Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska 007

W lutym mi sie uda!!!

Polecane posty

Witam Przepraszam że nie pisze ale nie chce myseć o ciązy, mam mało czasu no i nie mam o czym pisac.... Franiu fajne że dzidza rosnie :D ciesze sie Miska uda sie w czerwcu ! A ja 2 dzień nie mam @ ale coś czuje że dziś przyjdzie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczęta!!! Franiu ja też nie czułam żadnych motylków, tylko od razu delikatne uderzenia a teraz to moge przyznac ze nawet mocne walnięcia, hehe, chociaż ostatnio sie troche uspokoiło... Jeśli chodzi o wózek to faktycznie fajny wybrałaś, ja juz sama nie wiem który mi sie bardziej podoba, jedyne na co jestem zdecydowana to na kolor zielony. No i zastanawiam sie czy funkcja przekładanej rączki jest niezbędna, bo ten co wybrałam tego nie ma i niektóre mamy piszą ze konieczna a niektóre ze bardzo żadko z tego korzystały, a Ty jak myślisz??? Balbinko uważaj na siebie podczas remontu... JUTRO JUŻ WAKACJE zapomniałam wczesniej napisac ze wczoraj przefarbowałam włosy na ciemny brązowy, hehe jak zrobie fotke to wam wyśle... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko no pewnie że nie ukryje, bo mój brzuszek jest już duzy i ja sie z tego bardzo ciesze ze w koncu go widać, bo wszyscy sie pytali do niedawna gdzie mam brzuch, hehe Przytyło mi się tylko 1 kg, wiec mysle że to prawie wcale, ale kształty sie nieco zmieniły, hehe... Dzidzius jest kuzynki mojego męża, niezły z niego wielkolud, ma dopiero pół roku a waży już 10 kg, hehe, ale jest świetny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick......Wiek.......Miejscowość.......następna@ .....starania od.... Andzia 79...28.......Katowice............ok.02.05............luty \'07 Iloniczek....23.....śląsk...................12.02....... ......luty \'07 Miska 007...24......ok.Opola..............16.05............wrzesie n\'06 luty\'07 Daga_p_11...30...Częstochowa.........30.05.............m arzec\' 07 smutna_lala....26.......Śląsk..............3-5.05....... . ..... w planach MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick.............strata...............tydzień ciąży Andzia 79.......16.03.2006.........27tc Iloniczek.......18.01.2006..........8tc Daga_p_11.....17.12.2006..........6t i 3d Balbinka2........1.07.2006...........8tc ZACIĄZONE Nick.......Wiek........ostatnia@..........termin porodu.........miejscowość shenen.....31............05.02.2007......? na razie 10.11.2007 Basieńka...26............27.01.2007.......prawdopodobnie 5.11.2007 Włocławek Frania23....23...........23.02.2007.......podobno 30.11.2007..........Oosterhout Pelikan......29..........7.03.2007........13.12.2007.. .. Mnik....28...............22.02.2007.......ok 30.11.2007.....W-wa Balbinka-2...28.........13.01.2007......20.10.2007...... ....Katowice Matoda ......29 .......17.03.2007 ........ ?,12,2007 .......... Kraków Iloniczek.....23........12.02.2007........ 03.12.2007.........Śląsk DOLEGLIWOŚCI Nick...........dolegliwości Andzia 79 ......torbiel w jajnikuvvvvvv NICK.............IMIE..............D UR...............E-MAIl...............NR GG Balbinka-2......Ania...........23.10.79... ....balbinka2@tlen.pl.......7456466 Frania23........Ania........ ....25.06.84.............ania@frankowski.demon.nl... . ...9758507 Miska 007.....Ewelina...........23.02.83.......perelka4 3@op.pl.....