Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Cześć Samotna :D strasznie miło Cię widzieć ;) ....nie no.... w Turcji to się pewnie nie spotkamy :( nie sądzę, że w tym roku uda mi się gdzieś wyjechać .... ochoty nabrałam, ale raczej nie dam rady. W tym roku, w sierpniu chajta się mój brat... pójdzie kasy na wesele... a pożyczkę z roboty owszem wezmę, ale zrobię sobie zabudowę w przedpokoju ... i tyle po moich planach... Czekam na Twoje relacje z Turcji ...wrażenie i w ogóle. I liczę na jakąś fotkę z wakacji :D Wiekiem się nie przejmuj! Niektórzy mówią, że życie zaczyna się po 30-tce ;) ...ja zacznę je deczko później, bo w grudniu... ale też w tym roku ...więc przybij piątkę 🖐️ ;) a za egzaminy trzymam kciuki ;) Pozdro!

Witaj Bialo-Czarna :D.....Myslalam, ze planowalas ten wyjazd na ten rok, szkoda, bylo by fajnie... To jakis przypadek, bo moj brat zeni sie (poraz drugi) w lipcu tego roku:)...juz powoli rozgladam sie za jakas kiecka. Narazie nie mam jeszcze zadnego pomyslu. To my rowiesniczki jestesmy:D?? Mnie jednak ta mysl o 30-tce przeraza...nawet nie mam zamiaru urzadzac jakies wielkiej imprezy z tego powodu. Dlatego dzien przed urodzinami uciekam na wakacje:), a po powrocie mam zamiar obchodzic spoznione urodziny raczej tylko z rodzicami, bratem, czyli najblizszymi...chociaz, kto wie ;-). A Ty masz juz jakies \"30-tkowe plany\" :)??? Ten czas tak szybko lecie, to strasznie, ciagle mam wrazenie, ze jeszcze tak niedawno bylam nastolatka szalejaca na punkcie Guns´nd Roses :D.....a teraz wszystko robi sie takie powazne. Relacje z Turcji napewno zdam, jak najbardziej ;-).... Buziaki dla wszysktich 👄

Gotowa, kochana, fajnie ze jestes:D!!!! Tez sie strasznie za Toba stesknilam, za Twoim optymizmem i poczuciem humoru :D. Masz racje, bo czuje sie tak jakbym miala poczatek 20-tki, nie przesadzam:), i do tego jeszcze nie wygladam na swoj wiek.... 18-tka:D??? Niezly pomysl ;-) Przewaznie na wiosne tak jest z tym wyjatkowym braniem, bo hormony \"wisza\" w powietrzu :D... Ciekawa jestem jak to bedzie w Turcji;-), chociaz Turcy, czy ogolnie Poludniowcym kompletnie nie sa w moim typie....dziwne to, bo przez 6 lat zylam w zwiazku z mulatem :), a moze to wlasnie z tego powodu zmienil mi sie gust, co do facetow :P..... Gotowa, no i co, my chcemy konkrety, co sie takiego dzieje:D?? Jakies romantyczne randki:)???? Prosze zdac nam relacje;-)!!!

Bede sie pilnowac, obiecuje ;-)...problem w tym, ze jestem blondynka;-)....Mentalnosc i wyglad Poludniowcow kompletnie mi nie podchodzi....te ich \"Amore\" i podlizywanie sie:)....bleeee. Caly czas mu mowisz, ze jestes chora, a kolega jeszcze nie zalapal o co chodzi:D??? Pewnie sie jeszcze martwi o Ciebie:D???

Samotna ...chciałabym pojechać w tym roku ...tak się zgadałyśmy z koleżanką, że była by bomba!!! ....no ale budżet jest budżet :O a z facetami u mnie nic się nie rusza :( ...mam wrażenie, że podobam się jednemu takiem z pracy ...nawet zaprosił mnie na wesele jako osobę towarzyszącą ...przebawiłam się całą imprę z jego kumplem ...a On nadal mnie lubi :P ...sęk w tym, że on mi się w ogóle nie podoba ...brzydki jak noc, choć to miły chłopak.... nie podoba mi się nie iskrzy itp... a ja jeszcze nie zupełnie uwolniona od uczucia do takiego jednego :O ...ale w końcu mi przejdzie...

