Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Maxi mnie zmusiła :P Dziewczyny, przecież ja nie zabieram topicu ze sobą!! :D Możecie tutaj pisać, ile chcecie i jak często chcecie. Po prostu pożegnałam sie, bo nie będę miała możliwości pisać w tym miejscu. Pracę mam taką, w której albo wciąż będę biegać po urzędach, albo będę pogrążona w aktach prawnych tudzież innych atrakcjach ;) A kto wie, czy i pokoju nie będę dzielić z szefową :O Ciężko w takich warunkach obiecać, że będę sie meldować codziennie... Nie przestałam Was kochać ;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, wysłałam Wam coś... Jeszcze raz proszę Boga o wybaczenie - tutaj publicznie też, ale nie mogłam się nie podzielić tym z Wami... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sie z wami prawie bladym switem. pogoda lipna za oknem strasznie, zimno, przymrozek:( w biurze nerwowo i ogolnie jest masakra... zostawiam kawusie i wracam do pracki ps, ja tez nadal was kocham;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brrrr zimno mi, mam sine ręce, lodowaty nos, z którego mi cieknie... chyba mnie cos łapie.... psia krew.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obudziłam się rano, podnosze głowę…..za oknem śnieg! Pierwsza myśl „ja pitolę, buty zimowe wyrzuciłam, a nowych jeszcze nie kupiłam :O” …no jestem w letnich, ale na szczęście mrozu niema i nie zmarzłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
snieg?????? no to jednak jest nadzieja, ze sie naucze jezdzic na nartach:D M mnie namawia, bo on wymiata na stoku... a ja bym chciala powymiatac razem z nim :) lenia mam. czytam topik o barbarzyncy, znacie temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie znam tematu barbarzyńcy….ale chyba już o nim tu wspominałaś Narty – w tym roku dane mi będzie spróbować…i jest problem…. W. wymiata, a ja??? Cóż to mój pierwszy raz….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też Was nie przestałam kochać :) 👄 brrr...Biała, u mnie też dzis rano śnieg za oknem!!!!! a teraz jakaś mżawka pada...okropność!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widze ze sie topic troche reanimowal ;) Biala snieg u Ciebie??? U mnie dzis 9 stopni, choc ciagle mam wrazenie ze jak sie obudze rano to juz bedzie mroz. Kupilam nawet zimowy plyn do szyb co by niespodzianki nie bylo, tylko jakos jezdzi ze mna na tylnym siedzeniu zamiast tam gdzie powinien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wszystkim witam sie przy porannej kawusi. po 40 minutach walki z komputerem w koncu udalo mi sie wszystko poustawiac tak jak ja chce a nie tak jak on chcial:) tak wiec teraz moge w koncu na spokojnie sobie pracowac:D milego dzionka zycze z wieksza iloscia slonka za onkem niz u mnie buziaczki i zostawiam kawusie dla niedosypiajacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ padam na pysk..... tak z rana, kawka od sipp mam nadzieje postawi mnie na nogi, cięzką noc miałam, M wydaje dziwne odgłosy w nocy- jak żubr... :D have a nice day

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek ;) u mnie cały dzień leje, jak z cebra.... ciemno się zrobiło przed 15. Mokro, zimno, nieprzyjemnie brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć!!!! melduję się dziś pierwsza!!!!! :) u mnie dziś wyjatkowo nie pada, nawet rano przebłyski slonca sie zdarzały! piję kawcię i czytam...tzn.mało co mam do czytania bo nic się nie odzywacie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie słonecznie i zimno. stresik mam, dzis randka z promotorem..... sniły mi sie pierdoły, byłe mojego M. niech to szlag jasny trafi....:D chce juz weekendu.. następnego !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasypiam... sipp nie podała rano kawy... moze poczytam sobie oferty pracy.. bo w tej coraz gorzej sie dzieje.... kryzys dopadł i nas:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wszystkim! ja dzisiaj od rana mam jakies masakryczne urwanie glowy, robie 10 rzeczy na raz, do tego stopnia jestem zawalona robota, ze jedna kawe pilam od 7 az do tej chwili kiedy to mi zrobili herbatke... juz mam dosyc, a jutro o 9 daje korki z matmy i musze sie do nich przygotowac... a buuuu musze jakis sobie silnik mocniejszy zamonowac w 4 literach bo inaczej nie dam rady...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfk.aHG/
co sie martwicie zimą , stare panienki.... dla was chłód to codzienność :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grallloooos
tak was sobie podczytuję i jest mi jakoś was żal.... nic złego nie zrobiłyście a musicie wieść takie puste zycie, jak za jakąś karę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez czytam ten topic
i wcale nie uważam, że one wiodą jakies strasznie nudne życie. I czemu za karę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grallloooos
bez rodziny i dzieci to niestety puste życie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grallloooos
zwłaszcza dla kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez czytam ten topic
I to jest powód, żeby je żałować? A jak na przykład Gosiaczkowa - wybacz ;) - napisze książkę i dostanie za nia Nobla, to też jej będziesz żałować? Powiesz, co tam gówniany Nobel, przecież nie ma rodziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×