Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Estella13

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VI UPALNO LETNIA -

Polecane posty

dziewczyny ratujcie!!!!!!! Mam dola. Czuje typowe objawy @. Co prawda ma byc we wtorek ale ja czuje brzuch, znam to pieprzone uczucie. Chyba opadam z sił. HELP!!!!!!!!!!! Enigma- co ma byc to będzie. Zarówno u Ciebie jak i u mnie. Nie mam już nawet sily by pocieszać Ciebie i siebie. mam pytanko-a robiłaś PCT? (to tak na marginesie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, Agusia, dziękuję za zdjęcia Iskierki -doszły!!!!!!!!!!!!! hurrra:-) Iskierka, naprawdę super wyglądasz, i Twój maluszek jest bardzo śliczny, jak mamusia🌻 dziś mam masę pracy:-P i muszę sie wyrobić z projektem więc mało tu zajrzę dziś, ale zajrzę:-) enigma, ty sobie z nas tak nie żartuj, ja też myślałam że już @ przylazła, oby nie, akysz.....:-P ja dziś mam lanie wosku w domu:-) i kolacyjkę andrzejkową:-) a Wy wróżyłyście sobie już? kinia🌻 witaj i trzymaj sie cieplutko❤️ zuleczka, tabeleczkę się kopiuje ze stronki i wkleja do odpowiedzi trzymaj się cieplutko, a duże macie mieszkanko?miłej pracki remontowej🌻 gosiaczek🌻 foli🌻 nadwislanka🌻 nawet nie myśl o @, póki jej nie ma, proszę sie nie dołować;-) jesteśmy z Tobą , mnie też czasem dopadają dołki i doły ale wierzę że się uda, dlaczego miłoby się nie udać, poprostu to nie mój czas i pozostaje mi tylko czekać cierpliwie na swoją kolej- mój bocian pewnie zapił albo go strzałą postrzelii nad Afryką:-P a Twój się pewnie do mojego przysiadł w jakimś barze.... u mnie dziś 14dc, ale chyba nie zanosi sie na owulację bo nic nie czuję ani jajników alni śluzu nie ma czasem brzusio poboli, no nic, poczekam na inseminację.......przed sylwestrem....planowo może dowcip na poprawę humorku:-) Przychodzi baba do lekarza i mówi: - Panie doktorze, nie mam włosów na .........motylku:-) Doktor ogląda i mówi: - A ile razy pani dziennie to robi ? - Nooooo, 5-6 razy - Proszę pani ! Na autostradzie też trawa nie rośnie.. miłego dnia dziewczyny🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak śluzik jestem byłam przed chwilą w ubikacji i jest ładny śluzik :-) to dziś poszlejemy :-P hihihiihihi a moze coś z tego będzie i na gwiazdkę prezent bedziemy mieć....warto pomarzyć to miłe.....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Enigma trzymam kciukasy, mam nadzieje że @iszon nie przylezie;) Emika no no :) to dzisiaj miły wieczorek się zapowiada;) mam nadzieję że przyniesie rezultaty:) Nadwiślanka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję laseczki za kciukasy:):):):) bół minął ,narazie jest oki:) nadwislanko:) nie miej doła!!!! ja jakos podchodzę do tego powiedziałabym ...zbyt spokojnie:) nie denerwuje sie nie mysle jak będę w ciązy to super:) jak nie to będę dalej działac:):):):) poki co dzis rzeczywiscie trza szykowac kolacyjkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, codziennie zaglądam i sprawdzam co u Ciebie. Jak napisałaś o lekkim bólu, to aż serce mi zadrżało/ Dobrze, że już minął. Mam nadzieję, że Ci się uda. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja dzis już kończę, idę wziąć kapiel i się zrelaksuję, wróżyliśmy sobie ale jakieś dziwne rzeczy wyszły więc nie wiem co o tym myśleć, najlepiej nic:-P (jakiś lew był w moim wosku, modląca się osoba, ryba czy coś jeszcze) horoskopy w sumie wszystkie na plusie, z kaską, życiu prywatnym nie ma być problemu, cosik wspomniane było że w tym roku w grudniu cosik mnie czeka-niespodzianka, ale któż to wie jaka:-) zrobiłam super szarlotkę i babeczki w bita śmietanką i czekoladą mniam mniam jutro muszę te kalorie zwalić na basenie:-P enigma, ja już zaczynam mieć paranoję na twoim punkcie, codziennie zaglądam myśląc że już nam napiszesz o tych dwóch kreskach a tu nic, zrób wreszczie ten teścior, bo ja cosik czuje że to już u ciebie:-) - życzę z całego serca:-) miłego wieczorku życzę iwonka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra laseczki... kupiłam test:) i zastanawiam się czy go robic i kiedy???? Iwonko ❤️ muszę Cie zmartwić:( znowu boli mnie głowa i szyja:( ale trudno...co ma byc to będzie emiczko ❤️ miłego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma-help-nie trzymaj nas w niepewności. powiedz, ze juz robiłaś test!