Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

czesc dziewczyny, Esja -od razu sprawdzilem co to ten bonus, fajne skojarzenie.. Chcial swinke to mial.. Zdjecia dostalem, dziekuje. Jestes sliczna pyza :D.. Co do Beniego i islandzkiego to znaczy, ze polski jest latwiejszy.. Margot - te mamuty to mialy przechlapane i przeziebione.. Kciuki masz jak w banku, jak jeszcze dziewczyny pomoga, to zdamy te egzaminy... JoAska - fajnie, ze tak dobrze Ci poszlo.. malutka - ciekawe, czy bedziecie mieli zime po przyjezdzie do kraju. Mial szczescie Twoj maz... Amber - zaniepokoilas mnie z ta trzustka, na powaznie.. Marzenusia 🌼 KaHa - ale masz madrych chlopakow - dwa rozne sposoby, ale cel ten sam.. Jay - jestes tam blizej, nie pozwol dziewczynom kopac dolkow.. To ochlodzenie, ktore jest teraz w Stanach to pewnie pod koniec stycznia ma przyjsc do nas... brrr, juz te ostatnie trzy dni zniechecily mnie do zimy.... ale jak bede siedzial w domu, to moze zaczne cos gotowac ciekawego? Zawiozlem dzis rano brata ciotecznego do Rzeszowa, skad pojechal autokarem do Irlandii, do pracy na budowie. W domu zostala zona z dwojgiem malych dzieci, dziewczyna jest polozna, ale nie ma pracy. Brat cioteczny bedzie pracowal legalnie, jest tam juz jego wujek, wiec chlopak da sobie rade, mam nadzieje.. Pozdrawiam wszystkich, tez ide do jakiejs roboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc naneczka, jakby dziewczyny sie nie uczyly to zadne kciuki by nie pomogly. Chociaz, jak ktos pomaga to duzo latwiej, nie? Jestem w takiej sytuacji jak Ty, musze cos zmienic, bo nie wyrobie finansowo... swiete slowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Naneczka 🖐️ Obiecalas odpisac na maila ale chyba masz duzo na glowie :P Wybierasz sie w lutym do Wrocka moze? Czesc Kokus 🖐️, twe kciuki sa najlepciejsze na swiecie :D I nie strasz mnie ze jakies oziebienie do Polski idzie:O. 2 lutego lece do Polski a takie temperatury jak byly w grudniu bardzo mi odpowiadaja :) Ja dzis mam wolne :D Bylam tylko u mego Misia w kantynie na obiadku :) i zjadlam pyszniutka rybke gotowana :) Wiatr nie zacheca do spacerowania wiec chyba posiedze w domku. Zreszta nawet jakbym chciala gdzies pojechac to nie wroce po 17 bo zaczynaja strajk 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_de
dziewczyny jaka pogoda w Polsce? wie cos ktoras?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_de
dziewczyny jaka pogoda w Polsce? wie cos ktoras?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam z krainy zlodowacem :) Zjadlam tez salatke owocowa, teraz chwila opdoczynku mnie czeka a potem udaje sie nâ podboj krajow trzeciego swiata ;) Esja - ubawilas mnie tym \'Bonusem\' nie powiem :D:D:D Naneczka - ciesze sie, ze plytki doszly! :) Zycze Ci milego sluchania! :) I dziekuje z gory za kciuki! Wszystkie tajemnie moce sie przydadza, zeby zala to, co mam do zdania! kokus - JoAska ma racje! Twoje kciuki sa absolutnie najlepciesze :D Bez nich ani rusz! Jak zdam te moje egzaminy to bede musiala sie z Wami oceniami podzielic ;) JoAska - u mnie tez pogoda jest beznadziejna! :o Najchetniej wskoczylabym do lozka, zaciagnela koldre pod sam nos i z niego nie wychodzila do piatku godzina 17-ta! Malutka_de - www.pogoda.pl :) Ide sie wyciagnac na kanapie a potem wracam do ostatnich powtorek :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoAska -🌻 ja przeciez odpisalam... buuu... sprawdzilam wlasnie w \"niewyslanych\" ale nie ma, wiec musial zostac wyslany... moj mailik do Ciebie byl urozmaicony fotkami, wiec sie moze cos nie zmiescilo albo masz SPAM? Ale nic do mnie nie wrocilo... nic nie rozumiem..., a do Polski nie pojade, bede miala na glowie przeprowadzke i wieeeelki dol na koncie! A tak