-------- Basieńka......Basia.............16.04.1981......mibmib@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam jeszcze powiedzieć, a raczej napisac.... WWWWWAAAAAKKKKKKAAAAAAACCCCCCCJJJJJJJEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick......Wiek.......Miejscowość.......następna@ .....starania od.... Andzia 79...28.......Katowice............ok.02.05............luty \'07 Iloniczek....23.....śląsk...................12.02....... ......luty \'07 Miska 007...24......ok.Opola..............16.05............wrzesie n\'06 luty\'07 Daga_p_11...30...Częstochowa.........30.05.............m arzec\' 07 smutna_lala....26.......Śląsk..............29.05............. w planach !!! MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick.............strata...............tydzień ciąży Andzia 79.......16.03.2006.........27tc Iloniczek.......18.01.2006..........8tc Daga_p_11.....17.12.2006..........6t i 3d Balbinka2........1.07.2006...........8tc ZACIĄZONE Nick.......Wiek........ostatnia@..........termin porodu.........miejscowość shenen.....31............05.02.2007......? na razie 10.11.2007 Basieńka...26............27.01.2007.......prawdopodobnie 5.11.2007 Włocławek Frania23....23...........23.02.2007.......podobno 30.11.2007..........Oosterhout Pelikan......29..........7.03.2007........13.12.2007.. .. Mnik....28...............22.02.2007.......ok 30.11.2007.....W-wa Balbinka-2...28.........13.01.2007......20.10.2007...... ....Katowice Matoda ......29 .......17.03.2007 ........ ?,12,2007 .......... Kraków Iloniczek.....23........12.02.2007........ 03.12.2007.........Śląsk DOLEGLIWOŚCI Nick...........dolegliwości Andzia 79 ......torbiel w jajnikuvvvvvv NICK.............IMIE..............D UR...............E-MAIl...............NR GG Balbinka-2......Ania...........23.10.79... ....balbinka2@tlen.pl.......7456466 Frania23........Ania........ ....25.06.84.............ania@frankowski.demon.nl... . ...9758507 Miska 007.....Ewelina...........23.02.83.......perelka4 3@op.pl.....-------- Basieńka......Basia.............16.04.1981......mibmib@ tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny przeraszam, ze sie tak dlugo nieodzywalam, ale od trzech dni nie mam wogle internetu co mnie bardzo wkurza. Teraz jestem chwilke u F w pracy, wiec nie wiem kiedy sie ponownie odezwe, mam nadzieje, ze niedlugo. U mnie wszystko w porzadku, brzuszek rosnie i jest juz naprawde widoczny.Ruchow jeszcze nadal nie czuje, ale mam wrazenie, ze to wkrotce sie zmieni. Wszystkim zycze milego weekendu i obecuje, ze sie odezwe jak tylko bede mialam internet. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby ą już wakacje a u mnie wielkie nudy... mąż na pływalni- tylko 12 h, no i zobaczymy sie po 22. Cały dzien czekałam na mamę bo wróciła dzis z Kołobrzegu po 2 tyg,ale ona po powrocie ma milion spraw do załatwienia, wiec pójde do niej pewnie najszybciej za godzine jak wszystko pozałatwia, ech... Dobrze ze w tv dużo sportu dziś: lekka atletyka i siatka- uwielbiam to!!! Pogoda kiepska tzn na zmianę pada i świeci slonce... ech a wy gdzie sie podziałyście????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Troche mnie nie bylo tutaj.Ale ruchu nie ma wielkiego,wiec szybko sie nadrabia zaleglosci.Widze ze u Was wsio ok i bardzo sie z tego ciesze. Ja juz powoli biore sie w garsc.Ciezko mi bylo pogodzic sie z mysla ze znow sie nie udalo.Za bardzo chcialam... Teraz musze czekac...i to dlugo.Mysle ze kolejne starania podejmiemy dopiero w lutym przyszlego roku.Czeka mnie seria roznych badan zwlaszcza czesto musze odwiedzac immunologa.Zaczynam pod koniec roku wiec do lutego to potrwa. Topik znow bedzie na czasie,moze dolacza do nas wtedy zupelnie nowe osoby...Wy juz bedziecie tulic swoje skarby:) Dzis moj M wyjechal do Brazylii,tradycyjnie jestem sama. Wzielam sie ostro za odchudzanie.Musze czyms zajac teraz glowe i przestac obsesyjnie myslec o ciazy. Pozdrawiam Troszke zmienie tabelke STARAJĄCE SIĘ Nick......Wiek.......Miejscowość.......następna@ .....starania od.... Andzia 79...28.......Katowice............ok.02.05............luty \'07 Iloniczek....23.....