Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

zresztą możliwości jest wiele... Tatuś a Ty w jakiej branzy jesli wolno zapytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz tak nie mam:) ale jak pracowalem w zespole projektującym system f-k to tak bywalo:) W sumie nie było tak źle, to była ciekawa robota:) Czasem warto sie poświecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatuś
Wolny zawód ;) Za biurkiem ale netu nie mam w pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatuś
;) Na razie powinno wystarczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm nie wytarcza bo pobudziło mnie to do kombinowania co mozesz robić ale dopytywać nie będę. będę fantazjować ha ha ha :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatuś
O tym możesz spokojnie fantazjować ;) Gdybyś o innych - to zarumieniłbym się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatuś
No proszę. To tak się pracuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Analogiczne ... pomorzanie pracują do 15 ;) mazowszanie jak bozia da ;) Witaj Tatuśku :) Eeee... ja tam Psełdonima polubilam ;) ;) :) Jestem teraz od czasu do czasu ;) -szkoda :( ;( bo fantazjowanie się zaczyna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatuś
Witaj Pomorzanko 🌻 Ale z niego ciemny typ jest i jak dla mnie to bezczelny. Lady - nie mam apetytu na razie. Kawę właśnie wypiłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No taki INNY :D ale nie obgadujmy za plecami ;) Tatuśku - Ty kawkę ;) ... ja kefirek ;) To chyba nie najlepszy sposob odżywiania ;) ? A jak w ogóle sie czujesz ? Choróbsko odpuszcza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko - trudno. Ale dziękuje za chęci. ;) Ja jednym okiem na kafe, drugim na pracę a w głowie siedzi czekający na mnie w lodówce obiadek .... Tatuśku a czemuż to nie masz apetytu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jednym okiem na kafe ;) .. drugim na łazienkę ;) - bo mojemu dziecku kąpać już się zachciało :D Oby też tak chętnie chodził spać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatuś
Lady - Pomorzanka wspomniała właśnie o przyczynie. Chory troszkę jestem i to przez to. Pomorzanko odpuszcza ale małymi kroczkami :) Trochę dziwnie się czuję bo psełdonim zniknął a ja zacząłem pisać. Boję się, że pomyślicie że nim jestem. Mam nadzieję że się pojawi gdy będę na kafe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saneczkowa
🖐️ Wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatuś
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatuś
Saneczkowa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz Tatusiu :) różne cuda kafe widziało ;) Ja podejrzewam kogoś innego - jeśli to on, to niestety rzeczywiście tutaj za mną przyszedł . Choć właśnie godziny pisania mi jego nie pasują . Cieszę się że jest Ci już troszkę lepiej :) Czego niestety nie mogę powiedzieć o sobie :O Za to najważniejsze że humorek mi dopisuje :) a katar za jakieś 6 dni przejdzie ;) Saneczkowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatuś
Współczuję Pomorzanko. Za 6 dni przejdzie - optymistycznie podchodzisz do tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To optymalny termin - przewiduję zancznie szybciej ;) Wszak katar leczeny czy nie leczony 7 dni trwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saneczkowa
mam wrazenie, ze niektorzy to caly dzionek przy kompie:) a ja dopiero z pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko! Lekarstwo cud: Grzane piwo z miodem, goździkami, cynamonem + dużo czosnku (jak lubisz - czy zgnieciony do wypicia w zupie czy rozsmarowany na chlebie) i do wyrka szybko. I jeszcze ze 2 aspiryny i rano jestes jak nowo narodzona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×