Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część piąta

Polecane posty

Dzień dobry. Witaj Ada,dobrego dnia z Wnusią. O widzisz,jednym pomaga,a innym szkodzi. A lek polecany jest przy schorzeniach trzustki. Zdrówka życzę. X Dzień rozpoczął się słonecznie... Imuś zazdroszczę Twoim młodym;-) też bym pojeździła na rolkach :-D Twoja wnuczka za miesiąc roczek kończy, jak się ona miewa?? X Globusiku czujesz zapach kawy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Cyferko zapach kawy mnie obudził , dzięki Ci. x Imus,Cyferko Po kawie wyruszam w drogę. Idę obejrzeć Wasze tarasy. W internecie poszukam roślin o których piszecie.Muszę wiedzieć co oglądam. Wyobrażam sobie jak macie pięknie. Ja ubolewam.Niestety nie mam nawet maluśkiego balkonu. Już się z tym pogodziłam. x Imuś dopisało Ci szczęście.Termin 11 kwietnia tuż tuż.Ja zwykle długo czekałam. x Ada jak samopoczucie? x Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
puk puk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana :) Jedyneczko Tak, za miesiąc kończy wnuczka roczek Dokładnie dzień po dniu matki :) Jest malutka jak na swój wiek ale zdrowa i dużo je :) Adziu Moja teściowa chorowała na trzustkę Jadła dużo słodyczy Odstawiła je, wprowadziła dietę i teraz jest okey Globusiku Gdzie żeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Stanęłam przed szlabanem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Imuś jestem ino szlaban mnie zablokował:) x Wychodzę .Długa droga przede mną. Idę oglądać tarasy. x Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spałam dzisiaj przy otwartym oknie. Nie zmarzłam! Było w sam raz. Globusiku,huśtawka u mnie na tarasie rozstawiona,poduchy czyściutkie,pachnące możesz się pobujać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś pamiętam jak rok temu dopominałyśmy się o Twoją wnusię :-D i tą datę,pamiętam... Ja liczyłam na to,że urodzi się w Dzień Matki.Chodzi już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laseczki ;) Globusiku Minęłyśmy się w drzwiach :D Nic to,że nie masz balkonu ;) My z Cyferką,zapraszamy Cię na swoje :D Jedyneczko U nas zimno,zmarzłabym przy otwartym oknie Dodatkowo Junior przekazał mi swojego bakcyla :( Wnuczka jeszcze nie chodzi,słabo jej to idzie Moja C zaczęła chodzić jak miała 10 miesięcy L się jeszcze w życiu nachodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Pozdrawiam z nad filiżanki słabej herbatki. :) x Ime, teściowej Twojej słodycze szkodziły. A ja ich, w zasadzie, wcale nie jadam. Mój problem leży gdzie indziej. Jestem schorowaną osobą. Od trzynastego roku życia na ciężkich lekach. Moja trzustka nie wytrzymuje tego. Jakoś tak jeszcze przed trzydziestką zaczęła strajkować.😭 Dietę też od zawsze (no, z małymi grzeszkami) raczej lekkostrawną mam. A ostatnio narzuciłam sobie mocny reżim. Wczoraj np. było tak: 4:30 - owsianka na wodzie 7:30 - sucha bułka 11:00 - sucha chałka 14:00 - zupa rybno/warzywna niezabielana, z cienkim makaronem 17:00 - sucha bułka 20:00 - bułka z niedużą ilością masła i chuda szynka Pomiędzy posiłkami cienka herbata, zioła na trzustkę, gotowana woda. A teraz zapraszam na kawkę, herbatkę: (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam. x Ada Dziękuję za kawę ,herbatkę też. Jedną i drugą bardzo lubię. Jesteś na bardzo ścisłej diecie. Na pewno poskutkuje i ból ustąpi. Tego Ci życzę. x Cyferko Dzięki Waszym tarasom miałam dzień relaksu. Tym razem zrobiłam rozpoznanie.Jak roślinki zakwitną będzie