Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gość bunia12
mamaDamiana Gratulacje :D Ja jeszcze nie wiem czy cos bedzie jeszcze musze czekac 9 dni, oby nie zwariowac. pozdrawiam i jeszcze raz gratuluje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buniu i Passiflorko dziękuję Wam za miłe słowa:) ja z całego serca życzę aby sie też Wam udało. Ale jestem zakręcona tak się cieszę, że nie mogę uwierzyć . Rodzinka się cieszy. Za wyjątkiem teściowej, dla której to niedorzeczne by w tak niepewnych czasach siłą dzieci sobie robić. Trochę mi smutno, że tak szorstko mnie potraktowała:( W sobotę ma do mnie przyjechać więc, już słyszę te morały:( Moja mama się rozpłakała, bo wie jak bardzo pragnęłam być w ciąży i jak długo przekonywałam męża, kilka lat zanim się zgodził, byśmy spróbowali:) Wiem, że gdyby była dziewczynka to nawet teściowa by się rozczuliła i mała by była oczkiem w głowie, no ale wszysto w rękach Boga. Ja się teraz martwię, żeby kruszynka była zdrowa i bym miała spokojne 9 mcy Jak dobrze Kochane , że jesteście!!!! Jeszcze raz wszystkim staraczką, życzę powodzenia #mam za Was kciuki!!!!!!!!!!!!! A zafasolkowanym, do których dziś dołączyłam spokojnych 9 miesięcy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaDamiana moje GRATULACJE. Życzę wymarzonej dziewczynki i spokojnego przebiegu ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć 🖐️ znalazłam Was w wyszukiwarce... też chciałabym móc zaplanować płeć dziecka, tylko właściwie to nie wiem, kiedy będziemy się o nie starać. Mamy Córeczkę, więc do pary brakuje Synka. Chociaż jak dla mnie to i druga Córcia byłaby super! pRZYNAJMNIEJ MOGŁYBY SIĘ zwierzać sobie nawzajem, na pewno więcej razem by się bawiły niz dziewczynka z chłopcem. A o to mi gł. chodzi - aby dzieci spędzały czas razem. Mąż oczywiście ma marzenia o synu :) dlatego chciałam wiedzieć, "jak to się robi" :) wie, tylko o dniach cyklu - że na chłopca pewniejsze są dni pod koniec owulacji. Ta metoda sprawdziła się na naszej córci - ona została poczęta dokładnie dwa lata temu :D w nocy z 13 na 14 października 2007 i miałam wtedy cykl identyczny jak teraz, ten sam okres jest dla mnie :) czyli lada moment dni płodne. I tak mamy córcię. Mieliśmy właśnie w tym miesiącu zacząć działać, żeby dzieci nie różniło zbyt wiele lat. Dwa lata zawsze dla mnie były idealne. A teraz... Plany nam się przesunęły na okres "bliżej nieokreślony" :P budowa domu stoi nam trochę na przeszkodzie. Ja już sama nie wiem co robić... kiedy robić... mam mieszane uczucia, nie potrafię się zdecydować. Czasem myślę, że najwygodniej byłoby wpaść. ;) tylko to aż wstyd w dzisiejszych czasach :P żart. :) Mamo Damiana gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny Pomocy bo zwriuje !!! Nie wiem co o tym myślć .Jak kiedys juz pisalam na forum od stycznia planujemy z mazem coreczke , mam juz synka który skończyłjuz 5 latek.Wiec w ostatnim cyklu we wrzesiu tez były staranka z testem ow. SKONCZYLISMY STARANIA 11 DNIA CYKLU .Moim zdaniem owulacje mialam 13-14 .Wiadomo od stycznia duzo magnesu , wapnia i witaminy C na zakwaszenie moczu. ALE NAJBARDZIEJ ZANIEPOKOIŁO MNIE TO ZE W DNIU KIEDY MIALAM DOSTAĆ @ Z POCZEM PORANNYM POJAWIŁA SIE MALA SMUGA KRWI I TO WSZYSTKO JUZ 3 DNI NIC . TEMPERATURA TEZ NIC 36.6. MAM MENTLIK