Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autorka5tematu

1 spotkanie a on juz planuje slub i dziecko ze mna

Polecane posty

Gość autorka5tematu
I jak tu wytłumaczyć autorce zakochanie od pierwszego wejrzenia? Tobie jest to uczucie obce wiec nie masz o tym pojęcia. Wyobraz sobie ze mozna jak kiedyś cie to dopadnie to pogadamy. Są tez takie pary co uczucie dopada po jakims czasie a są tez i takie co sa z przyzwyczajenia i mylą to z miłością. x x milosc od pierwszego wejrzenia polega na fizycznej fascynacji druga osoba. to jest zauroczenie. a co bedzie, jak dana osoba przytyje/postarzeje sie itp? milosc minie? mnie zawsze zaczynali fascynowac niektorzy faceci dopiero po rozmowie z nimi. wyglad to tylko okladka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona Hamburg
Moja przyjaciolka miala podobna sytulacje.Poznala faceta i on odrazu zaczol o slubie nawijac.Ja mieszkam w Niemczech i chcialam sciagnac tu kolezanke do pracy---ale on jej zabranial.Kiedy zalatwilam prace i mieszkanie dla obojga on sie rozmyslil bo nie bedzie za 8.50 E pracowac.W Polsce tez nie pracowal i tylko ciagle prosil o kase moja przyjaciolke.Ona wierzyla ze on sie zmieni a on tylko szukal kogos kto bedzie na Niego pracowal.Rozstali sie na szczescie bo przyszlosc z takim kretynem nie jest optymistyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dogodzisz :P ja bym moją zakichaną karierę zawodową samotnej looserki biurowej z wielkiego miasta oddała z pocałowaniem rączki za faceta, który szybko by zaczął kombinować ze ślubem itp. a ta wybrzydza i marudzi. No ale to jest w życiu. Faceci oferują taki rzadki luxus i skarb czyli możliwość posiadania MĘŻA i bycia w SFORMALIZOWANYM STAŁYM ZWIĄZKU tym kobietom, które nań nie zasługują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko miłość prawdziwa nie mija bo kocha się pomimo a nie za coś. Żebyś nie wpadla z deszczu pod rynne. Juz wiemy ze decyzje podjelas ale to dobrze kazdy ma prawo do miłości. Przed tym facetem jeszcze cale zycie lepiej poczekac i znaleźć właściwą polowke niz brac pierwszą z brzegu a potem okazuje sie ze to goowno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja ci powiem ze nie ma co skreślać moze facet jest ok ? Piszesz ze jesteś ostrozna wiec normalnie sie spotykaj zauważysz cos jesli było by cos nie tak . Ja z mężem tez rozmawialismy poważnie na takie tematy dzis jestesmy małżeństwem i mamy tygodniowego synka. Bardzo się kochamy każdego dnia widzę ze podjęłam madra decyzję wiążąc sie z nim jest cudownym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka5tematu
Nie dogodzisz jezyk.gif ja bym moją zakichaną karierę zawodową samotnej looserki biurowej z wielkiego miasta oddała z pocałowaniem rączki za faceta, który szybko by zaczął kombinować ze ślubem itp. a ta wybrzydza i marudzi. No ale to jest w życiu. Faceci oferują taki rzadki luxus i skarb czyli możliwość posiadania MĘŻA i bycia w SFORMALIZOWANYM STAŁYM ZWIĄZKU tym kobietom, które nań nie zasługują jezyk.gif x x bo tobie zalezy na facecie. moze bic****ic byleby byl. ja nie chce za jakis czas plakac, bo wyszlam za chama. sformalizowany zwiazek to nie luksus. przeciez moze dojsc do rozwodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po jednym spotkaniu wiesz ze będzie bił acha no fajnie masz rozgryzlas go hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, miałam kiedyś podobny przypadek do Ciebie poznałam chłopaka który już na drugiej randce snuł plany ślubu ze mną, gdy poszłam do niego do mieszkania pokazywał