Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
taki obraz wasz

Jestem załamany poziomem kobiet na portalach randkowych

Polecane posty

1 minutę temu, Pocahontaz napisał:

A facet jak go zdjęcie zachęci to i tak napisze.

Bzdura, odrzucałem setki kobiet bez opisu, mimo że miały bardzo ładne zdjęcia.

2 minuty temu, Pocahontaz napisał:

A w rozmowie rpzecież i tak wyjdzie co ma wyjść i w ogole ważne czy się w ogole klei, a nie opis. co opis?

Nie raz był opis czy jest opis , a rozmowa drętwa jak kilo gwoździ.

Oczywiście, że tak. Opis jest po to, żeby jakoś tę rozmowę zacząć, ale wiadomo, że potem trzeba to podtrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KorpoSzynszyla napisał:

Nie widziałam 😞

Też nie widziałem 😞 albo przynajmniej sobie nie przypominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

Długi opis (...) pokazuje właśnie (...) że bez drugiej osoby też sobie poradzimy.

Rozwiń proszę. 😂😈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Pocahontaz napisał:

Chodzi o przegaz "podprogowy". Długi opis = bardziej zależy, bo przyłożył czas i postarał się. analogicznie krótki albo wcale.

Skoro mi zależy, to znaczy, że szukam poważnej relacji, a nie tylko przygodnej znajomości, więc jak dla mnie same pozytywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, agent of Asgard napisał:

Rozwiń proszę. 😂😈

Skoro mam swoje pasje, to pewnie potrafię sobie jakoś zająć czas, niezależnie od tego, czy zajmuję się nimi sam czy z kimś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Pocahontaz napisał:

Fajnie, ale sam stwoerdziłeś, ze jak zdjęcie ciulowe to i opis nie pomoże.

Niby gdzie? Nic takiego nie napisałem. Właśnie często pisałem do dziewczyn z gorszymi zdjęciami, ale za to ciekawszym opisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pocahontaz napisał:

Ja mówiłam o facecie -super opis, ciulowate zdjęcie = narra. PRzynajmniej dla mnie.

A to, ze piszesz do takich to spoko .

No to nie ja stwierdziłem, tylko ty. Dla mnie gorsze zdjęcie nie stanowi problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Pocahontaz napisał:

Dla mnie tak, bo mnie nie zwilży potem facet.

Nie jesteś w stanie tego ocenić na podstawie zdjęcia. Chociaż jeśli dla ciebie 90% mężczyzn jest brzydkich, to nic dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Skoro wyłowiłes kilka perełek to chyba aż tak źle nie jest... jakbyś chciał pisać z większą ilością to czasu by Ci na to zabrakło...

Koniec końców i tak trzeba byłoby zrobić selekcję : )

Edytowano przez marawstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, marawstala napisał:

Skoro wyłowiłes kilka perełek to chyba aż tak źle nie jest... jakbyś chciał pisać z większą ilością to czasu by Ci na to zabrakło...

Oczywiście, lepiej mieć kilka konkretnych możliwości niż setki, z których nic nie wychodzi 🙂

Ale dokopać się do tych perełek nie jest tak łatwo, bo ogólny poziom osób na tych portalach jest bardzo niski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, taki obraz wasz napisał:

Z jednej strony narzekacie, że mężczyźni nie są kreatywni i potrafią napisać tylko "hej, co tam", ale z drugiej strony - co innego mają napisać, skoro 90% kobiet nie ma żadnego opisu, zainteresowań ani nawet jakichś ciekawych zdjęć, do których dałoby się odnieść? Znaleźć sensowną kobietę na portalu graniczy z cudem, bo jest ich garstka, a i tak większość z tych kobiet nie jest zainteresowana, jeśli mężczyzna nie jest przystojny...

ile jest takich co tylko walną fotke i tyle o nich wiadomo, bo myślą że każdy poleci na tępą wypindzlowaną lalke więc zero opisu, litości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, agent of Asgard napisał:

Brak opisu też zraża część chętnych. Na przykład mnie. 😉

Jeśli szuka się partnera, chodzi o to, aby przyciągnąć pasujące osoby, a nieodpowiednie odsiać. Ty idziesz na ilość, jak rozumiem?

