Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

ja mam w przyszłym tyg HSG, więc ten cykl mam stracony, ale w następny bierzemy się z powrotem do roboty:) Lovekrove, czekam na ciążowe fluidki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka, to ja się z Tobą łącze w przyszłym cyklu :) Przypominam że gin mi kazał odpuscić ten cykl bo mam płyn w macicy ale własnie od ostatniej wizyty u niego przestałam plamić!! Więc nie wiem kiedy się oczyszcze?! Może podczas @ ?! Wczoraj z M zaszaleliśmy, jestem po clo ale nie miałam zastrzyku więc chyba niczym nie ryzykowałam, co? Beti, doczekasz się na pewno. Testujesz w sobotę? To ja już od rana będę czekała na wieści !!! :) Kala, no ładnie. Ja kiedys spuściłam wkładkę/zamek z mebli na nowiutki laptop mężusia. Też się nie przyznałam :P Tzn po czasie mu powiedziałam, jak sie upewniłam że komputer działa :D vilia, pora na mnie to powinna być już dawno ;) W sumie to chciałabym rodzić wiosną więc jeszcze troszkę czasu mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Zora, kolejny miesiąc jest nasz :) Beti, ja też się nie mogę już doczekać Twojego testowania. Będę mocno trzymała kciuki za drugą kreseczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U mnie po staremu nie odzywam sie bo nie mam za bardzo co pisac ale czytam was od czasu do czasu. Znow zaczelam miec mysli o dziecku a przez pewien czas dalam sobie na odpuszczenie. Czekam teraz do @ ktora powinna byc 29 maja wiem ze nic w tym cyklu nie wyszlo bo przegapilam owulacje, nawet nie wiem kiedy byla, ale jestem pewna ze w czasie owu nie bylo staranek. Lovekrove najserdeczniejsze gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za miłe słowa i wiarę w powodzenie. Ponad pół roku temu otworzyłam puszke pandory roniąc i za każdym razem kiedy roniła jedna z nas przeżywałam to z Wami. Tym razem postaram sie otworzyć puszkę z 9-miesięcznymi fluidami ciążowymi i wszystkim, które to nieszczęście spotkało przetrzeć szlaki i pokazać, że można. A te, które cały czas czekają na ciąże wirtualnie nacieram ciążowymi fluidami w koloże groszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
Vilia u mnie 11, a u Ciebie? łapię się na płowę grudnia...mój w okolicach ślubu mówił mi że chciałby bombkę mieć na święta...no i przepiłam wyjąc te święta ...ale w tym roku bedzie krasnal pod choinką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove gratuluje, są jednak ciąże z których mozna się cieszyć, bo zasłużyłas naprawde A jestem cała w groszkowej zieleni (nawet wczoraj kupiłam takie nakrycia na kamapy :))) Cyba powinnam coś na tej kanapie majstrować, a nie do sypialni chodzić Kala nie martw się ja cały czas coś mojemu M psuje i jeszcze żyje Ostatnio go tak ukochałam że mu bryle pękły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda - hahaha - nie chcę znać tej pozycji :)))). My też dzidziaka zmajstrowaliśmy w salonie - w sypialni od momentu mieszkania (4 lata) może 10 razy to robiliśmy. Tak więc na groszkowej sofie będzie może owocniej :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
Wanda...niezły kwiatek może na tej zieleni wyrosnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie przed chwilą siałam ;) Jak się nie przyjmie to chyba siewki zmienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam łóżko i ściany w sypialni zielone .. :P Nawet kaloryfer i żaluzje. Ale cosik nie na każdą ta zieleń wpływa hihi. Wandzia, urozmaicaj -a nóż, widelec.. :) Kurczę chcę już też byc po starankach a tu jeszcze z 16 dni do @. Jak ten czas sie wlecze powoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka_83
No no LOVEKROWE gratulacje:) Oby wszystko było jak najlepiej i dzidzia i mamusia sie zdrowo trzymały:) Super:) Takie histore dodają mi wiary ze po 2,5 roku moze i mi sie uda. Teraz jak pisałam odpuściłam, w czerwcu dokładne badania i działamy dalej moze z jakimiś pomocami:) Buziaki dziewczynki!! Owocnych staranek i testów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to się Justa popisałaś z Lovekrove:D to już wiem w czym jest problem: nie lubię zielonego i nie mam żadnego pokoju w kolorze zielonym:D czekamy na kolejne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY nie wiem co sie ze mna dzieje? czy to castagnus to spowodowal czy co??? bralam wlasnie prysznic i zauwazylam,ze z prawej piersi wycieka mi mleko ;/ nie mam okresu,ale myslalam,ze to po tym leku a na dodatek 3dni temu robilam test i nic-jedna krecha :( teraz nie wiem juz sama co mam robic?!? a do tego swedzi mnie ta piers :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kladuska, może Ci prolaktyna skoczyła. Choć castagnus jest na jej obniżenie raczej. Idz do lekarza! W ciąży masz siare (pokarm) o wiele pózniej więc to nie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove, tą cudowną wiadomością ściągnełaś dziewuszki....fajnie, że wróciłyście:) i tak jakoś teraz nas więcej, naprawdę super! w końcu w kupie siła !!