U mnie z facetami tez ostanio jakos zastoj :P....Chociaz w pracy, juz nie raz slyszalam, ze ktorys tam o mnie wypytywal (pracuje w duzym koncernie), ale nikt nie ma odwagi na to, zeby nawiazac bezposrednio kontakt. Ostanio moj przyjaciel, a raczej przyjaciolka, bo pedzio (strasznie go kocham!) :D stwierdzil, ze faceci sie mnie boja:), bo jestem jakas taka niedostepna:)....To nieprawda, ale niektorzy wlasnie mnie tak odbieraja.... Wiecie, ze wlasnie dzis zadzwonil do mie moj ex, z ktorym bylam przez 6 lat??? Opowiadal mi, ze wprowadzil sie wlasnie do nowego mieszkania, i przy przeprowadzce odgrzebal moje/nasze zdjecia:D, chyba wspomnienia wrocily, i zaczal tesknic:). Ale nic z tego, dla mnie to juz zamkniety rozdzial, mozemy sie przyjaznic, ale nic wiecej. Jakie zycie jest dziwne i przewrotne, kiedys bylo sie z kims bardzo blisko duchowo i fizycznie, a teraz to juz przeszlosc, i wlasciwie nic juz nie laczy....gdy o nim pomysle, wydaje mi sie jakis takic obcy, dziwne.... Ale sie zrobilo sentymentalnie....:P Gotowa, korzystaj z zycia ile wlezie, flirtuj, umawiaj sie, chodz na randki....tak trzymaj ;-)

Masz racje, takie tez jest moje motto :). Wiem, ze latka leca, ale nic na sile, tym razem postanowilam sobie twardo:P, ze nie bede wplatywac sie w jakies nijakie zwjazki, bo to tylko strata czasu. Tylko nie myslcie, ze czekam na ksiecia z bajki, czy przyslowiowego ksiecia na bialym koniu ;-), bo tak nie jest.....ja poprostu chce faceta, o ktorym moge powiedziec: \"tak, to on....\":)... Dziewczynki, spadam juz. Postaram sie odezwac jeszcze przed wyjazdem.... Kolorowych snow!! pa pa!!

Cześć, ale sie rozgadałyście- no w końcu. Mhmm u mnie to też różnie. Ogólnie to powiem wam, że nie rozumiem facetów i tyle i nie chce mi się tłumaczyć zbytnio dlaczego. W każdym bądź razie ide w kwietniu na wesele i rozglądam się za partnerem. Poza tym szczerze to już zmęczona jestem byciem sama i chciałabym się jakoś pod tym względem ustabilizować.

Hej Malinka ;) a kto rozumie facetów?? ...nawet nie próbuj! ja też sama ...ale nie męczę się z tym! Ot! od czasu do czasu tęsknię za byciem z kimś ale byle czym nie chcę się zadawalać ...i póki co cieszę się wolnością :P:P:P Ide jutro do kina z koleżankami :D na testosteron, podobno można się uśmiać

Samotna - liczę, że jeszcze przed wyjazdem zawitasz tu ...no i tuż po oczywiście też żeby zdać nam relację o Turkach tudzież o innych adoratorach :P:P:

hihihihi zawaiana jestem ....byłam u przyjaciół... wódeczkę piliśmy :P:P ...może jednak pojadę gdzieś za granicę... jest więcej chętnych :P jakby tak się zmobilizować w grupie to bym nie odpuściła... a tam! kredyt się wezmie ;)

Cześć ale wczoraj potańczyłam ;) A jak wami minął weekend? Bo ja jak zwykle znowu nie zrobiłam tego co powinnam ;) Biało-czarna fajny filmik z tym żelowym misiem.

cześć Malinka ;) ...mnie weekend minął jak opisane wyżej w piątek kino ...potem piwko w jednym lokalu, potem piwko w innym lokalu, potem piwko w trzecim lokalu (już z kolegami) ....a potem piwko w kolejnym lokalu hehehehe :P:P:P szwendacz nam sie włączył :P a w sobotę byłam w gościach.... fajnie i wesoło było :D:D ...i może faktycznie uda nam sie gdzieś wyjechać tego roku? ....było by strasznie fajnie :):):):)

Gość maxisingiel
zajrzalam z ciekawosci, jestem tak znudzona, ze nie chce mi sie nawet walic w klawiature:) zmeczona po robocie, nie sypiam ostatnio, nie wiedziec czemu, chlopa brak:) taki los singielki ale sa tez dobre strony... :)

Hej 🖐️ Witam maxisingiel :) ...zawsze to miło jak nowa twarz zawita :D ...macie rację są i dobre strony bycia singielką ...i staram się tylko takie widzieć ;););)

a najbardziej lubie tę świadomość, że gdybym chciała to mogłabym być z tym czy tamtym ...ale nie chcę się zadowalać byle czym... ...i tak mi życie mija na czekaniu na księcia z bajki.... :O No bez przesady na księcia to ja nie czekam ....ale na miłość TAK!!

a po za tym w moim przypadku (pewnie się powtarzam) to stwierdzenie \"w tym ambaras, żeby dwoje chciało na raz\" - to jakaś klątwa czy coś??? :O

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować