnie dzieci bo sluchamy nauk JPII i uwazamy ze prezerwatywy sa beee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta po 40 roku zycia jest finansowo tak ustawiona ze mnoze nawet nainie do dziecka sobei najac,a te malolaty to rodza dzeici bez zabezpieczenia bytowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytalam tylko poczatek ale straszny smiech mnie ogarnia. Najwiekszy problem tutaj to wyglad 40 mam. Moja mama ma ocecnie 60 lat, wyglada na 40. Ja mam 21, mam starszeho o 2 lata brata. Oboje urodzilismy sie zdrowi. A kiedy moja mama miala 40 lat wygladala na 20, miala taki typ urody ze zawsze wygladala mlodo i dziewczeco. A autorce widac ze czegos mocmo zala i probuje zrekkompesowac sobie to wyzywajac inne kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, jak można tak uogólniać. ja pochodzę z rodziny wielodzietnej jak na polskie standardy. jest nad pięcioro. ja jestem "srodkowa", urodziłam się wtedy, gdy rodzice mieli "typowy" wiek na posiadanie dzieci, tzn. przed trzydziestką. moje młodsze rodzenstwo urodziło się, gdy rodzice byli w okolicach i po 40-tce. widzę znaczną różnicę w sposobie wychowywania nas, starszych i tych młodszych. jaką? młodsi mają po prostu dużo więcej luzu, rodzice na nas, starszych, nauczyli się, że dzieciom można pozwalać na więcej. dzieciaki są kochane, zaopiekowane a przy tym mają większą swobodę niż my mieliśmy (chociaż nie znaczy to, że byliśmy jakoś krótko trzymani). rodzice, choć oboje po 50-tce, mają siłę na to, żeby jeździć z dzeciakami na nartach, zabierać ich co roku na wakacje, ferie, gdzie razem aktywnie spędzają czas. dzięki nim są bardziej na czasie w wielu "młodzieżowych" kwestiach (taka pierdoła jak chociażby slang młodzieżowy :P ), wyglądają nawet młodziej niż ich znajomi w tym samym wieku. widać, ze dla dzieci chcą jak najdłużej być sprawni i ciekawi świata. widzę też, że do młodzieży mają więcej cierpliwości oraz chęci rozpieszczania ich :) nie widzę nic złego w późnym rodzicielstwie, co więcej - sama takowe planuję. trzeba o siebie dbać, nie dziadzieć i będzie ok :) a to, że czyis rodzice są przed 60 po zawale, bez sił i schorowani, nie jest regułą. moi jeżdżą na nartach, na rowerze, latają po świecie, mają udane i bardzo bogate życie towarzyskie i kulturalne. nie ma reguły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki masz przyklad w rodzinie i swoim srodowisku to tak bedziesz postepowal. Jezeli masz przyklady na patologie, biede, choroby, zmeczenie to znaczy ze takie masz srodowisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajomy z USA , smiech na sali. Tam jest jeszcze wiecej patolki niz u nas, dzieci maja dzieci , niczym to sie nie rozni, przy szkolach maja zlobki gdzie nastoletnie matki oddaja swoje dziec***od opieke I ida na lekcje. Niech ten znajomy nie pierd... glupot, a ty taka naiwna lykasz wszystko jak pelikan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie spokój z tą Led Zeppelin tak jej nienawidzicie, a cały czas o niej pieprzycie, same jesteście nawiedzone i porąbane. teraz będziecie tropić jakąś tam babę z kafe? jeżeli tu jest to na bank wypowiada się jako niezalogowana, trochę mózgu użyjcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Led nie trzeba tropić, ona prawie w każdym wątku się udziela:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za wyraz patolka? Tak jak w US tak i u nas są młode mamy. To jakaś ujma, że u nich jest to tak zorganizowane, że przedszkole jest przy szkole i nikt nie wytyka młodych mam palcem jak u nas? Z całym szacunkiem do Polski i do nas samych, ale nie jestesmy tolerancyjnym i życzliwym narodem. Dziewczyna rodząca dziecko w LO albo gimnazjum na pewno nie spotka się z miłymi komentarzami i wsparciem ze strony większości otoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ałaboli
a ty skąd wiesz, że w każdym wątku się udziela? bo śledzisz i tropisz każdy temacik i ślęczysz na tym kafe i tak samo się udzielasz, no i w sumie co z tego, że się udziela? wolno jej, wolny kraj, czy to kogoś krzywdzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama siebie broni....żenua....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ałaboli
