Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

falsa skopiowałam usunełam spacje i weszlo ale fajniste dzidzi, nóżeczki w górze a z ciebie piękna kobieta!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falsa - jaka sliczna ta twoja dzidzia :):) moze sprobowalabym tez sie pochwalic...zaraz zobacze czy mi sie uda! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamamalwiny wlasnie jak mi pani ginekolog przypisywala jakies antybiotyki na te BV to mowila, zeby podmywac sie tylko woda i nie uzywac zadnych mydel ani zeli ani nic do kapieli, tym bardziej tych kulek zapachowych bo to jest glowna przyczyna. mialam to juz 2 razy, moze to ja jestem jaks taka delikatna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa150 i karo91 dziekuje! :) moj tesc mowi, ze to chlopak bo ma na nogach skarpetki do footballu :) chetnie zobacze wasze dzidzie, na necie jest pelno stron gdzie mozna hostowac zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karo91 piekna ta twoja dzidzia i jak dobrze widac paluszki od stop i oczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo91, falsa--> śliczne te Wasze maleństwa :) maleńkie cuda! ja niestety mam tylko filmiki :) może następnym razem będę mieć fotkę :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Kami25! po prostu musialam sie pochwalic :) a wogole jaka dzisiaj cisza na eterze, mamusie spedzaja sobote ze swoimi tatusiami :) moj kopie w ogrodzie wiec ja sie tam na nic ni przydam oprocz noszenia herbatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część Dziewuszki :) Ja tylko ma chwilkę. Śliczne te wasze dzidziusie. I te nóżki takie super w górze, moje tylko na boczku lezy i nóżek nie widać wcale. Wstawiłabym to zdjęcie, ale kurcze nie wiem jak i gdzie :) Nie znam takiej fajnej stronki. Muszę się wam jeszcze pochwalić, że jadę sobie z dzieckiem na urlop w dziką głuszę, zero ludzi tylko lasy wody i pola :) Może sobie powypoczywamy, choć pogoda podła jakaś się zrobiła :) A więc do czwartku dziewczyny :) Papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny, właśnie się doczytałam jaką wam głupotę napisałam stronę wcześniej :D Witaminki dla pań w ciąży które biorę nazywają sie PRENATAL :D Prevenar to szczepionka dla dzieci, to wszystko przez to, że ostatnio szczepiłam a w moim stanie rozkojarzona jestem strasznie :D Teraz to już zwiewam. Trzymajcie się ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topik żyje że hej, gwar tu i ruch non stop :) Karo91, Falsa super zdjęcia waszych maleństw. U mnie na ostatnim usg też było super widać maleńkiego człowieczka, siedział sobie i rączkami machał, a nóżki miał zgięte w kolankach, przeżycie nie do opisania!!! Co do badań to ja za nic póki co nie płaciłam, łącznie z toxo, cyto, różyczką czy usg. A co do witaminek to biorę Centrum Materna no i żelazo do tego bo mam niską hemoglobinę. Biorę też urosept i wit, C bo mam bakterie w moczu i pH wysokie. Jeśli chodzi o "rytuał" z oddawaniem moczu do analizy to tak jak mamamalwiny pisała tyle że bez tego tamponu. U mnie brzuszek zaczyna rosnąć i zostały mi tylko jedne sztruksy w które się prawie dopinam, będę po niedzieli musiała chyba coś kupić ciążowego. Ale cieszę się bo taki brzuszek to cudowna sprawa ach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga79, niestety moje wszystkie spodnie byly zawsze dobrze dopasowane. wiec mam swoja recepte na dzinsy, po prostu nie zapinam guzika i przykrywam to szerokim paskiem :) pozniej trzeba bedzie sobie jakos inaczej radzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już dostałam spodnie od kuzynki i jeszcze muszę od siostry wziąć bo ma 2 pary i kilka większych spodenek, więc nie wiem czy coś będę kupować, może jakąś spódniczkę lub sukieneczkę na wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczynki jako pierwsza w poniedzialkowy ranek.. No i znowu caly tydzien pracy... eeee tam, dobrze ze nastepny tydzien bedzie krotki :) Falsa - no to super ze juz lepiej :) Ja juz nie dopinam jeansow, ale mam ze 2/3 par spodni ciazowych plus takie do domu, to narazie jest ok :) ale moze tez cos dokupie.. Jejku jak mi sie nie chce brac za robote...