Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
plastka-77

In vitro z komórką dawczyni cz. 3

Polecane posty

20 godzin temu, Mola90 napisał:

Dziekuhe, generalnie bez objawow 😋😅 popoludniu zaczelam cos tam odczuwac w podbrzuszu ale nie jest to klucie, bardziej taki tempy bol, przy czym biore poprawke na to, ze moga byc to albo leki albo glowa pracuje. Staram sie o tym nie myslec. Dzisiaj wrocilam do pracy juz, takze moze bedzie ciut latwiej. A ty? 

przy pierwszym i drugim transferze ten czas oczekiwania na test byl pelen dobrych emocji, nadziei, wiary. Teraz mam wrazenie ze go nienawidze. Moim zdaniem to czekanie jest nieludzkie. Ale staram sie w zaden sposob nie nastawiac, zyc jakby nigdy nic. Nawet dwa razy napisam sie kilka lykow czerwonego wina 

Ja też czuję jakby takie napięcie w podbrzuszu i jakoś dziwnie ciągnie mnie w pachwinach jak nogę wyżej podnoszę, ale nie wiem czy to ma jakiś związek😅 No i dziś jakoś tak piersi mi się tkliwe zrobiły, ale to objawy takie same jak na okres🤣

Fakt, te czekanie wykańcza więc ja rzuciłam się w wir pracy i dziś mam istne urwanie głowy 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mialam wczoraj transfer 1 blastki 4AA. Staram sie nie wchodzic na fora i nie nakrecac i zajac sie czyms innym ale wlasnie widac jak mi  to wychodzi 😅

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.03.2021 o 11:22, Mola90 napisał:

Mam dokladnie to samo 😂

Jak się czujesz? Testowałaś już? Ja mam w domu sikańca i już mnie korci, żeby go zrobić, ale solidarnie czekam na jutro 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam sikanca i jutro rano go wykonam, wieczorem pojde na bete zeby bylo wszystko jasne. Mam bardzo mieszane uczucia, dwa dni temu wieczorem bardzo bolal mnie brzuch i kosc ogonowa - mialam wrazenie ze az mam cieplo z bolu w tym miejscu. Wzielam wtedy dwie nospy. Zastanawiam sie jednak czy to nie byl efekt uboczny accofilu ktory aplikowalam rano. Mysle tak dlatego, ze dla mnie bole miesiaczkowe nie sa wyznacznikiem zagniezdzania bo przy poprzednich transferach mialam bolesci a transfery byly nieudane. Natomiast mam rozpuchlniona jame pochwe (wczesniej nie kojarze by ono bylo) i nie wiem czy jednak czegos nie odczuwam w podbrzuszu. Ogromnie boje sie rozczarowania i ciagle tlumacze sobie ze to moga byc efekty progesteronu ktory biore dopochowo w wiekszych dawkach niz przy poprzednich transferach. 

A u ciebie jak? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Mola90 napisał:

Ja tez mam sikanca i jutro rano go wykonam, wieczorem pojde na bete zeby bylo wszystko jasne. Mam bardzo mieszane uczucia, dwa dni temu wieczorem bardzo bolal mnie brzuch i kosc ogonowa - mialam wrazenie ze az mam cieplo z bolu w tym miejscu. Wzielam wtedy dwie nospy. Zastanawiam sie jednak czy to nie byl efekt uboczny accofilu ktory aplikowalam rano. Mysle tak dlatego, ze dla mnie bole miesiaczkowe nie sa wyznacznikiem zagniezdzania bo przy poprzednich transferach mialam bolesci a transfery byly nieudane. Natomiast mam rozpuchlniona jame pochwe (wczesniej nie kojarze by ono bylo) i nie wiem czy jednak czegos nie odczuwam w podbrzuszu. Ogromnie boje sie rozczarowania i ciagle tlumacze sobie ze to moga byc efekty progesteronu ktory biore dopochowo w wiekszych dawkach niz przy poprzednich transferach. 

A u ciebie jak? 

Ja jutro rano jadę na betę, sikańca zostawię w tej sytuacji i jesli się uda to zrobię na pamiątkę. Właśnie wczoraj miałam plamienie i trochę sie przestraszylam, ale to bylo jednorazowo i dr Sodowska powiedziala ze to moze byc podraznienie od proga. Bo oczywiscie pisalam do niej w panice. Poza tym jakbym miala takie nabrzmiale piersi, zawsze raczej sa tylko tkliwe a mam wrazenie ze sa wieksze i w ogole jakas spuchnieta sie czuje, ale nie wiem czy to ma związek 😅 No i w podbrzuszu bardzo mnie boli, takie skurczowe bóle jak w pierwszym dniu miesiączki miałam jako nastolatka, kiedy zwijałam się z bólu. Wzięłam magnez i nospę pare razy i czekam jak na zbawienie. 