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane kobietki,właśnie dostałam wyniki m. Wszystko ma ponad norme,chłopaki zdrowe i szalone,teraz mam dylemat bo z jednej strony bardzo się ciesze a z drugiej to oznacza że tylko ja jestem do d-py i to baaardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula, ale u kobiet chyba łatwiej leczy sie niepłodność. Ty masz pco, tak? Wystarczy podać clo + pregnyl. Ale ważny jest przy tym monitoring żebyś wiedziała kiedy działać i czy wszystko sie odbyło tak jak powinno. klauduska3, bez paniki kochana. Może hormonki Ci się poprzestawiały. A nadal masz ten płyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula, a jaka dawke clo wtedy miałaś? Może za małą? Wiem że leczenie rozpoczyna się od najmniejszej dawki a w razie co, zwiększa się ją. Ja biorę 2xdziennie po pół tabletki (od 3dc). Gin mówi że skoro miałam potem owu to ta dawka jest dla mnie w sam raz i przy niej pozostaniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klauduska3 pewnie nie spałaś bo się stresujesz. nic się nie martw. może coś Ci tam faktycznie ten cast. namieszał. albo Ci źle służy. odstaw go i sprawdź co będzie. takie rzecz się zdarzają. ja po nim w ogóle strasznie się czułam. a takie bezsenne to miałam kiedyś prawie 2 tygodnie. jak się okazało po tabletkach na katar z pseudoefedryną. paula nie mów tak. ciesz się że facet zdrowy, bo wierz mi wiem co to znaczy jak męskie wyniki są do bani. i to wcale nie tak łatwo wyleczyć. jak się okazuje przyczyn może być tyle, że nawet dziewczyny nie jesteście tego świadome. a u Ciebie Paula skoro masz PCO albo coś to Ci dobiorą dawkę hormonów i nic się nie martw będzie dobrze. ale niestety to wszystko trwa więc musisz się uzbroić w cierpliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem Zora,tylko teraz to się już czuje całkowicie no niczego,taka kobieta nie-kobieta wiesz?Jak sobie pomyśle że z inną babką wystarczyło by raz i miał by dziecko....No ale nic,popłacze trochę i zacznę się cieszyć.Clo brałam 2 razy po 3 miesiące zaczynając od jednej dziennie a kończąc na 2.Wiem że pregnyl u mnie pomoże ,powiem więcej,jestem tego pewna,tylko widzisz głupia baba ze mnie i rycze o każdą bzdure która dotyczy zajścia w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie nie ma plynu,nic nie wycieka ale bardzo swedzi mnie prawa piers a obie sa nabrzmiale! Martwie sie bo naczytalam sie ,ze to moze byc rak ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klauduska nie diagnozuj się sama,w necie jak wstukasz byle co to zawsze ci wyjdzie rak.Może uda ci się znaleźć jakiegoś lekarza który przyjmie cie wcześniej,przez 2 tygodnie wykończysz się nerwowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, wiem co czujesz. Czułam to samo!! M ma dziecko z poprzedniego związku.. Kochana, głowa do góry. Przecież ja tez mam pcos i udało się za pierwszym razem, a ściślej mówiąc wystarczyły tylko 3 stosunki w miesiącu!! Bo potem to tak jakoś nam sie nie chciało w ogóle. I gdybym nie miała usg to pewnie bym przegapiła owu bo brzuch mnie bolał 2 dni przed więc uznałabym że już po owulacji i figa z makiem by z tego była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klauduska, nie czytaj nic!! Bo sobie wkręcisz najgorsze. Ja obstawiam na wysoka prolaktynę (przez nią są problemy z zajściem w ciąże). A spójrz na ulotkę castagnusa czy tam nie ma takich skutków ubocznych jak wyciek z piersi?? Może faktycznie Ci ten lek nie służy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonilam do 3 lekarzy i najwczesniej przyjma mnie za 2 tyg ;( na ulotce castagnusa jako dzialania niepozadane wymienione sa dolegliwosci jelitowe :( Dziewczyny nie mam miesiaczki od 42 dni,czy luteine mozna kupic bez recepty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×