Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Hej Kate,Nikamo.. No coz ja tu zagladam,zeby poczytac.. Nie powiem,jest mi przykro,ze topik kona.Nie podoba mi sie tylko stwierdzenie tej pomaranczowej,ze to Klaudia wszystko zepsula.Nikt mnie nie zmuszal do przejscia na tamten topik.Jestesmy wszystkie dorosle i mamy swoje rozumy.Jakby ktoras nie chciala przechodzic to by nie przeszla.Jak widac jednak brzuchatki nie czuly sie tu najlepiej..Zwlaszcza jak nawolywaly staraczki do wyjscia z nor,jak tylko my pisalysmy,a kiedy staraczki sie pokazywaly,to okazywalo sie,ze wlasnie dlatego,ze my piszemy to one tego nie robia..Przykre to dla nas bylo(przynajmniej dla mnie).Juz raz o tym pisalam i Klaudia z reszta tez. Teraz pewnie staraczki na mnie naskocza,ale to nic.Zawsze za szczerosc obrywalam,ale uwazam,ze to staraczki nas przegonily w pewnym sensie.Bo to nic przyjemnego przeczytac,ze po co pisac skoro tu tylko brzuchatki sa..No to sobie poszlysmy,zeby staraczek nie denerwowac..Zdaje sobie sprawe z tego,ze staraczkom ciezko czytac o naszych ciazach i dlatego nie mam do nikogo o nic zalu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze w kapuscie i czekam
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼:classic_cool:🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coraz bardziej mi sie tu podoba, ile kolorow nagle , jak wesolo:):) :):) :) :) to bedzie topik rysunkowy hahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to juz mi wystarczy na teraz malowania:) ale ladniutko sie zrobilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu wesoło i kwiatkowato:) Ty sie Kate dobrze czujesz?:)hihih sluchajcie nie wytrzym,alam i bylam dzis u lekrza, poierwszego lepszego nieprywatengo. Nastalam sie w kolejce ale widzialm dzidzie:) Soanikowana poszlam do lekarza ze nie czuje ruchow, ze brzuch mi nie rosnie. Pewnie pani doktor smiala sie ze mnie w duchu, wiem, ze wygladalam, jak panikara,a el to moja pierwsza ciaza, mam prawo nie wiedziec i sie martwic:) a ze chodze prywatnie to panstowo raz na jakis czas tez nalezy mi sie badanie:)I wiecei, powiedziala ze tam chyba cos jest miedzy nozkami:)Kurde synka chyba bede miala:) ale fajnie:) ja do niego mowie, prosze zeby kopnal ale na razie jakos na powaznie to ze mna nie rozmawia:) No, uspokoilam sie:) Aniu, chyba zbyt powaznie do tego podchodzisz..i chyba troche niesprawiedliwie..ale to tylko moja opinia.. Kate, biedny ten Twoj chlop, skoro tylko patrzec moze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Az sie mieni w oczach.. Chciejko a ten facet to ten lekarz-stomatolog chyba, co pislas ostanio o nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Ferminko :) tak ja bardzo dobrze sie czuje :) a co do kwiatkow, to trzeba bylo ozywic ten nasz smetny topik, z ktorego uchodzilo zycie jak z balonika...... jasne ze dobrze zrobilas idac do lekarza, nawet dla wlasnej siebie zeby wiedziec co i jak u twojej dziecinki:) to synus mamusi bedzie powiadasz????? choc jeszcze nie jest to na 100% potwierdzone?? a co do kopniakow nic sie nie martw, moja znajoma miala tez chlopczyka w brzuszku i w 27 tyg ciazy wygladala jakby troche wiecej zjadla ale za to w 35 juz wygladala jak slonica:):):) tak wiec...wszystko przed toba:) dobra ide z chlopem posiedziec troche pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak pięknie tu kolorowo tylk szkoda że praktycznie Kate sama sie produkuje ale ją pewnie palce bolą A ta pomarańczowa niech sie ujawni która pisze a nie z ukrycia . Moim zdaniem jak piszemy na tamtym Topiku to nie powinno nikomu przeszkadzać a jak ja Klaudia Czy Ania wejdziemy tu na topik i coś naiszemy to nas sie lekceważy i nic nikt nam nie odpisuje ja już byłam tu pare razy i co??????????????????? ani raz nikt nawet góupiego cześć nie napisze , niewem dlaczego może pare z Was ma jakieś fochy czy co niewiem i nie mie zrozumieć a takim zachowaniem tez nas odstraszacie niestety ja to bym najchętniej chciała mieć z Wami wszystkimi kontakt ale powoli dochodze do wniosku że sie nie da niestety poza tym widać jak ja Klaudia Anie i Chmurka i Nikamo nie piszemy to nikt wiecej nie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kate tak tyy sie jeszcze odezwiesz a raszta niewiem co sie im stało. Bedzie z Ciebie artystka ho ho kolory ładne a ta pomarańcz czasem