Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Echhh juz lepiej, ale wiem,ze moja przypadłośc to była grypa jelitowo-zołądkowa. Dzięki za pamięć :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nigdy sie to do mnie nie przyplatalo, ale wspolczuje to jak tworzymy nowa tabelke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz szczęscie,że nie mialaś takiej przypadłości. Nawet najgorszemu wrogowi tego nie zycze. Jasne,że tabelka moze byc i ja się zaraz wpisze, tylko zobacze czemu suwaczek mi nie działa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........TERMIN........TC....KG+.....MIASTO........PŁEĆ........IMIĘ LightBlue...17.04.07......16.....1,5....Oława...?????..Karolina,Jakub, Radosław Mam nadzieje,że to o to chodziło??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........TERMIN........TC....KG+.....MIASTO........PŁEĆ........IMIĘ LightBlue...17.04.07......16.....1,5....Oława...?????..Karolina,Jakub, Radosław mika82......03.04.07......18.....0,5....Łódź.............?????......Kinga,Tomuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe ile nas teraz wszystkich jest, dwie kobitki widzialam juz w innych tabelkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cisza, pewnie pora obiadowa nastała :classic_cool: Od kilku dni mam ogromna chęć na sok jabłkowy, i pije go litrami. To taka zmiana po soku pomaranczowym, bananowym .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaaa
no to ja tez sie dopisze :) NICK.........TERMIN........TC....KG+.....MIASTO........PŁEĆ........IMIĘ LightBlue...17.04.07......16.....1,5....Oława...?????..Karolina,Jakub, Radosław mika82......03.04.07......18.....0,5....Łódź.............?????......Kinga,Tomuś justaaaa.....17.04.07......16....2.....zach-pom.......M.......Bartek, Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc czesc!! ale pogoda, wlasnie wrocilam z miasta gdzie ogladalam spodnie jeansy ciazowe, kurcze musze szykowac 130 zl, ale co tam brzusio tez musi ladnie wygladac no nie? no to i ja sie dopisze do tabelki :-) NICK.........TERMIN........TC....KG+.....MIASTO........PŁEĆ........IMIĘ LightBlue...17.04.07......16.....1,5....Oława...?????..Karolina,Jakub, Radosław mika82......03.04.07......18.....0,5....Łódź.............?????......Kinga,Tomuś justaaaa.....17.04.07......16....2.....zach-pom.......M.......Bartek, Kamil Doroteczka....21...........16...1,5.....Siedlce.........??.....Weronika, Gabriela, Mateusz, Gabriel czy omdlenia w ciazy to moga oznaczac cos zlego? bo pisalam o tym wczesniej co mi sie przytrafilo ale zadna z was sie nie zainteresowala, a aja naprawde sie przestraszylam, mam nadzieje ze to omdlenie to przydarzylo mi sie pierwszy i ostatni raz.... pozdrawiam caluski.... a w tabelce w terminie napisalam tylko 21 no bo my kwietniowki nie? hehe pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka, co do omdlen, mi tez sie przytrafiło to juz kilka razy. Najgorzej,że jak jechalam samochodem :( Ale jesli bedziesz u gina, zapytaj go co i jak>>>>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja się dopiszę: NICK.........TERMIN........TC....KG+.....MIASTO........PŁEĆ........IMIĘ LightBlue...17.04.07......16.....1,5....Oława...?????..Karolina,Jakub, Radosław mika82......03.04.07......18.....0,5....Łódź.............?????......Kinga,Tomuś justaaaa.....17.04.07......16....2.....zach-pom.......M.......Bartek, Kamil Doroteczka....21...........16...1,5.....Siedlce.........??.....Weronika, Gabriela, Mateusz, Gabriel Janika78.....28.04.07......15...1,5.....W-wa.........?..............? A co do omdleń, to słyszałam, że się zdarzają w ciąży, ale samej mnie to nie dotknęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez i zaraz jak sie dopisze ide te pierogi lepic. Moje pierwsze chyba, ciekawe co z tego wyjdzie NICK.........TERMIN........TC....KG+.....MIASTO........PŁEĆ........IMIĘ LightBlue...17.04.07......16.....1,5....Oława...?????..Karolina,Jakub, Radosław mika82......03.04.07......18.....0,5....Łódź.............?????......Kinga,Tomuś justaaaa.....17.04.07......16....2.....zach-pom.......M.......Bartek, Kamil Doroteczka....21...........16...1,5.....Siedlce.........??.....Weronika, Gabriela, Mateusz, Gabriel flowerska.......28...........17.....4......Londyn.........??...........??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos mi sie porabalo, jeszcze raz.... NICK.........TERMIN........TC....KG+.....MIASTO........PŁEĆ........IMIĘ LightBlue...17.04.07......16.....1,5....Oława...?????..Karolina,Jakub, Radosław mika82......03.04.07......18.....0,5....