co do pogody... u nas tez do niczego! Ostatnie tygodnie bylo przepieknie, cieplo i slonecznie. W sobote przed tygodniem siedzialam na piwie w Ogrodzie piwnym, bylo 17 stopni w cieniu, a ja do tego plawilam sie w sloneczku... Natura zwariowala i dzewa puscily paki i ... kwiaty! Mam na biurku taka kwitnaca galazke. Kwiatki sa juz spore a i listki wychodza coraz wieksze... Za to dzisiaj rano rzucilam zalotne spojrzenie mojej czerwonej parasolce i krotko sie zastanawialam czy ja wziac ale stuknelam sie w glowe... no i pierwsza wiadomosc w drodze do pracy (a sloneczko swiecilo przepieknie) \"Silne opady deszczu po poludniu\"... Plulam sobie w brode! NA razie jeszcze nie pada... zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie. Po ostatnim wpisie rzucilam sie w wiry internetu w poszukiwaniu jakichs odfert pracy w mediach. Od jutra pisze podania! Walsnie zjadlam salatke z tunczykiem. Wywalili mnie z biura (czasem rozkladam sie z moim obiadkiem na biurku), bo smierdzialo czosnkiem... nie znaja sie na tym co dobre! Kokus, 🌻 Naturalnie, ze nasze dziewczyny to po prostu niesamowite zdolniachy i pracusie, ale kciuki to kciuki... ;) Wlasnie! Margotka 🌻- jeju jaky Ty pilna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie!!!! ale zescie naprodukowali przez noc :)))))) hihihihih.... ledwo nadazam z czytaniem.... wczoraj spedzilam pracowity wieczor czytajac ksiazke do audytu. Nie wiem ile mi z tego zostalo w glowie, ale jeszcze troche powtorze... Kurcze... to widze ze mamy ogolno karierowego dola na topiku... Ja sie tez dolacza... Ostatnio zaczelam watpic w moje mozliwosci rachunkowe. Dopiero w tym tygodniu sobie uswiadomilam jakie to trudne i wymagajace... Bede sie musiala porzadnie zabrac za siebie jak chce cos osiagnac... CHoroba... Ale, ale... z duma zawiadamiam, ze wytoczylam sie dzis z wyra o 6:00 i pojechalam do silowni. 15 minut biegow, a potem 15 cwiczen na maszynach. Moj T chrapal w najlepsze, chociaz wczoraj jeszcze twierdzil, ze pojedzie ze mna. hehe... Ale bylo zimno dzis rano!!! Ubrala bluze z kapturem (kaptur na glowe) i najgrubsza kurtke jaka mialam, a i tak zamarzalam.... W drodze do pracy ( okolo 8:30) w radio podali, ze bylo 13 stopni F, czyli na celsjisza...okolo minus 8. Masakra... Wierzyc sie nie chce... Amberek 🖐️ Esja 🖐️ Joaska 🖐️ Margotka 🖐️ Marzenusia 🖐️ Naneczka 🖐️ kokus 🖐️ Cytrusowa 🖐️ czy kogos jeszcze pominelam?... Jay i Kaha: proponuje zlot Karolinkowy w Myrtle Beach... Ale jak sie juz zrobi cieplo... Aha, wpadl mi do glowy swietny pomysl. Zabawie sie w stylistke... Wyszukam w necie fajne ciuszki, ktore wg mnie pasuja to waszych charakterkow i powysylam wam linki. Co wy na to? Esja: jak sie udaly zakupy? Marzenusia: to kiedy zaczynasz? trzymam kciuki. Joaska: gratulacje swietnych wynikow jezykowych!! Margotka: ja tez trzymam kciuki za ciebie Malutka: ej, to jak to w koncu z tymi numerami. Ok. wracam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naneczka> ja rozumiem te fale neizadowolen, bo im czesciej mysle do czego doszlam, tak, tak w tym roku w pazdzienriku stuknie mi 30, to tym bardzie popadam w czarne dziury i dochodze do jednego tylko, ze nigdzie nie doszlam;-( stoje w miejscu.. co z tego, z emaluytkimi kroczkami ide do przodu? na malutkie kroczki to sobie moze pozwolic ktos kto ma 20 lat;-(( wiec jak widac, mi tez niewesolo jest.. w dodatku ta zimnica.. dzisiaj moj samochod wydaje bardzo groznie brzmiace postekiwania i pojekiwania.. nie pomaga rozgrzewanie go od srodka, nigdy biedaczek takiej zimy nie doswiadczyl hihihih uciekam, bo musze przygotowac lekcje na zaraz hihih pozdrowienia dla wszystkich, do zobaczenia pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to jeszcze tabeleczka...
AMBERANGELIC Arlington Hts, IL 1974 7,7 AKARA Amsterdam 1980 10 m-cy BARB okolice Chicago 1979 3 BAGATELKA Duluth, Minnesota, USA 1972 15'3'' BASTA Bradenton, FL ? 3 m-ce CAFEE Szwecja, Sztokholm 1977 10 m-cy CYGNUS Chicago, USA 1979 1,5 CYTRUSOWA Koeln, Niemcy, 1977, od grudnia 2004 DARK ELF Springfield, IL 1977 2 ESJA Islandia, Reykjavik, 1980, 4 lata EWULEK Schaumburg, IL 1978 4,5 FRANCI Mahopac, NY, 1982, od 10/2004 FUNKIA okolice Chicago, IL 1970 15 GODA Litwa 1960 od urodzenia IZZA Lutsen i Grand Marais/MN 1978 25 m-cy JAY Charleston, SC 1975 2 JOASKA Francja 1979 pol roku KOKUS Tarnobrzeg, PL 1963 wakacje K-11 * Kanada * 1969 14 KaHa Greenville, SC 1969 4 Kasiuga Stuttgart 1983 od marca 2003 KLARYSA Bruksela ? ? MALUTKA_DE Bad Urach 1981 6.2002 MAYENKA Toronto, Can 1981 1,3 MARGOT Francja 1980 2 lata z hakiem MASHA Austria 1972 3 lata MARZENUSIA Okolice Chicago, IL 1984 1,6 NANECZKA Niemcy, Monachium, Bawaria 1975 5 NIKA_AU Sydney 1973 16 lat PIWONIA Okolice Chicago, IL 1977 11 SIMONA CINAMONA Shreveport, La 1977 2 lata SQUIRLEY Tega Cay, SC 1978 3,5 TULIPAN Haga 1978 2,6 WARIATKAZWARIOWANA Luxemburg 1984 od 9.2003 *ZACZARUJ MNIE* Westfield, NJ 1974 2,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.... ale mi strasznie glupio przed Wami.. nieswiadomie naklamelem niedawno, ze nie mam brzuszka, mimo, ze 40-tka stuknela (kiedys dawno). I co? szukam dzis jakichs grubszych, cieplejszych spodni roboczych, owszem znalazlem, ale wydawaly mi sie luzne, zalozylem pasek, dociagam, zapialem.... patrze znowu, a tu do dziurki ktora kiedys byla uzywana brakuje 5 cm. Po prostu sie roztylem, za dobrze mi sie powodzi. Oj, Amber, chyba inaczej spojrze na te diety. Albo zaczne wiecej pracowac zamiast siedziec przy kompie... O bosze, ale sie porobilo, ale na wage nie stane, bo mnie strach ogarnia, jeszcze cyfra na wyswietlaczu mnie zabije...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay malutkimi kroczkami do przodu?przeciez Ty pedzisz jak szalona dziewczyno,zreszta wogole wszyscy z Was tylko ja taki len jestem...Ciagle w tym samym miejscu Marzeniusia- gratulacje:)napewno dasz rade:) KAHA-:) Squirley mi wyslij mi ja uwielbiam takie rzeczy:) Margot:) Kokus:) Simona:)hey:) Pozdrawiam wszytkich:) Ide gotowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto pedzi? Ja nie pedze. Praca ciagle ta sama. Marudze od dawna,a ciagle jeszcze nic nie zrobilam... Przez to 30 lat dorobilam sie \"prawie\" bylego meza, nie mam dzieci, za to dwa koty, ktore widze od swieta, Jestem szczesliwa posiadaczka Jednego lozka z IKEI, ktore pewnie nie da sie juz zlozyc, bo sie czesci pogubily, chwiejnego regalu na ksiazki w spadku po przyjaciolce w kolorze, ktory mi sie absolutnie nie podoba, Ikeoskej Szafy ciagle w kartonie -do wymiany, stolu z E-bay (ciagle nie wiem jak go odebrac)..., dwoch stalowych polek do piwnicy, ciuchow, ktorych nie mam gdzie powiesic i paru innych \"pierdulek\"... a 30 tez mi stuknie w tym roku. Acha! mam jeszcze to moje AUTKO! (ale na kredyt...chlip...) Smutny bilans jak na ten wiek... ale nie mam dola, przynajmniej nie