Chciałabyś żałosna istoto, mam doopie Led i jej wypowiedzi ale zasrywanie każdego tematu opowieściami o Led Zeppelin jest już z deczka wkur/wiające. Chore jesteście i macie obsesję, nie mozna na temat pogadać nigdzie, bo wielkie dywagacje robicie na temat jakiejś śmiesznej postaci i psujecie temat głupie, hałaśliwe kwoki. Leczcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda że w rządzie a propos wieku emerytalnego politycy nie mają zdania takiego jak co poniektóre mamusię na forum 40 i emerytka a nie żyłować do 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza sie :D Jak ta 40 juz taaaka stara to dajcie im emeryture a mlodzi niech zapierdzielaja w pracy. I na te emerytury dla tych starych ludzi :D Hahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląd 40 jako babci, ludzie gdzie wy żyjecie, kto was tak wychował , a raczej skrzywdził. Sama mam 42 i synka 3 letniego, jeżdżę do przedszkola, ale nikt nikt nigdy nic nie powiedział, zawsze mnie chcą we wszystko angażować, tylko,że nie mam czasu bo mam swoją działalność. Często zabieram po drodze znajome dzieciaki, mam mam miejsce na 3 foteliki i odwożę mamom pod dom, nie klasyfikuję kobiet ze względu na wiek, bo to normalnie głupie. Mam koleżanki 20+, 30+, 40+, 50+ i wszystko to fajne babki, żadnej nie oceniamy po tym kiedy urodziła dziecka, a po tym jaką jest osobą.Ludzie opamiętajcie się, bo większości wypocin z tym wątku nie da się czytać, jak z jakiejś dzikiej krainy normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 jest stara pod względem produkcyjnym tępe istoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za naukowy zwrot "stara pod względem produkcyjnym". Chodzi ci o taśmę na halach produkcyjnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"40 jest stara pod względem produkcyjnym tępe istoty." :D A natura nadal daje owej 40 latce mozliwosc rozmnazania sie :D A zaplecze finansowe, najczesciej taka 40 latka ma o wiele wieksze niz 20. Co zrobic z natura? Sterylizowac kobiety w dzien ich 40 urodzin?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak sterylizować dla dobra ich dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby 40 była za stara na dzieci, bo by miała menopauzę i brak możliwości zajścia w ciążę.Jeśli sama natura zdecydowała ,ze jest inaczej, to co was tak boli.To,że w waszych ciasnych umysłach coś się nie mieści, to nie znaczy ,że to prawda.Kiedyś palili ludzi za to,że mówili,że ziemia jest okrągła, za przeprowadzenie sekcji zwłok była kara śmierci i z wami jest tak samo, ciemnogród i zacietrzewienie. Cywilizacja się rozwija w oparciu o najinteligentniejsze jednostki, tak było, jest i będzie, a matoły zawsze w ogonie gryzą się po kulasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z boku
takim jak ty powinno się obcinać głowy dla dobra świata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla dobra dziec***owinno się sterylizować matki z niskim IQ i wtedy rodziły by kobiety którą mają coś w głowie,ale wtedy nie byłoby kafeterii, bo kto by na niej tak zajadle wyzywał buahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaak a dzieci 20 latek rodza sie z wielkiej milosci - milosc w kiblu w dyskotece ha ha ha no jak ciebie rodzice w kiblu robili to przykre, szkoda tylko że nie spuścili z wodą a gdzie tu jest cos o moich rodzicach ?? tlumoku jak juz chcesz cos pisac to pisz z glowa jak moi rodzice mnie robili to nie bylo mody na ******ie sie po nocnych klubach - to domena twojego pokolenia ,mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwierz mi gosciu powyzej ze urodziłam dziecko w wieku 20 lat własnie z WIELKIEJ miłosci, i nie poczełam go w kiblu na dyskotece!! i wyobraz sobie ze mam drugie dziecko z tym samym mezem tez poczete z miłosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomyśleć że to piszą KOBIETY w niektóre teksty aż trudno uwierzyć internet powinien być dla wybranych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety powinny rodzić dzieci między 25 a 35 rokiem życia :D ni mniej niż więcej :D przynajmniej ta jałowa dyskusja by nie miała miejsca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kim ty jesteś bogiem że piszesz co kobiety poowinny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×