śląsk...................12.02....... ......luty \'07 Miska 007...24......ok.Opola..............20.07............ luty\'08:) Daga_p_11...30...Częstochowa.........30.05.............m arzec\' 07 smutna_lala....26.......Śląsk..............29.05........ ..... w planach !!! MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick.............strata...............tydzień ciąży Andzia 79.......16.03.2006.........27tc Iloniczek.......18.01.2006..........8tc Daga_p_11.....17.12.2006..........6t i 3d Balbinka2........1.07.2006...........8tc ZACIĄZONE Nick.......Wiek........ostatnia@..........termin porodu.........miejscowość shenen.....31............05.02.2007......? na razie 10.11.2007 Basieńka...26............27.01.2007.......prawdopodobnie 5.11.2007 Włocławek Frania23....23...........23.02.2007.......podobno 30.11.2007..........Oosterhout Pelikan......29..........7.03.2007........13.12.2007.. .. Mnik....28...............22.02.2007.......ok 30.11.2007.....W-wa Balbinka-2...28.........13.01.2007......20.10.2007...... ....Katowice Matoda ......29 .......17.03.2007 ........ ?,12,2007 .......... Kraków Iloniczek.....23........12.02.2007........ 03.12.2007.........Śląsk DOLEGLIWOŚCI Nick...........dolegliwości Andzia 79 ......torbiel w jajnikuvvvvvv NICK.............IMIE..............D UR...............E-MAIl...............NR GG Balbinka-2......Ania...........23.10.79... ....balbinka2@tlen.pl.......7456466 Frania23........Ania........ ....25.06.84.............ania@frankowski.demon.nl... . ...9758507 Miska 007.....Ewelina...........23.02.83.......perelka4 3@op.pl.....-------- Basieńka......Basia.............16.04.1981......mibmib@ tlen.plvvvv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Miska to co ten twój M tak daleko uciekł ? Kiedy wraca ? Mama nadzieje że uda wam sie i to juz niedługo :D Basieńko jak możesz twierdzić że tu cie nie zauważają ? Dziękuje za fotke ... Twój brzuszek już troszke widać i bobas śliczny :D Smutna lala fajnie ze zmienilas dane w tabeli ale zmień jeszcze date następnej @ i mysle że sie bedziesz udzielac bo taka mam nadziej ! Pozdrawiam reszte :D To i ja sie wpisze w tabele :D ale troche ja zmienie i mam nadzieje ze sie nie obrazicie ... STARAJĄCE SIĘ Nick......Wiek.......Miejscowość.......następna@ .....starania od.... Andzia 79...28.......Katowice............ok.02.05............luty \'07 Iloniczek....23.....śląsk...................12.02....... ......luty \'07 Miska 007...24......ok.Opola..............20.07............ luty\'08 Daga_p_11...30...Częstochowa.........30.05.............m arzec\' 07 smutna_lala....26.......Śląsk..............29.05........ ..... w planach !!! PLANUJĄCE..... Nick............Wiek.......Miejscowość..............następna@ lola u.............18..........ok.Rzeszowa...............18.07 MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick.............strata...............tydzień ciąży Andzia 79.......16.03.2006.........27tc Iloniczek.......18.01.2006..........8tc Daga_p_11.....17.12.2006..........6t i 3d Balbinka2........1.07.2006...........8tc ZACIĄZONE Nick.......Wiek........ostatnia@..........termin porodu.........miejscowość shenen.....31............05.02.2007......? na razie 10.11.2007 Basieńka...26............27.01.2007.......prawdopodobnie 5.11.2007 Włocławek Frania23....23...........23.02.2007.......podobno 30.11.2007..........Oosterhout Pelikan......29..........7.03.2007........13.12.2007.. .. Mnik....28...............22.02.2007.......ok 30.11.2007.....W-wa Balbinka-2...28.........13.01.2007......20.10.2007...... ....Katowice Matoda ......29 .......17.03.2007 ........ ?,12,2007 .......... Kraków Iloniczek.....23........12.02.2007........ 03.12.2007.........Śląsk DOLEGLIWOŚCI Nick...........dolegliwości Andzia 79 ......torbiel w jajnikuvvvvvv NICK.............IMIE..............D UR...............E-MAIl...............NR GG Balbinka-2......Ania...........23.10.79......balbinka2@tlen.pl .. .. .7456466 Frania23......Ania.......25.06.84........ania@frankowski.demon.nl... . ...9758507 Miska 007.....Ewelina...........23.02.83.......perelka4 3@op.pl.....-------- Basieńka......Basia.............16.04.1981......mibmib@ tlen.plvvvv lola u...........Jola...............20.12.............lolau@gazeta.pl.........9734313

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładna pogoda sie zaczęła, a ja ciągle siedze w domu, ech , nudy na pudy... jutro zamierzam jechac na działkę, musze troche buzie opalic bo strasznie wyglądam... zaglądajcie tutaj częsciej, prosze... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykrakałam ... dzis pogoda beznadziejna , nici z wyjazdu na działkę i opalania, ech... a tu widze jak nikogo nie było tak nie ma :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cichutko tutaj... Sama nie wiem o czym mam Wam pisac.Dzis zalapalam dola.Bylam w Opolu spotkac sie z kumpela i na rynku zobaczylysmy wystawe zdjec z aborcji.Mowie Wam koszmar.Caly czas mam te obrazy przed oczami. Poza tym przygnebia mnie fakt ze nie obronilam sie teraz tylko przelozylam wszystko na wrzesien.Zawsze jakis ogon za soba ciagne:( Dzis tez odebralam zdjecia z bardzo starych klisz.Jeszcze czarno-biale,myslalm ze nie wyjda bo fotograf mial watpliwosci ale udalo sie.Na niektorych sa rodzice bardzo mlodzi,to byly chyba poczatki ich milosci.A niektorych zdjec nigdy wczesniej nie widzialam bo mama wiekszosc podarla jak tata odszedl.Tak jakos mi sie przykro zrobilo... Lolu moj M znow ma wyjazd sluzbowy,wraca w nocy z poniedzialku na wtorek.Strasznie mi sie za nim teskni:( Smutna lalu ciesze sie ze z nas nie rezygnujesz! Franiu naprawiaj szybko neta!!!:) Balbinka wszystko u Ciebie dobrze? Basiu kiedy bedziesz znac plec dzidzi? Pozdrawiam i do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka to faktycznie smutny dziań miałaś, ale nie martw sie jutro będzie lepiej... Płec poznam najprawdopodobniej 4 lipca bo idę na USG chyba że dzidzius sie źle ułoży i nie bedzie widać, jest bardzo ruchliwy wiec wszystko prawdopodobne... A tu widze cisza ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka dzieki wielkie za kolejne zdjecia.Fajnie ze i o mnie pamietasz mimo ze nie wyslalam Ci jeszcze moich zdjec.Cudnego masz MALUSZKA w brzusiu.Doslownie sie wzruszylam... Mam nadzieje ze ja kiedys bede przezywac to samo co Ty i inne dziewczyny teraz. A co slychac u reszty?Nic nie piszecie:(Czesc to juz chyba nawet odeszla:( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) Tak sie za Wami stesknilam :) Ja nadal