Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Gość loli 21
:D Dobre pytanie Karola ;) Miłością żyję ;) No a tak poważnie to ubogo : mięso + ziemniaki lub kluski ,polane sosem :D I kompot . Chleb grubo posmarowany masłem + szynka , ewent. ser, jajko , pomidor i tylko zielony ogórek :D To przeważnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loli 21
Zupy jem , nie wszystkie ale większość , uwielbiam grzybową , pomidorową , rosół - słony ;) , żurek , barszcz no i co ciekawe buraki w zupie zjem ale potarte do obiadu już nie ;) albo ogórkową z potartymi ogórkami kwaszonymi tak same nigdy :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj! to troche nudnawo Ja uwielbiam urozmaicone jedzenie Rzadko jem dwa dni z rzędu tę samą potrawę, chyba że jest to szpinak, smażone ziemniaki lub szparagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loli 21
Ale najgorsze jest to ,że mimo iż jem mało to nie umię schudnąć bo jem mało zdrowe rzeczy :( Cała rodzina się dziwi czemu tak jest ,bo siostry jedzą normalnie , a ja tak wydziwiam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze raz Sorry, ale próbuję jej wstawić linijkę i coś mi nie działa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostra zawituje, ale raczej jako czytacz. A teraz działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loli 21
Karola nudne jedzenie wiem ;) Ale cóż poradzić ... 😴 ziewa mi się ... Adi ostatnio narzeka że znowu się uzależniam od netu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loli 21
SPADAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - działa :) Pozdoriwenia dla siostry 🌻 Loli - czy to oznacza, że się z nami żegnasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - Ninko - ja też lecę bo czas kąpieli się zbliża ;) Życzę wszytskim spokojnej nocy 👄 dla mam i urwisków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę, Karolina, sprawdź czyten drugi też działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie o poranu :) U mnie dzień zaczął sie pracowicie. Juz zmieniłam posciel, nastawiłam i wywiesiłam pranie, posegregowałam następne, przygotowałam mięso na obiad (dziś karkówka z grila) i chyba ze 100 razy wysadziałm Maksa na nocnik ;) Teraz szykujemy sie na spacer, a potem duża przerwa :D więc zajrzę na dłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kotki :) Dziś moja mama była tylko chwilkę w pracy, teraz już wróciła a ja korzystam :D Karolina - jesteś bardzo pracowita 🌻 I dziękuję za życzenia i bukiety ❤️ Ja z kolei dziś nie mogę się pozbierać... Wychodząc teraz, zostawiłam niepomyte kubki w zlewie, oraz ogólny bałaganik Martynki - rozwleczone po podłodze zabawki i kocyki... Nie chciało mi się... Wróciłam wczoraj od mamy i zastałam Mariusza nad komputerem, dalej próbował coś zdziałać, jednak z marnymi skutkami :( Problem polega na tym, że jak okazało się, że jest dużo wirusów, Mariusz zainstalował antywira, który wskazał 246 zainfekowanych plików, niestety, głównie w ścieżce Joanna/temporary internet files :O Wykasował te pliki i w tej chwili komputer nawet nie chce się włączyć...(działa tylko w trybie awaryjnym) Druga sprawa to samochód, który niby jest ttlko dla Mariusza do jeżdżenia do pracy, ale jak o nie ma to okazuje się, że by się przydał... A dziś w nocy pękła rura od spłuczki i zalała nam łazienkę...Mariusz naprawiał, zamiast spać :O Biedny ten chłopak, wszystko chce sam zrobić... Pogoda też nie nastraja optymistycznie, teraz trochę żałuję, że zaczęłam naukę sikania, w poniedziałek było ciepło, ale teraz jest coraz zimniej i boję się, że Martynka sobie zaziębi sikawkę jak ją będę wysadzać pod krzaczek... Loli - uważaj z tymi herbatkami, ja kiedyś zaczęłam to faktycznie sobie rozregulowałam \"kanalizację\"... Ninko - ja też wczoraj jadłam zapiekanki :) Ale stanęłam też na wagę i to też jest wśród przyczyn mojego gorszego samopoczucia - ważę już 68.5 kilo 😭 !!! A w październiku ważyłam 63!!! W poniedziałek mam rozmowę kwalifikacyjną na tą moją specjalizację... Do tej pory się tym w ogóle nie zajmowałam, bo jest 30 miejsc i 5 kandydatów...A ja mam dość dużo pkt z LEPu. Ale zadzwoniła do mnie koleżanka i spytała, z czego się uczę, bo jej znajomi to....itd. No i się zestresowałam... Przepraszam że tak się użalam... Buuu, brakuje mi komputerka w domu i takiej miłej, codziennej rutyny... śniadanie, spacer, usypianie małej i duża przerwa... U mamy też jest ok, ale czuję, że ona wolałaby ze mną rozmawiać, zamiast ganiać za moim nadaktywnym dzieckiem :O całuski 👄 Ale jak któraś się odezwie to nie zniknę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - oglądam fotki, podobają mi się bardzo :) 👄 dla Wioletki :) Czy Wasze Dzieciaczki lubią dmuchawce? Martynka początkowo się ich bała, a teraz zrywa i każe mi dmuchać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - jak tylko wyjedziemy zbloku , Wiola nie przepuści ,,dmuchawców ,, ;) Muszę jej zerwać i dmuchać :D albo sama palcami skubie ,jak nie chcą się dać zdmuchnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestej już :) Ale pewnie nikogo nie będzie 😭 Nie szkodzi :) mam mnóstwo roboty przy komputerze :O więc ponadrabiam zaległości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestej już :) Ale pewnie nikogo nie będzie 😭 Nie szkodzi :) mam mnóstwo roboty przy komputerze :O więc ponadrabiam zaległości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja walczę z zaciekami w łazience :-0 koszmar ... Użyłam takiego płynu do łazienek z LIDLA - mazy , poprawiłam Cifem - mazy 😡 poddaję się 😭 I tak muszę je wypolerować ... Mam tyle detergentów ,a są do bani 😠 tu pomógłby spray do szyb :) CLIN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - A ja używam tylko proszku do czyszczenia Ajax i jakiegos płynu uniwerslanego. i nie mam zacieków. No ale też nie przyglądam się dokładnie ;) wole nie wiedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pomożecie mi z tą łazienką skoro jesteście :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - ja na zacieki używam czasem tego mocno reklamowanego i piekielnie drogiego płynu cilit bang. Kupiłam też kiedyś takie ścierki - polerki, które wystarczy zmoczyć i wykręcić, a wypolerują wszystko bez zostawiania zacieków i smug. A ostatnio kupiłam w biedronce ściereczkę z mikrofazy i też jest bardzo dobra - nie zostawia kłaczków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×