Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ezoteryczna

PRAWDZIWA MIŁOŚĆ NIGDY NIE MIJA TAK NAPRAWDE... raz jeszcze

Polecane posty

Ezo: nie ma się czego bać🌻, Przeznaczenia nie powstrzyma nic, nikt, to nie fatalistyczne przekonanie, tylko pewność, że można osiągnąć wszystko, czego pragnie się NAPRAWDĘ:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ezo: nie chcę, byś cierpiała z powodu fałszywej Nadziei, ale uważam... czuję, że bardzo się mylisz: nie będziesz żyć bez Tego, Kogo Kochasz, przeżyjesz swój czas z Nim...:-) Pain, Ezo: Facetów chyba nie jest trudno zrozumieć:-), ale przecież nigdy nie chodzi o wszystkich, zawsze o tego jednego- nie ma takich książek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ezo: znam definicję "drania" i co najmniej dwa przykłady na jej poparcie:-(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochana: wysłał przyjaciela???:-(... Z drugiej strony... Gdyby nie obchodziło go to, co dzieje się z Tobą, zwyczajnie nie przyszedłby i nikogo nie wysyłał. Tak sądzę, w każdym razie ja tak zrobiłbym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochana: czy powiedział Ci kiedykolwiek, że nie Kocha Cię już? Nie myśl o takim finale, proszę...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlanika: jeżeli po pierwszej są/jest kolejna, to znaczy, że pierwsza Prawdziwą nie była...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalana sama go olewałaś , traktowałaś tak i się dziwisz że w końcu ma dosc i Cię olał..czego Ty chcesz od niego jak był olewałaś ale jak odszedł to już pies ogrodnika mój i tylko mój musi być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co sie tu wczoraj działo? Mam nadzieje ze topik nie upadnie... Jak sie dzis czujecie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpisałam na emaile!! Zalana... Z drugiej strony jakby miał Cię gdzieś to co by mu szkodziło wlecieć do Was po to co mu potrzebne? Nie bolałby go Twój widok... Wcale mnie nie dziwi, że właśnie tak zrobił. Raczej się ucieka przed osobą która nas kusi ( a myślimy, że nie możemy z nią być ) niż do niej biegniemy... Nikt rozdrapywać ran sobie nie chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam!!! Widzę że cały weekend zadyma była:-( Jak dziś Wasze samopoczucie? U mnie kiepsko. Ale może to przez pogodę - bo u mnie dziś niezbyt ładnie jest - nie pada ale zero słońca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ezo - dzięki za odpowiedź! Po tej jego deklaracji nie ma wątpliwości że z nią będzie. Alę dzięki za słowa "nie na zawsze" - przywróciły mi nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! U mnie samopoczucie troszkę lepsze,ale chyba tylko dlatego ,że cały dzień słoneczko swieciło :)) uwielbiam slonce i ciepełko A u Was jak minął weekend? Wczoraj tu się chyba działo;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ezo--ja pisałam i nic od Ciebie nie dostałam:( czekam dalej cierpliwie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 Wiecie, pomyślałem, że nie będzie u Nas niedobrego finału: prędzej, czy później będziemy RAZEM😍, a gdyby... przestała mnie kiedyś Kochać:-(- będzie Szczęśliwa i tak:-), tyle, że nie ze mną:-(... A Jej Szczęście jest dla mnie Najważniejsze:-) KOCHAM CIĘ BARDZIEJ, NIŻ KTOKOLWIEK MÓGŁBY SOBIE WYOBRAZIĆ😘😘😘😍...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocie jak ja chciałabym,usłyszeć takie słowa od Niego, chciałabym,żeby był taki pewny tego uczucia jak Ty,żeby wierzył w nas tak jak Ty wierzysz w Was....piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kochani U mnie dzis dolek :( Na chwile mam poprawe nastroju, wmawiam sobie, ze musi byc dobrze a potem przychodzi szara rzeczywistosc i swiadomosc , ze jest wszystko jest do dupy :( Brakuje mi Go :( Juz pol roku minelo od ostatniego spotkania :( a uczucia dalej zywe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,ja też za Nim tęsknię,brakuje mo Go,myślę o nim,ale dzisiaj jakoś widzę wszystko w wesołych koloorach;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już to kiedyś pisałam ale powtórzę bo to się sprawdza -- Trzeba myśleć pozytywnie bo dobra myśl idzie w eter...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca: w takim razie zebrałem "żniwo" depresji, z jej powodu bardzo rzadko myślę i myślałem pozytywnie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalana--może to nie tak,może nie maja nas w dupie tylko...boją się?nie są pewni?myślą,że nie są nas warci i nie chcą nas skrzywdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalana:nie przepraszaj,nie masz za co:) przecież po to tu jesteśmy,żeby każdy mógł powiedzieć co go gnębi,a inni wyrazili swoją opinię,czasem pogłaskali,czasem pokrzyczeli i postawili do pionu:)) no i jeszcze spojrzeli obiektywnie na nasz problem,bo sami często tego nie umiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×