Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

\"chociaz nie wszyscy rozumieja moje poczucie humoru\" Mam coś podobnego... czasami jak coś palnę, to ludzie nie wiedzą czy mają się smiać, płakać czy coś jeszcze... :) Na mojej chacie, jak mieszkalem z kumplami bywało roznie, generalnie towarzystwo troche sztywniejsze :) ja zwykle zawalony robotą...spięcia były... niewielkie ale regularne...niespecjalnie wspominam moje dawne lokum, moze przez brak kobietek? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugm
przytuli mnie ktoś na dobranoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez troche sztywniarskie te wspollokatorki :o troche nad tym ubolewam bo jeszcze sie nie wyszalam :D no i przedstawicieli oplci przeciwnej tez brak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti...cholera, trochę się minęliśmy w czasie i przestrzeni... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nie martw się, tylko się tak wydaje... studia to najpiękniejszy czas... czasami załuje tylko ze niejednokrotnie przypieczetowany pewnymi wyrzeczeniami... sesje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
= ja sie nie martwie:) tzn jak z ta sesja nie wiem o co chodzi czego zalujesz ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no sesje ciezkie były, zero życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszytskich niedzielnie:) z tym poczuciem humoru to tez tak mam,ze nie kazdy je rozumie;)ale co tam, jak ktos zrozumie to dopiero jest wesoło:)) a czasu sutdenckie ahh, bylo, minelo;)( ale wcale nie tak dawno ;)!!) fajnie bylo, no ale teraz tez jest super;) przynajmniej nie ma juz sesji, ktore naprawde potrafiły \"odbierać\" kawalki zycia, brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ladnie, ja juz ubrana w pelnje gotowosci a psina stawia opory, chyba jednak sie jej nie spieszy do siodmego nieba...:) ale lece,zastosuje przymus bezposredni:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psina to staruszka 15 letnia i czasem woli sobie poleniuchowac niz leciec na spacerek, no ale jak juz jest na swiezym powietrzu to szaleje z radosci,z reszta tak jak jej pani:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ładny wiek :) ale chyba woli spacerek niż bieganie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...chodzi Ci o TMT? On zawsze tak... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...o ile dobrze pamiętam to juz były takie akcje :) ale mozna powtórzyc... moze tym razem szczescie sie usmiechnie do TMT :) ...rozumiem ze juz po spacerku z pisinką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no ja właśnie przysmazam :P ... ruskie i ide na rower... szkoda siedziec w domu w taki dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...przyrumieniłem na zloto, juz mi brat jednego podwędził... a to cholera 😠... chyba w odwecie za moją wczorajszą kradzież :) ...jem przy kompie... chyba się uzależniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×