Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Burza nadciąga :) Ja spadam do łóżeczka, wczoraj kładliśmy kafelki do 12, potrm jeszcze sprzątanie, spałam może 5 godzin. A jutro czeka mnie znowu truskawkowe pole. Aha, to uczulenie to nie truskawki tylko vanish, którym doszorowywałam ręce (po truskawkach) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za troske 👄 dzień był kiepski , placzliwy i z nieopadajacą gorączka :( no ale jak na razie śpi spokojnie oby ... właśnie ta pogoda jest do kitu :-0 Hanuś 👄 -wiesz za co :) Gio no powiem szczerze ze nieraz i nie dwa sie zastanawiałam -jak ty wyrabiasz na takich obrotach? Jak jestes w stanie byc właśnie taka jaka jestes .. Kochana -ODPOCZNIJ !!!! A jak juz odpoczniesz to ...bedziesz wiedziała co zrobić :) 👄 ❤️ Gosza - oj naciesz sie Maxiem na MAXA ;) :):):) Tygrysku :-D:-D:-D:-D:-D:-D na tym zdjeciu jest Kamilka moja starsza córka ... no ale nie dziwie sie ze sie pomyliłaś ona to jest moje małe \"ksero\" :-D A boleć to Cie bedzie wszystko ;) Ninka --dziękuje za zdjecia!!! Fajna fryzurka ładnie wygladasz no rzeczywiście jesli z całkiem długich włosów to zmiana ogromna!!! Coreczka słodziak mały :) no uciekam nie wiadomo jaka nocka bedzie do rana .. pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ninka - już ci napisałam na maila co miałam do powiedzenia o fryzurze :) a tu potwierdzam co tam napisałam, że jestem w szoku, że się zdecydowałaś od razu tak krótko, ryzyko było, ale jest REWELACJA! i fryzura o której mówiłam, wypisz, wymaluj, jakbym cię sama obcinała :P hehehe w wyobraźni bo w rzeczywistości byś gorzej wyglądała po moich działaniach z nożyczkami :P Tygrysek - ja też jestem za bólem rąk i nóg, po tym co ja sobie zrobiłam w nogi w styczniu to już ci wpsółczuję, miałam nogi ciężkie przez trzy dni, czego ci nie życzę, masz w końcu lepszą kondycję :D Gosza - całe szczęście, że to znajomy pies, że szczepiony i że tylko kłapnął. Szkoda tylko, że się Mały na błędach nie uczy. Gio - ja byłam dziecko niejadek. Rodzice wychodzili z siebie, udawali że mi zdjęcia robią bo tylko wtedy otwierałam buzię. Przez jakiś czas jadłam podobno tylko bitą śmietanę i rodzynki, poszłam do przedszkola i jakoś mi minęło nadal byłam wybredna, ale już coś jadłam. Dermika - ❤️ dla Ciebie i Darusi 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja tylko na sek :) Dziewczyny wysyłajcie mi zdjęcia dzieci założe album \"Mamy już roczek\" ale potrzebuje aktualne zdjęcia :) Dobra zmykam już :P :) Gio Ty sie nie dołuj 🌼 Miłego dniaaaaa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio- tobie nie wyslałam moich fotek , bo kiedys pisalas, żeby nie wysyłać ci maili, bo masz przepełnioną skrzynkę ;) Ale jak chcesz to wysyłam :) Sylwia 7- nie ma twojego maila w stopce. AIR, Tygrys- dzięki za miłe słowa :) Dziś po umyciu i samodzielnym ułożeniu juz mi się bardziej podoba ;) Suszy się raz-dwa, nie musze się namachać tak jak przy długich kłakach ;) A po letnich upałach \"machnę \" sobie taka krótszą fryzurke, z dłuższym, odrośniętym tyłem, wystrzępiona, można z niej bedzie zrobić cos a\'la punkowego irokeza (ale delikatnego!) no i kolor będzie mój ukochany- jasniutki, popielaty blond :) D. się przyzwyczaił , a ja się non stop glaszczę po gołym karku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem monotematyczna od kilku dni, ale co tam :) Załączam linki do fryzur, które są totalnie odjechane :) I mi się PODOBAJĄ! 