Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

HEJ SI 25 TO TY JESTES MLODZIUTKA DOPIERO 26 LAT BEDZIESZ MIEC JESZCZE NIE JEST ZA POZNO NA DZIECKO CO TY MOWISZ...NAWET JAK BEDZIESZ KOLO 40 STKI TO MOZESZ URODZIC..DZIECKO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
si, nigdy nie wiadomo, mój szwagier ma RH-. Jeśli będzie miał taką samą to nie ma problemu. A jak nie to trzeba lekarzowi o tym powiedzieć na początku ciąży albo już przed nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Si, ja mam 30-tkę :( ale zaczęłam się starać ponad 2 lata temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja 29 i starm się od ślubu, w lipcu bedzie 2 lata :( Si młoda jeszcze jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Si jest młoda i bardzo dobrze, że tak wcześnie się starasz, leczenie nieraz trwa b. długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNY GLOWA DO GORY PRZESTANCIE ..JAK SIE TAK MYSLI TO MOZE TO JAKOS WPLYWA NA TO ...ECH JA TEZ JUZ DLUGO SIE LECZE ALE CZAS POKAZE KIEDY TO NADEJDZIE NIC NA SILE JESTEM DOBREJ MYSLI ...DOBRZE NASTAWIONA... JUZ NIE JEDNO PRZESZLAM W ZYCIU. GDYBYSCIE WIEDZIALY TO BYSCIE NIE UWIERZYLY ZE TAK BYLO POZDRAWIAM WAS ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja za tydzień trzydziestka buuuuuuuuuu ale poweim Wam że jakoś tego nie czuje hihihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihiih:) no ostatnio to wyluzowałam:P dzisiaj mąz powiedział mi ze wyglądam na 10 lat młodziej:D:D:D:D więc dzis jestem happy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy też nie stare :P nie o to mi chodziło wcześniej starałam sie o dziecko i niestey wyszło jak wyszło. Ale bedzie dobrze :D Wiara czyni cuda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera coś mnie normalnie bierze płakac mi sie chce bez powodu albo napięcie przed@ albo ... (nie zapeszac) ale mam humorki, nie wiem jak Skarb ze mną wytrzymuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane dziewczyny🌻 niestety jutro nadrobię to co dziś naskrobałyście, właśnie wróciłam do domku i biorę kąpiel i idę wcześnie spać, dziś miałam wyczerpujący dzień i jeszcze odwiedziłam koleżankę która ma bliźniaczki(mieszka poza Warszawą a to 2 godziny drogi w korku, super stworzonka te córeczki jej, mają już po 8 miesięcy, tak sie z nimi razem z meżem wybawiłam że hej, aż piszczały tak im było fajnie jutro napiszę więcej, całuski dla Wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to ja ! iwonka bardzo mi przykro z twojego powodu.....ale dzisiaj to stwierdziłam ,ze cuda sie zdarzaja jeszcze wieksze niż u mnie mój to pikuś w porównaniu z tym co dziś wyczytałam moze nie powinnam sie odzywac i pytac ,przygryze jęzor i nie będe komentowac myśle dzis nad możliwoscia rozdwojenia jaźni lub z jak kto woli jakieś inne zaburzenie.wróce jeszcze do tego bo ....nie wytrzymam ale nie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estelko ,ty wiesz jaki cud he he!!!!! tak kiedyś pisałam do ciebie na temat twórcy tych cudów.czy to ty estelko ? estellkaa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja, ja , tylko nick zmieniłam , no pisz konkretnie, bo ja ciekawska jestem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, już kapuję, no cóż chyba musze bardziej mózg dotlenić, bo chyba mi się zatory zrobiły ;-) no cóż, chyba nigdy prawdy nie poznamy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już poznałam ta prawde dawno estelko (z nowym nickiem )ale nie lubie jak ktoś gra na cudzych emocjach i sie tym zabawia swiadomie lub nieświadomie(ja wierzę w ta drugą opcję).a dlaczego ta 13? na szczęście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! Ja dzisiaj dałam po robocie, dopiero siadłam na du... wymyłam dwa okna, zostało mi jeszcze jedno, a firany wypiore w ostatnim tygodniu przed świętami. Jak okna sa pomyte, to firany to pikuś. Poszorowałam kuchnię. W drodze z pracy kupiłam piekne żółte tulipanki (sztuczne of kors, ale cudne) do wazonika - cieszą mi teraz oko. A oprócz tego kupiłam sobie wyprawkę do szpitala, bo wszystkie pidżamki w domu sa zbyt kuse na tę okoliczność :p. Kupiłam taką słodką koszulinkę za kolanka bawełnianą i bawełniane majtolinki zabudowane jak jasna cholera :-D Seksowna to ja nie będę, ale w sumie wcale nie mam być taka podczas hsg. A chodziło mi o wygodę podczas badania. Co by się nie szarpać ze spodniami, potem majtolami itp. I tak się cykolam, ale ... mus, to mus. Fakt, nie jest to obowiązek, ale jesli okazałoby się , ze to może mi pomóc, a ja nie wykorzystałam okzaji, to plułabym sobie w pysk do końca dni. Teraz marze o herbatce i kąpieli i poduni ... buuu .... przecież to piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabajona ,ufam że hsg pomoze ,zobaczysz .wiesz chyba za szczegółowo ci opisałam ten cały zabieg i nieźle cie wystraszyłam .jeśli masz @ barzdo bolesne to na pewno nie bedzie to bol wiekszy od niej zapewniam i będzie trwał w sumie a nie tak jak przy @ długie godziny .zabajona samo załozenie sprzętu nie bolesne,owszem troche czuc jak cewnik wsuwaja i tyle .myśle ze niejedna mieli z tyłozgieciem dziewczynę i to nie znaczy ,zę ma boleć aha weź ze soba jakies małe podpaski ,bo ja np miałammałe plamienie,niektórzy mają troszke wieksze a jeśli nie bedzie to płyn kontrastowy potem zaczyna spływać .nie bój sie tez ze brzuszek po hsg troche boli (ale juz jak przy lekkiej @),wiadomo,ze wszystko ruszone i musi sie poukładac i u mnie był przez 2 dni z lekka napuchniety .głowa do góry ,zobaczysz że lekarz ci udrożni i moze dzidzius wtym cyklu sie zdarzyć enigma wysłałam ci coś na priw wiecie co chyba jakas drażliwa sie zrobiłam ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik:) na enigmaa@tlen.pl????? jeszcze nie mam:( Zabajonku:) dobrze ze u Was to mozna we własnych pizamkach bo jak ja byłam na laparo to tez nakupwoałam sobie kolorowe pidzamki:P ale przed laparo przebrali mnie w cósik takiego :p ze z gory cycory a z dołu cipidryna mi wychodziła:P i zasłaniałam się kocem:P:P:P laski u mnie owu na całego .....czekam na dawcę:D:D:D:D az wróci z treningu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, odebrałam dzisiaj wynik bety. Spada. To znaczy, że ciąża się nie rozwija. Dwa lata temu poronienie, półtora roku starań i martwa ciąża. Nie mam już siły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma opisąłam sie jak głupia ,a ty i mówisz ze nie masz ,ty pieronie!!.poczytaj dzisiejszy dzionek cały i dojdziesz do tego to dzis jesteś biorca? he he !!!kup dawcy czekaolade bo chyba w krwiodastwie tak robią?hi hi .a tak poważnie to przywitaj ładnie dawce i do dzieła!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik - nie wystraszyłas mnie bardziej niż już byłam :) jesli chodzi o @, to ja oceniam je na mega bolesne, choć ostatnio są lżejsze; zapewne dzięki temu, że brałam kilka cykli duphaston, który jakby nie patrzył, ciut łagodzi napięcie i dokuczliwośc @. Niestety, teraz mam tak, ze pierwszy dzień boli, drugi ciut, w zasadzie powiem wam, że bardzo słaba ta moja @. Już zastanawiam się, czy oprócz czynnika jajowodowego, nie mam zbyt małego endo. Przeciez w cienkiej śluzówce zarodek się nie wszczepi. A w tym cyklu pamiętam, ze jakoś 3 dni po owulacji zauważyłam 2 krople krwi na wkładce )sory za obrazowość) i wiem ze to była krew i na pewno krople, a nie jakies tam plamienie. Na pewno wyglądało to inaczej niż moje przedmałopwe plamienie (te jest beeeee). Może to po owu (ale az 3 dni???!!), a może coś próbowało się zagnieżdżać .... może .... enigmuś, ty coś pisałaś o jakimś plastrze na przyrost śluzówki ? to dostajesz od lekarza ??? bo obawiam się, że moje skąpe @ ostatnio nie świadczą o niczym pozytywnym ... :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanko to tragedia dla was .bardzo współczuje.myślałam ,ze dobre wiesci bedą od ciebie .nie wiem co pisac bo nie wiem w jaki sposób mogę pocieszyc ,poprostu nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×