Łódź.............?????......Kinga,Tomuś justaaaa.....17.04.07......16....2.....zach-pom.......M.......Bartek, Kamil Doroteczka....21...........16...1,5.....Siedlce.........??.....Weronika, Gabriela, Mateusz, Gabriel flowerska.....12.04.07......17.....4......Londyn.........??...........??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........TERMIN........TC....KG+.....MIASTO........PŁEĆ........IMIĘ LightBlue...17.04.07......16.....1,5....Oława...?????..Karolina,Jakub, Radosław mika82......03.04.07......18.....0,5....Łódź.............?????......Kinga,Tomuś justaaaa.....17.04.07......16....2.....zach-pom.......M.......Bartek, Kamil Doroteczka....21...........16...1,5.....Siedlce.........??.....Weronika, Gabriela, Mateusz, Gabriel Zuzanak14....13.............17....0.....Cieszyn........???.....Zuzanka Witam Panie włąsnie wrocilam do domku brr ajk zimno, light blue mi tez sie jakos dziwnie skorka luszczy na brodawkach ale to chyba nic strasznego. Ide jesc obiadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........TERMIN........TC....KG+.....MIASTO........PŁEĆ........IMIĘ LightBlue...17.04.07......16.....1,5....Oława...?????..Karolina,Jakub, Radosław mika82......03.04.07......18.....0,5....Łódź.............?????......Kinga,Tomuś justaaaa.....17.04.07......16....2.....zach-pom.......M.......Bartek, Kamil Doroteczka....21...........16...1,5.....Siedlce.........??.....Weronika, Gabriela, Mateusz, Gabriel Zuzanak14....13.............17....0.....Cieszyn........???.....Zuzanka Ania75.........08.04.07......18....2....W-wa...........???...Julia, Piotr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........TERMIN........TC....KG+.....MIASTO........PŁEĆ........IMIĘ LightBlue...17.04.07......16.....1,5....Oława...?????..Karolina,Jakub, Radosław mika82......03.04.07......18.....0,5....Łódź.............?????......Kinga,Tomuś justaaaa.....17.04.07......16....2.....zach-pom.......M.......Bartek, Kamil Doroteczka....21...........16...1,5.....Siedlce...??.....Weronika, Gabriela, Mateusz, Gabriel Janika78.....28.04.07......15...1,5.....W-wa...............?..............? flowerska....12.04.07......17....4.......Londyn.............?..............? zuzanka14.......13..........17....0......Cieszyn.............?.........Zuzanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........TERMIN........TC....KG+.....MIASTO........PŁEĆ........IMIĘ LightBlue...17.04.07......16.....1,5....Oława...?????..Karolina,Jakub, Radosław mika82......03.04.07......18.....0,5....Łódź.............?????......Kinga,Tomuś justaaaa.....17.04.07......16....2.....zach-pom.......M.......Bartek, Kamil Doroteczka....21...........16...1,5.....Siedlce...??.....Weronika, Gabriela, Mateusz, Gabriel Janika78.....28.04.07......15...1,5.....W-wa...............?..............? flowerska....12.04.07......17....4.......Londyn.............?..............? zuzanka14.......13..........17....0......Cieszyn.............?.........Zuzanka Ania75.........08.04.07......18....2....W-wa.............???...Julia, Piotr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
Czesc dziewczyny, witam juz z naszego kraju. Przylecialam w niedziele wieczorem, ale nawet nie mialam chwili zeby do was zajrzec. Wczoraj bylam u lekarza i przeisal mi nospe mam brac trzy razy dziennie po dwie tabletki, jeszcze jakis lek na d, ale zapomnialam nazwe, i nystatyne dopochwowo na uplawy. Troche mnie dziwiwa te oststnie, bo uplawy mam biale i to chyba normalne w ciazy. Mialam USG ale nie znam jeszcze plci niestety;-( Poza tym kazal mi duzo lezec i przyjsc za 3 tygodnie,a do tego czsu bole powinny ustapic. Fajne Wasze brzuszki, ja nie mam sprzetu zeby pokazac Wam swoj :-(. NICK.........TERMIN........TC....KG+.....MIASTO........PŁEĆ........IMIĘ LightBlue...17.04.07......16.....1,5....Oława...?????..Karolina,Jakub, Radosław mika82......03.04.07......18.....0,5....Łódź.............?????......Kinga,Tomuś justaaaa.....17.04.07......16....2.....zach-pom.......M.......Bartek, Kamil Doroteczka....21...........16...1,5.....Siedlce...??.....Weronika, Gabriela, Mateusz, Gabriel Janika78.....28.04.07......15...1,5.....W-wa...............?..............? flowerska....12.04.07......17....4.......Londyn.............?..............? zuzanka14.......13..........17....0......Cieszyn.............?.........Zuzanka Ania75.........08.04.07......18....2....W-wa.............???...Julia, Piotr aga*25** ....... 04.04.07.....17....2...L-ca.....?????.....Bartosz, Lucja, Julita, Alicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
ten drugi lek to Diphergan,slyszalyscie cos o nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×