1. http://ikf.com.pl/fryzury-krotkie/fryzura284.htm 2.http://ikf.com.pl/fryzury-srednie/fryzura424.htm 3. http://ikf.com.pl/fryzury-krotkie/fryzura283.htm 4.http://ikf.com.pl/fryzury-krotkie/fryzura55.htm Chciałam tylko dodać, że mój D. jest ....lekko przerażony, szczególnie tą ostatnią ;) Ale niech mówi co chce- właśnie ta ostatnia pasuje do mnie jak ULAŁ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z działki opalona zadowolona ale wymordowana ;) Gio ciąg dalszy - po co zakładać nowy blog jak mamy ten nasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cze laski :) Jak ja lubię świąteczne dni :D nie byłam na procesji, nie mogę chodzić na nie, bo za wolno się idzie i mnie kręgosłup boli. Byłam w kościele i pojechałam na działkę, gdzie się wpieprzyłam prawie w środek procesji w mojej wsi :P strażacy nas zawrócili :) A jutro jadę na zlot naszej paczki stydyjnej, przy okazji zlot motocyklowy i koncert Dżemu :D Gio - gorąco u mnie też :) Ninka - o kurczę, widzę, że się koleżance spodobało eksperymentowanie z fryzurkami :) Wszystkim dzieciakom życzę zdrówka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff nareszcie chlodny wieczór.... Tygrysek > Jak tam zakwasy ? Ja stawiam ze dzis nie najgorzej , ale jutro to dopiero je poczujesz :) Nina> Ja tez bym sie usmiechnela o zdjecie... antila@poczta.onet.pl No wlasnie ja tez bardzo lubie tego typu fryzury co pokazalas. Ja rok temu po urodzeniu Tomcia scielam wlosy z dlugich na jeza. Ale wszyscy byli w szoku.... A ja bylam zadowolona , bo przy malym bylo mi wygodniej. Obecnie zapuszczam, rowniez na prosbe mojego meza. Gio > Tak ,tak urlop Ci sie nalezy bez dwoch zdan! 🌻 Ale sie dzis wkurzylam. JEstem kierowca od lutego i nie jezdze za czesto , wiec nie jestem jeszcze doswiadczonym kierowca. No i dzisiaj moj sie napil piwka i ja musialam prowadzic. No i przejezdzajac skrzyzowanie droga podrzedna stanelam by przepusic tych uprzywilejowanych a jakas baba trabi i trabi na mnie bym sie spieszyla. Jak mnie tym wkurzyla ze popukalam jej sie w glowe i ostentacyjnie wolno przejechallam :P Kurcze,nie bede sie scigala bo jakiejs pindzie sie spieszy... Zwlaszcza ze male dziecko wiozlam. Jak mnie wkurzaja chamscy kierowcy... No nic,wygadalam sie i mi lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio=> dziękujemy za życzenia ❤️ A! Wiesz, mnie sie wydaje, że z tym lewym oczkiem nie ma poprawy, w piątek za tydzień idziemy do okulisty, to zobaczymy. Urodzinek hucznych nie było, ale i tak padam :O Hubcio śpi od 20. Obejrzałam \"Epokę lodowcową\"- usmiałam się, 2 razy popłakałam i ide spać :P Zdrówka dla Dasi i Karolinki! ❤️ Buziaki Diabołki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie!! dzien byl cudowny, tego mi bylo trzeba!! nie boli mnie nic, ani rece, ani nogi :D czyli organizm przywkl do wysilku :) spedzilam 3/4 dnia nad woda, a konkretnie to wiekszosc czasu w wodzie, nie umiem dlugo lezec i sie smazyc :P ale i tak jestem ladnie opalona :D miejsce jest super, malo ludzi, woda czysta i gleboka, cisza, spokoj, spiew ptakow, szum drzew... specjalnie pojechalam sama zeby nie musiec sie do nikogo odzywac, rozmawiac, nic... a wieczorem bylam w kinie na \"Obslugiwalem angielskiego krola\" - nawet fajne :) niestety jutro koniec sielanki i do pracy trzeba isc... ale nic to w sobote znow nad wode skocze :D Air -> czekam na relacja i zdjecia za zlotu!! prosze zrob duzo zdjec :D Brzusia -> wszystkiego naj dla Hubcia ❤️ Dermika -> Daria42 031 to Twoja coreczka?? jak blizniaczki zatem jestescie !! Ninka -> ale odjazdowa fryzura (ta ostatnia!!) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusia=> chciałam smsa wysłać ale jak wsiadłam do samochodu i 2 godziny w korkach w tym upale z dziećmi to mi wyleciało z głowy :O Wszystkiego Najlepszego dla Hubcia 🌻 ❤️ 👄 🌻 Ninka=> bardzo mi się podoba Twoja nowa fryzurka :D Chyba nawet lepiej Ci w takich włoskach niż w długich, tak młodziej i nowocześniej :D A malutka śliczna. Jutro wieczorkiem podeślę Ci swoje zdjecia, bo dziś już padam :O Koralik=> Dawidek czy w długich czy w krótkich włoskach powala na kolana :D Acha=> :D Hanuś=> Zuzia na tym zdjęciu wygląda jak K. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mi za Wami tęskno ....