Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Dzien dobry. Ide dzis swoje smutki zatopic i wytanczyc. Najciekawsze jest to ze on tam tez bedzie. Ale bede dzielna i postaram mu sie nie wygarnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bedzie bolalo bo nie zdarzylam sie zakochac, jedyne co zawiodl to zaufanie. A dla mnie to bardzo wazne bo raczej zadko komu ufam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów mam brązowe włosy :D Trochę krótsze niż miały być, ale co tam - odrosną ;) Matko jak mnie głowa boli 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka - nie łam sie Kochana. Jak zamilkł nagle, to Twego spluniecia niewarty. Idź, baw się dobrze i już. Sipp - pokaż pupcię :D :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam potrzeby pokazywania swych lic nieznajomym :P Idę spać. Ta głowa to jednak z niskiego ciśnienia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ale zapieprz dziś! szok! kilka razy ciśnienie podskoczyło mi niebezpiecznie....do tego chyba jeszcze hormony szaleją.... ale biorą wolny piątek i pn to może się zrelaksuję....gorzej, że od wtorku znów będzie pewnie gorąco w robocie! I jeszcze na dodatek taaaak mi się nie chce nic robić (jeśli chodzi o pracę oczywiście) no i żeby było mi nie za dobrze, to jakieś problemy z kobiecymi sprawami sie pojawiły :O:O:O Gosiaczkowa - chętnie zobaczę Twą nową fryzurę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, niech odeśpi dziewczę ;) dobra, wiec podaj swoj typ karnacji i do jakiego dołu ma to być ;) PS i co z tym wiekiem, czy faktycznie mam do ciebie wujek mowic? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gos-- pupcie mam w ciapki, ale dowiedzialam sie czemu tylko pupcie, otoz, solariuim na ktore chodze ma wyjety filtr na wysokosci pasa. wiec na wysokosci pasa opala mocniej... efekt- pupcia przypalona w ciapki... podeslij zdjecie w nowej fryzurce;) mania-- kup skorzana kurtke. pasuje do spodni i spodnicy. kwiatek-- nas wytraszyc?? hmmmm... prosciej chyba by bylo zniesmaczyc, albo znudzic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek, jak chcesz mów mi wujku ;-) kapotki sa takie: http://odziez.e-horyzont.pl/site/?mod=offers&subkat=39 i takie http://odziez.e-horyzont.pl/site/?mod=offers&subkat=177 szukamy jakiejś czarnej i raczej dopasowanej, nie długiej, no i do spodni i do spódnicy powinna pasować... ale te to raczej trudno do spódnicy pasuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mania, cos zgaduje ze wiekowo to nie pasowaloby jakbym tak mowil, co? ;) obejrze pozniej bo robote musze pchac dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×