Długi opis jest niedobry, ale nie z opisanego powodu, a dlatego, że pokazuje desperację.

Uważam, że długi opis zawiera zawsze informacje, które zrażają część potencjalnych chętnych.
Obecnie nie ma mnie na żadnym portalu randkowym, więc nie idę na ilość.

To pierwszy dłuższy opis jaki trafiłem chwilę temu na Lento, o którym wspominaliście w temacie i uważam, że odstrasza od kontaktu.
"Nie pisz do mnie gdy
Nie podoba sie Tobie treść ogłoszenia
Masz poniżej 35lat
Jestes powyzej 43lat
Jestes szczuply
Jesteś golodupcem i nie potrafisz napisać poprawnie zdania.
Szukasz s.....rki
Masz żonę
Szukasz przygody
Interesuje cię tylko s. X

Na początek interesuje mnie korespondencja a czas zweryfikuje Poznam wartościowego zwariowanego wysokiego przystojnego i niezależnego
Ja zadbana atrakcyjna, niezależna, z ogromnym poczuciem humoru
Nie wyłudzisz ode mnie zdjec ani numeru telefonu więc nie trac czasu
Odoowiem tylko na wiadomości z foto.
Na wiadomości czy aktualne, co słychać ect nie odp"

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, taki obraz wasz napisał:

Oczywiście, lepiej mieć kilka konkretnych możliwości niż setki, z których nic nie wychodzi 🙂

Ale dokopać się do tych perełek nie jest tak łatwo, bo ogólny poziom osób na tych portalach jest bardzo niski.

Nikt nie obiecywał, że będzie lekko : )

W życiu poza wirtualnym też nie z każdym tak łatwo się dogadasz... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, antekemigrant napisał:

ile jest takich co tylko walną fotke i tyle o nich wiadomo, bo myślą że każdy poleci na tępą wypindzlowaną lalke więc zero opisu, litości

Za dużo niestety. Z moich obserwacji ok. 90%...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pocahontaz napisał:

Jestem. MAm oczy.

ale foto bez makijażu na portal nie wstawisz? a od facetów wymagasz "naturalnej" urody, masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, marawstala napisał:

Nikt nie obiecywał, że będzie lekko : )

W życiu poza wirtualnym też nie z każdym tak łatwo się dogadasz... 

 

Z taką bez opisu może i bym się dogadał, ale ją odrzucę, bo nic o niej nie wiem. Przecież wiadomo, że nie z każdym się dogadam, ale fajnie by było jednak przekonać się o tym w praktyce.

1 minutę temu, Jack445 napisał:

Uważam, że długi opis zawiera zawsze informacje, które zrażają część potencjalnych chętnych.
Obecnie nie ma mnie na żadnym portalu randkowym, więc nie idę na ilość.

To pierwszy dłuższy opis jaki trafiłem chwilę temu na Lento, o którym wspominaliście w temacie i uważam, że odstrasza od kontaktu.
"Nie pisz do mnie gdy
Nie podoba sie Tobie treść ogłoszenia
Masz poniżej 35lat
Jestes powyzej 43lat
Jestes szczuply
Jesteś golodupcem i nie potrafisz napisać poprawnie zdania.
Szukasz s.....rki
Masz żonę
Szukasz przygody
Interesuje cię tylko s. X

Na początek interesuje mnie korespondencja a czas zweryfikuje Poznam wartościowego zwariowanego wysokiego przystojnego i niezależnego
Ja zadbana atrakcyjna, niezależna, z ogromnym poczuciem humoru
Nie wyłudzisz ode mnie zdjec ani numeru telefonu więc nie trac czasu
Odoowiem tylko na wiadomości z foto.
Na wiadomości czy aktualne, co słychać ect nie odp"

 

Taki opis, mimo że długi, nie zawiera żadnych konkretów, więc nic dziwnego, że odpycha.