😘 chyba znowu na 2 forach bede bazgrac !! :O Bo oczywiście Was czytam :P DlaHubciajeszczeraz 😘🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina - no pokaż jak teraz wyglądasz!!! :D (Sama sie wybieram do fryzjera i szukam inspiracji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie skończyłam oglądać \"300\" Powiem jedno : POLECAM !!!!!! i spadam do wyrka bo powieki mi same opadają 😴 Jutro wyśle fotki jeśli odezwą się Diabły na maila bo nie mam praktycznie nikogo :( anka-przylecka@wp.pl Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusia> No wlasnie, Hubcio juz roczek skonczyl!!! WSZYSTKIEGO NAJ NA NAJ 🌻 Gio > Hahaha :D Jakbym byla w innym miejscu to moze i zrobilabym podobnie ale ona chciala skrecac z naprzeciwka i miala mnie na pierszenstwie. Oj jaka wielka ochote mialam jej dowalic... Ale nawet moj maz ktory ma dlugo prawko nie przejechalby szybciej niz ja to zrobilam. Tygrysek > Mowie Ci, poczekaj do jutra... ;) Ja tak mam ze zakwasy po 2 dniach mi wychodza. Ale moze faktycznie twoje miesnie sie wyrobily :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór ;) Ten mój facet wkurza mnie coraz bardziej, a za wczoraj i jeszcze dziś dostał ode mnie bana (nie w łeb ;) - to takie internetowe określenie z IRCa). Znaczy się staram się nim jak najmniej interesować, czułostki i rozmowy: papa - i też nic mu nie będę mówić, jak on mi :) Nie wiem, czy nawet coś zauważy, bo jak na razie dużej różnicy nie zauważyłam. A w piątek do południa tak sobie myślałam i mnie naszło, żeby jednak ruszyć samej temat i porozmawiać z nim o tym ślubie (cyw.). Niestety jednak po powrocie z pracy prawie na dzień dobry najechał na mnie w sumie niezasłużenie i przegiął pałę totalnie. Zresztą mam wrażenie, że czepia się mnie o każdą pierdołę.. I Magda M. skończyła się tak ładnie - szczególnie to jego przepraszam...... No i nie wiem, czy dobrze robię i co mam z tym wszystkim zrobić. Coraz dziwniejsze słowa, myśli przychodza mi do głowy, zwłaszcza po takim jego ataku na mnie (chociaż to może za mocne słowo). A co do oświadczyn, to ja.. heh.. nie umiem, nie mam odwagi napomknąć mu o tym. Próbowałam ;) ale nie chciao mi to przejść przez gardło.. ;) Wolałabym, żeby to wyszło od niego, że on tego chce. A teraz pewnie uważa chyba, że nie ma potrzeby już.. nie wiem, sama.. Z tego wynika (i z tych powyżej też), że jakbym go coraz mniej znała.. Mnie w teście predyspozycji po wpisaniu pełnego imienia wyszło: Stręczyciel :D:D A z tym codziennym imieniem: Policjant hehe A propo jeszcze śpiączki, to od razu przypomniał mi się odcinek \"Szpitala na perypetiach\", czy tego drugie - polskiego komediowego - gdzie właśnie mieli takiego pacjenta, który wybudził się po tak długiej śpiączce. I postanowili udawać dalej komunę hehehe. I on np. wędlinę w kanapek chował do portfela itp. A jak w końcu dowiedział się, który jest rok naprawdę, to ucieszył się, bo mu zostały tylko 3 lata (czu już w tym roku) do otrzymania mieszkania z książeczki :D:D:D Więcej nie doczytałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) melduje sie z wieczora u nas idzie ku lepszemu dziś juz Dasia o niebo lepsza !! :) Tygrysku oj to ja na tym zdjeciu jestem (nie dogadałyśmy sie :p ) ale dzięki za komplement :) a kamilka to i ytak moje \"ksero\" Gosia a Hanusia moga poswiadczyć :D Airek udanego weekendu ! Effika ja to tak kiedyś spier.... kobiete za kierownica ze az faceci wysiedli z innych aut i mi brawo bili :-0 ale przegiela bo mnie zaczeła wyzywac a nie miała racji ... :) Acha 🖐️ Super Julka kotka złapala !!!! Gio a ile masz pokoi w mieszkaniu? Powodzenia przy remonciku ;) A duchota okropna jak sobie przypomne z przed roku to szok oby to lato nie było takie \"dzikie\" bo sie usmaze na moim poddaszu :-0 Hanus dawaj fotki !!!! ( w staniku :p ) o Daria mnie woła jak miło juzsie wyspała :-0 pa pa Majorek 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wpadam sie zameldować...