uroku nawet dodała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja musze uciekać jade do mojego eMa i mnie jakiś czas nie będzie ale wieczór zobacze jeszcze co na jakim topiku słychać i czy nowe malunki powstają ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie postanowilam troche ozdobic swoj profil i wlepilam sobie wierszyk.... ladny nie???? a co tam u ciebie???? brzuchol rosnie???? ja w pt na krew ide i na skan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki____ jak tu pięknie :) Kate aż miło.... :) to twoja zasługa !!!!! postaram się Ciebie wspierać hihi tylko niech mi wena twórcza przyjdzie może jeszcze nic straconego i topik nie umrze... co do Klaudii........ja nie rozumiem Ciebie Pomarańczowa ????? na prawdę!!!!! czemu nie podpiszesz się normalnie tylko jakieś takie cuda wypisujesz. Ja na prawdę jak tu czasem wchodzę to mam wrażenie , że ktoś ma nie po kolei w głowie i tyczy się to nie tylko pomarańczowych...niestety... a teraz ode mnie... mnie tez nie podoba się to, że brzuchatki mnie olały i nie tylko mnie :( ale są dwie strony medalu...ich nie za bardzo już interesują starania a nas brzuszki - z naciskiem starania, bo o brzuszkach można poczytać na przyszłość. Natomiast obwiniać KLAUDIE o rozpad topiku jest na prawdę nie na miejscu. Poczytaj sobie KOchana , co pisała będą już w ciąży... nawet do mnie... ile troski wnosiła i zaangażowania i daj sobie spokój już z tym pomarańczem. Co do brzuchatek ... macie rację, że może staraczki się nie włączały... ale nie zapominajcie jak to jest starać się i ciągle lipa....i nie wiem czy można się temu dziwić... Ja cieszę się, że tyle poznałam tu fajnych dziewczyn i co najważniejsze wiem... gdzie są moje Foczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim! Tak to ja wszystko zepsułam no cóż chyba tym że codziennie tu pisałam jak najęta?Tak jak Ania napisała że staraczki nie ukrywały tego że nie piszą nic bo same brzuchatki piszą.Chyba nie myślicie że się stąd przeniosłam bez sentymentów?mi tu było dobrze,masa wspomnień,dobre i złe chwile ale nie będę tego po raz kolejny tłumaczyć. Nie uważam że to ja do tej sytuacji doprowadziłam każda po kolei brała urlop od pisania więc i tak w sumie zostałybyśmy same te które są na nowym topiku ale przynajmniej nie mam wyrzutów sumienia że brzuchatki komuś drogę blokują jak widać to forum jest ograniczone i nie mogło pomieścić nas wszystkie. Te dziewczyny z którymi mam najlepszy kontakt są na nowym forum i się z tego cieszę jak ktoś ma ochotę to niech też do nas dołączy. Nie zauważyłam żeby komuś tutaj mnie brakowało nikogo nie interesuje jak się czuję itd.a ja nie lubię pisać sama ze sobą.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pati!Jak miło że jesteś ;) Akurat pisząc "staraczki"nie Ciebie miałam na myśli bo z Tobą o tylu rzeczach pisałam że staranka zeszły na dalszy plan.Brakuje mi Ciebie,Loli...Jeśli chcesz to zajrzyj na nowy topik bo tam częściej teraz zaglądam to pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny po dlugiej nieobecnosci:) Co tam u Was slychac?? widze ze topik troche sie oslabil ale mysle ze na nowo go trzeba podreperowac:D hehe Kate -jestes niezla ladnie ozdobilas topik:D Gratulacje!!! Beata-dzieki ze mam kontakt z Toba na emailu:) Kaludia-Nie przejmuj sie kto chce to bedzie odpisywal a kto nie to nie:) Pati-Super ze jestes wkoncu:) A gdzie reszta??? Rea,Folik, Chciejka,Orcio odzywac sie tu!!!!!!!!!!!!!! No trzeba ten topik podniesc na duchu bo masakra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo widze ze cisza na planie:( Klaudia dzieki:) mi tez Ciebie bardzo brakowalo Pati-mi Ciebie tez brakuje bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA___Klaudia___ mnie Was też brakowało i wszystkich Foczek ale cisza znowu nastała... pewnie teraz ja Kate zastąpię i popiszę z sobą hihi... tylko kawę sobie zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati Ja sie do Ciebie dolacze:) jak wqakacje Ci mijaja? u mnie nawet spoko bylismy z Pl ciepelko bylo i ogolnie fajnie.A teraz praca i praca:) na zakupki sie w piatek wybieramy takze moze znowu cos w oko mi wpadnie:) Pijesz ta kawke jeszcze czy juz nie?bo ja wcinam jabluszko niechce mi sie juz kawy pic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate, masz rację, szkoda, że tak się porobiło. Nie