Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czterdziecha bez pecha

PSYCHOPIERDY czyli jak być szczęśliwą po czterdziestce

Polecane posty

Ech dajcież spokój... Muzyka łagodzi obyczaje hehe... A jutro pogadamy o literaturze. Na początek o środkowej. Może Murakami i Munro . Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indiańskielato vel Czterdziech
Niemcy mają dziwny gust.Ale z wiekiem stwierdzam, ża mają przystojnych mężczyzn.Uwielbiam jeszcze faceta, który nazywa się Nathie i jest grafikiem.Jakich pięknych mężczyzn rysuje.Niestety jest gejem....Niestety , bo sam jest super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kuzynka wyszła z Niemca i jest przeszczęśliwa. Bardzo dobrze się wyraża o tej nacji. Mój maż z racji pracy miał styczność z Niemcami, Austriakami i Szwajcarami i mówi, że największym wrogiem Polaka z granicą jest jednak drugi Polak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemcy sa w sumie spoko bo maja wyraziste, makante rysy twarzy. Zupelnie inne niz my slowianie. Ale sa malo spotaníczni i raczej oszczedni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co 40 z pechem zasmiecasz nie swój topic ? Dziewczyny nie dajcie sie wciągać w górnolotne dyskusje na tematy które ona wam narzuca !!!!! Macie ochotę porozmawiać o tym jak wam minął dzień ... Śmiało bo ja chętnie poczytam. Wierzcie mi jeśli któryś z waszych ulubionych autorów, kompozytorów będzie nie na jej "poziomie" znowu wszystkich zwyzywa. BTW " twoja" dieta okazała sie hitem na vitalii i dostałam kolejne 4 prośby o nią. A jeszcze jedno odwróć lustro w swoją stronę bo skoro ja pomagam tylko tym grzecznym dla mnie to ty z drugiej strony rozmawiasz i nie obrażasz tylko tych którzy są po twojej stronie barykady. Ktoś lubi inna literaturę wg ciebie jest od razu imbecylem. Ktoś lubi sport i jest szczupły ... Kolejny debil bezmozgowiec bo tylko o ciele myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Amika.Po prostu ignoruj.;) Dobrze,ze się odezwalas. Cieszę się,ze juz piątek i zaraz weekend.Chociaż w sobotę po pracuje jeszcze trochę.Ale dobre i to tzn mam na myśli,że wolne dni.A może do kina się wybiore?Zobacze jeszcze. Pacmanowa,Bez pecha, a wy gdzie się podziewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bawia mnie prostaczki chamskie, ktore zablysnac chca a nswet tytulu filmu poprawnie podac nie potrafia Der TeufelSgeiger a nie Teufelgeiger ciemnoto! Cikawe co zazdroscic :-O Spadaj na swoj temat WON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indiańskielato vel czterdziech
Amiko, masz bardzo wypacone widzenie świata.Monochromatyczne.Wiesz jest różnica jak ktoś broni siebie i swoich interesów, a wypowiada na jakiś neutralny temat.Swoich zainteresowań, fascynacji i idoli drapieżnie bronią tylko nastolatki i kibole.Mam wśród znajomych takich, którzy czytają tzw wysoką literaturę i takich co wolą oglądać filmy.Żaden to dla mnie wyznacznik tego jaki ktoś jest .Diametralnie różnych ludzi lubię. Nie lubię jedynie jednego gatunku - fałszywych, małostkowych i zakłamanych.Na takich mam alergię.Swoją drogą , jak mąż postąpi nie po twojej myśli to mu robisz szlaban na seks?I opowiadasz , jak było z innymi facetami? Od takich ludzi jak ty chroń nas Boże.TRUCIZNA UKRYTA POD PRZESŁODZONYM CUKIERECZKIEM.Pani i władczyni , która ma moralne prawo oceniać komu da, a komu nie da.Biedna , mała,zakłamana dziewczynka i nic więcej.JAK WIELE WIELBICIELEK PSYCHOPIERDÓW, KTÓRE MAJĄ JE BRONIC PRZED NIMI SAMYMI.I PODNOSIĆ JAKOŚĆ WIZERUNKU.Bez psychopierdów wyszła by prawdziwa wredna naturka. Będę się przyglądać tej rozmowie.I punktować jak wy punktowaliście mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skretyniala psychopatka :-O Won stad !!!!Nikt ci tu nie chce !!!W*********j na swoj temat !!!Wszystkich tam wygryzlas to teraz siedz sama obrzydliwa krowo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokaz mi chociaż jedna