Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

Hej !!! Wczoraj odebrałam córkę ze szpitala.Niestety są skutki uboczne po wypadku.Prawa źrenica oka nieco szersza od lewej i ma tendencję do Babińskiego po lewej.Czy ktoś to rozumie ???? Pediatra nie bardzo chciała się na ten temat wypowiadać,bo to nie jej działka...wszystkiego dowiem od od neurologa.W piątek ma kontrolę chirurgiczną a we wtorek ma neurologa i wtedy dowiem się wszystkiego.Mam już dosyć...:-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko! Trzymaj się Amirko!!!!!!! Mam nadzieję, żebędzie dobrze, MUSI BYĆ DOBRZE!!!!!!!!! przy tym moja katastrofa u dentysty to pikuś... w sumie skończyło sie dobrze tzn znalazłysmy ten kanał, ale robiła mi na żywca bo musiałam mwić kiedy boli i jak boli... no to sobie wyobraźcie co przeszłam.... jutro powtórka z rozrywki...no włąśnie.... 😭😭.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doooobraaanoooc czekam na przepisy sałatkowe :) nadal pięknie się uśmiechając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amirko...trzymam kciuki, żeby jednak wszystko było ok...i w szybkim czasie się unormowało...całusy... Ja też byłam z dziećmi u dentysty i zrobiła małej ząbka z różową plombą :-) ...plus przeglądy ...ogólnie trochę popłynęłam z kasą ...ale cóż...takie życie...najważniejsze, że młoda dała rade... Wyciągnęłam moją rodzinkę na rowery...bo byłam w miare wcześnie w domu przez tę wizytę u dentysty...była jeszcze ładna pogoda...wiec troszeczkę ruchu...ogólnie się czuję źle i chyba dołączę do Serenity...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erwinko przepis na sałatkę: Jak się zagotuje woda w garnku, wyłączam z gazu i wrzucam makaron sojowy nitki bo innego nie widziałam...taki biały...trzymam z 5 min pod przykrywką...a potem zlewam do durszlaka...w drugim gotuje brokuły...i w trzecim z 2 jajka...w między czasie kroje paluszki krabowe na kwadraty z 12 szt( one są w folii...każdy paluszek)...otwieram kukurydzę...i kroje szczypiorek jeśli kupię bo jak nie to nie daje :-)...wszystko mieszam...dodaje majonez i już!!! Erwinko pytaj...odpowiem na wszystkie twoje pytania :-) Smacznego! Druga bardzo prosta to: -fasola czerwona z puszki...zlewam do cedzaka a potem zaraz wrzucam na spód miski jako pierwsza warstwa... -kroje ser feta light :-) w kwadraciki i daje drugą warstwe... -na to kroje z dwa pomidory w plastry lub w ósemki...trzecia warstwa... -posypuje cebulką pokrojoną... -smaruje majonezem na wierzchu... Pyszna i szybka...mniam Smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jami jami!!!!! majmac!!!!!!😡 żołądek zwinał mi się w rulonik:-o ja kocham sąłatki, maz mówi na mnie sałatkowy potwór! mogłabym jeść tylko sałatki i już nawet wiem co sobie zrobię na śniadanko w poniedziałek, sałatkę z zielonej fasolki, jajka, szynki i kalafiora, oczywiście wszystko ugotować, zmieszać, doprawic i majonez, w moim wypadku light:-) a teraz PYSZNAAAA KAWKAAAAA!!!!! >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Majmac :):):):) jeszcze kilka uśmiechów na podziękowanie Wypróbuje po zakupieniu paluszków, czyli jak skoczę do większego sklepu. A te jajka i brokuły na bardzo drobno pokroić? Serenity buziaki. Jestem pełna podziwu dla twoje wytrzymałości! Ja niestety dziś znowu do tego dentysty a po wczorajszymtak mnie ten ząb nap... jejku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwino sztuczna szczęka i po sprawie! hehe :-D a tak poważnie to nie mogę powiedzieć, ze rozumiem Twój ból, jedynie co dostaję drgawek od Twych nader sugestywnych opisów brrrrrr....nie wiem, może pomyśl nad inwestycją w jakieś tytanowe uzębienie...wiem, wiem, ze to kosztuje mnóstwo kasy, ale czasem sie oplaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello... Erwinko nie kroić jajek ani brokuł na bardzo drobno bo się zemłają :-) jeśli jest takie słowo :-) tylko w kostkę tak jak powiedzmy pokroisz paluszki tak mniej wiecej reszte... Serenity już pierwsze kroki podjęłam w sprawie dietki... Ale mi się chce spać...dzięki za kawkę... Serenity przypomnij mi czy można pić kawę na tej diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majmac mozna pić kawę, ale bez cukru i mleczka. na pewno wytrwasz, zobaczyłam się dziś w witrynie i zamarłam, myslałam, ze śnię, jestem dużo szczuplejsza, czuje sie z tym ta supew, ze nawet o głodzie zapomniałam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przybyłam się pochwalić! otóż dziś dostałam przedłuzenie umowy i uwaga uwaga, podwyżka historyczna - 0%%%% wychodze dziś o 14.30, koniec z nadgodzinami:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe...Serenity gratuluję...to jest właśnie docenianie pracownika...my też mamy siedzieć nadgodziny i to jest już zupełnie normalne tylko ja nie mam kiedy siedzieć...musze dzieci odbierać itd...wczoraj jak wyszłam do dentysty i się zwolniłam to musze dzisiaj odsiedzieć...nic gratis...i tak mam full roboty więc nie zaszkodzi...:-) Serenity przynajmniej bedziesz laska...to tak na pocieszenie...