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki :) Ja jeszcze wchodze , we wszystkie swoje rzeczy . Nie znaczy to , ze mnie to cieszy . Chcialabym juz sie chwalic moim malenstwem przed calym swiatem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja już od jakiegoś miesiąć chodze w spodniach ciążowych , bo tak mi jest wygodnie i oczywiście mój mąż twierdzi , że widać mi już brzuszek i wszyscy wiedzą o dzidziusiu fajnie póki jest taki zgrabny to fajnie , gorzej jak zrobi sie wielki to już będzie problem. Dzisiaj o 17,00 odbieram wyniki na cytomegalię ładnie sie denerwuje , naczytałam sie chyba za dużo o tej chorobie i teraz odliczam godziny do tego wyniku , a w środe USG , i pewnie już zobacze mojego maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola - no pewnie, chyba wszystkie tutaj za duzo czytamy o wszystkich chorobach. Mnie wczoraj bolal prawy bok i ktos mi powiedzial ze to moze wyrostek.. no i z tego wszystkiego nie moglam usnac tak sie tym denerwowalam... na szczescie dzisiaj juz mniej boli, prawie nic... A w piatek wybralam wyniki na toxo, i oczywiscie nie zlapalam taj choroby w ostatnim miesiacu, no ale coz, chyba co miesiac jak beda mi robili to badanie to bede sie stresowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo91 -z tą toksoplazmozą to właśnie też nie wiem , bo lekarz mi powiedział , że mam robić co 3 miesiące , ale sama już nie wiem czy nie robić czasem co miesiąc, reszcze badań mam ok w piątek robiłam HBS, Wasermanna, morfologie i mocz ale najbardziej sie boje tego dzisiejszego , a wogóle to lekarz mi powiedział , że tą cytomegalię najlepiej robić przed planowaniem ciąży , szkoda , że wczesniej tego nie wiedziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak lekarz mowi ze co trzy miesiace to rob co trzy miesiace, mysle ze bedzie ok. Tutaj robia co miesiac, ale nie wiem czy przypadkiem nie za duzo.. no ale ja jestem przewrazliwiona pod tym punktem (przez mojego meza chyba, bo on sie tej choroby troche za bardzo boi, nie pozwala mi sie zblizyc to kota blizej niz 5metrow ;) ) wiec mi nawet to pasuje! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie moja siostra ma takiego ślicznego kocura , którego zawsze przytulałam , i sie z nim bawiłam , a teraz mąż nie pozwala mi go nawet dotykać tak mi go zawsze żal , bo siedzi i prosi , żeby go przytulić , tak jest nauczony niestety , no ale teraz dzidziuś najważniejszy , kocur musi poczekać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak :) moi rodzice tez maja koty (2) i tez zawsze je przytulalam.. a teraz nici.. no ale jest tam duzo osob by ich przytulac to chyba im tego duzo nie brakuje ;) raz maz mi powiedzial ze boi sie bo moja mloda siostrzyczka (ma 11 lat) ktora ciagle tuli te koty i potem przytula sie do mnie, przypadkiem moze mi tokso przeniesc :D osmialam sie z niego, ludzie bez przesady!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem przewrażliwiona , bo moja siostra poponiła przez tokso , to było bardzo dawno wtedy jeszcze nie robili na to badań , ale na wyniku ze szpitala ma napisane wielkimi literami , że poronienie nastąpiło przez toksoplazmoze , dlatego wole dmuchać na zimne i nie ryzykować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kota no i nie moge go nie przytulac! to jest czlonek rodziny a ja go kocham jak dziecko jakies. moja polozna powiedziala mi, ze w zadnym wypadku nie nalezy zaniedbywac zwierzat, przytulac mozna oczywiscie, tylko nie dotykac zadnych kocich kupek. w tydzien kotek nauczyl sie siusiac na zewnatrz :) owocow tez nie bedziemy jesc bo tam moze byc toksoplazmoza? dziewczyny nie dajmy sie zwariowac! cieza trzeba sie cieszyc, bo pozytywne emocje dobrze wplywaja na rozwoj dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa, masz calkowita racje, ja mysle ze wiekszosc z nas jest przewrazliwiona, nie trzeba przesadzac. Ale kota nie glaskam zeby maz sie nie denerwowal, bo potem by o tym mowil caly tydzien! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak moj chlopak mi wyznacza ile mam wody wypic, pokazuje palcem, ze do tej kreski i koniec, kochany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×