W GŁOWIE . PIERSI BOLA ALE U MNIE TO CO MIESIAC NORMALKA . JAJNIKI TEZ DAJA O SOBIE ZNAC. JUTRO RANO ROBIE TEST .PPPPPOMOCY !!!! MOZE WY MI W CZYMS DORADZICIE BO ZWARJUJE :( POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny Pomocy bo zwriuje !!! Nie wiem co o tym myślć .Jak kiedys juz pisalam na forum od stycznia planujemy z mazem coreczke , mam juz synka który skończyłjuz 5 latek.Wiec w ostatnim cyklu we wrzesiu tez były staranka z testem ow. SKONCZYLISMY STARANIA 11 DNIA CYKLU .Moim zdaniem owulacje mialam 13-14 .Wiadomo od stycznia duzo magnesu , wapnia i witaminy C na zakwaszenie moczu. ALE NAJBARDZIEJ ZANIEPOKOIŁO MNIE TO ZE W DNIU KIEDY MIALAM DOSTAĆ @ Z POCZEM PORANNYM POJAWIŁA SIE MALA SMUGA KRWI I TO WSZYSTKO JUZ 3 DNI NIC . TEMPERATURA TEZ NIC 36.6. MAM MENTLIK W GŁOWIE . PIERSI BOLA ALE U MNIE TO CO MIESIAC NORMALKA . JAJNIKI TEZ DAJA O SOBIE ZNAC. JUTRO RANO ROBIE TEST .PPPPPOMOCY !!!! MOZE WY MI W CZYMS DORADZICIE BO ZWARJUJE :( POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny Pomocy bo zwriuje !!! Nie wiem co o tym myślć .Jak kiedys juz pisalam na forum od stycznia planujemy z mazem coreczke , mam juz synka który skończyłjuz 5 latek.Wiec w ostatnim cyklu we wrzesiu tez były staranka z testem ow. SKONCZYLISMY STARANIA 11 DNIA CYKLU .Moim zdaniem owulacje mialam 13-14 .Wiadomo od stycznia duzo magnesu , wapnia i witaminy C na zakwaszenie moczu. ALE NAJBARDZIEJ ZANIEPOKOIŁO MNIE TO ZE W DNIU KIEDY MIALAM DOSTAĆ @ Z POCZEM PORANNYM POJAWIŁA SIE MALA SMUGA KRWI I TO WSZYSTKO JUZ 3 DNI NIC . TEMPERATURA TEZ NIC 36.6. MAM MENTLIK W GŁOWIE . PIERSI BOLA ALE U MNIE TO CO MIESIAC NORMALKA . JAJNIKI TEZ DAJA O SOBIE ZNAC. JUTRO RANO ROBIE TEST .PPPPPOMOCY !!!! MOZE WY MI W CZYMS DORADZICIE BO ZWARJUJE :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaa26
mamDamiana gratulacje:):):)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! passi 3mam kciuki:):)i estem dobrej myśli:) u nie znośnie, tzn brzusio trochę dokucza pobolewa, zakłuje...wiem ze to przez stres i staram sie wyluzowac... co wy na tą pogodę?u mnie bialutko:)za chiny za kółko nie wsiądę, ale cieszę się jak dziecko widząc śnieg - uwielbiam śnieg i zimę:) a co u reszty?meldowac się haaaaaaaaaaaloi clarissa jak u ciebie?napisz jak si eczujesz bo mniej wecej mamy ten sam tydzień:)u mnie jest 11ty:)do 1 maja jeszcze kawałek ale niełamię się., oby zdrowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe widzę że większość
kiobiet planuje dziewczynkę, a chłopcy to taka nieudana próba zrobienia dziewczynki :D Ja tam nie będę miała dzieci, bo nie mogę, ale ja sądzę, że płeć nie ma znaczenia i każde dziecko jest dobre, no ale życzę powodzenia w próbach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie sie udalo
zrobic dziewczynke za pierwszym razem :) maz chcial synka ale ja wolalam pierwsza dziewczynke i sie udalo. stosowalam testy owulacyjne i jak tylko pojawily sie 2 kreski to nie czekajac na nic kochalismy sie a pozniej juz nie zeby zwiekszyc szanse wlasnie na dziewczynke i udalo sie - Natalka urodzi sie w styczniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passiflora