mi narzutę na łóżko jaką kupił do naszego wspólnego mieszkania, a w jego pokoju na ścianach wszędzie wisiały rysunki mojej twarzy akurat były piękne bo był uzdolniony artystycznie, kupował mi czekoladki, owoce, witaminki tak się tym wszystkim przeraziłam tym osaczeniem mojej osoby, że zwiałam gdzie pieprz rośnie, po prostu zagłaskał kotka na śmierć. Teraz po latach widzę go jakim jest wspaniałym ojcem i mężem dla swojej rodziny, czasami go spotykam i widzę jakim nadal jest człowiekiem więc autorko nie zrywaj z tym chłopakiem daj mu szansę może faktycznie aż tak mu wpadłaś w oko że właśnie z tobą chce stworzyć rodzinę, dużo jest przypadków że ludzie po trzech miesiącach znajomości biorą ślub i są szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"bo tobie zalezy na facecie. moze bic****ic byleby byl. ja nie chce za jakis czas plakac, bo wyszlam za chama. sformalizowany zwiazek to nie luksus. przeciez moze dojsc do rozwodu." WOW telepatka! JUż wie, że będzie bił i będzie chamem :D na bank :D to Ty masz super moce. TAK zależy mi na facecie i dla Twojej informacji mężczyźni w USA powoli mają dosyć niedostępnych bicz wyzwolonych feministek i tęsknią za kobietami, którym będzie ZALEŻAŁO na facecie i będą to okazywać i właśnie z takimi chcą mieć rodziny i dzieci :P niedługo ten trend przyjdzie do Europy i do Polski więc szykuj swoje gładkie uda jak to powiedział ojciec niejakiej Julii w pewnej sztuce Szekspira.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka jest za...bista :D LOL będzie sobie czekała na "powoli rozwijający się związek" i potem trafi na takiego "nienachalnego" kolesia, z którym zmarnuje 5 lat zbywana farmazonami, że "na razie nie jestem gotowy na związek"; w końcu kolo ją rzuci w cholerę i hajtnie się z laską, poznaną 2 michy po rozstaniu; być może o ile nie usunie jej z FB autorka topiku zobaczy piękne zdjęcia z ich ślubu bryndzlując się najnowszym modelem dildo kupionego za zarobione w ramach super kariery pieniążki, po powrocie z zajęć fitness w ramach samorozwoju i z butlą wina pod łóżkiem, połykając łzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka5tematu
"JUż wie, że będzie bił i będzie chamem smiech.gif na bank" x x nie mowie, ze jest chamem tylko poruszylam problem wielu kobiet, ktore zgadzaja sie na wszystko w imie posiadania faceta. to co mnie niepokoi to to, ze nie podoba mu sie, ze mam znajomych i z nimi telefonuje czy pisze. przeciez nie zerwe ze wszystkimi kontaktu bo nagle poznalam faceta. jak on z tym juz ma problem to co bedzie dalej. zabroni mi pracowac? ubierac sie tak jak chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo tobie zalezy na facecie. moze bic****ic byleby byl. ja nie chce za jakis czas plakac, bo wyszlam za chama. sformalizowany zwiazek to nie luksus. przeciez moze dojsc do rozwodu." WOW telepatka! JUż wie, że będzie bił i będzie chamem smiech.gif na bank smiech.gif a przyszło do głowy, ze może panna che iśc naturalna koleja rzeczy, ze poznajemy się , związek sie rozwija i wtedy ślub, a nie slub a potem zobaczymy za kogo naprawde wyszłam? Jakies to trudne do zrozumienia, ze normalni ludzie na poczatku znajomości sa ciekawi drugiej osoby, poznaja się, ale nie ma błysku o ja pier... jutro ślub bo laska nie uciekła po pierwszej randce. Wszystko jedno jaki ma charakter, czy w ogóle z nia w domu wytrzymam, wazne ze ugotuje , okna umyje i mały mi do niej staje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka5tematu
