Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

chej dziewczynki milego dnia,moj nie jest zly artur ciagle zasypuje mnie smsami,a ja strugam nieugieta,ehhehehe,aj te chlopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzelina przestan go tak traktowac widzisz ze mu zalezy a ranisz go trzymajac w niepewnosci i mam wrazenie ze sprawia ci to przyjemnosc. Odstaw swoja dume na bok i zadzwon do niego.Jesli dalej bedziesz go olewala i pokazywala mu ze masz gow dupie to on przestanie do Ciebie pisac i tez Cie oleje. A potem bedziesz żałowła i rozpaczała ze juz Cie nie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Słoneczka:D ładna pogoda dzisiaj, usmazyc sie mozna:D maxunia dawno cie nie widziałam, jak tam??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Laseczki:) Co u was? Ja wróciłam teraz z solarium i chyba troszkę się spiekłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Necia:P solariumm....ale bym poszła;P a tymczasem pozostaje mi słoneczko i solara podczas jazdy na rozwrze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Lamia u mnie oki moj zolniez przyjezdza do mnie w piatek :) mam nadzieje ze juz wiecej nie powtorzy sie sytuacja ze nie chcieli go puscic 6 tygdni do domu. a na forum jestem dziennie tzn. codzienie Was czytam ale sama zadko pisze. No i zostalo mi i mojemu skarbowi 136 dni do cywila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki,rety jak dzis gorąco...normalnie się gotuje:) Ale mój misiu mi przekazał super wiadomość..przyjeżdża w piątek:))))Oby była taka pogoda....... Maxunia Twoj wyjdzie pewnie najwczesniej z zimoli,pozazdrościć!Praktycznie jeszcze miesiąc i juz będziesz miała dwie cyferki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzela wydaje mi sie ze nie powinnas go olewac wręcz przeciwnie pokazac mu ze go wspierasz,on ma problemy i potrzebuje Cie....Ty go olewasz a on mysli ze juz nawet na Ciebie nie moze juz liczyc i jeszcze bardziej się załamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.was.serdecznie...czasmi.czytam.wasze.forum....bosama kiedys.do.niego.nalezalam.i.to.jesczez.jakies.4.miesiace.temu... teraz.juz.tutaj.nie.pisze.bo.moj.facet.juz.nie.jest.w.wwojsku ale.chcialam.wam.polecic.tez.inne.forum.na.ktoreym.znajdziecie wiele.informacji.o.wojsku....popiszecie.na.rozne.tamty....jest.tam wiele.dziewczyn.ktore.tez.maja.facetow.w.wojsku.....bardzio.serdecznie zapraszam...podaje.linka www.kobietymonu.fora.pl jesczez.raz.bardzo.serdecznie.polecam.i.zapraszam...zajrzyjcie.a.na.pewno. nie./pozalujecie.....pozdrawiam i.3majcie.sie.cieplo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,ale wy nie rozumiecie jednej podsatwowij rzeczy,on napisal mi w nerwach takie slowa ze szok,a teraz nawet nie przeprosil,ja nie bede robila tak jakby nic sie nie stalo,ja tez mam uczucia problemy,sesje itd i na mnie nie patrzyl,jak prosilam tlumaczylam,ja znam go on przetrawi i przeprosi,szacunek nalezy sie osobie ktora sie kocha i tyle i maxunia nie wypowiadaj sie na temat tego czy mi to sprawia przyjemnosc,bo malo wiesz na teat mego zwiazku itd a mi to sprawia bol,ale oczekuje slow wyjasnien,a nie udawania ze nic sie nie stalo,ja mu odpisuje ale nie pisze nic o nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zyciu jest wiele trudniejszych sytuacji niz wojsko i przy kazdej mam sie bac ze mnie zostawi.....nie moge udawac ze nic sie nie stalo,a o milosci nie swiadczy tylko slowo...kocham......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikaaaaaaaaaa
Andzela przez przypadke trafiłam na to forum, czytam i popieram Cię w 100 % ! Widać, że jesteś mądra dziewczyna, znzasz swoją wartość i nie dasz traktować Cię bez szacunku... Twojemu chłopakowi pewnie teraz jest głupio... ale fakt, że sztuka jest PRZEPROSIĆ... ale na pewno Wam sie ułoży!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzelina masz racje jesli ty teraz ulegniesz to za kazdym razem tak bedzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja doszlam do wniosku ze chyba pojade za to sukienka na to wesele.... he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i bardzo dobrze ze pojedziesz jusinko,bedziesz wygladala pieknie,ja mam nadzieje ze robie dobrze a jezeli sie pomyle to tylko i wylacznie ja bede cierpiala z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze robisz dobrze pokazesz mu ze ty tez masz swoja wartosc i poczucie godnosci i nie jestem zabawka ktora moze sobie nastawiac jak mu sie podoba....najblizej pod reka mial ciebie zeeby cie wyzyc...niech wiec teraz nauczy sie ciebie czanaowac.... Ja niestety nie mam takiej mozliwosci jak ty :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) andzela ja tez uwazam ze dobrze robisz ze czekasz na te przeprosiny bo jednak faceta trzeba trzymac krotko ale nie wiem czy on zrozumie Twoja postawe. Ja to bym chyba wprost spytala po co on do mnie pisze skoro ze zmn zerwal alebo czego on wlasciwie chce i niech sie tlumaczy jak mu zalezy! a przeprosiny same z tego wynikna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie napisal do mnie cemu tak malo pisze i czy mam juz kogos!i ze mnie kocha,wiec napisalam ze pisze tak malo bo ze mna zerwal i nie sadze zebym go obchodzila,a to ze jest jedynym to jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie tak mu odpisuj :) ja to nawet jak z moim miskiem sie pokloce to tez taka obojetna udaje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku czemu mojemu nie moglo tak odbic jak twojemu ze tylko na chwile przez male zalamanie...:( chcialabym zeby tez sie do mnie odezwal...nie mam juz slow :(( :(( :(( :(( :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej...kurcze no chyba u mnie burza bedzie:(ajs niebo płacze i mi sie chce...moj Misiek jednak nie przyjedzie:(i zobaczymy sie dopiero 16 czerwca;/ajs dupa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIESZ EWCIA CIEZKO MI ALE NIE MOGE ROBIC INACZEJ,on zaczal ta farse i on powinien ja skonczyc,tak uwazam,na poczatku chcialm to wyjasniac,ale teraz on to musi zrobic i wlasnie zaczyna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie Madziu szybko zleci a On przyjedzie w koncu na 5 dni :) zdazysz sie nim nacieszyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt andzela to on nabroil ale teraz to juz wiadomo ze to bylo chwilowe zalamanie :) niedlugo to zostanie niemilym wspomnieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przyjedzie na 5 dni;/dostanie zwykla pj i to akurat wtedy idziemy na wesele;/powiedzieli mu,ze jesli chce teraz 5 dni to odlicza mu od urlopu na ślub;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuuuuuuuu to nieladnie z ich strony.... no coz musisz znow uzbroic sie w cierpliwosc. Szkoda ze tak sie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no musze,musze....tylko kurcze zaplanowalismy sobie powoli prosic gosci...bo potem jedziemy na wesele no a potem bedzie juz lipiec...no ale coz najwyzej sama bede prosic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×