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Estelka-nie widzę Cię ostatnio :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma - ja mam od wtorku gorączkę i jestem chora - chcesz mnie jeszcze mieć na sumieniu ? Gadaj co z tym testem !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Foli 🌻. Mąż wziął wolne bo przy 39 stopniowej gorączce nie byłam nawet w stanie wziąść małego na ręce. Dzisiaj już \"tylko\" 37,7 :-P Andzia - gratuluję studniówki ❤️. A Foli tylko dwa dni mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - nawet nie wiem kiedy to przeleciało:) Kurcze już nie mogę się doczekać tej mojej kruszynki. Ostatnio przyłapuję się na tym że napływają mi łezki jak sobie o niej pomyślę:) jestem taka szczęśliwa że nie mogę tego nawet opisać. Enigmaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia - a zobaczysz jak 2 tygodnie pzred terminem będą Ci się strasznie dłużyć. Ja już nie mogłam na miejscu usiedzieć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!! Enigma!!! Jak sie zaraz nie odezwiesz to umre!!!! Odzywaj sie bo zaraz musze wychodzić!!!!!!!!!! a laeczki wygląda na to że ja tez sie zaczynam niestety nakręcać... cosik mi sie @ spóznia ale obiecywalam sobie ze nie bede sie nakrecac a dzisiaj nerwy mi puściły... w poniedziałek kłóło mnie podbrzusze i jajnik lewy wziełam nospe i przestało i tak do dzisiaj nic nie wskazuje na @.. a juz 39dc... no i oczywiscie strach mnie ogarnal bo moze cos ze mna zowu nie tak... ide zaraz sie do gina zapisac bo to bedzie najlepsze wyjscie... pozdrawiam enigmaa!!odezwij sie Myszo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jachcefasolke-a dlaczego nie zrobisz testu. To 39 dc!!!! Juz 8 razy bym to zrobila:) Nie ma sie czego bac. Trzymam kciuki Andzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ja kukam tu do Was na momencik....Enigmuś i coooooooooooooooooooooo??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah nadwislanko... nie robie bo czuje ze sie wkrecam... i @ plata mi psikusa... poza tym nie mam zadnych objawow fasolkowych... pójde do gina.. on rozwieje moje wątpliwości i bedzie co ma być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaChceFasolke- w takim razie trzymam za Ciebie ogromniaste kciuki, może rozwija się już w Tobie mały człowieczek❤️Powodzenia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Andziu... jakoś mam mieszane uczucia.. juz nie raz przed poronieniem @ przychodziła do mnie nawet w 48dc a moze to kłócie w poniedziałek to była późna owu? :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaChceFasolke- nie myśl póki co za bardzo, pójdziesz do gina i wszystki się wyjaśni. Mam nadzieję że ze usłyszysz wspaniałą nowinę, tym bardziej że nie robiłaś testu i nie masz pojęcia czego się spodziewać:) mam nadzieję ze do Twojego gina nie trzeba zapisywać się tydzień wcześniej i ta wizyta bedzie szybciutko. Wiesz moja koleżanka właśnie w taki sposób dowiedziała się ze jest w ciąży:) Nie robiła testu bo nie wierzyła ze może sie udać tym bardziej ze lekarze powiedzieli jej że naturalnie jej się nie uda. Miała nawet robione invitro które nie wyszło. Poszła do lekarza bo myślała że po hormonach ma jakieś zaburzenia, a ten jej z gróbej rury ze to 7 tydzień ciąży. Ze szczęścia się popłakała:) Bądź cierpliwa kochana i myśl pozytywnie❤️ Enigma czy Ty w końcu się odezwiesz.... Ja mam prace i dolatuję tu co chwlę od maszyny;) Szyję sobie firanki w końcu, bo do tej pory miałam gołe okna i sąsiedzi mi zagladali do domu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga to dobrze ze jest lepiej :) Jachcę fasolkę, trzymam kciuki :) oby to było to tym razem:) Andzia, ja też mam czasem łezki w oczach ze szczęścia jak sobie pomyślę, ze będę miała dziecko, zdaje sobie też sprawę że in vitro nie zawsze wychodzi za pierwszym razem i jestem szczęściarą i do tego wbrew temu co kościół mówi uważam to za pewien dar od Boga, mimo że nie jestem szczególnie religijna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do foli
i jaki przykład dasz dziecku????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu jakaś zahukana istotka się odezwała :) po pierwsze to moja sprawa po drugie wierzę w Boga a nie w instytucje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×