jak w bajce. Bedę częstym gościem:) x Imus Czekam aż będzie owocować kiwi. Będę podkradać:) Czego tam u Ciebie nie ma? Nałykałam się świeżego powietrza. Imuś jak ten czas leci. Tak niedawno było wyczekiwanie na narodziny wnusi, niebawem będzie biegać. Najważniejsze ,że jest zdrowa. x U mnie na termometrze 5 st, również wieje. Czekają mnie zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dzięki Ada za kawę i pogaduszki;-) Co na Święta planujesz ? Ciężko było się dzisiaj obudzić.Całą noc deszcz padał,a wczorajszy dzień ponad 20 stopni, teraz zaledwie 4 :-( X Globusiku Ty jeszcze według starego czasu funkcjonujesz ? ;-) Nie to,żebym miała Cię z łóżka wyrywać :-D odpoczywaj sobie. Święta macie zaplanowane? Ja w domku z rodziną.Starszy jedzie do rodziców E... Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry choć pochmurny ;) Adziu Ja też od dzieciństwa na lekach ale trzustkę mam chyba w porzo ;) Globusiku Nie liczę na to,że kiwi zaowocuje,za chłodny klimat mamy Ale zakupów to Ci dzisiaj nie zazdroszczę,brrr ;) Jedyneczko Święta... 13 kwietnia urodziny ma szwagier,jego żona 16 15 ma mój brat,17 mój tata i moja ulubiona szwagierka męża 19 kwietnia ma teść Coś jeszcze chcesz wiedzieć? ;) Odebrałam wczoraj wyniki prześwietlenia Juniora... Przeczytajcie Pogłębienie kyfozy piersiowej ze zmianami zwyrodnieniowymi na krawędziach trzonów kręgów piersiowych,lewostronne skrzywienie kręgosłupa piersiowego ze szczytem na poziomie Th 10 Jadę z nim dzisiaj do lekarza,po skierowanie do ortopedy Bądźcie zdrowe ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś no cóż ;-) Zaczynacie za tydzień :-D Znaczy się Święta będziesz w gościach... X Te wyniki Juniora nie ciekawe :-( Wizyta u ortopedy konieczna. Pewnie znowu kosmiczne terminy... Pa Imuś,trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam popołudniu. x Musicie mnie ....pochwalić!!!!!!!! nie dość,że zrobiłam różne różniste zakupy to jeszcze zaniosłam bieliznę do magla i zrobiłam opłaty. A cha jeszcze wkurzyłam się na kota!!!! x Cyferko święta tak naprawdę mało mnie interesują. Jest z rodziną więc co nieco przygotuję ale chęci nie mam wcale. Najważniejsze,że rodzina będzie w komplecie.Dwóch chłopów jest a trzeci.... Juniorek przyjeżdża 9go. Seniorowi sie udało wyjedzie po świętach. Jeszcze nie rozmawialiśmy gdzie będzie śniadanie. Ponieważ są bardzo zajęci nie zawracam im głowy. Zmuszeni są zrobić drenaż na ogrodzie. Cały czas było bardzo mokro. Znaleźli fachowców i doprowadzają do jakiegoś porządku. U nich zawsze się coś dzieje. x Imus Aż zaniemówiłam. Twój Juniorek jeszcze dziecko a już ma takie zmiany kręgosłupa. Ciekawa jestem co powie ortopeda. Być może odziedziczył to w genach po mamie. Powodzenia. x Babki zapomniałam Wam napisać że Starszy Juniorek oficjalnie oświadczył się swojej dziewczynie. Kupił pierścionek z białego złota z brylancikiem i wypowiedział sakramentalne ....czy wyjdziesz za mnie???? nad Morskim Okiem .Wyjechali tam na tydzień. Bardzo się cieszę .Lubię tę dziewczynę. Życzę im szczęścia. x To tyle wieści ode mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Piątek... koniec pracowitego tygodnia... dziś będzie można dłużej sobie pospać...:) A teraz, na rozruszanie, kawa/herbata: (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Ada dziękuję za napoje już piję i to z wielką przyjemnością:) Oj tak pracowity był mijający tydzień.Nowy nie będzie inny. x Dziewczyny u mnie 5st i deszczyk.Nie wiem czy wiosenny bo zimny. x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Dzień dobry,dzięki Ada za kawkę. Dobrego dnia z wnusią X Globusiczku co ja czytam??? Jakie miłe wieści przynosisz :-D Romantyczne zaręczyny w cudownym miejscu. Wszystkiego dobrego Młodym. Niech szczęśliwie planują przyszłość. X Do uzdrzeni. Miłego dnia Wszystkim.