1 minutę temu, Niby normalny napisał:

Zapewne jesteś jedną z tych co tylko wstawią zdjęcie i sobie myślisz,teraz to się zastanawiajcie co napisać.

Otóż to.

2 minuty temu, Pocahontaz napisał:

Jestem. MAm oczy.

To, że facet ma słabe zdjęcie czy źle się ubiera, nie oznacza, że jest brzydki. Ale skoro dla ciebie 90% jest brzydkich, to nawet dobre zdjęcia i modne ubrania nie pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niby normalny napisał:

Dlatego niemyślący do ciebie piszą bo widzą że będą mieli wspólny język z tobą😂

Dokładnie.

Przed chwilą, antekemigrant napisał:

ale foto bez makijażu na portal nie wstawisz? a od facetów wymagasz "naturalnej" urody, masakra

Tak to właśnie jest z tymi kobietami. Nałożą tonę tapety i uważają się za ósmy cud świata i same wymagają od mężczyzn, by byli przystojni 😄 a to przecież one są niby tą "płcią piękną" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Niby normalny napisał:

Zapewne jesteś jedną z tych co tylko wstawią zdjęcie i sobie myślisz,teraz to się zastanawiajcie co napisać.

tępaki mają lecieć na jej wymalowaną gębe i się jarać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Pocahontaz napisał:

Wstawiam foto i nic nie myślę.

Jak większość. Więc nie dziw się, że nikt wartościowy nie pisze.

1 minutę temu, Niby normalny napisał:

Sorry ale tak jak wyżej,jak nie ma się do czego odnieść oprócz do wyglądu to nie ma co na taką tracić czas, widać że jej nie zależy 

Zgadza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Jack445 napisał:

Uważam, że długi opis zawiera zawsze informacje, które zrażają część potencjalnych chętnych.
Obecnie nie ma mnie na żadnym portalu randkowym, więc nie idę na ilość.

To pierwszy dłuższy opis jaki trafiłem chwilę temu na Lento, o którym wspominaliście w temacie i uważam, że odstrasza od kontaktu.
"Nie pisz do mnie gdy
Nie podoba sie Tobie treść ogłoszenia
Masz poniżej 35lat
Jestes powyzej 43lat
Jestes szczuply
Jesteś golodupcem i nie potrafisz napisać poprawnie zdania.
Szukasz s.....rki
Masz żonę
Szukasz przygody
Interesuje cię tylko s. X

Na początek interesuje mnie korespondencja a czas zweryfikuje Poznam wartościowego zwariowanego wysokiego przystojnego i niezależnego
Ja zadbana atrakcyjna, niezależna, z ogromnym poczuciem humoru
Nie wyłudzisz ode mnie zdjec ani numeru telefonu więc nie trac czasu
Odoowiem tylko na wiadomości z foto.
Na wiadomości czy aktualne, co słychać ect nie odp"

Ten opis odpycha, bo jest chamski i roszczeniowy. To wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, antekemigrant napisał:

tępaki mają lecieć na jej wymalowaną gębe i się jarać

I oczywiście być kreatywni, by zabawiać księżniczkę, a ona będzie zdawkowo odpowiadać, jak jej się zachce 😄

1 minutę temu, Pocahontaz napisał:

Nadal nie rozumiesz. potrafię odróżnić słabe zdjęcie od braku atrakcyjności, jak nie potrafisz i brak urody tłumaczysz słabym zdjęciem to współczuję. 

Przecież to ty pisałaś o tym, że odrzucasz ze względu na słabe zdjęcia i niemodny ubiór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, agent of Asgard napisał:

Ten opis odpycha, bo jest chamski i roszczeniowy. To wszystko.