bez internetu, codziennie dzwonimy i zalatwiamy , a oni wedlug mnie nic nie robia w tej sprawie, wiec chyba bedziemy musieli z nich zrezygnowac i zalatwimy internet gdzies indziej. Niestety to moze dlugo trwac :( Nie wiem czy dostalam od Was jakies fotki, bo nie moge mojej poczty sprawdzidz i moze nigdy nie bede mogla, podam Wam wiec inny adres na ktory zawsze fotki dojda :) franek3@hotmail.com Z gory dziekuje :) A teraz musze sie Wam pochwalic, ze moja dzidzia zaczyna kopac i rzeczewiscie nie przypomina to zadnych motylkow tylko porzadne puk. Zdarza sie to dosc rzadko, bo ok 2 razy na dzien, ale jestem pewna, ze to slynne kopniaczki. Wreszczcie i ja sie doczekalam :) 5 lipca mam USG i mam nadzieje, ze sie dowiem co nosze pod sercem :) A teraz uciekam, ale bede dzisiaj tu zagladac bo jestem z m w pracy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was po długiej rozłące Wakacje przez pierwsze 9-ięć dni były wspaniałe :-D (czułam się wspaniale) ale reszta to katastrofa 😭 ... mój mąż jak sie póżniej okazało złapał ospe wietrzną (chociaż już był chory) z powikłaniami i tułaliśmy się po klinikach aż w końcu skończyło sie na szpitalu 😭 ... noi nie dostał zgody na powrót samolotem i musi zostać jeszcze do czwartku 😭 Jestem zrozpaczona ... chociaż uspokoiłam sie troszke widząc ze szpital jest ok i ze ma dobra opieke. No ale bidusia jest tam sam i to jeszcze bez znajomosci języka :-( Strasznie mi ciężko było go zostawić 😭 W poniedziałek ide do lekarza i mam nadzieje ze mi z maluszkiem nic nie dolega :-O Musze nadrobić zaległosci ...co u Was ;-) wiec póżniej sie jeszcze odezwe ;-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Szmat czasu mnie nie było, ale cóż....praca, potem drzemka, to całe zmęczenie i siedzenie 8 godzin przed komputerem w pracy mnie strasznie męczy. Nie wiem jak to ze mną będzie, bo do 23 sierpnia mam L-4 (umowa na zastęptwo), a potem????? Nikt mi jeszcze nic nie chce powiedzieć....albo sami nie wiedzą. Jutro zaczyna się 18 tydzien. Brzusio coraz bardziej widoczny, więc i ciuchy stają się ciasne.... Ostatnio kupiłam 2 pary rybaczek i kiecke. Na allegro mam upatrzone spodnie. A bluzki sa tak drogie, że z ich kupnem to musze sie porządnie zastanowic, zeby nie leżała w szafie bezczynnie, bo nagle kolor przestanie mi sie podobać :) Właśnie....macie zachcianki?????? Bo ja raczej nie...chociaż jak ostatnio przyszłam do domu z pracy, to ZAPRAGNEŁAM kakao!!!!!taka s łodycz dla podnibienia :) Lece obiad robic.... trzymajcie sie! Pozdrawiam i ściskam Was wszystkie! papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobitki! Troche Was tu ostatnio bylo:)FAJNIE Balbinko dziekuje za kolejne foty❤️ Ja narazie sama w domku:(ale w nocy wraca moj M.Juz nie moge sie doczekac. W weekend byla u mnie mama wiec tak nie swirowalam jak zwykle. Teraz musze zabrac sie za ogrod bo strasznie juz zarosl,no i te cholerne turkucie!Znacie moze jakies sposoby zeby sie ich pozbyc? Ale ja Wam bzdety pisze.Sorry ale nie mam o czym Wam opowiadac. Nic mi w brzuszku nie rosnie...:( Ide...