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie zachowuję się cichutko żeby nie zakłócić sobotniego spokoju. Zostawiam kawę. Chętne zapraszam. x U mnie za oknem szaro i zimno. Wiosna gdzieś się zapodziała. x Cyferko przybywaj na kawę. x Dobrego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Globusiku. Jestem.Piję z Tobą kawę ;-) Chodziłam do spożywczaka... Ludzie jeszcze śpią,kolejki nie było. Słońce u mnie świeci,ale bardzo zimny poranek. Wiosna zapodziała się i nie wiadomo kiedy wróci :-( Tydzień temu lato się zakradło....powspominać można. Planuję dzisiaj iść na cmentarz,oby nie padało. Dobrego dnia koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! No, to (podobno) ma być tak: dziś nawet do 21*C, jutro gwałtowny spadek do 9*C, a do samych świąt bardzo zimno i bardzo mokro, poprawa pogody dopiero od poświątecznego wtorku... buuu...😭 Kawa i herbata czeka na miłe panie: (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Ada dziękuję za kawę. x Co za pogoda. Ani wiosna ani zima. Ot taka mieszanina. x Dziewczyny pracowity tydzień przede mną. Strach pomyśleć. x Co tam u Was????? x Dobrego poniedziałku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uprzejmie witam:-) Dzięki za kawkę i prognozę pogody :-D Aduś u mnie bardzo podobnie. Byłam dzisiaj świtem na targu,było b. ciepło. Kupiłam chrzan swojski,sprawdzony, łzy wyciska ;-) ja i domownicy lubimy.... Globusiku,a co gości będziesz przyjmowała?? U mnie też pracowity....:-( Imuś wpadaj na kawę,co na Kaszubach?? Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć i czołem Na Kaszubach...są Krakowiacy :D ;) Wczoraj byliśmy po nich w Gdańsku Przyjechali na cały tydzień do rodziców Jutro moja wizyta u rehabilitanta Troszkę się obawiam ;) Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Cyferko nie !!!!ja idę w gości ale goście oczekują ,że mama coś przyniesie. Wiesz jak to jest!!! jeśli ktoś zrobi lepiej smakuje.Zwracam uwagę na moim bazarku ale niestety nic świątecznego nie ma. Do czterech liter z takim bazarkiem:) Jutro zaczynam robić zakupy żeby w ostatni e dni nie zaglądać w te miejsca:) x Imus U Ciebie już goście zawitali. Musisz podreperować kręgosłup:) Chyba nie masz czego się bać rehabilitanta.Dowiesz się jakie zabiegi bedą Cię czekać? Tak myślę chyba że się mylę. Napisz króciutko jak było. x Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku Odkryłam nową maść na dłonie :) Retimax1500 Rewelacja Zapraszam na mój bazarek, tam jest wszystko :) Napiszę napiszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! :)Trzymam się dalej dzielnie. Tzn. kawy nie piję i dietuję. Trzustka boli, ale już troszkę mniej. x Ime, Retimax 1500... zanotowałam... jak tylko będę mogła to poszukam jej w aptekach... dłonie mam ostatnio nawet niezłe... ale pięty (pomimo, że dbam o nie bardzo!) ciągle suche... Kawa, herbata... bardzo proszę: (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Adziu, ranny ptaszku :) Ta maść kosztuje 5 zł, ja kupiłam wczoraj i już widzę efekty Zimno dzisiaj Zdążyłam wczoraj skosić trawnik a wieczorem zrobiłam wertykulację Dobrego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×