Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Sipp pomysł z odmawianiem modlitw do nas bardzo mi sie podoba :) Trzeba ułożyc stosowna i każdy na dzień dobry bedzie klepał. Oczywiście bijąc pokłony ;) Jolka - otrzyj łzy i nie rozpaczaj. Nie wiesz, że po nocy zawsze przychodzi dzień, a po burzy spokój? Jest źle, żeby mogłoby byc dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka 🌼 Ha!! Moje włosy :D:D Otóż... Przerażona swym widokiem w lustrze - odrosty be :P - i przynaglona potrzeba wyglądania jak kobieta, nałożyłam sobie na łeb rano szampon koloryzujący. Ogólnie włosy miałam w barwie jasnego brązu. Po szamponie mam ciemny brąz - nie widać odrostów ;) z przepiekną RUDĄ!! :D poświatą :) Zmyje sie pewnie za parę dni, ale na razie jest ślicznie ;) I chyba jednak lepiej mi w ciemniejszych włosach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybrałam, co było w domu:D Nie miałam juz rano czasu biec do sklepu ;) Ale jak się zmyje, to sie ufarbuję tym polecanym przez Ciebie. Nawet juz sobie pooglądałam kolorki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nalon32
uwielbiam mego Turka jest najciekawszą postacia w mym życiu, niby obcy, mułzumanin, a jednak ma swój urok i potrafi sobie w każdej sytuacji poradzić, jest zdeterminowany żeby osiagnąc własne cele ten facet ma cos w sobie, jego usmiech mnie powala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł ja pasztet cadra :P witam dzisiaj z rana wszystkie pasztety topica ;) :P i te singlowe i te zajete i te czytajace, ukrywajace sie i te pomaranczowe pasztety tez ;) stare i mlode tez :) a szczegolne poranne powitanie dla moich ukochanych stalych zaczernionych pasztetow :D pozdrowienia piatkowe for all ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Alez wstawać mi się nie chciało!!! Ale jakoś wstałam i o to jestem w pracy. Cieszę się, że już piątek :D Cadra – dzięki za pozdrowienia hehehhe A kiedys faktycznie usłyszałam za sobą taki tekst „ale pasztet” ….miło mi nie było :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe czesc pasztety tu ciota kafeteryjna :P Gośka, bylas na nowej Fali? warto tam sie wybrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszyscy 🌼 Witaj Ma Jedyna ❤️ Usnęłam wczoraj błyskawicznie, na telefon nie patrzyłam, dziś z rana bladego budzik zaświergolił, wyłaczyłam, na wyświetlacz spojrzałam, smsa odczytałam i... umarłam:D:D:D:D Na Fali nie byłam, ale kolega był i dostał wysypki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośka-dzieki. fajnie wyglada Fala-ostatnio sie tam zaszwędałem jak z psem po Zdrowiu chodzilem ale te ceny... i za saune trzeba dopłacic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim. Ledwo dzis wstalam, taka zaspana jestem i chce juz zeby byl wieczor! Kompletnie nie mam ochoty na prace :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka 🌼 Może jakieś małe ćwiczenia po pobudzenie? Raz dwa, raz dwa, raz dwa ;) Moi sąsiedzi mieli kiedys terriera - takiego rudo-brązowego. Sunię. Kochana była i zawsze z moim poprzednim psem uciekali na wspólne spacery. Byli tylko przyjaciółmi ;) Ona była dla niego za mała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh, wolalabym raczej dzis zostac w lozeczku do pozna zeby sie w koncu porzadnie wyspac. Wszytko przez te wieczorne wypady na spotkanie z panem F. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko – zrobiłam sobie właśnie przerwe na posiłek, zjadłam kanapki, dopijam herbatkę …. u Ciebie też chyba dobrze?? Znajomość z F. wygląda obiecująco? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczory jakoś same się zajmują sobą... a jesli już spędzam je samotnie to gorąca czekolada, jakiś dobry filmik, albo komp, a w nim Strefa LzW i fajni ludzie.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinkaaa.... słabo jak słoneczniki to twoje ulubione kwiaty :P Gosia, a jakie twoje ulubione kwiaty? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinkaaa... no czerwona róża rządzi wg mnie ;) spoko, troche mnie rozdraznilas wczoraj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozdraznilam? Nie moja wina ze nie cierpie jak ludzie robia z siebie idiotow. W dodatku tak bezsensu, zupelnie niepotrzebnie. Wole jednego slonecznika od bukietu czerwonych roz i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×