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki:) ja nadal bez internetu, ale M mi zalatwil na 5 min, wiec moge cos napisac. Metoda przykro mi, ze tak sie Wasze wakacje skonczyly. Mam nadzieje, ze Twoj M wroci szybko do kraju i ze z dzidzia i z Toba wszystko ok. Napewno tak:) No i ja bym chetnie zdjecia obejrzala :) moj adres to franek3@hotmail.com Balbinka napewno dam znac po USG juz sie nie moge doczekac. A u mnie wszystko w porzadku dzisiaj obudzilam sie z taka mysla, zeby pojechac na tydzien na wakacje no i chyba pojedziemy do Wloch, ale to jeszcze nie jest pewne. Dzidzie czuje coraz czesciej i coraz wyrazniej, jak ja uwielbiam to uczucie. Pogoda w Holandii jest kiepska ciaaaaaagle pada i pada, wiec i humorki troche gorsze :( A teraz musze uciekac, niedlugo znowu sie odezwe jak znajde okazje Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was ;-) W końcu dowiedziałam sie ze mój TŻ opóścił szpital i jest teraz w hotelu noi w czwartek koło południa wraca :-D :-D :-D :-D Tak sie strasznie ciesze :-D ze aż zabrałam sie za porządki coby mieć juz wszystko z głowy jak juz przyjedzie. Co do wczasów to było cudownie, hotel bardzo czysty i przyjemny , jedzenia nie do przejedzenia a woda jak w szklance :-D Zaliczylismy tez kilka wycieczek ...a najbardziej miło wspominam tą do Efez gdzie miedzy innymi jest wybudowana kapliczka na miejscu gdzie Matka Boska została Wniebowzięta i grób św.Jana. Bardzo chciałam te miejsca zobaczyć :-D i byłam bardzo zdziwiona ze coś takiego znajduje sie w Turcji. Bardzo dziekuje Wam za troske ;-) Wczoraj byłam u lekarza i wszystko jest ok.mam tylko sie nie denerwować (chociaż dobrze sie mówi) i wypoczywać (przez ten mój ból brzucha). MIŚKA - bedzie dobrze zobaczysz ;-) Trzymaj się i nie zamęcz tego swojego ❤️ FRANIU jedz i wypocznij bo u nas koszmarna pogoda ;-) Fotki przesłałam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ochh jak ja zakręcona jestem.... do 23 sierpnia mam umowe na zastepstwo tak miało byc. .... ale od dzis rzeczywiscie mam L-4, bo w pracy zle sie poczułam. Kirownik odwiózł mnie do domu po 3 godzinach pracy, potem jechałam do szpitala..... oczywiscie cgcieli mnie wziąc na oddział, ale sie nie zgodziłam. ja po prstu chciałam zeby zrobili mi usg, czy wszystko Ok, a oni : NIE! To chyba przez ten strajk! Przyjęła mnie w przychodni Pani ginekolog, pobadała...znow słyszałam serduszko maleństwa :) Mam L-4 do 10lipca i wtedy tez mam wizytę u MOJEGO lekarza, którego dzis nie było. Musze leżec i tyle.... troszke odpoczynku mi się przyda. Zmykam babeczki, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zobaczycie ze wszystko będzie ok ;-) tylko dbajcie o siebie i wypoczywajcie ;-) Ja juz odliczam godziny do powrotu mojego TZ ❤️tak bardzo sie doczekać nie moge :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny no wiec będę miała Majeczkę Aleksandrę... jestem szczęśliwa , bo wszystko jest w porządku... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobitki :) Moze dzisiaj juz bede miala internet, a narazie jestesmy u rodzicow meza, wiec korzystam tutaj z internetu :) No wiec: Basienko gratuluje Ci coreczki !Bardzo sie ciesze, ze wszystko w porzadku. Super, ze juz wiesz, ja mam nadzieje, ze sie jutro tez dowiem no i oczywiscie tez strasznie sie denerwuje, bo od dwoch dni nie czuje ruchow :( Metdoda bardzo dziekuje za zdjecia, bardzo mi sie podobaly i musze powiedziec, ze super masz juz brzuszek i fajnie wygladasz z nim :) Balbinko Tobie tez dziekuje za zdjecia slodki ten jelonek. A Twoj brzuszek niezle sie powiekszyl od ostatniego zdjecia. Michas rosnie jak na drozdzach, ale mamusi do twarzy z takim ladnym brzuszkiem. Iloneczek dbaj o siebie i staraj sie duzo wypoczywac, a wszystko bedzie ok. Pozdrowienia dla Ciebie i malenstwa🌻 🌻🌻 Miska nie martw sie i Tobie zacznie dzidzia w brzusiu rosnac i to juz niebawem 🌻 🌻 Zycze milego wieczorku Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×