hej dziewczynki u mnie tez biało i zimno :( ja kocham zimę tylko w Boże Narodzenie :) niecierpię jak jest zimno , od razu marzna mi nogi strasznie i żadne ocieplenia w butach nie pomagają :) no ale mój Synek przynajmniej się ucieszył jak mu śnieg pokazałam :) Mama damiana i Shamanka wydaje i się że jak będziemy czekać aż będą czasy pewniejsze albo się wreszcie dorobimy to nigdy nie bedzie odpowiedni czas na dziecko. ale przecież dziecko jest skarbem samym w sobie ... i jak to mówią Bóg dał dzieci to i da na dzieci... my też milionów na koncie nie mamy a jednak sobie nie wyobrazam mieć tylko jednego dziecka , a mąż nawet chce trójkę :) mama damiana nie martw się teściową , jak maleństwo na rękach potrzyma to jej wszytsko przejdzie :) Sonia zrób test koniecznie , bo być może to tylko plamienie i w ciaży jesteś :), oby tak było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszystkie !!! Witam zagorzałą grupę planującą. Proszę proszę Passi a może ? Tak jakos myślę ze dobrze będzie. U mnie dziś 7 dc na planowanie to chyba za wcześnie przy 28 dc owu miałam w 13 na 14 dc a tym razem cykl miał 26 dni. Wiecie ja tylko tak pytam jeśli @ dostałam w 26 dniu to cykl liczyć ze miał 26 dni czy 25 dni. Tak dla formalności :) Osłabiamy plemniczki , osłabiamy ........No za dużo też nie bo w końcu nic nie zostanie:) Wczoraj swojemu M nawet piwka nie kazałam - godzi się ze wszystkim i pyta kiedy się to w końcu ponownie dokona ? A ja stoję wciąż na mecie dziewczynki i próbuję swojego M trzymać aby falstartu nie było :) Ehhh co ma być to będzie ! Jakoś tak więcej minusów się u mnie tworzy niż plusów na to planowanie:( I tak myślę a może do następnego roku co by razem z tymi tablicami chińskimi. Z drugiej strony nie mam czasu i wiek mi nie pozwala na to aby dłużej czekać. Dziewczynki piszę tempki od początku 1 dc 8 październik 35,32 - mam @ 2 dc 9 październik 35,30 - mam @ 3 dc 10 październik 35,85 - mam @ 4 dc 11 październik 35,81 - mam @ 5 dc 12 październik 35,49 - sucho , czysto 6 dc 13 październik 36,19 - dziwny skok temperatury uczucie wilgoci robiłam test owu negatywny ( 21.00 godz ) 7 dc 14 październik 35,81 - znowu temp. zmalała Dziewczynki bardzo was proszę o interpretację . Mama Damiana super i masz dwie = kreseczki. :) A gdzie mierzyłaś tempkę. Napisz proszę. Błagam odpiszcie kochane . Pozdrawiam Zosiu my prawie na jednym wózku jedziemy ty masz 2 dni później @ niż ja Może będziemy w parze kolejne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passiflora
nowa 35 :) jeśli okres był 26 dnia to cykl miał 25 dni :) a Ty gdzie mierzysz tą temperaturkę ? jak narazie to te temperaturki Twoje sa ok jak na pierwszą fazę cyklu ;) , a to 36.1 to i tak jest nisko wiec bym chyba nie brała tego za jakiś znaczący skok :) ja dziewczynki w ciąży napewno nie jestem bo nic nie czuję żebym była...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bondyrka
Czesc Kochane :) Oj wy z tymn planowaniem ;) Ja bym juz chyba spasowala,najlepiej isc na zywiol niz caly czas myslec wyliczac i sie stresowac ;) Najlepszy dowod na to ja ;) A teraz sie troszke pochwale; Jestem juz w 25tc,widzialam teraz dokladnie pipeczke :) Dopiero teraz tak na 100% uwierzylam ze bedzie ta coreczka :) Co za radosc,polozna wszystko dokladnie pomierzyla,sprawdzala czy nerki dobrze pracuja,czy jest zoladek,jak mozg,naprawde wszystko co bylo mozna zobaczyc i sprawdzic sprawdzila,usg kosztowalo mnie tylko 50zl,a