Mocno trzymam kciuki za nas 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Maja12 napisał:

Ja jutro rano jadę na betę, sikańca zostawię w tej sytuacji i jesli się uda to zrobię na pamiątkę. Właśnie wczoraj miałam plamienie i trochę sie przestraszylam, ale to bylo jednorazowo i dr Sodowska powiedziala ze to moze byc podraznienie od proga. Bo oczywiscie pisalam do niej w panice. Poza tym jakbym miala takie nabrzmiale piersi, zawsze raczej sa tylko tkliwe a mam wrazenie ze sa wieksze i w ogole jakas spuchnieta sie czuje, ale nie wiem czy to ma związek 😅 No i w podbrzuszu bardzo mnie boli, takie skurczowe bóle jak w pierwszym dniu miesiączki miałam jako nastolatka, kiedy zwijałam się z bólu. Wzięłam magnez i nospę pare razy i czekam jak na zbawienie. 

Mocno trzymam kciuki za nas 🙂

Oby szczescie w tym przypadku chodzilo parami 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maja12 trzymam kciuki za bete.

Nie zrobilam w koncu testu rano, nie mialam odwagi. w nocy wstawalam do toalety, a test nie jest chyba najlepszej jakosci bo czulosc ma 25. po pracy polece na bete, to juz ustalone z mezem wiec nie ma odwrotu  😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, a ja zagladam tu własnie licząc na Twoj test 😉 jak po pracy pojdziesz na bete to wyniki pewnie jutro czy dzis jeszcze? Trzymam niezmiennie kciuki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jutro, ale juz mi wszystko jedno 😛 To dzialanie zamierzone, zebysmy mieli czas na rozladowanie emocji w weekend 🙂

 

A jak Ty sie czujesz? Myslalasz juz kiedy pojdziesz na bete?

Edytowano przez Mola90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mola ja sama nie wiem jak sie czuje, doszukuje sie objawów a obiecywalam sobie  tego nie robic no ale to jest silniejsze ode mnie 😞 wczoraj po pracy lezalam na kanapie, niby ogladalam serial ale tylko myslalam czy mnie cos kluje czy nie. Cos tam niby klulo ale moze to od proga albo to psycha mi siada. To czekanie jest straszne a to dopiero 3dpt 😭

Maja a Ty jak tam?

Edytowano przez believer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Believer doskonale cie rozumiem. Ja tez mialam w planach zyc jakby ten transfer sie nie odbyl i czekac na test ale to jest niewykonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mola90 napisał:

Maja12 trzymam kciuki za bete.

Nie zrobilam w koncu testu rano, nie mialam odwagi. w nocy wstawalam do toalety, a test nie jest chyba najlepszej jakosci bo czulosc ma 25. po pracy polece na bete, to juz ustalone z mezem wiec nie ma odwrotu  😅

Ja właśnie wyszłam z labu 🙂 Nie ma już odwrotu bede czekać i trzymam mocno kciuki za ciebie!

11 minut temu, believer napisał:

Mola ja sama nie wiem jak sie czuje, doszukuje sie objawów a obiecywalam sobie  tego nie robic no ale to jest silniejsze ode mnie 😞 wczoraj po pracy lezalam na kanapie, niby ogladalam serial ale tylko myslalam czy mnie cos kluje czy nie. Cos tam niby klulo ale moze to od proga albo to psycha mi siada. To czekanie jest straszne a to dopiero 3dpt 😭

Maja a Ty jak tam?

Dziękuję, że pytasz, wlaśnie zobaczymy jak, jestem tak ogłupiała i mam stres. Też się ostatnie dni tylko doszukiwałam objawów u siebie, choć wiem, że mija się to z celem. Kiedy planujesz testować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Maja12 napisał:

Ja właśnie wyszłam z labu 🙂 Nie ma już odwrotu bede czekać i trzymam mocno kciuki za ciebie!

Dziękuję, że pytasz, wlaśnie zobaczymy jak, jestem tak ogłupiała i mam stres. Też się ostatnie dni tylko doszukiwałam objawów u siebie, choć wiem, że mija się to z celem. Kiedy planujesz testować?