glebokiego. Moze ja juz na znieczulice zachorowalam? Tak jakos wszystko po mnie splywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naneczka: brawo dla ciebie. sekret chyba polega na tym, by zrozumiec ze normalne zycie wlasnie takie jest... bo nie wszyscy jestesmy wielkimi odkrywcami, gwiazdami kina czy muzyki... Jestemsy normalnymi ludzmi i prowadzimy normalne zycie... Wlasnie mnie tak olsnilo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay, Naneczka nie stekac. ;) Moze nie macie wielkich willi, ale za to ile w glowie?? Niejedna dwudziestka (hehe jak ja) chcialaby umiec tyle ile wy potraficie! ;) Nie przejmowac sie wiekiem prosze. ;)Jestescie ciagle mlode i bardzo duzo przeszlyscie w zyciu! :D ❤️ 🌼 Lece pod prysznic. Amber ta maska naprawde dziala. Musze sobie zakupic jeszcze wiecej kosmetykow z ich firmy. ;) Squirley najprawdopodobniej za tydzien. Wczoraj przeszlam drug test i teraz czekam az do mnie zadzwonia. :D :D :D Kokus na pewno te spodnie lezaly juz ho ho w szafie i sie skurczyly. ;) To nie Twoj brzuszek sie powiekszyl. :D ;) 🌼 Buziaczki i nie smucic sie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_de
hejka dzieczyny jak macie problemy z adwaga uzyjcie diety weglowodanowej ;) moja tesciowa schudla 23 kg, a jej znajoma, ktora ja jej polecila ponad 70 kg!!! szokujace, co nie?? zasada; nie wolno jesc wam swieze chelba, bulek i wszystkich pieczyw , jesli musicie juz zjesc chleba to takiego co ma min 2 dni, nie wolno jesc kartofli z sosem i miesem, wiec albo kartofle albo mieso a o sosie zapomnijcie juz jelpiej w ogole szczegolow chyba mozna poszukac w internecie ;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj masz racje squirley! Tajk wlasnie trzeba patrzec na zycie! bywa ciezko, ale takie chwile przezywa kazdy, wiec nie wolno sie nad soba uzalac. Tez jestem zdania, ze zycie polega na tym, by pogodzic sie z tym, ze jest sie \"zwyklym\" ludzikiem. Z drugiej jednak strony jezeli jestesmy z czegos niezadowoleni, nalezy uczynic wszystko, co mozliwe, by ta sytuacje zmienic!!! Nie chodzi o to, by stawiac sobie nieosiagalne cele i rozpaczac, ze sie ich nie realizuje, ale myslec logicznie i realistycznie i starac sie rozsodnie ocenic wlasne mozliwosci. Zgodnie z tymi kryteriami musze sama sie przed soba przyznac, ze nie walczylam zbyt intensywnie o nowa, lepiej platna prace... i dlatego troche sie denerwuje... ale z drugiej strony jestem zadowolona, ze udalo mi sie szybko nauczyc jezyka, rozwiazac toksyczny zwiazek i w miare usamodzielnic... takie male sukcesiki! I wlasnie to, takie male zwyciestwa powinnismy miec zawsze przed oczami i z tego czerpac sile do kolejnych przedsiewziec! Wlasnie zadzwonili do mnie z jednej z firm, gdzie wypelnilam formularz z prozba o broszure . Musialam wyjsc z biura, zeby im wytlumaczyc, ze chce sobie o nich poczytac, poniewaz zainteresowana jestem praca u nich... hih! Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Kokus, a nie mowilam. A ja polecam cos co jest przyjemne i dziala. Lepiej zakup: DR. AGASTSON \'\'DIETA SOUTH BEACH CZYLI JAK ODZYSKAC ZDROWIE I URODE W 30 DNI\'\' (29zl) / tylko nie przewodnik a glowna ksiazke, grubsza, z opisem regul i menu z przepisami Pojdzie ci szybko tymbardziej, ze pierwszy spada wlasnie brzuch, roznica juz w ciagu pierwszych dwoch tygodni. Zajrzyj do mnie na temat w stopce bo tak przepisalam artykul. Naneczka! Fajniej - krocej! :-D DRUGI DZIEN SOUTH BEACH I TY NIE JESZCZE U MNIE NA TEMACIE DZIELISZ SIE WRAZENIAMI?! Naneczka, jak mozesz! Bo tutaj po czasie to zanudzimy tych nieodchudzajacych sie wiec lepiej jak bedziemy tam gdzie tylko o tym :-D Seler, tez mnie na kolana nie rzucil ale jadlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_de
te numery sa dla osob posiadajacych stacjonarny telefon i mieszkajacych na terenie Niemiec, wybija sie 01015 albo 01081 przed kierunkowym na kraj co do innych krajow nie mam pojecia jakie tam dzialaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Kokus, a nie mowilam. A ja polecam cos co jest przyjemne i dziala. Lepiej zakup: DR. AGASTSON \'\'DIETA SOUTH BEACH CZYLI JAK ODZYSKAC ZDROWIE I URODE W 30 DNI\'\' (29zl) / tylko nie przewodnik a glowna ksiazke, grubsza, z opisem regul i menu z przepisami Pojdzie ci szybko tymbardziej, ze pierwszy spada wlasnie brzuch, roznica juz w ciagu pierwszych dwoch tygodni. Zajrzyj do mnie na temat w stopce bo tak przepisalam artykul. Naneczka! Fajniej - krocej! :-D DRUGI DZIEN SOUTH BEACH I TY NIE JESZCZE U MNIE NA TEMACIE DZIELISZ SIE WRAZENIAMI?! Naneczka, jak mozesz! Bo tutaj po czasie to zanudzimy tych nieodchudzajacych sie wiec lepiej jak bedziemy tam gdzie tylko o tym :-D Seler, tez mnie na kolana nie rzucil ale jadlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Kokus, a nie mowilam. A ja polecam cos co jest przyjemne i dziala. Lepiej zakup: DR. AGASTSON \'\'DIETA SOUTH BEACH CZYLI JAK ODZYSKAC ZDROWIE I URODE W 30 DNI\'\' (29zl) / tylko nie przewodnik a glowna ksiazke, grubsza, z opisem regul i menu z przepisami Pojdzie ci szybko tymbardziej, ze pierwszy spada wlasnie brzuch, roznica juz w ciagu pierwszych dwoch tygodni. Zajrzyj do mnie na temat w stopce bo tak przepisalam artykul. Naneczka! Fajniej - krocej! :-D DRUGI DZIEN SOUTH BEACH I TY NIE JESZCZE U MNIE NA TEMACIE DZIELISZ SIE WRAZENIAMI?! Naneczka, jak mozesz! Bo tutaj po czasie to zanudzimy tych nieodchudzajacych sie wiec lepiej jak bedziemy tam gdzie tylko o tym :-D Seler, tez mnie na kolana nie rzucil ale jadlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Kokus, a nie mowilam. A ja polecam cos co jest przyjemne i dziala. Lepiej zakup: DR. AGASTSON \'\'DIETA SOUTH BEACH CZYLI JAK ODZYSKAC ZDROWIE I URODE W 30 DNI\'\' (29zl) / tylko nie przewodnik a glowna ksiazke, grubsza, z opisem regul i menu z przepisami Pojdzie ci szybko tymbardziej, ze pierwszy spada wlasnie brzuch, roznica juz w ciagu pierwszych dwoch tygodni. Zajrzyj do mnie na temat w stopce bo tak przepisalam artykul. Naneczka! Fajniej - krocej! :-D DRUGI DZIEN SOUTH BEACH I TY NIE JESZCZE U MNIE NA TEMACIE DZIELISZ SIE WRAZENIAMI?! Naneczka, jak mozesz! Bo tutaj po czasie to zanudzimy tych nieodchudzajacych sie wiec lepiej jak bedziemy tam