dowiedzialam sie wszystkiego,widzialam jak mala ziewa,jak sie smieje,jak raczka trzyma sobie nozke i potem ja sobie wklada do buzki,no poprostu cudo,czulam sie jakby to malenstwo bylo juz ze mna,lzy mi prawie polecialy,ze nie moge jej jeszcze dotknac a dokladnie widze co ona robi,niezapomniane przezycie Polozna sprawdzala paluszki i nozki jak sa ulozone czy wszystkie paluszki sa,nawet zobaczyla ze ten drugi palec u nozki jest troszke dluzszy niz inne,a siostra ma wlasnie takiego,wiec sie tak nasmialysmy podczas tej wizyty hi hi maluda wazy ok.700gr No naprawde jestem zachwycona ta wizyta i to bylo zwykle usg nie 3d,a tak wszystkie pieknie bylo widac :) Jestem taka szczesliwa i zycze takiego samego szczescia kazdej z Was,bo wiem doskonale jak to cudownie uslyszec na usg,ze w brzuszku jest ta upragniona,wyczekiwana coreczka Powodzenia zycze kazdej z Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Passi kochana dziękuję za odpowiedź. Ja mierzę tempkę pod pachą i te notki zapisuję ale jakby mało tego było to mierzę również w pochwie ale te wyniki to już tak tylko informacyjnie sama dla siebie . Więc może powinnam mierzyć tylko w pochwie ? Aj tam głupawki dostaję :) Termin owu się zbliża a ja jak byłam zielona tak jestem :) Bo to najfajniej i najłatwiej to wiedzieć że owu właśnie była ale po .... a przed to już prawdziwy profesjonalizm . Trzymajcie się kochane pozdrawiam . Mama Damiana odezwij się ! Reszta też co by nikogo nie ominąć 🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondyrko - Cieszę się że wiesz na 100% że masz córcię . Kochana tak trzymaj ( jak mała rączka nóżkę hi hi ) dalej. Życzę Ci Bondyrko dużo zdrówka dużo uśmiechu i pogody ducha ( i tej za oknem też). Pisz od czasu do czasu . Szczęśliwa na maxa i przeszczęśliwa odzywaj się do nas i nas pocieszaj i wspieraj na duchu. Pa . Całuseczki dla Twojej fasoleczki i dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passiflora
bondyrko gratulacje dlaej rośnijcie tak zdrowo i szczęśliwie jak do tej pory :) buziaki i pozdrowionka nowa35 koniecznie mierz w pochwie bo pod pachą to niestety wyniki nie sa dokładne . czytałam nawet że w ustach wynik może byc ni dokładny bo przy zebach przednich inna temp, a przy migdałakch inna i nawet ruch językim może zmienić nieco wynik. wiec zalecaja mierzenie w pochwie lub w odbycie :) ( wybieram pochwę :) :) :) ). a pod pachą to wogóle odpada , więc patrz na zapiski z pochwy :) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dzięki Passi. Przepisuję kalendarz :) Masz rację że te wyniki takie ni jakie a w pochwie to i bardzo szybko się mierzy ( ja oczywiście elektronicznym ) :)-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie stop z planami. Przez cały czas M mnie namawiał na drugie dziecko a jak przszło co do czego i się zdecydowałam to stop orkiestra - ma obawy czy damy radę. pewnie nie zdołam go już w tym cyklu przekonać bo to już 11 dzień i lada moment trzeba by polować na tego chłopaczka więc chwilowo stopuję, ale będę wam dzielnie kibicować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia33