Przy poprzednich transferach wypracowałam taki system ze szlam na bete 9dpt i traktowalam wynik jako eozstrzygajacy bo zazwyczaj byl <0,200. Teraz to by wypadalo w czwartek choc wolalabym w piatek ale mi w pracy za bardzo nie pasuje. Zobacze jeszcze. Testow nie robie raczej. Trzymam kciuki za Twoj wynik poki co 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też trzymam kciuki, co i raz tu zaglądałam czekając na wieści od Was 🍀 Ja dziś kontrola endometrium i wyznaczenie terminu transferu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny. zanim się odezwałam, przeczytałam 3 cześć forum od deski do deski. Za mną 2 próby na własnych komórkach (niskie AMH). Psychicznie cieżko, bo od 3 miesięcy stoję w miejscu - bardzo mało swoich pęcherzyków. Czas nie jest moim sprzymierzeńcem, więc od momentu jak zaczęłam czytać to forum to oswoiłam się już z opcją KD. Wiem, że nie daje gwarancji, ale jakoś tchnęło to we mnie nadzieję, cieszyłam się z Waszych sukcesów oraz smuciłam się razem z Wami jak nie wychodziło. Forum czytałam 2 tygodnie. Widzę, że większości z Was się udało, co mnie pociesza. Wynik badania amh mnie zszokował, ale musze isc do przodu i mysle, ze KD jest właśnie dla mnie. Zwłaszcza, że brak mi jakiejkolwiek refundacji, wiec koszty są ogromne. W dodatku te stymulacje tak obciazaja moj organizm, że włosy lecą mi bez umiaru. Podpowiedzcie mi proszę, bo nie widziałam, zeby któraz z Was korzystała z Eurofertil Ostrava. Wiem, że któras z dziewczyn o to pytała, ale nie było zbyt duzego odzewu. Czy może któraś z dziewczyn interesowała się tą kliniką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja podchodzilam w Unica Brno, nie interesowalam sie Eurofertil ale jest na ovufriend watek o tej klinice wiec moze tam poczytaj. Z tego co wiem to nie jest ta klinika droga (placi sie w koronach czeskich) a nie w euro jak w mojej, ale cos kreca z gwarancja. U mnie sa przejrzyste warunki ale pakiet 6300 euro obecnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mola90 napisał:

Ja podchodzilam w Unica Brno, nie interesowalam sie Eurofertil ale jest na ovufriend watek o tej klinice wiec moze tam poczytaj. Z tego co wiem to nie jest ta klinika droga (placi sie w koronach czeskich) a nie w euro jak w mojej, ale cos kreca z gwarancja. U mnie sa przejrzyste warunki ale pakiet 6300 euro obecnie

Masz już wynik? U mnie beta ponad 200 jestem w szoku! Na razie podchodzę do tego z dystansem, bo jeszcze do sukcesu daleka droga, ale jest nadzieja 🙂

  • Like 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Maja12 napisał:

Masz już wynik? U mnie beta ponad 200 jestem w szoku! Na razie podchodzę do tego z dystansem, bo jeszcze do sukcesu daleka droga, ale jest nadzieja 🙂

Maja super gratulacje!😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Maja12 napisał:

Masz już wynik? U mnie beta ponad 200 jestem w szoku! Na razie podchodzę do tego z dystansem, bo jeszcze do sukcesu daleka droga, ale jest nadzieja 🙂

Oooo jaa 😍 suuper. Z calego serca gratuluje. Czy dobrze kojarze ze to byl Twoj czwarty transfer?

Ja stosunkowo niedawno wyszlam z labu takze wyniki bede miala dopiero jutro z rana. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Mola90 napisał:

Oooo jaa 😍 suuper. Z calego serca gratuluje. Czy dobrze kojarze ze to byl Twoj czwarty transfer?

Ja stosunkowo niedawno wyszlam z labu takze wyniki bede miala dopiero jutro z 

Edytowano przez Ellass

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, believer napisał:

Maja super gratulacje!😊

Maja12 gratulacje 😀🥳

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę kobity, endometrium przerośnięte i niejednorodne, plany z transferem przekładamy na kolejny cykl 😕

@maja12 ale super 🥳

  • Like 1
  • Sad 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Maja12 napisał:

Masz już wynik? U mnie beta ponad 200 jestem w szoku! Na razie podchodzę do tego z dystansem, bo jeszcze do sukcesu daleka droga, ale jest nadzieja 🙂

Gratulacje!!! Teraz musi być już dorbze!! Przypomnij który to dzień po transferze! Witaj w gronie ciężarnych 😍😍

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny!

Jeszcze boję się cieszyć, bo to wcześnie, wszystko jeszcze może się zdarzyć, wiec staram się zachować spokój, ale wiecie nie jest to łatwe 😄 Bo banan z gęby nie schodzi 😉  az sie poplakalam, ale boje sie rozczarowania. Już mysle w przyslym tygodniu sie umówic na usg, choc to pewnie za wczesnie🤣 ale tak bym chciala wiedziec czy wszystko ok 🙂

Mola to mój 3 transfer z kd, wczesniej mialam jeszcze 2 transfery na moich komórkach. Czyli w sumie już 5🤣 Trzymam mocno kciuki, żeby u Ciebie też było ok❤️

Rewolucja, może akurat tak miało być i ten kolejny będzie tym szczęśliwym💓

Bounty90 dziś 9 dpt blastki, wiec chyba jest ok❤️

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×