moja wypowiedz obrazajaca czyjeś poglądy, wygląd, prace, hobby czy cokolwiek innego. Ty praktycznie w każdym poście kogoś obrażasz kto nie jest po twojej stronie. Wszystkie rady są zle, wszystkie poradniki ( nawet gdy komuś pomogły ) zle, rozmowa o sprzątaniu zła. Powiem ci jedno oczekujesz od swiata i innych tak wiele a sama od siebie nie dajesz nic. Chcesz faceta z włosami , zębami pięknymi jak z filmu, zadbanego a sama nie ruszysz sie zeby schudnąć. I błagam nie mów mi o swoich chorobach bo żadna z nich nie zamienia POWIETRZA w tłuszcz. Sama oceniasz ludzi z wyglądu ale jak ktos oceni ciebie to wielkie halo. Wyzywasz kobiety od pomocy domowych a ty kim jesteś po powrocie z pracy ????? Pierzesz, sprzątacz, myjesz mamę, gotujesz .... Proszę cie. A co do mojego męża ... My nie zgadzamy sie we wszystkim , do tego rozmawiamy w języku który nie jest naszym macierzystym i nikt nikomu embargo na nic nie wprowadza wierz mi. Nie chce mi sie z tobą walczyć , chcesz to dietę to ci ja wyślę chociaż wiem ze nic z nią nie zrobisz !!!!! Zejdz nam z oczu i wróć do swojego topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indiańskielato vel czterdziech
A trolle do Norwegii.Lub po leki do apteki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indiańskielato vel czterdziech
Nie trzeba być wulgarnym by być wrednym.Wystarczy napisać o dziewczynach , które się cieszą z diety, a ty nie bo ci nie dam.Bo bylaś dla mnie niedobraaa.To bardzo dziecinne zachowanie. Oczywiście , ze jestem pomocą domową, kucharką, pielegniarką.Myję kibek, sprzątam kuwetę, ale o tym nie piszę.Co to kogo interesuje, że komuś strzyka, ktoś ma na obiad to czy tamto.CZY TO JEST TEMAT DO ROZMOWY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama jestes trollem imbecylko do kwadratu !!!!!!!!!!! w************************* a j to nie temat o tobie i nikt cie tu niechce baldzio! jeszcze nam bedziesz narzuca o czym my mamy rozmawiac zjebko :-o :-o :-o won na swoj temat i tam mozesz swoje psychopierdy puszczac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze, ze Amika nie dala ci tej diety bo bys suko i tak ja z****** :-O:-O:-O Wielorybie won !!!!! Przestan zrec i zacznij biegac krowo !!!! MY Ciebie i twoje pseudointelektualne wypociny w D*U*P*I*E mamy :-O jak ci sie tutaj nie podoba i my rozmawiamy na poziomie kuchty to wysrywaj stad w podskokach !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i całuje raczki damom😘c)) a facetom (jak są tutaj) stanowczy lecz silny uścisk dłoni))Miłego dnia.🌻 Bardzo mnie cieszy,ze temat dostał kopa i się rozwija.Niestety szefostwo cafe dba o moje dobre samopoczucie i po przekroczeniu odpowiedniego limitu moich postów trafiają mnie SPAMEM.JEDNAK SĄ "SZLACHETNI" CO CO REPREZENTUJĄ KAFETERIĘ:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle wyzwiska złośliwych bandziorów pomidorowych i tutaj zawitały.No cóż nie wszyscy świeci garnki lepią:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie inwestuja w cafe i wybiórczo zapewne to jest wybierane.Bo nie wierzę aby umyślnie ,ktoś to czynił.Taki traf.:)No cóż ktoś musi mieć pod górę aby złośliwe dzieciaczki majace po 10 15 lat na pomarańczowo mogły wszystkich obrażać,:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś zostałem zaproszony na obiad do siostruni:D Bedzie po kanadyjsku,ponieważ mam szwagra stamtąd:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Toronto czyli poldko-angoelskie przystawki:D Z winem do obiadu.tego nie potrafie przełknać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indiańskielato vel czterdziech--widać ze i glupole po 30-40 lat też istnieją na cafe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
N_i_E Uwazaj jestes facetem to cie ona zeraz zrowna z ziemia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosyć tych dywagacji:):P Przesyłam walentynkowo 😘❤️🌻😘❤️ 😘❤️🌻😘❤️ 😘❤️🌻😘❤️ 😘❤️🌻😘❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×