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity...zamówiłam...klamka zapadła... :-) mam nadzieję, że i ja nie długo będę myśleć, że śnię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOOO maimac dzięki, widzę, ze jedziemy na podobnym wózku, w sumie trzeba się cieszyć, ze ma się pracę, ale miłe by bylo jkaby ktoś czasem Cie docenił i nie wymagał nadgodzin, bo to juz mnie potwornie wkur* ! majmac super, poodchudzamy się razem, a tak w ogóle to ile chciałabys zrzucić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Serenity gratulacje !!! Cieszę się,że dietka przynosi tak widoczne efekty...i o to chodziło...prawda ? Przepraszam,ze wczoraj tak brutalnie przerwałam rozmowę telefoniczną ;-) myslę,że wkrótce się odezwę. Majmac,Ty kochana zapewne najbardziej mnie rozumiesz....dziekuję za wsparcie.A tak w ogole to może spotkamy się w Trójmieście.Wiem,że Serenity jest bardzo otwarta na spotkanko.Co o tym sądzisz Majmac ? Mam nadzieję,ze u mnie wkrótce wszystko się wyklaruje i będę na chodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity kochana...10 kg napewno...i mogłoby zostać bo nie chce całej garderoby wymieniać ale wiem, że apetyt rośnie w miare jedzenia...hehe...ale nie licze na więcej... :-) ...jak chociaż tyle dam rade zgubić to już będę pełna podziwu dla Siebie... :-) Amirko jestem jak najbardziej za spotkaniem...może zlot desperatek Cambridge? tyle, że ja nie mam się czym pochwalić...ale motywacja dla mnie jak najbradziej jest wskazana.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amirko przecież mówiłam Ci, ze nie ma sprawy, odezwij sie dziś koniecznie jak z wynikami, mocno zaciskam kciukasy! spotkanko jka najbardziej, tylko please dziewczyny jak bedę na jakiejś mieszanej, bo na DC nie wyrobię z Wami, jeszcze sie będziecie ciastami obżerać, to Was normalnie zaduszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zjadłam śliwkę w czekoladzie...czyżby mały grzeszek na moim koncie ? Serenity chirurga córcia ma dopiero w piątek a neurologa we wtorek...więc dopiero czegoś dowiem się za dwa dni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do spotkania,to ja bardzo chętnie.Może być po Twojej dietce :-) Nie wiem czy pamiętasz serenity,ale wczoraj mówiłaś,że chcesz dietkę potrzymać do grudnia.Tak długo nie będziemy czekać na spotkanie...prawda Majmac ? Serenity prosimy o szczegóły ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amirko kochana toc napisałam Ci, ze na ścisłej nie, a na mieszanej możemy się spotkac, moge sobie jeden dzionek zrobić przerwy na jakieś łakocie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczciwa,stara Serenity...wybacz swojej gapowatej koleżance...jestem nadal zakręcona jak stare pięć złotych,oczywiście,że pisałaś.ale jak wczoraj ci wspomniałam,po tych wszystkich przeżyciach,chodzę do tyłu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity co powiesz na śliweczkę w czekoladzie...lubisz ? Mam jeszcze jedno pytanko byłas na tamtym forum,do którego podałam Ci linka.Fajna tam jest Maryś...haha...uśmiałam się z jej posta...poczytaj i skomentuj i absolutnie nie wysyłaj swojego mężusia na dietkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amiro poczciwa tak, tylko nie stara😠:-D całe szczęście, ze nie lubie sliwki w czekoladzie, w ogóle słodyczy nie lubie, ale jakieś mięsko to za mną chodzi nie powiem:-D amiro czy chodzi Ci o to forum z Czarnej Oliwki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no laseczki...czekoladki? Amirko a jak u Ciebie dietka? ja znowu zamówiłam i ja będę na ścisłej więc musicie na mnie poczekać... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to musimy się jakoś zazębic, chyba, ze majmac jesteś na tyle wytrwała, ze my bedziemy jeść ciacho, a ty koktajl DC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra dziewuszki,skoro Majmac zaczyna dietkę to może i ja dokończę moje saszetki.Mam ich na 10 dni a jak wpadnę w trans dietki cambridge to może dokupie więcej.Więc może spotkanie zrobimy na saszetkach ??? Na pewno będzie kupe śmiechu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amiro jak wszystkie to ok:-D nikt nie będzie zazdrścił! tyle, ze na odświeżaczach nie wyrobicie hahahahah jak zaczniemy pogaduchy to Twój A się wyprowadzi:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×