Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Linking............................100lat,100lat,100lat, kffiatka nie dam,boś facet..ale te dwie nagie flaszki przyjmij w tych okolicznościach przyrody :) szczęśćia,pomyślności..i wszystkiego Najlepszego!!:):):):classic_cool: Kasiek..potem ..coś jeszcze skrobne ..bo fakt ..sie mi przysneło ..a potem zapomniałem :):P.. a teraz ..mykam dalej na pedały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Diaboly {czesc] linking- sto lat, sto lat, a kto z nami nie wypije...no to chlusniem bo usniem...jest martini (dobre-juz probowalam :D) len juz chyba uciekl, zaraz bede na rowerku jezdzic...alez sie ostatnio obzeram jak wisnia... ...tesknie za diablem :( 😭 :(:(:( ale w sierpniu sie zobaczymy, juz tylko kilka dni :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Halo babcia :D :D :D Zgłaszam się, opalona i zmęczona, ale nadal pełna życia jeśli to możliwe :P Borewicz, Kasiek ---> zakupki się udały :D Spodnie kupione, jasny popiel, cienki materiał, będzie zadowolony, jak już przeboleje to, że trzeba było wydać pieniądze na ubranie zamiast kupić kolejnego sprzęta :) hihi dziwne te facety :D Mała ---> Shrek super :D To jest taki życiowy film :) Jeszcze w tym tygodniu czeka mnie kolejne spotkanie ze Shrekiem i Osłem, bo muszę z mamą iść - obiecałam i nie narzekam :) J - 23 ----> dzięki za pozdrowienia od Naczelnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Linking ---> sto lat sto lat niech żyje żyje nam sto lat sto lat niech żyje żyje nam jeszcze raz jeszcze raz niech żyje żyje nam niech żyje nam a kto?????????? LINKING :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieska - doskonale Cie rozumiem ja tez tesknie bardzo tesknie i nie wiem, kiedy zobacze :( ide spac - chyba mam malenkiego dola :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muzyka zaklnęła nutą rozpaczy..., Dzień Dobry WAM!!! 🖐️ Nieczytałem, nieczytam, zaglądam tu czasem..., i teraz sie pisze z lekkim grymasem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..dobra..tak więc ..dokończe relacje ze spotkania we Wrocku,troszke z tym zwlekałem ..ale czasu ..na siedzenie przed kompem malo miałem :p:) tak jak i Wy :)....dzis pierwszy raz ..pojeżdziłem sobie rowerkiem tak na 100% od czasu wypadku :P:) no ! no dobra ..to było tak..w czwartek spotkałem sie z Akara i Ronaldem na 5 min by sie zmówić na piątek jak dojedzie Mała..no i tak sie 5min przeciągneło że wyszlo 3h :)takie z nich gaduły...;) :D:Durocze, hm........co by ty jeszcze dodać ...e...oczywiście plotkowaliśmy o Was :P:D;) no i takie tam, w piątek ..przyjechała Mała, Akara z \'R\' odebrali ja z dworca i poszli do PRL-u(taka knajpa) .. jak juz do nich dotarłem to juz siedzieli wygodnie :D oczywiście wiecie o czym rozmawialiśmy:D:P ...a tak (nawiasem) to Akara - przesympatyczna drobna kobieta,wesoła,wiedząca czego chce:) i koniecznie musimy sie jeszcze spotkać ! Ronald - hm...za wiele to nie pogadaliśmy:D bo ja ni w ząb po angielsku, ale z tego co tłumaczyła i całego spotkania ..to powiem tak 100% facet!! i szkoda że nie mogliśmy się dogadać w jakimś języku... bo pewnie tematow byłoby sporo :) Mała..na początku cicho i skromnie;)..ale w miare sie rozkręcała:) juz wiem że się jeszcze nie raz spotkamy :)bo sie nie nagadałem :P:D ja tam nie wiem ..możecie mnie posądzić o wazeliniarstwo..ale jest to moje subiektywne wrażenie,cholernie sie ciesze że was poznałem . ..co prawda ..przez większość spotkania \'R\' podziwiał Wrocław-ianki:D:P:D..bo z nami to se nie pogadał ..tylko czasem Akara tłumaczyła my o czym rozmawiamy :D potem poszliśmy coś przekąsić..i wtedy zadzwonił sam \"ON\" co już wiecie..no i oczywiście..poszliśmy do \"Nieba\" jako że tam się zaczeło, ....siedzieliśmy w tym samym miejscu co jak był majowy-zlot wrockowy :)...no ...co by tu jeszcze?!? ....po niebie ..to juz spacerkiem ..wracaliśmy do hotelu/domu,po drodze robiąc fotosy i zachaczając o Ostrów Tumski. to chyba tyle...no i jak Akara .dorwiesz sie do kompa ..to prosze o fotosy :) ....a widzialem fotki Margotki w aparacie ..tyż poprosze :P:) to tyle ..jeśli coś pominołem ..to oczywiście ..umyślnie ;):D:D Mała ...ej..weź łopatke i zakop doła ..ale bierz z góry ;) Airka..na zdrowie ;) ........to zmykam ...paaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołek powoli mija a spowodowany byl tez tym, ze mi sie wczoraj trojan zainstalowal i walczylam z nim chyba ze dwie godziny i tak jeszcze nie wszystko naprawilam, bo ... jako strone starowa mam tlen, ale w czasie wlaczania wywala mi sie napis, ze nie ma co wyswietlac i pojawia sie ... sami zgadnijcie co :( na szczescie ohydne nie jest, ale wkurza mnie maksymalnie moze ktos wie, co z tym zrobic? Borewicz - pewnie, ze sie spotkamy :D i dzieki za relacje - jest super :D no dobra - musze napisac kilka rzeczy i powalczyc ze stronka 😡 Margot - zostawilam Ci wiadomosc na tlenie, ale w zwiazku z awaria kompa, nie wiem, czy dotarla pozdrowka - zdaje sie, ze Dzien bedzie Dobry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Widze, ze wakacyjne spotkania kwitna, a ja w pracy... Ale nawet milo w tej pracy, wiec nie narzekam! :-) Pozdrawiam wszystkie diably!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na moment tylko..... Air, chętnie bym Ci posłała, ale masz zbyt mało pojemną skrzynkę. Załóż może konto na tlenie i podaj adres - wtedy Ci podeślę. Nie mam teraz czasu na ponowne ładowanie zdjęć:-o Posłałam raz jeszcze zainteresowanym zdjęcia z wakacji...Amok, nie wiem w czym problem, jeśli zdjęcia nie doszły, napisz na mój adres email i odpisując dołączę zdjęcia, ok??? mój adres au_dela@o2.pl 👄 dla wszystkich.....w biegu niczego nie czytałam...wybaczcie .... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogwalcony
"..możecie mnie posądzić o wazeliniarstwo.." Ty i bez tego jesteś wazelina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogwalcony
"..możecie mnie posądzić o wazeliniarstwo.." Ty i bez tego jesteś wazelina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogwalcony
"..możecie mnie posądzić o wazeliniarstwo.." Ty i bez tego jesteś wazelina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Szamik ---> mój adres tlenowy to airamu@tlen.pl a z moim wp zrobię porządek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wsie Diabły dzisiaj pracowalam w pocie czola i wykonalam \'kupe\' dobrej roboty :D komp chodzi jak zolw i na pewno mnie cos trafi ale dolek poszedl precz :D i Aniol sie dobrze czuje :D Szamka - dzieki za zdjecia, sa sliczne no to papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie Anielica mi pokazala wiadomosc -SMS od Borewicza ze Kundelek nie zyje, dostala wylew gdy wracala do Polski. Bardzo mnie ta wiadomosc przygnebila. Bardzo trudno mi sie z tym pogodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie sie z wami, to znaczy z Borewiczem, akara i mala rozmawialo. Mialem szczescie ze jak zadzwonilem do Borewicza on byl na diabelskim zlocie :) Pomyslalem sobie, ze szkoda, ze nie moge byc w tym momecie razem z wami. Borewicz nic sie nie zmieniles :) ciagle swietne poczucie humoru ha ha :D Kafeteria 🌼 na przywitanie i milego pobytu na Wegrzech, a tokaja to sie z checia napije. :) Linking 100 lat w zdrowiu z okazju imienin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, Joanka nie zyczyła sobie bysmy pisali o niej na forumach. Proponuję zatem, aby dzisiaj o godz. 22 każde z nas zapaliło małą świeczkę w intencji Kundelka i pomyslało o niej ciepło i z miłością....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) Noo... Wzruszyłem się mocno bardzo... Dziękuję za życzenia (ale z tymi 100 lat, to przesadziliście...- to przecież już niedługo ...:-D) Specjalne podziękowania dla małej 🌼, biedronki 🌼, AIR 🌼 i Kloss\'a też 🌼 :-D I jeszcze dzieki wielkie dla \"Gosi, co nikogo nie znosi\" i \"Moniki, co robi uniki\"... 🌼 x 100 😘 Hans... bardzo uczuciowa relacja... Wyczuwam pewne oczarowanie naszą \"drobną kobietką\"... ;-):-D Więcej nic nie piszę, bo czasu nie mam... Jak trochę znajdę, to napiszę o naszym pięknym morzu... Było extra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Szamik ---> masz rację. Zapalę świeczkę dla Kundelka..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie po wielu probach dostalam sie na topic, a tu ... pozdrawiam Was, kochani na razie tylko tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×