Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
crazy_bogie

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - CZ 2- KONTYNUACJA

Polecane posty

peppa, uff tylko tyle? mi po miesiącu intensywnego szorowania zrobił się osad więc boję się co to będzie po 2 latach... Kurcze ja też mam martwą 1kę, nawet2 :,-((( w tamtym roku przed ślubem wybielałam sobie tą 1szą martwą, bo mi się taka smuga przez środek zrobiła, to dentystka mówi,że sprawdzi mi tą drugą (była leczona,ale żywa). A ta wyciąga plombę i mówi,że ta druga była źle zaleczona i niestety jest martwa. Myślałam,że się poryczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justka_pl-
Na szczescie nie mam sprężynki, choć jednego zęba nie mam zachaczonego drutem... Haha ta sprężynka to by sie tam nawet nie zmieściła :D Taka masakra od tych separatorów że szok ;/ foty już zrobione ale czekam aż mi łaskawie zwróci mój kabelek :D :D Ja jestem zdania żeby zostać tu :) Taak fajnie sie tu pisze :D No ale może to inne forum jakoś leepiej sie bedzie przydawac :D Noo nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**Filip** 🌻 Zobaczymy czy ruszy w ogóle to forum :P ... jak tak to na tlenie omówimy szczegóły. :) ida-corrida 🌻 Dzięki :) ... jeszcze nie skończyłam go ale już jakiś zarys jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrde miałam film sobie na kompie obejrzeć,a na necie się zasiedziałam. Idę spać,bo jutro muszę rano wstać.paaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem za kontynuacją tego forum oraz za wypróbowaniem nowego-nic się nie stanie,jeśli będziemy korzystać z obu.Jak będą istnieć dwa,to każdy wybierze sobie takie,jakie mu pasuje :) Fanta przyszła i zrobiła porządek :) co my byśmy bez Ciebie zrobili??Najpierw lista,teraz forum...i do tego jeszcze taka zabiegana.Podziękowania i szacunek dla Ciebie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam nic przeciwko, podobnie jak setsi czytam dwa inne poukladane fora jesli czegos konkretnego potrzebuje,a u nas nikt nie potrafi odpowiedziec. ale nie jestem tam zalogowana bo nie mialam takiej potrzeby. mysle, ze podobnie bedzie z nowym forum. pewnie bede tam zagladac, ale watpie aby chcialo mi sie zakladac watki i posac. tu jest mi latwiej. wiec nie bierzecie tego do siebie, ze ktores forum jest gorsze. poprostu kazdy woli cos innego. :) co do leczenia to mam wrazenie, ze bez zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! troszkę długo się nie odzywałam co nie znaczy, że nie jestem na bierząco. mam nadzieję, że ktoś mnie jeszcze pamięta... Może zaczne od tego, że dodałam 2 nowe zdjęcia. Pierwsze jest z nowymi czerwonymi gumkami, 2 to zdjęcie łuku lekko niewyraźne z którym rozstałam się w zeszły piątek. Orto powiedziała mi, że ząbki bardzo szybko się prostują i już następnym razem zakładamy dół. Będzie to 22.12 z czego do końca zadowolona nie jestem bo to przed samymi świętami i bedzię weelki problem z jedzeniem pyszności... Trudno zaspkoje się barszczem i mięciutkim karpikiem :D Pozrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AsiaWch--> widać ogromny postęp!! jak ząbki się wyprostują,będziesz miała śliczny uśmiech,bo masz naprawdę ładne perełki :) jest czego pozazdrościć! ps.Też chcę czerwone gumeczki na święta,ale moja orto,mimo że ma całą gamę kolorków, akurat czerwonych nie posiada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AsiaWch - ładne te czerwone gumaski :) Kurcze ale Ci przypadło: 22.12 ;| Tyle smakołyków a tutaj dolny łuk dopiero co założony... Mozna to potraktować jako prezent na święta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AsiaWch - Pozatym ciekawie masz zawsze załozone te ligaturki - na kształt ósemki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AsiaWach ja też mam dokładnie taki sam podniebienny łuk, z którym sie rozstałaś... tak się zastanawiam ile z nim będę mam nadzieje, że krócej niż Ty:) ależ u Ciebie jest megapostęp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AsiaWch- rewelacja! widze, ze u Ciebie po miesiacu noszenia sprezyny juz podpieto zabek, a widzialam gdzies, ze ktos przy damonie nosil ja pol roku! naprawde postepy bardzi szybko, a zmiana w zabkach fenomenalna:D qrcze czasem luszczy mi sie wewnetrzna strona warg od aparatu :O szczegolnie po nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crazy_bogie - ja nosiłam aż pół roku :/ tylko że u mnie na ząb nie było wcale miejsca, nawet maleńkiej szpary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mozliwe, ze chodzilo o Ciebie :) sledze takie przypadki bo sama mam do wprowadzenia zab i jestem pod wrazeniem, ze mozna go podpiac tak szybko. ale fakt jak nie ma miejsca to moze to trwac dluzej...u mnie niestety nie ma go za wiele :O a sprezyna jak pcha wclale nie daje przyjemnego uczuca :O pozostaje mi miec nadzieje, ze bedzie dobrze, ale napewno na miesiacu sie nie skonczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wAdzia 🌻 Bez przesady ... dalibyście radę. :P Ja próbuję to wszystko jakoś do kupy zebrać. :) crazy_bogie 🌻 Rozumiem :) ja też lubię to forum właśnie dlatego że jest proste ale doprowadza mnie często do irytacji zwłaszcza jak chce coś znaleźć albo nie wiem od którego momentu skończyłam czytać i udzielać się poprzednio. AsiaWch 🌻 No no no ... jakie postępy :P Setsi 🌻 Dasz radę spróbować wszystkich świątecznych potraw. Po 2 dniach myślę że przejdzie ten najgorszy ból i będziesz się mogła cieszyć jedzonkiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze mozna te wizyty poprzekladac o kilka dni. ja zawsze wybieram z asystentka tak aby z niczym mi to nie kolidowalo i zebym mogla normalnie funkcjonowac jak cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh, ja dopiero o tym egzaminie dowiedziałam się niedawno :/ A trudno jest naprawdę dobrać wizytę, ponieważ zakładanie trwa trochę długo u niej... Jakoś przeżyję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie za 100pkt- zobaczcie moje 2ost zdjęcia i znajdźcie różnicę :-D p.s.może jak mi wreszcie połączy łuk z pierścieniami to wreszcie ta prawa str się podniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ida-corrida 🌻 Dwójka do łuku ci weszła ? Wygląda jakby się przesunęła do przodu. :) ~~~~ www.stalyparat.fora.pl Jakby ktoś chciał obejrzeć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ida-corrida--> a ja mam wrażenie,że to dwójka zeszła niżej...W każdym razie widać po wygięciu drucika,że jest inaczej :) spokojnie,musisz być cierpliwa.Ja na początku też codziennie 150x w lusterku oglądałam zęby z każdej strony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliccia
cześć wszystkim! Zdecydowałam się założyć aparat i jestem ciekawa Waszych opinii odnośnie aparatu szafirowego - zależy mi bardzo, by leczenie było jak najmniej widoczne... Czy to prawda, że gumki się przebarwiają??? Jestem przerażona, że wydam tyle kasy a tak się będzie działo... Mam 21 lat i podobno czeka mnie ok 1, 5 roku noszenia tego \"cacka\":) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jest jakiś sposób żeby zęby zamiast schodzić w dół wchodziły do góry? hmmm nie wiem czy ktoś mnie zrozumiał z tego co napisałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×