a przyszło do głowy, ze może panna che iśc naturalna koleja rzeczy, ze poznajemy się , związek sie rozwija i wtedy ślub, a nie slub a potem zobaczymy za kogo naprawde wyszłam? Jakies to trudne do zrozumienia, ze normalni ludzie na poczatku znajomości sa ciekawi drugiej osoby, poznaja się, ale nie ma błysku o ja pier... jutro ślub bo laska nie uciekła po pierwszej randce. Wszystko jedno jaki ma charakter, czy w ogóle z nia w domu wytrzymam, wazne ze ugotuje , okna umyje i mały mi do niej staje x x dziekuje, tego wlasnie oczekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka jest za...bista smiech.gif LOL będzie sobie czekała na "powoli rozwijający się związek" i potem trafi na takiego "nienachalnego" kolesia, to lepiej niech wyjdzie za obcego faceta, z którym nie ma o czym gadac, mają rózne wyobrazenia związku i zycia a potem się żrą codziennie o d**erele aż do rozwodu. tylko dlatego ze łaskawca ma propozycję. Ja też miałam takiego adoratora co to chciał sie żenić, tyle , że był dla mnie aseksualny tak bardzo że nigdy nawet sie z nim nie pocałowałam. Co z tego ze w sumie porzadny chłopak, jak najwieksza czułość na jaka sie zdobyłam po randce to było poklepanie go po ramieniu a i tak w trakcie myślała, że to za duża bliskość. Może to nie najważniejsze w związku , ale wypada sie ze swoim mężem chociaz raz przespać a tu nie dałoby rady. No ale oczywiście powinnam za niego wyjść bo chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podziwiam was panny, to godzenie się pierwszego lepszego byle trochę zainteresowanego wami faceta.... a w zasadzie to dozgonną wdzięczność, ze jakiś facet was chciał, ktokolwiek, byle był. Nie ważne z jakiego powodu, może was nie kochać , ale chcieć mieć gospodynie w domu, może was wziąć bo widzi , ze będzie was byle czym zbywał i zdradzał na boku a wy będziecie umierać ze szczęścia piorąc jego gacie. Naprawdę może być niezrównoważony psychicznie, szukający kogoś kto sie dołoży do rachunków, nudny, beznadziejny, w ogóle do was nie pasowac. Możecie nic o nim nie wiedzieć, czy ma ługi, czy pije, czy wali kozy. Ale zaproponował ślub, tadam!!!! Szybko, o ja pierdziu, jak romantycznie, kolezanki zdechną z zazdrości, a ja będę spełniona jako kobieta... A po paru latach rozciągniete dresy, trwała, pet w gębie i 3 dzieci, obok nudny dzid z brzuchem beka piwem i rozmowa co 2 zdanie ty kretynko i gruba locho, i ty ch... zycie mi zmarnowałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka5tematu
podziwiam was panny, to godzenie się pierwszego lepszego byle trochę zainteresowanego wami faceta.... a w zasadzie to dozgonną wdzięczność, ze jakiś facet was chciał, ktokolwiek, byle był. Nie ważne z jakiego powodu, może was nie kochać , ale chcieć mieć gospodynie w domu, może was wziąć bo widzi , ze będzie was byle czym zbywał i zdradzał na boku a wy będziecie umierać ze szczęścia piorąc jego gacie. Naprawdę może być niezrównoważony psychicznie, szukający kogoś kto sie dołoży do rachunków, nudny, beznadziejny, w ogóle do was nie pasowac. Możecie nic o nim nie wiedzieć, czy ma ługi, czy pije, czy wali kozy. Ale zaproponował ślub, tadam!!!! Szybko, o ja pierdziu, jak romantycznie, kolezanki zdechną z zazdrości, a ja będę spełniona jako kobieta... A po paru latach rozciągniete dresy, trwała, pet w gębie i 3 dzieci, obok nudny dzid z brzuchem beka piwem i rozmowa co 2 zdanie ty kretynko i gruba locho, i ty ch... zycie mi zmarnowałeś x x lubie cie:)))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubie cieusmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 18:08 dziekujemy za opis twojego małżeństwa ale wyobraz sobie ze nie kazdy zyje jak ty ;) Z drugiej strony czy to męża wina ze zona w dresie z papierosem? Goń się mała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po jednym spotkaniu wiesz ze będzie zdradzal, pił, ma dlugi i wszystko co opisalas? Jesteś brzydka nikt cie nie chce to tak sobie tlumacz staropanienstwo z wyboru. O tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahahzwalazautorkigrubasuko
zawsze masz wybor. dildo . :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 18:08 dziekujemy za opis twojego małżeństwa ale wyobraz sobie ze nie kazdy zyje jak ty oczko.gif Z drugiej strony czy to męża wina ze zona w dresie z papierosem? Goń się mała kochanie, akurat nie moje małżeństwo tylko doświadczenie z pracy w fundacji, do której po porady przychodzą kobiety, które maja to w domu. Przez 10 lat się nasłuchałam o wielkich zauroczeniach po których własnie taki syf zostaje. zwykle im większa faza na początku tym większy syf na koniec:D gość dziś Po jednym spotkaniu wiesz ze będzie zdradzal, pił, ma dlugi i wszystko co opisalas? Jesteś brzydka nikt cie nie chce to tak sobie tlumacz staropanienstwo z wyboru. O tak! ktoś tu czyta, ale nic nie rozumie. Właśnie o to chodzi, że po jednym, czy kilku spotkaniach to ewentualnie sie wie, czy chce sie z daną osobą dalej spotykac, a nie mysli o ślubie. dlaczego- bo niec się o tej osobie nie wie, a decyzja trochę za poważna, żeby ja ot tak realizować. no chyba ze dla ciebie 1 randka to za mało zeby kogoś poznać, ale wystarczająco żeby za niego wyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze masz wybor. dildo . od takiego kretyna dildo lepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to jest dildo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z krakowa
Gdyby facet naprawdę podobal sie autorce to nie mialaby problemu z jego"natarczywoscia";-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niech napisze ze to nie jej typ a nie kreci ze dziwny ze psychol itd. A skoro sie nie podoba to po co o tym temat. Dzwoni do faceta mowi mu co mysli i po temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka5tematu
Gdyby facet naprawdę podobal sie autorce to nie mialaby problemu z jego"natarczywoscia" x x on mi sie poboba z wygladu, ale przestraszylam sie jego natarczywoscia. w mojej rodzinie byl przypadek, ze facet bardzo szybko obiecywal slub, dzwonil, kupowal prezenty, byl do rany przyloz, a potem perfidnie okradl swoja kobiete, a moja ciotke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, jak okradł ciotke to teraz kazdy facet chce okraść ciebie. Mowilam ze jestes nawiedzona do psychiatry marsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka5tematu
No tak, jak okradł ciotke to teraz kazdy facet chce okraść ciebie. Mowilam ze jestes nawiedzona do psychiatry marsz x x nie widzisz podobienstw: obaj bardzo szybko proponowali slub, czule slowka, telefony, manipulacja. Zaden facet mnie nie okradl i nie podejrzewam kazdego o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie widzisz podobienstw: obaj bardzo szybko proponowali slub, czule slowka, telefony, manipulacja. Zaden facet mnie nie okradl i nie podejrzewam kazdego o to. nie tłumacz się. Nie pasuje ci , czujesz ze cos jest nie tak to pogoń. Zwykle wie sie czy druga osoba pasuje, ale się lekcewazy to wrażenie i skupia na pozytywach, a potem płacz, że jak ja tego nie widziałam. Założe się ze jakby sie z tobą przespał to zapomniałby o obietnicach ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×