Cześć dziewczyny! Mamadamiana bardzo ci gratuluję i jednocześnie zazdroszczę że masz już w sobie tą małą fasolkę.Przynajmniej tobie się tym razem udało.Dobrze ze czasami bajaderka zagląda i podbudowuje nas .To ona jest pfrzykładem że cierpliwość popłaca.Mnie z jednej strony goni mój wiek z drugiej strony budujemy dom i dobrze by było miec dziciątko już w nowym domu.Ale to dopiero za rok .Listopad to ostatni miesiąc w tym roku kiedy w kalendarzu chińskim wychdzi mi dziewczynka.U mnie dziś 5 dzień cyklu okres kończy się."Wygłodzony" mąż tylko na to czeka.W poniedziałek mój młodszy syn będzie miał robiony zabieg usunięcia wodniaka jądra w znieczuleniu ogólnym.Więc teraz cały czas o tym myślę .Może tym razem nie będę tak skupiona na owulacji i może coś z tego wyjdzie.Nowa35 rzeczywiście nasze cykle są bardzo podobne więc do roboty.Gorący okres przed nami.Pozdrawiam wszystkie.Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór moje kochane!!!!!!!!! Ja zrobiłam dziś drugi test, bo jakoś nie mogę uwierzyć i też wyszedł pozytywny:)Dziękuję Wam za tyle ciepłych słów:) Nowa 35 temp. mierzyłam co dzień o stałej porze w pochwie. i staranki miałam do ostatniego negatywnego testu owulacyjnego. Wzetko i Shamanko, Nowa 26, Zosiu dziękuję za miłe słowa, Soniu zrób test też przypuszczam że możesz być w ciąży. Passi masz rację gdyby tak na to patrzeć to nikt by w ciążę nie zachodził, bo moment nigdy nie jest za dobry.Nowa 35 co do tego skoku dziwnego u mnie też tak było , najpierw spadła do najniższych wart, a test ujemny potem wzrosła o 2 kr test ujemny, potem znów spadła test pozytywny i od następnego dnia rosła do góry.Passi nigdy nic nie wiadomo może akurat tym razem jak się nie nastawiasz to akurat będziesz:) Życzę ci tego z całego serca:) Bondyrka którego dnia cyklu miełaś staranki a którego owu? Gratuluję ci córeczki:)Jest Śliczna, ja propos jesteś moją imienniczką:) Wzetka faceci już tak mają, to normalne, że się martwi, ale nie wątp,ja czekałam tyle lat i w końcu się udało, może właśnie za to moje wieloletnie proszenie tak szybko udało mi się zajść w ciążę:)Zosiu trzymam kciuki za twojego synka, żeby zabieg był pomyślny. No i kciuki za fasolkę by zagościła w twoim brzuszku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bondyrka
mamadamiana :) Milo mi :) Ja na ok.56 stronie opisywalam wszystko dokladnie,okres mam regularnie co 28 dni,przytulalaismy sie w 13 dniu cyklu i zalilam sie tutaj,ze napewno bedzie drugi chlopczyk,bo to tuz przed owulacja itd,ale nigdy nie robilam testow,tylko z moich obserwacji wynikalo,ze mam owulacje na 14 dzien,bo strasznie brzuch mnie bolala i mialam obfity sluz,a tu widzisz jestem zywym przykladem na to,ze to cale planowanie to pic na wode Bylam pewna,ze bedzie chlopczyk,a tu 100% coreczka wiec niech zadna z Was nie traci nadziei :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felicjana
Bondyrka moje gratulacje!!!! no a fotka...jest niesamowita,wcale się nie dziwię że już chciałabyś malutką przytulić, choć to nie ładnie zazdrościć to ja bardzo ,bardzo Ci zazdroszczę :) ale w pozytywnym sensie! :) serdecznie Was obie kobietki pozdrawiam "rośnijcie" zdrowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO mamyDamiana
Gratulacje:) cieszę się, bo podczytuję Was od jakiegoś czasu ponieważ sama też planuję córkę i obawiam się, że bez testów owulacyjnych może być trudno. Czy mogłabyś napisać jakich testów owulacyjnych używałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×