Nie dość, że chamski i roszczeniowy, to jeszcze nie zawiera żadnych konkretów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
6 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Z taką bez opisu może i bym się dogadał, ale ją odrzucę, bo nic o niej nie wiem. Przecież wiadomo, że nie z każdym się dogadam, ale fajnie by było jednak przekonać się o tym w praktyce.

Taki opis, mimo że długi, nie zawiera żadnych konkretów, więc nic dziwnego, że odpycha.

Otóż to.

To, że facet ma słabe zdjęcie czy źle się ubiera, nie oznacza, że jest brzydki. Ale skoro dla ciebie 90% jest brzydkich, to nawet dobre zdjęcia i modne ubrania nie pomogą.

To już Twoja wola czy piszesz czy nie... Nie napiszesz (?) inni chętnie to zrobią nawet jeśli widzą 'gole' zdj bez opisu : ) ale nic to te z długimi opisami też czekają aż ktoś zagada : ) wiec każdy na tym w miarę dobrze wychodzi... czyli jest szansa, że swój na swego człowieka trafi .)

Dobrej nocy : )

Edytowano przez marawstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niby normalny napisał:

Ale co ty dajesz ? urodę która za chwile ci minie ? bo nic więcej nie widzę.

No dokładnie. Tylko urodę, dlatego szuka przystojniaka 😄 który jednak musi się wysilić i wymyślić kreatywną wiadomość, która zadowoli księżniczkę, żeby ta raczyła w ogóle odpisać 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pocahontaz napisał:

Lepiej dawać jedną rzecz niż NIC, jak ci faceci.

A skąd wiesz, że nie dają nic? Może właśnie mają więcej do zaoferowania niż ty, mimo że nie są zbyt atrakcyjni z wyglądu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, marawstala napisał:

To już Twoja wola czy piszesz czy nie... Nie napiszesz (?) inni chętnie to zrobią nawet jeśli widzą 'gole' zdj bez opisu : ) ale nic to te z długimi opisami też czekają aż ktoś zagada : ) wiec każdy na tym w miarę dobrze wychodzi...

Jasne, że tak. Tylko tych z długimi opisami jest mniej (a do nich też zagadują ci, którzy zagadują do tych bez opisu, więc nawet jeśli zignorują te wszystkie wiadomości od desperatów i osób, które nie czytały opisu, to jest duża szansa, że przypadkiem zignorują wiadomość np. ode mnie), więc i pole manewru jest dużo mniejsze, a co za tym idzie, prawdopodobieństwo znalezienia właściwej osoby i utrzymania znajomości oraz doprowadzenia do związku, jest znikome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pocahontaz napisał:

Ja pisze o sobie. Mnie nie interesuje piekny wewnętrznie brzydal i już.

A podobno to mężczyźni patrzą na wygląd xDD

Ok, rozumiem, że nie zwiążesz się z kimś, kto kompletnie ci się nie podoba, ale w przypadku gdy nie podoba ci się 90% mężczyzn, to takie podejście jest po prostu bezsensowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, taki obraz wasz napisał:

Jasne, że tak. Tylko tych z długimi opisami jest mniej (a do nich też zagadują ci, którzy zagadują do tych bez opisu, więc nawet jeśli zignorują te wszystkie wiadomości od desperatów i osób, które nie czytały opisu, to jest duża szansa, że przypadkiem zignorują wiadomość np. ode mnie), więc i pole manewru jest dużo mniejsze, a co za tym idzie, prawdopodobieństwo znalezienia właściwej osoby i utrzymania znajomości oraz doprowadzenia do związku, jest znikome.

Życie : ) to nie działa tak, że wystarczy się zarejestrować i dostajesz przydział na konkretną osobę... tym bardziej, że kobiet jest tam zdecydowanie mniej... póki co skup się na tych kilku perełkach a co Cię obchodzi cała reszta bez długich opisów : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×