żebyście o mnie nie zapomnialy i powiedzieć że strasznie tęsknię, ale nie wyrabiam się w czasiew pracy, a w domu nie mam już internetu, niedługo się wyprowadzamy i daliśmy wypowiedzenie... zanim założymy w nowym domu to trochę potrwa... tak więc buziaczki przesyłam i spadam dalej tyrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :D Melduje sie pozniej, bo od razu po przyjsciu do pracy szukalam Metra i Gazety Wyborczej, zeby zdobyc informacje jakie kody slac na bilety ;) nawet sniadania nie zdazylam zjesc (w domu sobie darowalam na rzecz dluzszego spania ;)) Aha, nadal zadne miesnie mnie nie bola :D Majorek -> qrcze rzeczyczywiscie nieciekawa sytuacja z Aniolem... sama juz nie wiem co Ci poradzic... ale wysluchac moge zawsze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hehehe Gio dzisiaj odczuwam to twoje piórko w tyłku :P hahaha normalnie mam dosyć, a jeszcze nie ma południa :) Wstałam rano, poszłam na zakupki, potem śniadanie, sprzątanie, gorąco, więc cała mokra byłam, wzięłam prysznic i poszłam jeszcze po baterie do aparatu (Tygrysek to twoja wina :)) wodę kupiłam na drogę, ze trzy godziny w autobusie mogą mnie zabić, teraz usiadłam i czekam na godzinę zero, o 13 mam PKS, jadę na dwa dni, a mam mój wielki stelarz, ale udało mi się w niego wpakować śpiwór, karimatę, moja Przyjaciółka nie ma śpiwora, więc władowałam tam jeszcze koc i małą kołderkę :P jak mnie tam zobaczą to pomyślą, że na miesiąc przyjechałam, a ciuchów mam akurat najmniej :) Tygrysek - taaak, ja zawsze mam ze sobą aparat przy takich okazjach, obawiam się, że za moimi plecami znajomi nazywają mnie \"świrem z aparatem\" :P albo jakoś podobnie, bo zawsze ich fotografuję :D Brzusia - ode mnie też sto lat dla Hubcia 🌻 małego przystojniaka wszystkiego najlepszego 👄 Chciałabym wszystkim odpowiedzieć, ale już muszę się zbierać na miejsce zbiórki :) życzę Wam miłego weekendu papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🖐️ To ja coś powiem ! Zamiast zakładać nowy temat wystarczy dołączyć do nas na N ... i wtedy bedziemy w komplecie ! przecież i tak czytacie N i kolory i głupotki Wam nie przeszkadzają:P myslę ,że to najlepszy moment na połączenie NAS !!!! proszę WAS chociaż to przemyslcie !!! to naprawdę najlepszy moment aby wrócić do starych dobrych pogadanek o kupkach ....majowo-lipcowo-czerwcowych monotematycznych mamuś (i babciófff ;)) w komplecie!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! buziaki!!! przemyslcie to 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moich dzieci jast za dużo by wpychaćje w tabelki... więc ja zostaję tutaj :p zgadnijcie, co robi kangur? (wg Toni) kangul idzie do domu i będzie gotował lyfkę :) kupił mlożone lyfki i musi wyjąć ości! szkoda, że nie mam kongura... muszę rybki przygotować sama :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz kangur zbiera banany, będzie robił ciasto bananowe :) zapraszam! kilka lat temu, Zosia miała słonia! teraz kangur... ciekawe, co chłopcy wymyślą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio jestem za tym. Jeśli nie chcecie dołączyć do nas to w pełni to SZANUJE !!! i czekam na temat :) Jak będzie zrobiony poproszę o linka :) przy moich dzieciach (czyt chorowitych) strasznie bym zaśmiecała temat :) Misiu ja chce ciasto !!! :) Aj ale smaka zrobiłaś :) w takim razie dawaj przepis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, ja też się chudzam :) ale wypieki kangura, są tak niewidzialne jak... kangur! stąd całkowicie niegroźne! choć ja ich też nie zjem, bo dowiedziałam się z pewnego źródła, że kangur nie mje rąk, (rąk?) tylko wyciera wilgotnymi chusteczkami :p Hanuś, kangur nie dzieli się przepisem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×