Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Gość Chudy_Okoń
Moim zdaniem, Pomorzanko, jeśli się nie zakrzątniesz, stracisz sezon. A jeśli cyfrowe parametry przy Twoim pseudonimie oznaczają Twój wiek, to oznacza, że najmłodsza już nie jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo kurcze w umowe tak mam o pracę - pełna dyspozycyjność:) A tego jest na dobre cztery godziny:) a pogoda taka łądna (własnie byłem na obidku i fajeczce) ze az sie nie chciało w chodzić na góre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chudy_Okoń
No wiesz, Pomorzanko, ja jestem takim literackim endemitem. Któż w naszych nowoczesnych czasach pisze pełnymi zdaniami złożonymi, używając interpunkcji oraz wielkich liter na początku zdania, oraz polskich znaków diakrytycznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może do wiosny zdążę spotkać Kogoś kto sprawi że zawiruje mój świat ;) Czyżby dusza romantyka w Tobie się Psełdonimie odezwała ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chudy_Okoń
A nie możesz być dyspozycyjny w domu? Co za różnica, gdzie się robi tłumaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdonimie - każdy wiek jest dobry do zakochania :) Jeśli już się nie będzie chciało - tzn. że koniec życia nastąpił ;) Wiek ... a cóż to takiego jest ? No chyba że ktoś tylko patrzy na atrakcyjność fizyczna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chudy_Okoń
Ja patrzę na atrakcyjność fizyczną, Pomorzanko. Co w tym dziwnego, że mi się podobają piękne kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdonimie - oczywiście nic złego w tym . Ale wszyscy sie starzejemy w większym lub mniejszym tempie . Chyba że jesteś typem meżczyzny ,który wiecznie będzie uganiał sie za 20 latkami . Ja nie będę sie zastanawiała czy mi sezon przepadnie czy też nie :P Jeśli ktoś ma mnie pokochać ,to pokocha z jedną więcej zmarszczką niż mam w tej chwili :P a pewnie nawet dwiema :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa Pomorzanko! Miłego wieczoru. zazdroszczę Ci, ze już możesz do domu iść, w takie słońce, eh... Mnie tu dziś noc zastanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rhyme - dziwną masz tą umowę... ja kiedyś miałam tylko taki dopisek, że jak się system wywali to muszę przyjechac w nocy do firmy -miałam tzw. dyżury nocne. trzba było warczeć przy telefonie. ale zeby byc caky czas dyspozycyjnym? bez przesady....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz nienormowany czas pracy. Ale w praktyce odnosi sie to do siedzenia popołudniami a nie wychodzeniem wcześniej. czyli wychodze jak szefowa juz nic do mnie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różnie, !9... ja zazwyczaj tak koło 5 pytam czy cos ma. Wiesz ja mam 2 jakby dziedziny. Jedna to plan kont a druga to dekrety w elektronicznym systemie zakupowym. W praktyce to jest tak ze jak ktos czegos nie wie, czy jest jakis problem to ja wskazuje rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha. brzmi ciekawie. ja dziś o 17 na pewno nie wyjdę. ;( idę się przewietrzyć. kolega auto kupił, idę obejrzeć ;)ciekaw co to takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet jest. Ciągle coś innego wiec nie ma monotonii tylko praca jest z róznym natęzeniem. CZasem nic nie ma, a jak sie zwala to tez wszystko naraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubię tego "wszystko na raz".. też to znam. przez to "na raz" psa musialam chwilowo pod opiekę oddać po poźno do domu wracałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest okropne. A czasem trzeba odpowiedz miec niemal w tej samej chwili bo czasem idzie o naprawdę ogromne zakupy, a jak nie kupią, to nie zrealizują budżetu, nie wykonają inwestycji... takie rózne konsekwencje. Przed chwilą własnie musiałem powiedziec jak księgować korekte podatku z lat ubiegłych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz dla mnie to chleb powszedni od niemal dziesięciu lat:) wiec w sumie nic nie jest mnie juz w stanie zaskoczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatuś
Witam wszystkie miłe damy 🌻 Już po pracy jestem. Psełdonim - bujaj się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatuś
Z panami też się przywitam 🖐️ Wiesz, zazwyczaj w Polsce pracuje się w godzinach 7-15 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektorzy prqcują w godzinach 8 -22:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatuś
Niestety tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatuś
8-22 ;) Dziękuję serdecznie za taką pracę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×