odnajduję się w nowej rzeczywistości tego i jakiegokolwiek innego topiku. Nie wiadomo w końcu kto kogo wykurzył, jak i kiedy. Jaki zarzut można wziąć do siebie, a który jest niezasłużony? Nie rozumiem jaka staraczka ignorowała jaką ciężarną i na odwrót? Nie z każdym już tak samo można tu pogadać, Folik się wkurzył i odszedł. Sama już nie wiem, czy mam coś jeszcze do powiedzenia i czy kogoś to obchodzi. Kim jesteś, pomarańczo? Nie masz odwagi przyznać się do swojego czarnego nicku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki :) No jestem w szoku ile wpisów po takiej długiej ciszy.... Super. A moze przestańmy sie dzielic na staraczki,brzuchatki i poprostu piszmy o naszych radosciach ,problemach ,myslę że kazda znajdzie cos dla siebie i bedzie ok:) Ja niestety pewnie od jutra znikne na dwa tygodnie bo ide na urlopik i nawet do kompa nie bede zaglądac zeby wypocząć ale jak wróce..... :D :D A na początku zapraszam na poranna kawkę i rogaliki z marmoladką:) Pomaranczko skoro Nas znasz mniej odwage sie ujawnic ,nie ładnie tak pisac z ukrycia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kobietki:) witaj Spacerku...wiesz nie ma sie juz co rozczulac co sie stalo, czemu sie stalo, po co???? po prostu jak babeczki beda mialy ochote to beda pisac i tyle. nie ma co rozkminiac kto kogo wkurzyl,bo nikt tu nikogo nie wkurzal mysle:o, a jak ty sie czujesz brzucholek rosnie??? masz juz imie dla corci?? Patrycja-witaj po urlopie,no to teraz zdrowa, wypoczeta, to z nowymi silami mozesz brac sie do rzeczy:):):) najbardziej tu urazona wydaje mi sie Klaudia, bo tlumaczy sie z powodu przenosin...i niepotrzebnie, wolna wola:) pisze ze " nie zauwazyla zeby komus jej brakowalo...nikogo nie interesuje jak ona sie czuje"... wiec Klaudia to napewno nie jest tak, moje posty tez wielokrotnie byly nieskomentowane w zaden sposob czy cos tam, nieraz traktowane jak niewidoczne .....i bez echa..... tak wiec jesli mamy ochote to piszemy jak nie mamy to nie i wszystko. i zakonczmy wreszcie temat podzialow niepodzialow,kto gdzie pisze- jasne ze mi smutno.....ale co zrobic..zycie... brzuchatki gdzies tam sobie pisza.....niech pisza, wolna wola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry. Chmurko nikt nikogo nie wkurzyl..Po prostu nie chcialysmy dolowac staraczek i nie mowie tu o wszystkich,zeby zaraz ktos sie nie obrazil :P Folik sie na nas smiertelnie obrazila..:( Trudno,bo powinno sie chyba uszanowac czyjes decyzje,zwlaszcza,ze na tamtym topiku mialysmy pisac tylko o ciazy a tu o wszystkim.Chcemy wspierac wszystkie staraczki tak jak i wczesniej..Jest mi przykro,ze az tak sie porobily,ze jedne na drugie sie poobrazaly.Ja juz pisalam,ze nie mam do nikogo zadnego zalu ani pretensji. No ostatnio raz sie wypowiadam na ten temat :) U mnie pogoda taka sobie.Nie pada,ale jest pochmurno. Wlasnie jem sniadanko.Na szczescie dzis nie musze obiadu gotowac,bo juz jest. Chmurko a wyslesz swoje zdjatka na maila?? Ladnie plose :) Jestem ciekawa jak pieknie wygladalas. My chcemy wziac tylko slub cywilny tylko nie bardzo mamy kiedy.Do Polski do przyszlego roku sie nie wybieramy,a w ambasadzie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to umnie pododa podobna, tez chmurzyska marszcza nosy:( a ja sie dzis wybieram do kosmetyczki zrobic sobie brewki:) powoli zaczynam sie ogarniac bo zapuscilam sie przez te 3 leniwe miesiace jak nerdentalczyk:o no wiec na poczatku tyg bylam sobie zrobic wloski, dzis brwi, a w nastepnym tygodniu jade na oczyszczanie ryjka :p w nastepnym tygodniu tez przylatuje moja kuzynka z PL w odwiedziny...to tez trza jako wygladac, bo ta pewnie odstawiona przyleci jak 150 a ja??? wstyd i ubostwo:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kate ja tez musze dzis brewki sobie zrobic,ale robie je sama.Jakos tak boje sie irlandzkich kosmetyczek hehe Wlosy robilam jak bylam w Polsce,wiec jeszcze troche wytrzymam. GOsci na szczescie sie nie spodziewam.Za miesiac tata przyjezdza,ale bedzie mieszkal u mojego brata.Ja musze miec swobode w domu.Lubie rano zejsc z rozwalonymi wlosami,w samym szlafroku i z godzinke posiedziec przed tv i kompem ;) W domku wczoraj posprzatalam,zrobilam obiad,wiec dzis mam czas dla siebie.Zrelaksuje sie to i malenstwo pewnie sie odprezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×