gdzie tylko o tym :-D Seler, tez mnie na kolana nie rzucil ale jadlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo! wlasnie dostalam maila z tej firmy, z ktorej dzwonili z namiarami na osobe z ktora moge sie w sprawie pracy skontaktowac i zyczeniami powodzenia! fajnie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo! wlasnie dostalam maila z tej firmy, z ktorej dzwonili z namiarami na osobe z ktora moge sie w sprawie pracy skontaktowac i zyczeniami powodzenia! fajnie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley - bardzo ladnie napisalas o tym zwyczajnym zyciu. Dodam tylko ze zwyczajne zycie to male gorki i duze dolki... Marzenusia - mile to co mowisz, ale prawda jest bardziej okrutna. Jednak gnany jakas nadzieja wszedlem na wage i okazalo sie, ze waze 2 kilo wiecej niz 4 lata temu po powrocie ze stanikow. Amber - jak juz wspominalem, tej ksiazki jeszcze nie ma w Tbg. Zreszta z wszelkimi niekoniecznymi zakupami musimy poczekac do lutego, teraz mamy okropny dolek finansowy - trzeba bylo zaplacic za kolejny semestr studiow podyplomowych zony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mysle, moi kochani, ze tak naprawde wszyscy bardzo duzo osiagnelismy! I taka jest juz natura ludzka, ze zawsze mamy niedosyt i chcielibysmy wiecej... i jeszcze wiecej... i jeszcze wiecej! I najlepiej zaraz, nie mam racji? ;) Ale tak mysle sobie, ze kazda droga pod gorke, bardzo duzo nam daje... im wiecej trudu nas cos kosztuje, tym bardziej jestemy w stanie to docenic! :) Kurcze, boje sie jutra... ten egzamin powinien byc najprostszy jezykowo, ale niekoniecznie zas merytorycznie... :o Coz, wracam do moich powtorek :( Chce je skonczy o normalnej porze, zeby potem moc zrelaksowac sie w wannie z piana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokus:) Przeciez Ty szczuply jestes,widzialam zdjecia:) Naneczka:) bardzo fajne podsumowanie naszych wywodow o wieku karirze itp Ja to chyba ciagle mysle ze mam 20 lat czas sie jakos dla mnie zatrzymal czasami jestem przerazona kiedy naprawde widze jak szybko uplywa,zreszta co ma kariera do wieku ,zaczac mozna zawsze,gorszy problem z tym jezeli sie nie ma planow i nie wie co chce w zyciu robic (tak jak ja)A ide juz nie marudze,jestem przed okresem takze nie bierzcie wszystkiego co mowie na serio.:) Ale u nas zimno brrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naneczka - no widzisz jak fajnie.. najwazniejsze, ze cos drga we wlasciwym kierunku, to tak jak splawik od wedki. TRZYMAM KCIUKI... Amber - 29 zl? to chyba da sie przeskoczyc, cos musze zrobic dla mojego brzuszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot masz racje! :classic_cool: Kokus widzisz? Wcale nie tak zle z ta waga! :D Dwa kg w ta czy w tamta da sie przezyc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokus - jesli nie mozesz kupic tej ksiazki u siebie, to mozesz sprobowac zamowic przez internet na np. www.inbook.pl Jest teraz promocja, z przesykla wyjdzie nieznacznie wiecej i w ciagu 2-3 dni od zlozenia zamowienia bedziesz mial ja u siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×